Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

wlasnie zmierzylam tempke dowcipnie i mam 37.0 ....i co teraz? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby pomiar temepratury był wiarygodny trzeba mierzyć rano, zaraz po obudzeniu, bez ruszania sięz łóżka, atak mierzona popołudniu może się zmieniać i zawszxe o tej porze jest wyższa:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota822
eee EQfa to u mnie na pewno nici i tym razem bo w poniedziałek i wczoraj miałam jajeczkowanie chyba bo tak bardzo bolały mnie jajniki ze szok myślałam ze je wyrwę dziś rano mierzyłam temperaturę i było 36,4 także pewnie moje jajeczko nie było zapłodnione przez żaden plemniczek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane jak zwykle zzarlo mi dlugiego posta wiec zaczynam od poczatku Olawd --> mysle ze ci sie udalo ale nie gratuluje zeby nie zapeszyc poprostu wydaje mi sie ze dzis bylo jeszcze za malo hormonu wiec powtorz test w piatek i wtedy bedziemy swietowac :) Trzymam kciuki razem z dzidzia Obca --> odpoczywaj duzo kochana i moze bierz po 3 tabletki magnezu i nie stresuj sie egzaminami mysl o dzidzi ja tez mam pelno teraz egzaminow ale mowie sobie bedzie co ma byc i nie stresuje sie bo mysle o dzidzi i nawet lepiej mi zaliczenia wychodza niz wczesniej :) trzymamy kciuki za ciebie :) EfQa i Becia_gask --> glaskanka dla brzusia i dbajcie o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota822
olawd ale ty przecież masz mieć @ 17.05.2008 także może poczekaj jeszcze i rzeczywiście zmierz ją rano. dziś kochane idę na zakupy po pracy z koleżanką mam nadzieje ze poprawie sobie tym humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota 822 --> moze jeszcze nie bylo owulki bo tempka wzrasta zawsze po owulce nawet jak jajeczko nie jest zaplodnione dopiero okolo @ moze spasc jak @ ma przyjsc jak ma nie przyjsc to jest wysoka caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota822
Jeszcze mam takie pytanie biorę ten bromocorn i biorę folik mam nadzieje ze to nie przeszkadza w niczym???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam tabelke :) STARAJąCE SIę Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................12.. . . .. ..........15.05.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. ........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................15... .. ............09.06.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................17.05.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.05.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............13.05.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 45.................23.05.08 dorota822..................26......................18... ...........01.06.08 misiaczki...................22......................32.. ..............23.05.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............34.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............31............ ..........26.07.08 Patinka25................25................8............ ...........06.12.08 EfQa......................30................15.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 Paula3332............... 27..................6........... ...........20.01.09 asiunia27................27..................5.......... ............12.01.09 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota822
kakusia22 ja tego w ogóle nie pojmuje jak pójdę do domu to napisze jaką miałam temperaturę od 1dc i może coś mi dopowiecie teraz jestem w pracy i zaraz wychodzę i będę uciekać stąd. Mam taką zawsze ciszą nadzieję ze to już do tego doszło a jak mam @ to zawsze jestem rozczarowana. Jak już tak szczerze to powiem że ostatni z mężem kochaliśmy się w niedziele czyli 11 maja a podobno plemniczki żyją 5 dni niektóre.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota plemniczki moga zyc do 5 dni wiec moze cos z tego wyjdzie a jesli mialas skok tempki to znaczy ze owluka byla tylko ta temka teraz musi sie utrzymac do spodziewanej @ a dopiero wtedy jest decydujacy spadek czy pozostanie na tym samym poziomie a tak wogole to ktory to dzien cyklu u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek🌻🌻🌻🌻 Olawd =======poczekaj do piatku i zrob kolejny test ....wtedy napewno juz bedzie wiarygodny......wciaz trzymam kciuki za II kreseczki:D:D:D:D:D Dziewczynki lece do sklepiku bo chce zrobic \"Lodowca\" i bede caly czas na necie , wiec piszcie..... Smerfetko=======a Ty sie jeszcze nie zameldowalas od rana?????gdzie sie podziewasz???? Do pozniej kochane.....zycze Wam milego dzionka:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
EfQa dokładnie tak jak opisałaś wyobrażałam sobie tą laparoskopię , popróbuję jeszcze innych rzeczy i zawsze mogę ją zrobić później. Teraz myślę o tych cudownych ziółkach, muszę tylko odszukać stronę z przepisem no i się zastanawiam czy u nas w sklepie zielarskim da radę je kupić. Na razie przestaje myśleć o tych rzeczach, bo mam na głowie egzaminy, do tego się nie uczę, bo mnie ciągnie na forum... EfQa, Obca, Becia, Asiunia zdrówka Wam życzę i oby dzidzie się dobrze rozwijały 👄 Olawd może jednak się udało? A jeśli nawet nie to się nie martw, bo przecież dopiero zaczęłaś się ponownie starać 🌼 Smerfetko a u Ciebie objawy na @ czy może na ciążę? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara ja się zastanawiam czy u ciebie te ziółka to jednak by nie rozwiązały problemu, mam przeczucie że ci po nich zaczną pękać te cholerne pęcherzyki więc koniecznie zacznij pić jak najszybciej. Olawd ale by było fajnie jakbyś zaszła w ciążę!!!! 👄 Już sie ciesze na samą myśl.. Ciekawe kto następny? Może ty Smerfetko bo ty na dniach testujesz ? 🌻 Wiecie co ja wam chyba szczęście przyniosłam :p bo jak zawitałam na forum to nagle i Becia i Patinka, potem aAsiunia i ANNA a teraz Olawd... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota nie martw się jak nie tym razem to za miesiąc spróbujesz. W końcu się uda. Dziewczyny ja jak pisze długiego posta to zawsze przed wysłaniem robię "kopiuj" i wtedy jak go gdzieś wetnie to robię potem tylko "wklej" i nie przepada mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJąCE SIę Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................12.. . . .. ..........15.05.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. ........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................15... .. ............09.06.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................17.05.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.05.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............13.05.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 45.................23.05.08 dorota822..................26......................18... ...........01.06.08 misiaczki...................22......................32.. ..............16.05.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............34.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............31............ ..........26.07.08 Patinka25................25................8............ ...........06.12.08 EfQa......................30................15.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 Paula3332............... 27..................6........... ...........20.01.09 asiunia27................27..................5.......... ............12.01.09 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki ty tez testujesz niedługo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem jakies plamienie mam male wiec pewnie nici z tego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze poczekaj małe plamienia na poczatku ciąży tez się zdążają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd jutro masz smutną rocznicę przydałaby ci się radosna wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 maja :-( ale takie ciemne plamienia zaczynaja sie zawsze u mnie 2-3 dni przed @ nie wiem co juz myslec poprostu sie nie nastawiam :-( biore caly czas duphaston i bede go brala do @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bierz, zobaczymy. A jutro rano zrób test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Cos cicho sie zrobilo na topiku.......gdzie jestescie dziewczyny??????? Ja zrobilam wlasnie \"Lodowca\" i chlodzi sie w lodowce......wyglada bardzo apetycznie wiec nie moge sie doczekac kiedy go sprobuje....:D:D:D:D:D:D:D:D Olawd===== jeszcze @ nie ma wiec jest nadzieja......trzymam kciuki kochana....i Ty glowka do gory a napewno bedzie dobrze......👄 Smerfetko=======co z Toba???? gdzie sie podziewasz???? Zloz meldunek :D:D:D:D👄 Zupka pomidorowa sie gotuje i jeszcze pozniej zrobie kurczaka i obiad bedzie z glowy..... Zagladne pozniej bo narazie cisza jak makiem zasial:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem myszko a test to dopiero zrobi w piatek , jak na razie zalapalam dolka :-( niby sie nie nakrecam ale jednak gdzis tam w serduszku iskierka nadziei jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd ja wiem ze zawsze ta iskierka nadziei tli sie w serduszku ......mam nadzieje ze bedzie po Twojej mysli......👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska123
Witajcie dziewczyny. Jestem nowa na tym forum, ale mam nadzieję, że mi pomożecie.Chodzi o to, że od ponad roku z narzeczonym współżyjemy regularnie i nie udaje mi się zajść w ciążę. Ginekolog wykonał cytologię, kolposkopię i usg i powiedział, że wszystko w porządku. Jedynie badania hormonalne wykazały za wysoki poziom testosteronu i przepisał mi Diane 35. Czy ten testosteron może być przyczyną trudności z zajściem w ciążę? jak długo muszę go przyjmować, żeby rozpocząć starania o dzidzię? Proszę pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko ale z ciebie przykładna Pani Domu! I zupka, i kurczaczek i lodowiec! kurcze chyba zrobię rybę w sosie koperkowo śmietanowym żeby gorsza nie być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska123
Dziewczyny wiem, że zawarły się już pomiędzy Wami przyjaźnie i nie macie obowiązku odpisywać nowej. Ale ja właśnie liczę na Wasze doświadczenie, bo jestem w tym temacie zielona. Będę wdzięczna za jaką informacje, proszę Was pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska123=======nie wiem czy testosteron jest przyczyna u Ciebie zajscia w ciaze.....poczekaj az inne dziewczyny sie odezwa to napewno Ci odpowiedza na to pytanie......bo ja niemam zielonego pojecia....👄 EfQa======ja jak mam wolne to lubie cos robic......przewaznie wlasnie wtedy gotuje cos i pieke....a ze pomidorowki ugotowalam garczek takze starczy mi i na jutro, bo jutro ide do pracy i nie bede miala czasu gotowac....ja przewaznie gotuje tak na 2 dni.....a na tego "Lodowca" to sie juz nie moge doczekac....zalalam go galaretka i czekam az zastygnie....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska123======mialo byc "przyczyna nie zajscia w ciaze" -----tak to jest jak czlowiek sie spieszy....hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×