Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Kait trzymaj się jakoś, takie to wszystko przykre i niesprawiedliwe. Będę wieczorkiem, bo teraz sprzatam, aby w sobote mieć mniej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko chyba pojde za Twoim przykladem i wezme scierke w reke i troche z nia poganiam:):):):):):) Buziaczki kochana:):) Kait tak mi przykro kochana....przytulam mocno....trzymaj sie jakos:(:(:(👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Patinko cieszę się, że już się czujesz lepiej, apetytu mi narobiłaś na te krokiety, że aż się obśliniłam... Kait bardzo mi przykro, myślałam, że Ci się uda... Pozdrowienia dla Anusi. Smerfetki. Dzodzanny, Myszki i całej reszty dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Też miałam dzisiaj wolne i jakoś mi ten dzień przez palce przelazł, a teraz już się wieczór powoli zbliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Myszko ty masz też problemy z owulacją, czy może z nasieniem faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Olawd a co słychać u Ciebie? Czyżbyś się już szykowała na jakieś nocne uniesienia? Strój z lateksu, szpilki, pejczyk itp., bo się nie odzywasz więc pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
A Kwatolina i Fijołek to już są pewnie zwarte i gotowe, a możne nawet już bardziej rozwarte, bo wyczytałam, że terminy porodów mają lada dzień... Odezwijcie się dziewczyny jak będzie już po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
No nie mówcie dziewczyny, że Was nie ma na forum, bo wszystkie poleciałyśscie robić te słynne krokiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Myszko, ja też wychodziłam za mąż w lipcu... mówi się, że powinno się ślubować w miesiącu, w którego nazwie jest literka "r" i że to przynosi szczęście... ale mi jakoś się nie chce w to wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem i ja . dp mnie dzis @ zawitala ale ostatni raz ,nastepnym razem dopiero za rok!!!! Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................12.. . . .. ..........15.05.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. ........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................17.05.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Paula3332/Belchatow......27.....................6....... . ..........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ...............02.05.08 becia_gask...................26.....................9... . ..............26.03.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............13.05.08 asiunia27.....................27.....................3. ...............29.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 44.................26.04.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............30.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............25............ ..........26.07.08 Patinka25................25................6............ ...........06.12.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07 patinko---u nas przez caly tydzien byla piekna pogoda al dzis juz pada i wieje-normalka co do krokiecikow to ja uwielbiam z farszem : pieczarki , cebulka , jajko mniam odezwe sie pozniej buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Kasiada przepraszam że dopiero teraz odpowiadam. Wydaje mi sie że uprawianie sportu musiało podnieść jakość nasienia mojemu mężowi no i wyszedł dzidziuś. Może jemu po prostu był potrzebny ruch a nie tylko leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Sara bokserki, androvit i siłownia najwyraźniej podziałały. Wcześnie mój mąż dużo czasu spędzał przed kompem w pozycji siedzącej a to tez jest zabójcze. No a jak zaczął się ruszać coś zaskoczyło chyba. Dodam że sporo ponad rok temu leczył się u androloga, brał hormony i inne i NIC to nie dawało więc przestał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze mi literki zjada mialo byc : dzis mnie dopadla... sonia17----tak to mial byc kotek ale jakos nie wyszedl za bardzo 👄 patinka---co do zwolnienia to juz nie moge sie doczekac ! ale przynajmniej mam powody zeby odejsc i nie omieszkam sie je wygarnac na odchodne 👄 kait---przykro mi ze tak sie stalo , wiem przez co przechodzisz ,ztrzymaj sie cieplo 👄 asiunia---pobieranie krwi 4 razy??? ja pewnie po pierwszym bym zemdlala brrr 👄 myszko---moze te ziolka tak tez dzialaja?? a mnie brzusio boli :-( 👄 sara---stroj z lateksu?? ze ja wczesniej na to nie wpadlam :-P 👄 smerfetko---chyba pojde w twoje slady i tez sie wezme za sprzatanie? no ale zobaczymy jak narazie dopiero wrocilismy z zakupow 👄 dla was wszystkich niewymienionych po duzej buźce 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara76 z tym miesiacem slubowania gdzie powinna byc literka\"r\" tez slyszalam ale tez w to nie wierze.....jestesmy szczesliwi i bez tej literki \"r\".....a co do nas to nie robilismy jeszcze zadnych badan bo niby po roku czasu regularnego wspolzycia powinnismy sie martwic, ale teraz zaczelam pic ziolka wiec poczekam jeszcze ze 3 miesiace......👄 Olawd i do Ciebie zawitala no glupia ta wredna @ jak niewiem co.....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Asiunia trzymam kciuki. Może daj mężusiowi Coli na pól godzinki przed. Hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko ale ja sie bardzo ciesze bo po niej zaczynamy wkoncu staranka !! mysle ze te ponad 5 miesiecy od poronienia wystarcza juz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Oj coś czuję, że następną osobą, która nas poinformuje o ciąży będzie Olwd. Ten zapał na pewno dokona cudów... Myszko Ty możesz jeszcze podchodzić do tych spraw na luzie, co to jest rok w porównaniu z moimi prawie 4 latami, a poza tym jesteś ode mnie dużo młodsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że tak sobie klikacie, fajnie, a ja właśnie kończę sprzatnko, teraz kończę pranko,zeby jutro trochę mniej zajęć mieć. Wesoło Wam tutaj, więc mozna się pośmiać, dobrze,ze humorki dopisują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a mnie zaczął boleć brzuch:( czy to objawy jajeczkowania? pytam bo jestem niedoświadczona jeśli chodzi o objawy owulacji... EfQA na razie nie dziękuję :) Naprawdę cola dobrze wpływa na żołnierzyki?? Bo ja słyszałam też, że je osłabia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sara---wiesz ja nie mialam jakis wiekszych problemow z zajsciem dlatego wierze ze uda mi sie teraz znow zajsc . jedynie sen oczu mi spedza fakt dwoch poronien :-( mam ten duphaston ale i tak sie boje nawet jego brac bo w koncu bde go brac na wlasna reke .... juz sama nie wiem ... na pewno 17 maja dam wam znac czy tak czy nie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie rozpisalyscie kochane ;-) Olawd widze wielkie samozaparcie i bardzo dobrze wiesz nie obawiaj sie Duphastonem on jest dobry nawet profilaktycznie na rozne problemy z okresem itd nic nie zaszkodzi za to przeczytalam ze na watrobe zle dziala :-( Sara tak o wiele mi lepiej dzieki wielkie :-) jaka ulga czasem jeszcze lupnie ale do wytrzymania. A objadlam sie tak okropnie ze nie potrafie sie ruszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiunia jesli jestes w polowie cyklu i pobolewa brzuch to na pewno na owulacje.Inaczej byc nie moze!! Do dziela i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz slysze aby cola na cokolwiek pomogla Kiedys lekarz mi doradzil jak mialam zaparcia a niech sie pani czasem coli napije moze pomoze. Tyle ze niedawno bylam nalogowczynia coli wypijalam okollo 8 puszek coli light dziennie teraz od 3 miesiecy nie pamietam kiedy wypilam cole i dobrze bo to okropny nalog. Ale na poprawe zolnierzykow no naprawde jestem w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczkap
Witajcie, dawno mnie tu nie było. U mnie z dzieciątkiem nic nowego. Jak tam mamusie, któraś już urodziła. Co dobrego u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj sylweczka co u ciebie no wlasnie dawno ciebie u nas nie bylo co sie stalo??? mam nadzieje ze wszsytko w porzadku? Bo wszystkie tu za toba tesknilysmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczkap
U mnie w porządeczku, a jak tam są nowe ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×