Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Smerfetka 29
Ha ha fajne beda te wakacje, co nie?Już nie moge się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Idziemy jak burza z tymi wpisami, jeszcze trochę i 250 stronka, pewnie jeszcze w tym tygodniu, super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Aneczko czekamy na wieści, w środę testujesz, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
jej super zeby sie Anulce udalo!!!!!!!!!! zarazi Nas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Spróbowałaby nas nie zarazić, tylko najpierw ciebie, bo blisko.Hura Póxniej do reszty doleci. Kochana bedziemy już kończyc, bo dziewczyny powiedzą,że dziś chyba nas Bóg opuścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
oj Czas na nas Kochane spijcie slodko niech sie dzieci Wam przysnia hiiii Smerfecia👄 Anusia👄 Myszka👄 Kakusia22👄 AnulaS👄 manita👄 madziara👄 paniMisiowa zdrowka zyczymy!!!👄 Izzzulkaaa👄 Kwatolina👄 oland👄 pat👄 ania👄 paula👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
sylweczka👄 monita👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Uciekamy, wybaczcie jak nas rano nie bedzie, ale jakby co odsypiamy, bedziemy nieco później. Dobranoc Misiaczki. Dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no dziewczyny ale zescie sie rozpisaly....ale Wy zawsze tak jak mnie nia ma buuuuuuu:(:(:(:(Mam nadzieje ze jutro pogadamy papa;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Myszko pogadamy na pewno jutro, pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć moje kochane znowu sie rozpisałyście, ciesze sie bardzo. Co to za kretyn sie tam odzywał. Dobrze ze w końcu dał sobie spokoj. Takich ludzi trzeba ignorować bo jemu wlasnie o to chodzi zeby wdawać sie z nim w gadkę. Na innym forum widzialam ze jak byla taka sytuacja to dziewczyny zglaszaly to do moderatora i on kasowal te kretyńskie wpisy.Moze jak to sie powtorzy to i my tak zrobimy bo po co topik zaśmiecać takim zerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ❤️ malo z lozka nie spadlam jak zobaczylam ile znowu stron mam do czytania :-P ale to dobrze!!! 🌻 co do wpisow tej osoby - olać maxymalnie!!!wogole nie zwracac uwagi ! teraz wracam do lozeczka alee zagladn pozniej do was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko i misiaczki - zaczernijcie swoje nicki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć,wczoraj wieczorem nawalał mi net,ale się rozpisałyście. A jeśłi chodzi o tego ktoś to czytając dzisiaj stronki od początku czułam że coś jest nie tak,ta osoba to jakieś totalne zero,uważam że nie ma co zwracać uwagi na tego typu sytuacje, ten ktoś ma zabawę a my się niepotrzebnie denerwujemy.Pełna ignoracja dla prostaków. Miłego dnia kobitki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Jak tylko wstalam wypilam kawke i jakos tak do Was mnie ciagnie:) to super bo sama jestem ( moj maz w delegacji cale dnie) wiec nie mam z kim pogadac. Jestescie super ciesze sie ze JESTESCIE. Nie mialam snu, w ktorym widac najpierw moj brzuch a potem mnie:) i wiem ze w tym miesiacu nic z tego, ale i tak mam usmiech na twarzy. to dzieki Wam. Jestescie kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki ktos hmmm to na szczecie TYLKO ktos....ale nie byla bym taka pewna taki ktos czy fakt ze pojawiles (las) sie na tym forum wtedy kiedy ja sie uzewnetrznialam, pozostanie bez echa...zdenerwowowanie to malo powiedziane, dlatego wczoraj opuscilam forum, zeby zajac sie toba taki ktos:) juz sie boisz czy kontynuowac??:) Bynajmniej nie pochlebiaj sobie... Chyba bede kontynuowac:) nawet nie wiesz...no bo skad taki imbecyl (ka) wie ze rozni ludzie tu zagladaja...wchodzac tu zostawiles (las) slad w postaci numeru (mowie jezykiem prostym - skierowanym do adresata Takiego kogos:)) akurat na twoje nieszczescie lata nauki (nie poszly w las hihi) i sprzet ktory posiadam oraz znajomi tudziez znajomosci, pozwalaja mi sprawdzenie skad jestes i co wyrabiasz na tym koputerze...widze ze legalne to nie jest i zasatanawiam sie co z tym fantem zrobic??? podpowiesz mi?? o ile sie tu pojawisz....jesli tak bedzie to przeprosisz, w przeciwnym przypadku...ja wiem jak te informacje wykorzystac:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula3332- 🌻 -witaj u nas , ciesze sie ze jest ci dobrze u nas ! ja odkad zaczelam tu pisac czuje sie o wiele lepiej , codzinnie rano pierwsze co robie to wlaczam kompa i ten topik , czasami to az sie maz denerwuje :-P wpisz sie do tabelki . pozdrawiam cie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha stronka moja !!!! ciebie aniu741--tez witam serdecnie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Ja właśnie wstałam, ale cięko troche, w końcu z Misiaczkiem na gg do około3 , ale co tam jak było fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie nie wiem co sie dzieje z tymi stronkami :-P smerfetko--ja tez dopiero wstalam a polozylam sie dos wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie MOJA STRONKA
moze juz wyluzowac z tym MOJA STRONKA!!!!! bo to raczej wkurzające i chyba widac,ze niektore piszą tylko po to by złapac stronkę i wypisywac z radoscia,ze jej stronka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomaranczy---nie wiesz o co chodzi wiec sp....aj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos dziwnie niektore osoby maja patologiczne podejscie do tematu, pomaranczowa nie chodzi przeciez o to aby stwarzac nowe problemy bo i tak mamy ich nie malo! chodzi o to aby sie wspierac, ale podobno punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia...widac ja siedze (i nie tylko ja) w innym punkcie:) z czego sie ciesze caluski dla Tych z innego punktu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×