Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość cymenka
Cześć Dziewczyny Wica jestem z w-wy. dzieki za pomoc. jeszcze nie panikuję ale jeśli kolejny miesiąc minie bezowocnie to ciężko mi bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cymenka
Olusia23 super ze wszystko ok. Ciesze sie z Toba. No to koleżanko do roboty. trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...j-m-a...
czesc kobietki. Wczoraj moj maz odebral wyniki spermiogramu i nic dobrego.Ma malo ruchliwe plemniczki i ilosc ponizej normy.Urolog kazal powtorzyc mu badanie za 4 tygodnie. najgorsze jest to,ze on bardziej pragnie dziecka ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
cześć dziewczyny! dawno do was nie zaglądałam ale coś mnie podświadomie do was tu ściągnęło:) ja pisałam na tym forum na przełomie lipca i sierpnia więc pewnie nikt mnie już nie pamięta... zaglądam i widzę że IZULCE ( mojej zresztą imienniczce) się udało! Moje szczere gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a właściwie nasze:) tzn. moje i córci co ją pod serduchem noszę:) za wszystkie zresztą dziewczyny trzymam kciuki z całych sił!!!!!! POWODZENIA!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia23
Witam dziewczynki:-} mam dzisiaj dobry humor bo hormony w normie mąż płodny :-} tylko efektu brak ale jakoś puki co sie nie martwię bo 6 miesiecy to nie tak długo w porownaniu do 2...10lat wiec głowa do góry bedzie ok, czasami jest ciężko bo chciało by sie miec to malenstwo w brzuszku i słuchac jak bije serduszko ale nie jest tak łatwo Cymenka dzieki :-} Trzymam za nas wszystkie kciuki!!!! Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia23
Cymenka a badania męża nie bola spytaj sie o nie swojego gina niech da Ci skierowanie na to badanie i naprawde nie ma sie co bac , moj przezył to jakoś..może sperme oddac na miejscu w poradni andrologicznej lub dowiezc nasienie do badania w ciagu godziny Powodzenia:-}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia23
acha i hormony tez moze Ci dac twoj lekarz prowadzacy tzn skierowanie na badanie tak na dobra sprawe jest to tylko pobranie krwi wiec nie boli , a co do tych 7 miesiecy to długo i nie ale warto za wczasu porobic sobie badania zeby gin mogł postawic trafna diagnoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cymenka badania nasienia robia napewno w szpitalu na starynkiewicza- prywatnie i panstwowo. Tam przy ambulatorim przyjmuje androlog. Jak zechcesz podam ci nr telefonu. Izulka jeszcze raz powiem, ze bardzo sie ciesze z twojego szczescia. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia12
> cześć dziewczyny. ja wyszłam dzisiaj ze szpitala. Pobrali mi krew do badania hormonów - LH, TSH, FSH, Estradiolu i nie wiem po co - Beta HCG. Leczymy się z mężem już od roku. Mąz miał robione badanie nasienia - wyszło OK. Ja miałam robione HSG - wyszło również dobrze. Nie wiem czy nie powinnam zmienić lekarza. Mieszkam w małej miejscowości i może ktoś by podpowiedział namiary jakiegos lekarza w okolicach Warszawy. Jakie badania jeszcze miałyście wykonywane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja77
A powiedzcie mi koleżanki, kiedy Wam lekarz zalecił branie leków clo i duphaston? Jakie miałyście robione wcześniej badania? Bo mi lekarz zalecił toksoplazmozę, rózyczkę i progesteron. Po czym przepisał clo i duph, jednocześnie kontrolując jajeczkowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia17
Dziękuję Wam, jesteście kochane. Myślę,że pojawinie się na topiku daje szczeście :))) Tego szczeście Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiunia25
maja77 ja od niedawna biore duphaston wczesneij brallam inny lek ale zmnila mi go lekazr na duphaston na uregulowanie miesiaczki i zajscie w ciaze wczesneij milam takie badanka jak badania hormonow usg i badania cytogenetyczne w DZiekanowie lesnym ja dokladnie biore estrofem przez 25 dni po jednej tabletce codziennie a od11 cyklu wlasnie duphaston do konca jak narazie mi pomaga tylko mam na twarzy zmniany alergiczne a poza tym wszystko dobrze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia23
:-} Czesc Monia12 ja lecze sie od 6 miesiecy z mezem, miałam robione HSGi pobierana krew- oznaczane hormony i nadal nic ,więc ze zmiana lekarza wstrzymaj sie jeszce bo takie konkretniejsze badania robi sie po około 2 latach staran, mnie prowadzi fantastyczny lekarz ktory sie zna na rzeczy jeden z lepszych w moim wojewodztwie mam do niego zaufanie , i powiedział mi ze jeszce troche musimy sie wstrzymac dodam ze moje i meza badania sa bardzo dobre ale odrebna kwestia w braku ciazy moze byc blokada psychiczna tak jest w moim przypadku ze za bardzo chce miec malenstwo Pozdrawiam goraca Ps. a jak cos to mozesz zweryfikowac diagnoze u innego lekarza jezeli Ci na tym zalezy tak dla spokoju ducha Papatki:-}}}}]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia12
olusia 23- dzięki za doradztwo. Będę czekała cierpliwie na wyniki hormonów bo to dopiero za 4 tygodnie - tak mi powiedział lekarz. Niedawno byłam w szpitalu - tam mi pobierano krew do badań hormonów i sie tyle napatrzyłam, że wyszłam z niego z bólem głowy. Mam nadzieję że już nigdy tam nie trafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia23
Monia 12 nie ma sie co martwic wiesz , ze masz drozne jajowody maz ma dobre nasienie wiec głowa do góry:-} trzeba byc optymista , ja tez sobie troche wziełam na wstrzymanie bo faktycznie jezeli sie o tym duuzo mysli to utrudnia.... a puki co do pracy i moze sie uda :-}}}} Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkia
czesc wam wszystkim.tak to czytam i szlak mnie trafia.bo tez bardzo chce miec dziecko i nic nie wychodzi.i jak dostaje co miesiac @ to jestem zalamana.kockam sie z moim mezem co czwarty dzien. i nic.poradzcie mi cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkia
czesc wam wszystkim.tak to czytam i szlak mnie trafia.bo tez bardzo chce miec dziecko i nic nie wychodzi.i jak dostaje co miesiac @ to jestem zalamana.kockam sie z moim mezem co czwarty dzien. i nic.poradzcie mi cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz cos wiecej o sobie, bo ciezko cokolwiek radzic. Mialas jakies badania, ile czasu starasz sie o dzidzie??? Spadam na uczelnie, pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plemnik.
coz mozna poradzic wystarczy inny plemnik od dawcy i juz jestes szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia23
julkia cześć:-} ciezko tak radzic cokolwiek bo nie zabardzo wiemy oco chodzi tzn. od jakiego czasu sie staracie czy oboje mieliscie badania na płodnosc- Twoj maz mial badane nasienie?, czy biezesz jakies leki wspomagajace itd? napisz wiecej o problemie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia23
Plemnik to nie jest takie proste nasienie od innego dawcy to jusz ostateczność puki co kazda z nas walczy o to by było to nasienie osoby ktora kochamy!!! pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli kobieta stara się przez rok i ma ponad 26 lat to już po roku powinna iść z mężem na badania, szkoda czasu ---- www.starania.pl porady gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkia
witam.mam 23lata,moj maz 27.ani ja ani moj maz nigdy na nic nie chorowalismy.o dziecko staramy sie od roku.miesiaczke mam regularnie.probowalismy juz wszystkich sposobow takich jak podnoszenie nog do gory po stosunku,roznego rodzaju testow plodnosciowych itd.zycie mamy umiarkowane praktycznie nie mamy stresow spiec itp.rzeczy.jedynie ja i moj maz palimy papierosy.moze znacie jakis dobry pomysl ktorego jeszcze nie probowalismy.bardzo prosze o rade i z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkia
witam.mam 23 lata moj maz 27.praktycznie nigdy na nic nie chorujemy.o dziecko staramy sie od roku i nic co miesiac regularnie @.wyprobowalismy juz chyba wszyskie sposoby takie jak np nogi do gory po stosunku, testy plodnosciowe,nawet to ze kochalismy sie co trzeci dzien i nic.nie mamy problemow wiec stres jest wykluczony.jedynie ja i maz palimy papierosy.moze znacie jakis sposob ktorego jeszcze nie probowalismy.bardzo prosze o porade i z gory dziekuje.julka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkia
witam.mam 23 lata moj maz 27.praktycznie nigdy na nic nie chorujemy.o dziecko staramy sie od roku i nic co miesiac regularnie @.wyprobowalismy juz chyba wszyskie sposoby takie jak np nogi do gory po stosunku, testy plodnosciowe,nawet to ze kochalismy sie co trzeci dzien i nic.nie mamy problemow wiec stres jest wykluczony.jedynie ja i maz palimy papierosy.moze znacie jakis sposob ktorego jeszcze nie probowalismy.bardzo prosze o porade i z gory dziekuje.julka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkia
witam.mam 23 lata moj maz 27.praktycznie nigdy na nic nie chorujemy.o dziecko staramy sie od roku i nic co miesiac regularnie @.wyprobowalismy juz chyba wszyskie sposoby takie jak np nogi do gory po stosunku, testy plodnosciowe,nawet to ze kochalismy sie co trzeci dzien i nic.nie mamy problemow wiec stres jest wykluczony.jedynie ja i maz palimy papierosy.moze znacie jakis sposob ktorego jeszcze nie probowalismy.bardzo prosze o porade i z gory dziekuje.julka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkia
plemnik.jest tylko jeden problem ja chce miec dziecko z moim mezem.a nie z jakas przypadkowa sperma.pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plemnik07
Julkia, Ty to lepiej nie miej dzieci-palisz i jakas prymitywana jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKAA
Wiatam dziwczyny u mnie narazie super chociaż ostatnio czuję sie starsznie mdli mnie i wogóle fatalne samopoczucie. Tak wogóle to mam pytanie . Nie rozmawiałam w pracy z moim szefem i nie wiem jak to powiedzic i kiedy. Czy od razu na spodkanie zabrać zwolnienie .Dziewczyny poradzcie bo nie wiem jak zrobić. Dzieki zgóry. Pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkia
czesc izulkaa.od razu wal smialo do szefa i bierz zwolnienie.jestes chroniona od chwili poczecia.i twoj szef nie ma prawa cie zwolnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×