Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Sara76
Jestem już po egzaminie, więc chciałam się zameldować, że przeżyłam, ale zaraz jedziemy zrobić zakupy, bo coś trzeba jeść, więc odezwę się później. Całuski dziewczynki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Madziara ja też nie umiem wstawić suwaczka, ale może kiedyś jak będę miała więcej czasu to pokombinuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara76-Hej 🌻 👄 Jak poszedl egzamin? No teraz mam nadzieje ze suwaczek bedzie ok.bo juz nie mam cierpliwosci.Latwo go zrobic,myslalam ze to jest dosc skomplikowane,a to nic takiego,troszke dziewczyny mi pomogly i mysle ze juz jest dobry suwaczek.Jak bedziesz po zakupach to sie odezwij,pozdrawiam,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa-Mysle ze juz jest ok.Widzialam Twoja slicznotke,bo jak ostatnio wchodzilam to mnie caly czas wywalalo.Ona jest slodziutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu ale cos Ci inaczej dziala ten suwaczek niz moj....kliknij na moj i zobacz:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie pozdrowienia od Patinki......przed chwila z nia rozmawialam....u niej wszystko ok.....jest tylko zmeczona i musi bardzo dbac o siebie....a reszte Wam napisze jak bedzie miec wiecej czasu, bo byla u kolezanki i tylko tyle napisala.......:):):)Patinko trzymamy kciuki kochana 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko u Ciebie jak wchodze na Twoj suwaczek to tylko pisze MOJ SUWACZEK i nic wiecej nie widze.Ja musze swoje poprawic bo cos z kwiatkami mi nie wyszlo.Moze cos zle u siebie zrobilas na suwaczku ze nic nie widac,no chyba ze ja tylko tak widze jak wchodze na Twoj suwaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu no udalo sie.....gratuluje🌻 A zawsze suwaczki mi dzialaly moze to u nich w serwerze maja jakis problem....narazie nic nie bede ruszac moze sie same naprawia:):):):) Ale cicho i pusto sie zrobilo ......gdzie jestescie dziewczynki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Horoskop dla Lwicy Dorota pisałam na stronie 357 zajrzyj i przeczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam, @ niema ????? Ja jak do jutra nie przylezie to rano robie test bo jak pojde do pracy na 12 godzin, to wole wiedziec na czym stoje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi gdzie mi ucieklas siostrzyczko????? Ja za 15 minut ide do pracy i znow nie poklikamy......mam nadzieje ze jutro sobie pogadamy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko nie ma @, trzymam kciuki za Ciebie. Moze tez jutro zrobię, ale chyba poczekam do niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak musze jutro zrobic o ile oczywiscie jeszcze mnie nie nawiedzi dzis wieczorem lub w nocy....troszke tak jakby brzuszek mnie pobolewal tak od czasu do czasu i chyba piersi zaczynaja pobolewac przy dotyku....Kochana musze juz leciec do pracy....bede jutro to pogadamy....papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane smerfeciu i myszko---trzymam za was mocno kciuki u mnie jakos takos , jak ide siusiu to czasami na papierku mam malee bracowe plamki wiec nie wiem co i jak , powiedzialam w pracy i sarah sie super zachowala bo nie pozwala mi odkurzac i nosic nic ciezkiego . staram sie kazda wolna chwile lezec w lozeczku - moze to cos pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×