Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

patinko---tylko ze ja zabardzo nie wiem od kiedy mam go zazywac . na pudelku pisalo 2x1 ale od kiedy??? gdzies tam dziewczyny na innym forum pisaly ze od okolo 16dc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO ja moge sie pochawalic jestem w 7 tygodniu ciazy i mam nadzieje ze wytrwam do konca ze nic zlego mi sie nie przytrafi. Becia nasza kolezanka tez ma dzidzie i mamy o 3 dni roznicy w terminie porodu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczkap
Gratulacje Patinko, nareszcie, oby wszystko było w porządku. Będę trzymała kciuki. Powodzenia kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co nie wiem ja zaczelam brac od dnia kiedy sie dowiedzialam ze jestem w ciazy.Bralam 2x1 przez 2 tygodnie a potem zmniejszylam na jedna dziennie bo puchlam normalnie i zle sie czulam. Teraz jest w porzadku.Wiesz tam na ulotce jest podane dawkowanie tylko do kazdego problemu inaczej zalecaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczkap
Beciu choć się nie znamy, to gratuluję po stokroć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki patinko 👄 ja juz zmykam bo mezus chce jakis filmik obejrzec a ja mam ochote poprzytulac sie do niego :-D slodkich snow sloneczka 👄 jutro bede do poludnia bo maz do pracy idzie na nadgodziny to mam nadzieje sobie popiszemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz 2 miesiace nic :-( bo mi nie wolno tylko jak moj maz to wytrzyma,tzn mnie to nie przeszkadza nie mam wogole ochoty piersi bardzo bola zaczely sutki piec na dodatek.A maz chodz przygnebiony jak on wytrzyma hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam i ja spac kochane musze jeszcze moja krolewne wykompac jakis filmik i spanko :-) Dobranoc kolorowych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane U nas pada dzisiaj i jest zimno. Ze spaceru nici.Patrycja gada sama ze soba m śpi a ja sie biorę za ogarniecie mieszkania. Zyczę milej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................12.. . . .. ..........15.05.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. ........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................17.05.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Paula3332/Belchatow......27.....................6....... . ..........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ...............02.05.08 becia_gask...................26.....................9... . ..............26.03.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............13.05.08 asiunia27.....................27.....................3. ...............29.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 44.................26.04.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............31.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............25............ ..........26.07.08 Patinka25................25................6............ ...........06.12.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatam U mnie po straemu troche czasami brzusio boli dzidzia kopie coraz czesciej i mocniej Olawd duphaston bierze sie po owulacji czyli jak wiesz ze pecherzyk pekl czyli np. jak owulke masz 14 dnia cyklu to od 15 bierze sie duphaston ktory w razie ciazy pomaga zagniezdzic sie jajeczku i odzywia go ok dnia spodziewanej @ robisz test jak wyjdzie 2 kreski to bierzesz caly czas jak wyjdzie jedna (u Ciebie napewno beda dwie) to odstawia sie i czeka na wredna @ DLa was wszystkich buziaczki i caluski Dziewczyny napisze wiecej kiedy indziej bo mam juz dwa dni wieeeelkiego dola i nic mi sie nie chce podczytuje was caly czas i pozdrawiama 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................12.. . . .. ..........15.05.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. ........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................17.05.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Paula3332/Belchatow......27.....................6....... . ..........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ...............02.05.08 becia_gask...................26.....................9... . ..............26.03.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............13.05.08 asiunia27.....................27.....................3. ...............29.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 44.................26.04.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............31.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............27............ ..........26.07.08 Patinka25................25................6............ ...........06.12.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was sloneczka 🌻 ale dzis brzydka pogoda :-( a mielismy dzis do znajomych na grila isc.... kakusia---dzieki za informacje , na pewno zaczne brac od 15dc bo cykle mam regularne . a ty glowka do gory nie ma co sie dolowac !!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek wszystkim :-) Kakusia nie martw siebedzie dobrze zobaczysz wiem ze czasem naplywaja takie dni ale pamietaj o nas jakby co my zawsze zwarte i gotowe do pomocy ;-) Olawd witaj uff nie fajnie u mnie tez pogoda nie nalepsza chlodno wieje. Ja pije kawusie i zastanawiam sie co dzis robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej patinko!! ja wlasnie czekam az mezus wroci z pracy a ta pogoda mnie dobija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, ale mi smutno, szwagierka lada chwila urodzi, a mi tak smutno. Tyle bym dała,żeby być na jej miejscu, nieważne,że boli, pocierpi trochę ale jaki efekt, bedzie miała dzidzię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najchętniej chciałabym zapaść się pod ziemię, albo zniknąć, żeby nikt mi nie robił przykrości, teraz to już nie wiem jak dam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! wczoraj było tak smacznie więc ja dzisiaj zapraszam na gołąbki w sosie pomidorowym! biużka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko---misisz wierzyc ze i kiedys sie tobie uda , nie mozesz sie poddawac . wiem ze to nie jest latwe jak wszyscy wkolo cie pytaja :a wy kiedy? ja jak bylam w drugiej ciazy to dwie kobiety w mojej rodzinie tez akurat zaszly i wiesz jak to boli jak sie np dowiedzialam ze w tym tyg jedna urodzila a ja bym tez teraz miala.... ale nie ma co sie poddawac i nam dane bedzie byc mamami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna mniam dawno nie jadlam takich domowcy nie chce mi sie robic wiec kupuje gotowe ale to nie to samo :-( Ucieklam na moment bo muaialam zrobic komputerowo mezowi do sklepu zmiany cen jedzenia i ze szuka pracownika itakie tam troche mi to zajelo bo nie chcialam bledu zrobic. Smerfetko rozumiem cie tak bym cie przytulic chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd dobrze pisze trzeba myslec do przodu z nadzieja ze sie w koncu uda zobacz ile przypadkow jest ze po 2-4 latach sie udaje. Kazda z nas sie boryka tutaj z problemmai ja modle sie o kazdy dzien aby dzidzia siedziala w srodku az sie boje jak przyjade z polski lozko i lozko. A gdzie przy mojej 8 letniej corce jest ruchliwa bardzo. Ale bede walczyc ze sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ogladalyscie moze wczoraj wieczorem tvn wiadomosci chyba to byly lekarz sie wypowiadal ze witaminy bardzo szkodza i z witamin jest 10% zgonow. Betakaroten witamina A oraz E bardzo szkodzi ze ludzie nie powinni brac zadnych witamin chyba ze lekarz zaleci bo jest duzy niedobor szczegolnej witaminy w organizmie. No i ze kobiety w ciazy moga brac ale tylko specjalne preparaty dla ciezarnych. Ze w polsce 2007 roku Polska pobila rekord w kupowaniu bardzo drogich witamin nie zdajac sobie sprawy jakie maja dzialanie bardzo szkodliwe i jeszcze za to placimy. Wystraszylam sie a ja lykam kazdego dnia kompleks witamin i mezowi daje i corce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×