Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Madziu dziekuje:):):):) Musisz sobie wpisac ten kod suwaczka z tymi numerami kochana....zobacz jak jest u mnie.....powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziara_______ na stronie z suwaczkami rob tak jak jest napisane na poczatku wybierasz tło, potem datę i co tam chcesz zeby było napisane nastepnie powinin być napis pokaż suwaczek i pokaże się to co stworzylaś, nastepnie na dole zobaczysz kod i go kopiujesz , wchodzisz u nas w preferncje wpiosujesz swojego haslo i potem na dole w stopce wklejasz ten kod i tyle ja tez kurde mialam z tym problem ale jakos doszlam do tego jak cos to pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa bardzo dobrze i zrozumiale napisalas:D:D:D:D:D:D Jak tam sie ma Patrysia???? Buziaczki👄 dla Was kochane:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! Myszko wiesz ja mam taką sytuację pierwszy test jakieś 2 tygodnie temu była druga kreseczka słabiutka, za kilka dni test jedna krecha, dzisiaj test i znowu jedna krecha,piersi mam nabrzmiałe i bardzo widoczne żyłki, nie mam apetytu,wszystko mi śmierdzi,miesiączki brak dzisiaj 45 dc.Już sama nie wiem co myśleć, czy to możliwe żeby 2 testy się myliły,robiłam ten QUICK coś tam! straszne tak żyć w niepewnośći!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNA i Pani Misiowa witam Was 🌻 👄,jak przyjde po filmie to spróbuje zrobic suwaczka,moze sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.N.N.A======= na twoim miejscu poszlabym do lekarza.....moja bratowa co rok chodzi na badania kontrolne typu badanie krwi moczu i wlasnie na piatek miala umowiona wizyte....poszla a przy okazji powiedziala ze okres sie jej spoznia juz prawie 3 tygodnie .......i on sprawdzil z moczu testem i odrazu podszedl do niej i powiedzial" Gratuluje , jest pani w ciazy".....lepiej idz do lekarza niech zobaczy co tam sie u Ciebie dzieje:):):):)mam nadzieje ze dzidzius siedzi sobie w brzuszku i niedlugo sie ujawni.....zycze Ci tego z calego serca:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisowa======to super ze Patrysia taka grzeczna i daje mamusi czas na napisanie i zagladniecie do nas.....:P:P:P:P:P:P Ogladam jej zdjecia czesto i jest jak mala krolewna, ksiezniczka......cudo poprostu.....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ten czas leci ....za 5 dni Patrysia bedzie miala 5 miesiecy.....kurcze a dopiero pamietam jak mialas isc rodzic.....kurcze jak ten czas zapierdziela:):):):) niedlugo bedziesz biegala za nia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze niema nikogo wiec ja biore sie za prasowanie:):):)Zagladne pozniej:):)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa stronka Twoja 🌻 Ja sie zabieraz za zrobienie suwaczk,moze sie uda,jak bedzie ok to wkleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze bym chciala zeby ten opis tego suwaczka byl maly,tak jak Wy macie,a nie umiem tego zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz poprasowalam ale widze ze tu dalej pustki..... Smerfetko a Ty gdzie sie podziewasz?????? Ja na 2 ide do pracy i znow nie poklikamy, jak ja mam czas to Was niema.....buuuuuuuuuuu......ide sobie cos poczytac......zagladne jeszcze pozniej:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialo byc "za dwie godziny ide do pracy" .... Madziu ten kod suwaczka musisz sobie wpisac w stopke.....musisz wejsc w preferencje i tam bedziesz miec cos takiego jak Stopka i tam wpisujesz sobie kod......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!! To ja! Smerfetko i Myszko naprawdę mocno trzymam za was kciuki. będę z niecierpliwością czekać na nowe wiadomości. mam nadzieje że @ nie przyjdzie. Dorota prześlę ci horoskop na lwa. Myszko cieszę się że lodowiec smakował. A u mnie znowu jakieś dziwne rzeczy - nie wiem czy ja już może mocz popuszczam czy to jakieś wody płodowe się sączą, bo dzisiaj coś zauważyłam. czułam po prostu jak wypływa ze mnie ( tylko nie wiem skąd dokładnie :p ) ...eee wody to chyba nie.... Ale się denerwuję . W ogóle jakiś ucisk na pęcherz czuję. Do tego lekarza nie mogę tak biegać w kółko z każda pierdołą, zwłaszcza że płacę 100 zł za wizytę. No i tak kurcze same problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×