Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Wiadomo na gg klika sie w 2 a na forum duzo dziewczyn, tematów i człowiek drugiego pozna dopiero blizej na gg.No ale dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy o Tobie i podziwiam bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifinoem
Łech, ja dziś po kolejnej wizycie u gina. Ale jakoś powiało optymizmem :) Kazał zamiast kwasu foliowego brać metafoline i obserwować dni płodne uważniej, bo jakieś lepsze wyniki badań są. A więc czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka wiec u mnie sprawa wyglada tak : mierzylam dzis tempke rano po przebudzeniu i jest 37 . zrobilam test i wyszla druga kreska blada ale o wiele mocniejsza od wczorajszej wiec prawdopodobnie moge byc w ciazy ale sie nie ciesze bo brzusio mnie boli , caly czas mam wrazenie ze cos ze mnie leci choc nic nie leci , no i malenkie czasami ciemniejsze plamienia (a tak sie u mnie zaczynaly poronienia) wiec nie nastawiam sie i tak jak asiunia dopiero moge sie przepisac to innej tabelki jak mi lekarz powie ze wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki zagladne pozniej bo ide juz do pracki - buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd oby wszystko było w porządku, nie przemeczaj się teraz tylko wypoczywaj jak mozesz . Ni egratuluje jeszcze,zeby nie zapeszać, pogratuluję jak podasz oficjalna wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd wszystko wskazuje na to, że naprawdę jesteś w ciąży :) A ból brzucha to normalne mnie też tak bolał i też cały czas mi się wydawało że @ zaraz przyjdzie więc trzymam teraz kciuki, żeby o była fasolka ale myślę i tak że jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Olawd mnie tez brzusio bolal jak @ miala przyjsc plamien nie mialam ale wiem ze niektore moga miec nawet ostatna @ tylko mniej obfita wiec sie nie stresuj bo teraz potzrebujesz spokoju nierz duphaston nie przerywaj!!! a powiedz mi jeszcze ile tebletek bierzesz duphastonu??? bo powinnas brac minimum 2x1 tabletka tzrymamy kciuki i napewno bedzuie dobrze a w pracy sie nie przemeczaj Aha co do tego ze masz wrazenie ze cos ci leci to tez normale ja tez latalam ciagle do wc spradzac czy aby @ nie przylazla ale to tylko sluz ciazowy :) Pozdrawiam Myszka i Smerfetka tzrymamy za was kciuki aby testowanie przynioslo upragniony efekt Chyba tak samo nie moge sie doczekac wynikow jak wy, normalnie zawsze to przezywam jak bym sama miala testowac KOCHANE TRZYMAM KCIUKI ZA WAS Asiunia a co tam u ciebie jak sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota822
witam wszystkie! olawd trzymam kciuki żeby było wszystko oki ale myślę ze będzie a te bole to podobno norma ja tam nie wiem ale jak moja koleżanka była w ciąży i jeszcze tez nie dokona wiedział to tez ja bolało i czuła sie tak jakby miała zaraz dostać @ i nie martw się głowa do góry, a tak w ogóle to maja szefowa która kiedyś była położną a teraz zmieniła branże mówi że jak na teście widać dwie kreski nawet jak są blade to na pewno się jest w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota822
no i smerfetko a do ciebie przyszła@. Nie wiem co się ze mną ostatnio dzieje najpierw te cholerne bole jajników ochoty na lody wczoraj tez a wieczorem zjadłam cały słoj ogórków konserwowych a dziś rano nie mogłam wytrzymać w pracy i wskoczyłam aby kupić coś do jedzenia i kupiłam sobie dużą puszcze śledzi w pomidorach. Ostatnio się trochę odchudzałam może dla tego ten głod taki mnie dopada bo na pewno nie jestem w ciąży zresztą po przemyśleniu pewnych spraw nie wydaje mi się to możliwe zachciewajki nie są przecież tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska123____jeśli chodzi o testosteron to ma on bardziej wpływ na donoszenie ciąży niż na samo zajście. Ja niczym bo nie zbijałam bo byłam w trakcie stymulowania owulacji i lekarz stwierdził że nie ma sensu teraz niczego zazywać skoro mogę zajść w ciążę. Ale też się tym martwię bo miałam naprawdę ogromny testosteron Kakusia___ u mnie ok piersi bolą cały czas, brzuch od czasu do czasu pobolewa, biorę duphaston 2x1. Wczoraj widziałam swój pęcherzyk ciążowy :) za tydzień wyjeżdżamy na wakacje i w sumie trochę się boję bo nie wiem czy można samolotem i czy to nie wpłynie, lekarz mówi, że nie ale obawa zawsze jest. A jak tam Twój brzusio? ucałuj ode mnie maleństwo :) Smerfetka i Myszka nie mogę sie doczekać Waszego testowania i życzę Wam z całego serca żeby były dwie kreseczki :) Myślę, że Olawd bedzie przyjmowała już niebawem gratulacje 🌻 A gdzie się podziewa reszta dziewczyn?? Patinka się coś nie odzywa i Dzodzanna Dziewczyny piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota822
co ja sama tu jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytacie czy @ jest, nie ma, ale też czuje sie jakby coś leciało ze mnie, ale ic nie ma narazie na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota822
no to smerfetka olawd trzymam kciuki. mam jeszcze pytanko wy jak pisecie date @ to w zależności od tego jakie macie cykle czy tak co tam asiuniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota822
asiuniu troszkę ci zazdroszczę ze masz już fasolkę myślę ze 1 czerwca do mnie też nie przyjdzie@ i zrobię sobie test i okaże sie ze ja dołączę do zaciąż onych ale ja mam schizy sama się pocieszam i tak okropnie marudzę jak stara pannna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota822
Mój suwaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota822

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota ja mam zwykle cykle krótse, ale w tabelce pisze datą , która przypada mi 29 dnia.Tylko,ze ja cykl licze od następnego dnia, a nie tak jak się liczy od tego , co dostałam, taki dzień w zanadrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota822
okej bo ja raczej ma regularne co 28 no 29 dni chociaż ostanio zdarzyło mi sie ze 30 dni noa le w tabelce napisałam 29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też raz zdarzył się cykl 30 dniowy, a tak kilka razy co 28 dni, a zazwyczaj to 21-25 było, ale i tak się obawiam,ze przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska 123 gdzie się podziewasz ....sto lat, sto lat, spełnienia marzeń, a szczególnie tego jednego w postaci dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×