Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Witam Was , ja tylko na chwilę, jutro poklikam z Wami więcej, a dzis jakoś nie dało rady, ale też samopoczucie jeszcze nie do końca dobre. Teraz ogladamy film, więc zmykam, do jutra pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka________ oj ty bidulko pij dużo herbatki i leż pod kocykiem i nie sprzartaj to poczeka Moja rodzinka spi sobie słodko a ja juz pracuje. Woda mi sie gotuje na herbatkę, zaraz coś zjem i się biorę za porządki bo wiem, że moj M bedzie się ociagał i wymyslal zeby tylko nic nie zrobić ale i tak go przechytrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co to dzisiaj za pustki? Ja niestety chyba nie mogę brac tych tabletek, działają bardzo źle na moje jelita, no i do tego wymiotuje, czasami naraz chce mi się to i to, przechlapane.Wezmę jeszcze wieczorem ta tabletkę, ale jek będzie tak samo to je odstawię, najwyżej nie wylecze tego pęcherza narazie, a na wizycie może przepisze mi inne leki. Będę zaglądać, wiec piszcie koniecznie. Myszka zdrowiej, Aneczka również. Gdzie nasz Misiaczek i Patinka. Pani Misiowa nie wiesz przypadkeim co tutaj takie pustki? Fajnie,ze choc ty piszesz. Soniu co do śniadania Wielkanocnego to jak najbardziej jaja, kiełbasa, szynka. Ja do tego pewnie bedę miec jakąś sałatkę, garmażerke i to wystarczy na sniedanie, reszta na póxniej. Ewcik napisz czy robiłaś test, jak się czujesz? Becia i Asiunia cały czas trzymam za Was kciuki. Myszka pisz częściej jak możesz, bez Ciebie sa takie pustki. Obca odezwij się koniecznie do nas, fajnie,ze na gg się odezwałaś. Gdzie nasza Paula?Anula S, meldujcie sie. Enka a co u Ciebie? Sylweczka, Olawd. Oli moze bys też dała znak zycia? Monita gdzie sie podziewasz? XXmadziarekxx a Ty kochana walcz o ta swoją miłość, bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słoneczka! Nie chce wszystkiego tłumić w sobie,chyba raczej wrócę tu do Was,razem raźniej 🌻 Weszłam sie z Wami przywitać i życzyć udanego weekendu 🌻 👄 Dziękuje Wam za to ze jesteście i pomagacie,bardzo tego potrzebuje 🌻 ❤️ Wszystkie sobie pomagamy jak tylko możemy 🌻 Pozdrawiam Was wszystkie i życzę raz jeszcze udanego weekendu,buziaczki,pa 🌻 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słoneczka! Nie chce wszystkiego tłumić w sobie,chyba raczej wrócę tu do Was,razem raźniej 🌻 Weszłam sie z Wami przywitać i życzyć udanego weekendu 🌻 👄 Dziękuje Wam za to ze jesteście i pomagacie,bardzo tego potrzebuje 🌻 ❤️ Wszystkie sobie pomagamy jak tylko możemy 🌻 Pozdrawiam Was wszystkie i życzę raz jeszcze udanego weekendu,buziaczki,pa 🌻 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kochane ale nie mam za bardzo czasu - zagladne pozniej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ty aneczko? Przeciaz masz tyle fajnych planow na zycie! Nie martw sie kochana. Buzka dla Ciebie. Smerfetko, dzieki za propozycje:) Latwiej jest zrobic obiad, niz sniadanie,ale pewnie niech sie kilbasa i jajkami objadaja. Madziulku,jak dobrze ze jestes znowu znami :) PS. Ja chora- zarazialam sie od Alka.- jemu troche lepiej,ale ja totalnie slaba i gardlo nie daje spac. Na szczecie tatus ok. Alek \'tylko\'katar ma,ale w nocy jeszce budzi sie 10 raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!!!!!!!!!!! I ja na chwilke;););););) Aneczko ==>wszystko bedzie dobrze ...zobaczysz....jakos sie ulozy i mam nadzieje ze po Twojej mysli:):):):)buziaki👄 Madziara ==>super ze wrocilas do nas.....z nami jest lepiej niz bez nas cio???? Pozdrawiam Cie serdecznie i 👄 przesylam:P:P:P Smerfetko ==>kochana odstaw te tabletki jak sie po nich zle czujesz....i zadzwon do ginka i poinformuj go ze nie mozesz tych lekow przyjmowac bo zle sie czujesz po nich, niech Ci te leki zastapi innymi...:D:D:D:Da z tym pisaniem to sama wiesz ze albo sie nie ma czasu albo nie ma sie o czym pisac..........choc postaram sie zagladac kiedy bede mogla ,ale pewnie nie tak czesto jak kiedys:(:(:(:(:(:( Sonia17 ==>kuruj sie bidulko....u mnie tez jeszcze do konca gardelko nie przeszlo...buziaki dla Ciebie i malego przystojniaczka👄 Misiaczek👄 ,Patinka👄 ,PaniMisiowa👄, Ewcik👄 ,Becia👄,Asiunia👄, Obca👄 ,Paula👄, AnulkaS👄 ,Enka👄, Monita👄, Sylweczka👄, Olawd👄, Edytkanytka---a co u Ciebie , napisz choc pare slow👄,Kakusia👄,Kwatolina👄,Oli26---Ty rowniez napisz choc pare slow👄 Wszystkim zycze milego weekendu i dla wszystkich niewymienionych przesylam po👄 i po🌻.... Ja na 4 ide do pracy na pare godzinek i jutro niestety do pracy na caly dzionek....papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajccie moje kochane dopiero wrocilam do domku bo bylam w drugim miesccie na religi z laura no i w polowie zgasl mi samochod padl akumulator a mowilam mojemu zeby kupil prostownik albo kupil nowy to nie ale jestem zla 2 godziny siedzialysmy i jadlysmy mrozone hamburgery troche oddatajaly obzydlistwo ale bylysmy we 2 tak mocno glodne ze bylo nam jedno. Hehehe co do przytulanek to wczoraj 2 razy ogromny wysyilek bo w domu mama wiec blefowalam ze musze jechac po cos do sklepu no i dzialasmy dzis rano znow i dajemy spokoj ja juz sex-u mam dosc hehehe. Wedlug testo owulacyjnych i boli podbrzusza dzialalismy dzis sie skonczyly moje dni plodne wiec teraz tylko czekac. Buziaczki dla was wszsytkich Dzieki za pamiec dla was Buzka xxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka nie zacikawie z tymi tabletkami ale jak masz chory pecherz to wez Urosept ziolowe bez recepty pomagaja wiez mi ja mam czesto problemy z pecherzem.I sa jeszcze zolte male tabletki antybiotyk na pechezrz bardzo szybko pomagaja ale zapomnialam nazwy dam znac jak sobie przypomne moze pomoga tylko te male zolte sa na racepte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wiem FURAGIN.Zapytaj lekarza a teraz lec do apteki po UROSEPT ziolowe Niebieskie okragle tab;letki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna je brac razem z antybiotykiem wiec spokojnie.Dobrze tez jakbys sobie kupilam ziola do parzenia z kory debu i siadowke sobie zrobila bedzie bolalao ale potem jaka ulga. Aneczko trzymaj sie nie doluj sie wiem ze przychodza ciezkie dni ale bedzie dobrze zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko a ty biedulko tez chora tez sie meczysz ojoj kuruj sie nam bo kiespko bez ciebie i twego poczucia humoru. Wiecie co wczoraj zrobilam zwariowalam Kupilam 2 kroliczki klapouche sa przezsliczne cudowne daja sie przytulac calowac no bomba a laura jaka zachwycona. hihi no co wielkanoc za pasem no nie ? Zrobie fotki to wam posle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
n i jeszcze stronka mi sie udala juz dawno jej nie mialam moze na nowy poczatek?? Jak myslicie ojoj marzy mi sie marzy Pogoda okropna u nas leje pochmurno i wieje brrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :))) cos tu pusciutko:)) olawd :))) 👄 sliczne fotki bedziesz cudowna mamusia!!!!! :))) Smerfecia Ty sie kuruj dzidzia musi mniec zdrowa mame:p:p Obca_ 👄 pisz do nas jak mozesz :P slicznie wygladasz z Brzusiem:))) ja sie swojego nie moge doczekac:( Patinka 25 🌻 Aneczka co sie dzieje??? 👄 🌻 Ewcik_1 pewnie czekasz:))) oby sie udalo:))) 👄 Paula332 gdzie TY sie podziewasz cio?? pisz cio u Ciebie:)) sonia17 👄 🌻 zdrowka WAm zycze!!! Myszka 24 Tobie kochana tez!!!! zdrowiej!!! 👄 ja do srody mam wolne takze bede czesciej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny moje kochane👄 ale mnie znów długo nie było:(:(:( i widze ze coś grypsko opanowało nasz topik coraz więcej chorych kolezanek kurujcie się kochane👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko czytałam ze zadziałałaś z tym monitoringiem życze powodzenia z całego serducha jak i wszystkim koleżankom:):):)żeby się nam w końcu udało 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj misiaczki:):) miło że jeszcze ktoś tu jest bo nigdy nie moge trafić na kogoś :):) a z tą grypą to teraz tak pogoda "infekcyjna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monita32 niestety wszedzie kichaja i prychaja ...raz cieplo raz deszcz..od przyszlego tyg ponoc przymrozki maja byc hah jak bys chcciala moje gg 3077189

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, dopiero mam chwilkę żeby coś napisać :( Cały dzień byłam poza domem - uczelnia. Jeszcze na stare lata zachciało mi się robić drugi kierunek.... Jestem wykończona. Rano zrobiłam test i znowu wyszedł negatywny :( i lekko się poddenerwowałam. Okresu jeszcze nie dostałam może to dobry znak chociaż cały dzień bardzo bolało mnie podbrzusze i nadalboli trochę mniej ale mimo wszystko boli. Coś mi się wydaje że to nie jest dobry znak i ta wredna @ nadchodzi :( Obiecałam sobie że jeżeli do czwartku nie dostanę @ to dopiero wtedy zrobie test. pozdrawiam Was kochane :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Fakt, że jakaś epidemia opanowała forum, tyle w Was chorych..bidule :( ZDROWIEJCIE, KURUJCIE SIę!!!:)i piszcie więcej Smerfetka--> Patinka ma rację Furagin na pewno Ci pomoże, mnie przynajmniej wiele razy pomógł, tak ,że może spróbuj pozażywać buziaki kochana zdrowiej i działaj :) aneczka227 nie możesz mówić, że żyć Ci się nie chce...wszystko się ułoży uda i będzie dobrze, zobaczysz głowka do góry :) ja też wczoraj się nie odzywałam bo cały dzień byłam poza domem i pracą, a dziś złapałam jakiegoś doła połączonego ze strachem przed monitoringiem w środę, dobrze, że mój mąż mnie pociesza i mówi, że bedzie dobrze..teraz już jest ok, humorek się poprawił i znowu mam nadzieję... Buziaki dla wszystkich dziewczyn, wspierajmy się!! To pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWCIK niekoniecznie bolące podbrzusze może być objawem nadchodzącej @, to może też być ciąża :) i trzymam kciuki!!oby tak było :) buziaki kochana :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki asiunia mam nadzieję że masz rację :) i będzie tak jak mówisz Co do Furaginy to faktycznie działa !!!!!!!!!!!! Sparwdziłam kilka razy i zapalenie pęcherza odeszło jak ręką odją więc spokojnie Smerfetka możesz wziąść - pomoże.... Ja zawsze przed spaniem brałam dawke uderzeniową pierwszego dnia 3 tabletki, z póxniej rano jedną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka moje 🌻 co tu tak smutno? widze ze jakies choróbsko panuje na topiku :-( zycze aby szybciutko odeszlo bo przeciez trzeba sie brac za staranka . aneczko__co ta za smutnosci nam tu piszesz -glowa do gory nie wolno ci sie poddawac i smutac 👄 smerfetko___trzymam caly czas kciuki za twoj monitoring-oby przyniosl ci szczescie w postaci bobaska 👄 ewcik___trzymam kciki 👄 sonia ___ myszka___ kurujcie sie kochane , duzo zdroweczka wam zycze (na te chorobska najlepsze sa oklady z jajeczek :-P ) xxmadziaraxx___slonce ciesze sie ze wrocilas do nas - mowilam ze razem zawsze razniej , mnie kilka razy lapala taka niechec ale ciagnie mnie tu jak cholerka 👄 patinko___wspolczuje jedzenia mrozonych hamburgerow :-P hehe fajne te twoje kroliczki musza byc 👄 kochane wszystkim wam zycze milej nocki i przesylam duuuuzego 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×