Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Pani Misiowa no to dobrze że wszystko gra :) Wszystkiego najlepszego dla Patrysi!!! Ola dobrze im napisałaś może coś zrobią!!! Alutek no to ciąża się rozwija!!! Tylko uważaj na siebie bo te pierwsze 11 tyg ciąża jest bardzo czuła na wstrząsy i różne takie, wypoczywaj dużo. Ale fajnie!!! To naprawdę miło jak się dziewczynom w końcu po kolei udaje. Sara hi hi na razie ograniczyłam \"prace nad porodem\" do picia liści malin i łykania wiesiołka... :p Madziku może chociaż miesiąc odczekaj, i łykaj witaminki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz nie wiem czy ta redakcja kafeterii ma nas totalnie w dupie?! Przecież te forum już od jakiegoś czasu nie działa tak jak powinno? Może reklamodawcy powinni się zastanowić na sponsorowaniem takiego kulawego interesu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja już lepiej, ale jeszcze nie jestem na bieżąco, bo za długo [przy kompie nie mogę wysiedzieć, ale jeszcze z 10 stron i będę na bieżąćo i bedę starała się już częściej zagladać choć na trochę. EfQa mnie też biodra już bolą a mi jeszcze tyle czasu zostało, no i nie mam sił niestety prawie na nic, tylko łóżeczka szukam, duzo wypoczywam. Alutek nie do końca wiem co i jak , ale widzę,że ci si udalo, wic ogromne gratulacje. Madzik pryzkro mi z Twojego powodu, ale zobaczysz juz niedugo bedziesz cieszyc sie ciaza i wszystko bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mialam staranka jak nie wiem,moj sie postaral na maxa:)i normalnie padl,brzuch mnie dalej boli ale to chyba jednak na owulke i lewy jajnik tak ciagnie jakby go ktos chcial wyrwac,mam nadzieje ze nasza praca nie poszla na marne,jutro chyba zrobimy dzien przerwy i dalej do roboty:)ciekawe kiedy ktos laskawie doprowadzi do porzadku to kaffe bo takie pisanie w powietrze jest cholernie denerwujace:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek odebralam wyniki z glukozy i norma jest do 150 a ja mam 162 wiec pewnie czeka mnie powtorka z wieksza iloscia glukozy...bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jaka optymistyczna tabelka... skaczę od kilku dni po kafeterii a tu dzisiaj taka dawka pozytywnych wibracji... dzięki Alutek... ta twoja energia to chyba pewny dowód na zafasolkowanie!!! jeśli wasz krąg przyjmie jeszcze jedną staraczkę to ja się zgłaszam obiema rękami!!! Ja mam już ćwierćwiecze za sobą i czwarty cykl starań... sądny dzień 2.11 :-) mam nadzieję, że będzie dniem szczęśliwym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jaka optymistyczna tabelka... skaczę od kilku dni po kafeterii a tu dzisiaj taka dawka pozytywnych wibracji... dzięki Alutek... ta twoja energia to chyba pewny dowód na zafasolkowanie!!! jeśli wasz krąg przyjmie jeszcze jedną staraczkę to ja się zgłaszam obiema rękami!!! Ja mam już ćwierćwiecze za sobą i czwarty cykl starań... sądny dzień 2.11 :-) mam nadzieję, że będzie dniem szczęśliwym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe staraczki! Widze ze jak dotad nikt sie nie wysilil zeby zrobic porzadek z tym kaffe,ile mozna czekac?????!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek kochane :D wczoraj mnie nie bylo ale dzis sie zjawiam ze wszsytko w porzadku tak Sara nogi zaciskam jak tylko moge :D ale pije regularnie od kilku dni herbatke z lisci malin i lykam wiesiolek wiec jak przyjdzie odpowiedni moment to mam nadzieje ze dzieki tym preparatom bedzie tylko PLUM :D i po bolu. Alutek Serdecznie 🌻G🌻R🌻A🌻T🌻U[kwiat}L🌻U🌻JE🌻 😘 dla wszystkich ja senna jestem nocka byla okropna moze z 2 godziny spalam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:), jak samopoczucie:) u mnie taka pogoda że szkoda gadać!! już chciałabym wiedzieć czy coś wyszło z tych moich staranek:Dchhmm...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek kochane :D wczoraj mnie nie bylo ale dzis sie zjawiam ze wszsytko w porzadku tak Sara nogi zaciskam jak tylko moge :D ale pije regularnie od kilku dni herbatke z lisci malin i lykam wiesiolek wiec jak przyjdzie odpowiedni moment to mam nadzieje ze dzieki tym preparatom bedzie tylko PLUM :D i po bolu. Alutek Serdecznie 🌻G🌻R🌻A🌻T🌻U🌻L🌻U🌻JE🌻 😘 dla wszystkich ja senna jestem nocka byla okropna moze z 2 godziny spalam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!!! >olawd dzieki za informacje - nie slyszalam o takich badaniach, ale moze dlatego, ze teraz bardziej siedze w temacie \"jak zajsc w ciaze\" a jak sie uda to bede sie szkolic w tematach ciazowych i tak dalej :) jeszcze raz - dzieki :) >alutek29 Gratuluje Ci raz jeszcze!!! >patinka26 co u Ciebie??? wszytsko ok??? \"dawno Cie nie widzialam tutaj\" - pozdrawiam serdecznie! :) wysylam Wam pylek mojego dobrego humoru!!! by i u Was pojawil sie usmiech na buzce!!! :) :) :) :) no i pochwale sie, po 2 miesiacach szukania mieszkania - znalazlo sie, piekne , idealne. ach ach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze znowu jest coś nie tak!!! a może byłoby lepiej stworzyć mowy topik dla nas skoro tylko w naszym są takie problemy;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mnie cos trafi - nie dosc ze dalej kafe szwankuje to jeszcze te tematy co z efqa zalozylismy proszac redakcje o pomoc usuneli i gowno zrobili :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka_______ no pewno ze bedzie \"plum\" i po bólu zycze ci tego kochana efqa__________ ty tez juz tylko dotknąć tylko prosze mi obiecac ze o nas nie zapomnicie i bedziecie pisac z nami !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli administarcja Kafe ma nas głęboko w dupie! Poczekamy jeszcze dwa dni i zobaczymy, zaraz im napisze znowu!!! gramnis witamy tylko nam niestety forum szwankuje od dwóch dni i nie da się normalnie pisać! Ale nas co i rusz ktoś zachodzi w ciążę więc zapraszamy!!! Patinka u mnie tez noc nie przespana, wcale nie mogłam się ułożyć a jak już się ułożyłam to nie mogłam zasnąć. Pani Misiowa na pewno nie zapomnę i będę zaglądać do was i dopingować staraczki!!! Patinka położna na szkole rodzenia powiedziała żebym ten wiesiołek to brała już 3x2 chyba dlatego że już na finishu jestem. Z takich ciekawych rzeczy to mówiła że dzidzi nie trzeba kąpać codziennie, można dwa razy na tydzień, tylko myć trzeba buźkę uszka itp. No i pępek trzeba przecierać spirytusem przy każdej zmianie pieluszki. Pępek można zamoczyć__ nic się nie stanie. tylko trzeba na uszki uważać żeby się woda nie dostała do środka, i szybko je po myciu wycierać wacikami. A i mydełkiem nie myć częściej niż 2 razy w tygodniu. No ale ty i tak masz tam pewnie inne kosmetyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam im jeszcze raz, proponuję wszystkim żeby wejść tam i utworzyć kilkanaście nowych tematów z pytaniem dlaczego nasze forum od dwóch dni nie działa!!!! Sukinsyny normalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam wasze posty i zastanawiam sie... miala ktoras z was takie przeczucie ze jest w ciazy i koniec? czy to sie czuje? bo ja chyba mam przeczucie... i czuje ze to bedzie moj miesiac:) pozdrawiam i trzymam za was kciuki:-* buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×