Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

ha ha rzeczywiście bardzo dokładny wynik byś miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola to nie testu na razie, zmierz tą tempkę jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki ja juz uciekam , dam znac jutro co i jak dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bo zmęczona jestem bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro wiem,że większość kobiet tu na forum to kobiety pracujęce, które zadnej pracy się nie boją, ani tej zwykłej ani tej nocnej hihi, ale niektóre w czasie pracy piszą czasami, więc liczyłam,że będą klikac, a wy nic. Saro idż do lekarza jak najszybciej, zobaczysz co powie, ale w czerwcu luz, w lipcu urlop i w sierpniu bedziecie działać dalej, choć ja myślę,że wtedy juz nie bedzie potrzeby, bo dzidzi juz bedzie tam gdzie trzeba. Saro jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz smerfeciu ja caly tyd musze wstawac o 6.30 i nie poloze sie poniej bo jutro musze rano autko oddac na przeglad itd moze jutro sie sklikamy??? buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wczoraj był delikatny ból brzucha, a dziś nic, bolą mnie plecy, i piersi, ale pewnie @ i tak przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Smerfetko bez pomocy lekarza raczej nie spodziewam się ciąży, chociaż cholera mnie bierze, bo dlaczego moje dorodne 24mm pęcherzyki nie pękają? Co innego gdyby ich wcale nie było, albo rosły za małe. Czytałam w necie o laparoskopii chyba się nie skuszę, jeżeli już to zrobię HSG, może mniej dokładne ale to zwykły zabieg a nie operacja w znieczuleniu ogólnym. Asiunia czytam wszystkie wypowiedzi, ale w moim wieku Alzhaimer postępuje więc się nie dziw tylko mi proszę odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczka nie ma. Dorotka zjadła loda i zamilkła. Saro a co do laparoskopii to ponoć lepsze niż udraznanie jajowodów i pod narkozą robia a nie tak jak hsg. Tu robia tylko 3 malutkie nacięcia i patrza, czy nie ma zrostów itd i jak sa to usuwaja je.Ponoc laparo pokazuje cały obraz, tak więc warto, ale narazie się wstrzymaj z tym, skoro to nie jest konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro ten zwykły zabieg wcale nie jest taki ciekawy, bo nie ma znieczulenia, a laparo nie czujesz, bo spisz i jest dokładne, a udraznianie robią w ciemno własciwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Nie wiem czy konieczne czy nie, ale niech zrobią coś z tą moją owulacją, bo po co robić operacje skoro jest inny problem. Czytałam, źe brak owulacji może być spowodowany niedoborem lub nadmiarem prolaktyny, ale ja przecież robiłam badania hormonów jakieś 2 lata temu i wszystko było ok, a po drugie to ja mam @ regularnie jak w zegarku, więc nic już nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Wiem, że nie jest ciekawy, bo lekarz mi mówił, że do najprzyjemniejszych nie należy, ale zawsze to mniejsza ingerencja, bo tylko kontrast wlewają a nie dziury w brzuchu (chociaż przy okazji mogliby mi trochę powietrza spuścić i tłuszczu odessać ha,ha,ha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem saro, ale ja drugi raz na hsg nie dam sie namówić, wolę laparoskopię, choć nie wiem do końca jak to jest, ale ponoć robia trzy małe dziurki , nacięcia na brzuchu i za jednym razem wiedza wszystko, a hsg to tylko udroznia jajowody, choć u mnie nawet nie wiedzieli czy przedtem były drozne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Będę już kończyć dzisiaj, bo mąż się poczuje zaniedbywany, odezwę się jutro, bo na pewno nie wytrzymam bez Was zbyt długo. Kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Smerfetko rozumiem, że masz drożne jajowody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Smerfetko HSG miałaś robione w Poznaniu na Polnej może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana kontrast wlewają i trochę sprzętu kłada do srodeczka. Nie mówię,że nie masz iść , bo sama byłam, ale ja to tam im hałasu narobiłam , jak nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana kontrast wlewają i trochę sprzętu kłada do srodeczka. Nie mówię,że nie masz iść , bo sama byłam, ale ja to tam im hałasu narobiłam , jak nie wiem. Tylko mi lekarz kazał zrobic hsg właśnie z tego względu,ze niby po co od razu ciąć mówił, więc pewnie masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana kontrast wlewają i trochę sprzętu kłada do srodeczka. Nie mówię,że nie masz iść , bo sama byłam, ale ja to tam im hałasu narobiłam , jak nie wiem. Tylko mi lekarz kazał zrobic hsg właśnie z tego względu,ze niby po co od razu ciąć mówił, więc pewnie masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro tak mam drożne jajowody, a hsg robiłam u nas w szpitalu, lekarz dał mi skierowanie, więc nie musiałam lecieć do Poznania, ale wiem,ze na Polnej robia, tylko ponoc się czeka, no i ja leżałam 3 dni w szpitalu wtedy, tzn.3 dnia wychodziłam. Uciekaj do męża papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie ma i kaffe strajkuje, więc i ja uciekam , moze jeszcze zajrze, zobacze.Teraz muszę wykonac telefon do Misiaczka , bo cos smutasek z niego dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczku nie martw się, ale najlepiej idż do lekarza , bedziesz wiedziała czy wszystko ok, a wiesz po tabletkach organizm tez różnie reaguje, więc nie martw się na zapas, tylko zapytaj lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam sie z Wami przywitać i życzyć dobrej nocki,pozdrawiam,buziaczki.Dobranoc 🌻 👄 Dla każdej z Was po 🌻 i 👄 PS.Na razie mnie nie będzie,muszę od wszystkiego odpocząć.Miałam usg piersi i biopsje a teraz trzekam za wynikiem i trochę sie denerwuje,muszę odpocząć o myśleniu o wszystkim,na jakiś czas rezygnuje z forum. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XXmadziarekxx urlop od forum ok, tylko krótki. Trzymaj się, a wyniki pewnie będa dobre, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko 👄 ❤️ 🌻 Mam nadzieje ze bedzie dobrze,ale nie wiem tego jeszcze,ale jestem dobrej mysli.Nie wiem kiedy znow wejde na forum,jak cos nowego bedzie u mnie to wtedy wejde i napisze a teraz rezygnuje,bo to wszystko mnie przerasta.Dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu rozumiem, ale jakbys miała ochote pogadac, wiesz o wszystkim i o niczym to woadnij na gg poklikamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×