Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Witajcie kochane🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Chcialam odrazu Was przeprosic za zaniedbanie ale jakos czasu mi brakuje ....jak nie praca to rozne sprawy ....teraz co weekend mamy jakas impreze wiec trzeba cos na siebie wlozyc....a zeby wlozyc to trzeba najpierw kupic.....hehehehhe i tak w kolko....:D:D:D:D:D:Dwczoraj bylam w domu ale rowniez mezus nie pracowal wiec pojechalismy na zakupy spozywcze a pozniej odwiedzila nas bratowa i tak dzien zlecial:P:P:P:P:P:P Wklejam linka do stronki odnosnie ziolek: http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=25841&postdays=0&postorder=asc&highlight=zio%B3a&&start=1890 Odnosnie imprezy w sobote to wytanczylam sie za wszystkie czasy....hehehehe nogi mnie bolaly jak niewiem....mam jakies zdjecia wiec postaram sie Wam wyslac....ale ogolnie bylo super:):):):):) Saro========ja pije ziolka na lepsza poprawe jajnikow.....ja nie bylam jeszcze u ginekologa bo staramy sie rok wiec jedna z dziewczyn na 28dni polecila mi pic ziolka, bo Ona zaszla w ciaze w 3 cyklu picia ziole.....Asiunia tez pila ziolka i jej sie udalo juz w pierwszym cyklu zajsc....na tej stronce co podalam wyzej jest duzo ciekawych rzeczy ....wiec poczytaj sobie....i nie poddawaj sie ....glowa do gory bo musi byc dobrze👄 dla Ciebie:):):):) Smerfetko=======ja rowniez tesknilam za Toba jak i za wszystkimi dziewczynami....postaram sie zagladac czesciej....a ten bol piersi....nononono chyba zwiastuje fasolke choc to roznie bywa....:D:D:Dmam nadzieje ze @ w koncu opusci Cie na dobre 9 miesiecy....trzymam kciuki siostrzyczko:):):)wieeelkiiiiii👄 dla Ciebie🌻 xxmadziaraxx=======jezeli kiedys bedziesz chciala pogadac to wal prosto z mostu albo na forum albo na gg.......uda sie i Tobie kochana tylko musisz poczekac troszke dluzej na swoje szczescie.....a moze sie skusisz na ziolka.....poczytaj sobie👄 Olawd====== caly czas trzymam kciuki za II kreseczki......u mnie dzic 27 dc. i tez zmierzylam tempke tak z ciekawosci i jest 37.1:D:D:D:D:Dtylko ze mi tempka spada dzien przed @ albo w dzien @.....a przewaznie cykle mam 29-30 dniowe....wiec u mnie jeszcze czas....poczekaj jeszcze ze 2 dni i zrob kolejny test.... w koncu musi sie udac👄 Dorota822=======witam Cie na naszym forum....i obys jak najszybciej doczekala sie fasolki:):):):)Pisz z nami kiedy tylko mozesz i mam nadzieje ze bedziesz sie u nas czula dobrze👄 EfQa=======a jak Ty sie czujesz kochana???? Przesylaj nam tu jak najwiecej tych wiruskow ciazowych cobymy sie wszystkie pozarazaly, :D:D:D:D:D:D:D poglaszcz brzuszek👄 Misiaczku========a co to za smutki Cie ogarnely????glowka do gory , bedzie dobrze i Ty bedziesz mamusia predzej czy pozniej:D:D:D:D👄 dla Ciebie Asiunia========kochana jak tam wszystko u Ciebie slonko????bardzo sie ciesze Twoim szczesciem.....:D:D:D:D dbaj o siebie teraz i przesylaj jak najwiecej wiruskow:):):0👄 Paula3332=======Ty rowniez uwazaj na siebie.....zycze spokojnych reszty miesiecy az do rozwiazania👄 Becia_gask=======a jak Ty sie czujesz kochana?????popukaj odemnie w brzuszek:):):)👄 Kkinia=======a co u Ciebie slychac????Dawno sie nie odzywalas.....napisz choc pare zdan 👄 Sylweczko========Ty tak samo sie odezwij....proponuje poczytac stronke o ziolkach i moze sie na ktores skusisz??????👄 Rusaczek=======👄 dla Ciebie i pozdrowienia sle🌻 Monita=========a Ciebie gdzie wcielo????? pisz tu szybko👄 Alii========zerknij kochana do nas i napisz co u Ciebie.....a przy okazji poprawisz date w tabelce:P:P:P:P:P:P:P:P Aneczka=======Ty tez dawno nie zagladalas....a dawniej udzielalas sie regularnie na forum....odezwij sie👄 A.N.N.A========pozdrowka i buziaki👄 w Twoja strone🌻 Dzodzana======= przykro ze @ przylazla.....ale wierze ze niedlugo Ci sie uda, bo musi....pij wytrwale ziolka a osiagniesz wymarzony cel👄 Ewcik_1========a Ty gdzie sie kobito podziewasz????? odezwij sie 👄 PaniMisiowa=======jak tam Patrysia sie ma???? rozrabia czy grzeczna jest:????👄 dla Was 🌻 Nasze zaciazone prosze o meldunek, bo co niektore to pewnie juz urodzily a nic sie nam nie chwala swoimi pociechami.....Odezwijcie sie dziewczyny👄 dla Was i waszych pociech🌻 No teraz to chyba nadrobilam caly zalegly tydzien....hehehehehe Jutro mam wolne wiec bede caly dzien pod netem.....zrobie chyba tylko \"Lodowca\" i bede sie lenic.....Spokojnej nocki Wam zycze i do uslyszenia jutro.....papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) Już jestem po lekarzu :) Dzidzi jeszcze nie ma bo za wcześnie jest tylko pęcherzyk ciążowy 7 mm. Karta ciąży założona :) Przepisuję się do tabelki Buziolki dla Was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJąCE SIę Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................12.. . . .. ..........15.05.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. ........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................15... .. ............09.06.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................17.05.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.05.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............13.05.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 45.................23.05.08 dorota822..................26......................18... ...........01.06.08 misiaczki...................22......................32.. ..............23.05.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............33.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............28............ ..........26.07.08 Patinka25................25................8............ ...........06.12.08 EfQa......................30................15.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 Paula3332............... 27..................6........... ...........20.01.09 asiunia27................27..................5......................12.01.09 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka asiunia ---to wkoncu mozesz zbierac gratulacje!!!! ja robilam dzis test rano i jedna kreska :-( a temp taka sama jak wczoraj :-( czyli chyba jednak nici z tego miesiaca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
STARAJąCE SIę Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................12.. . . .. ..........15.05.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. ........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................15... .. ............09.06.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................17.05.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.05.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............13.05.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 45.................23.05.08 dorota822..................26......................18... ...........01.06.08 misiaczki...................22......................32.. ..............23.05.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............34.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............28............ ..........26.07.08 Patinka25................25................8............ ...........06.12.08 EfQa......................30................15.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 Paula3332............... 27..................6........... ...........20.01.09 asiunia27................27..................5.......... ............12.01.09 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopoki @ nie przylezie ciagle mam nadzieje .... obca---jak ty sie czujesz , jak maluszek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co wiem ze test jest wiarygodny do max 10 min ale teraz patrze i jest druga kreka???? tam pisalo odczekac ok 4 min a ja nie czekalam tyle tylko go odlozylam...nie nakrecam sie ale i tak go jutro albo w piatek powtorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos to mial w swojej stopce -- bardzo fajne Na strychu od wieków płonęły trzy świece. Pierwszą świecą była miłość, powiedziała "tyle jest bólu na świecie tyle niesprawiedlwości, ludzie są dla siebie źli, ranią się na wzajem, po co ja wam jestem" po tych słowach zgasła. Drugą świecą była wiara, powiedziała "miłość umarła, świat jest okrutny, ludzie są zagubieni, bez celów, też jestem niepotrzebna" i zgasła w tym momencie na strych weszło malutkie dziecko, zobaczyło co się dzieje i wykrzyknęło przerażone "co wy robicie! nie gaśnijcie, ja się boję ciemności!" wtedy odezwała się trzecia świeca, głos miała, ciepły spokojny: "nie mart się kochanie, dopóki ja płonę, możemy zapalić pozostałe świece, ja jestem NADZIEJA!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd mi tez po 3 min wyszla jedna, a po 10 2 kreski, mialam juznie zagladac na test ale chcialam gowyrzucic.... i patrze 2 kreseczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota822
Myszka 24 ja też myśle ze bede sie u was czuja jak wśród swoich i mnie przyjmujecie do siebie. EQfa chcialabym zapytać czy od razu po zapłodnieniu na drugi dzień pojawia się podwyższona temperatura. Tak wogole to mój gin zlecił mi mierzenie temperatury ale tak naprawde to wcale tego nie rozumiem. asiunia gratulacje ogromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota822---witaj u nas mam nadzieje ze becie ci tu dobrze tak jak nam wszystkim becia_gask---no tak jak pisalam zrobilam go i od razu odlozylam po jakiejs minucie , zawiozlam meza do pracy i jak wrocilam to chcialam go wyrzucic i patrze a tam druga niezbyt mocna kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oddaje stronke na szczescie pierwszej ktora napisze po mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiunia jeszcze sie nie ciesze bo terst mogl byc nie wiarygodny jak ci sie podoba prezencik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja robiłam swój test to też sprawdzałam go po dłuższym czasie i potem jeszcze wiele razy w ciągu dnia :) i kreska miała cały czas ten sam kolor i też była blada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ale jak chcesz to mozesz go zmienic , mi sie ten bardzo podobal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie będę go zmieniać bo też bardzo mi się podoba :) jeszcze raz dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie bardzo asiunia 👄 i trzymam kciuki zeby bylo wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Witajcie! Olawd czuje sie juz kiepsko,mam często bóle jak na orkes ktorych nie powinno byc..mam andzieje ze maluszke posiedzi jeszcze chcoiaz 3 tyg. Szkołe mam w week i 6 egzaminów,ryczec mi sie chce jak pomysle sobie ze bede musiała tam tyle godzin siedziec..a na niektore egzaminy bede musiała włazic na 3 lub 4 piętro:( Kupiłam juz chyba wszystko dla maluszka,jeszcze takie rzeczy z apteki mi zostały i dl;a siebie kilka.Ale tak to torbe do szpitala juz mam prawie spakowaną ,i jestem chociaz troszke spokojnijsze jak ona sobie tam jest juz spakowana. Olawd moim zdaniem jestes w ciązy.dlatego ze kreska pojawia sie tylko wtedy jak jets hormon..i nawet bardzo słabo widoczna oznacza ciąze,no ale jeszcze nie ebde gratulowała zeby nie zapeszyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obca--wspolczuje ci bo na pewno jest ci juz ciezko , ale pomysl ze jeszcze kilka tyg i bedziesz tulic swoje malenstwo a ja sie jeszcze na prawde nie nastawiam bo boje sie rozczarowac wiec czekam spokojnie do piatku i sie okaze 👄 dla ciebie slonce wiecie co ladnie to tak zebyscie wy pierwsze wiedzialy niz moj maz??? :-P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd no pewnie ze pieknie ;) czujemy sie zaszczycone ;) ja tez Wam powiedzialam rano a dopiero po poludniu do meza dzwonilam hiihih ah te baby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro ja miałam laparoskopię, jeżeli nie musisz to na razie jej nie rób. To jest operacja. W szpitalu byłam 4 dni. Narkoza ogólna. Spalam od 10 rano do 10 wieczór. Jak sie obudziłam miałam \"spinacz\" do mierzenia tętna na placu, maskę tlenową na twarzy, kroplówkę wbitą w rękę i założony cewnik. Ponieważ źle znoszę narkozę całą noc wymiotowałam NA LEżąCO do naczynia w kształcie nerki. Do dziś czuję się głupsza przez tą narkozę!!! Osobiście nie polecam, no chyba że nie ma innego wyjścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd kurcze wygląda na to że możesz być w ciąży. tylko co z tą temperaturą? Może źle zmierzyłaś? Weź się połóż pod kocykiem na łóżku, wsadź termometr pod pachę i poleż 10 minut. Dorota ta temperatura ciała skacze już chyba w drugiej połowie cyklu tylko jak @ ma przyjść to dzień wcześniej spada do 36,6 a jak jesteś w ciąży to cały czas utrzymuje się 37.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca nie przemęczaj się. Martwię się jak dasz radę z tymi egzaminami. Leż jak najwięcej. A może Nospę powinnaś brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×