Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość hnsjkg
👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu naprawde odpoczywaj i zobaczysz co będzie, bo wiesz ja mam nadzieję,że jednak bedzie ok, a te plamki to tylko takie oznaki ,ze w tym czasie miał być @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnsjkg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnsjkg
👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ciagle mam nadzieje ze to jest normalne :-( zobaczymy co bedzie to bedzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej xxmadziaraxx---super ze jestes bo juz dawno nic nie pisalas 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koncze powoli bo cos sie zanosi na burze.Dobranoc,milej nocki dla kazdej,pozdrawiam,buziaczki,pa 🌻👄 Olawd-Bedzie wszystko dobrze.Tesknie za Wami,wiec musialam napisac i juz nie odchodze od Was,pozdrawiam,dobranoc,pa 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziarko---nie opuszczaj nas ... ja tez nie moge wytrzymac jak nie zagladne co chwilke co na topiku sie dzieje... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce ja uwierze jak juz lekarz mi powie ze wszystko jest ok a to nie nastapi szybciej niz jak nie wroce do pl czyli po 2 czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ale wracam do lozeczka bo sie lepiej czuje w nim buziaczki i slodkich snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola gdzie juz ucieklas? Smerfetko wracaj juz,chyba ze burza jeszcze nie przeszla. U mnie sie zbiera,ale jakos jeszcze nic nie slychac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dzis tylko na moment aby napisac do Oliwd Slonko te plamki to albo oznaka ze powinno byc @ ktora oczywiscie nie przyjdzie albo jakas lekka infekcja ale nie szkodliwa dla dzidz juz to pisalam ale ja tak mialam i mi przeszlo tylkoze ja mialam bradzo duze brazowe plamienie juz w ciazy wiec nie stersuj sie bo to moze zaszkodzic glowa do gory i najlepiej jak bys juz darowala sobie ta prace tylko duzo lezala POZDROWIONKA Myszko i Smerfetko trzymam mocno kciuki jutro rano sprawdzam jak tam wasze testowanko juz doczekac sie nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusia dziekuje za pociesznie - od razu mi lepiej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd do tego 2 czerwca jeszcze kawałek więc uważaj na siebie bardzo. To dobrze że leżysz w łóżeczku. Swoją drogą ja też się chyba położę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xamadziara pozdrowienia 👄 , życzę ci z całego serca żeby ci się wszystko jak najlepiej ułożyło w małżeństwie. Z facetami bywa ciężko ale czasem naprawdę warto walczyć żeby uratować związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wiem co sie stało że mi ten komunikator tlen na górze przy nicku wyskoczył! ja nic nie zrobiłam - samo sie zrobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdenerwowałam się. Nie mogę usunąć tego głupiego tlenu - kasuję go a on się z powrotem pojawia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mi się udało. Zajrzę jutro bo dziś nikogo nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kakusia22 🌻 Witaj EfQa 🌻 Masz szczera prawde.Ale mysle ze wszystko sie ulozy,bardzo tego chce. Dobranoc Wszystkim,milej nocki 🌻👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa-Bede walczyc do konca,nie poddam sie i szansy nie zmarnuje.Bo warto o malzenstwo walczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do was zagladam co jakis czas bo nie chce miec zaleglosci :-P buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×