Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

chciałam się dopisać ale chyba coś namieszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KameaC -A co mialas namieszac w tabelce,dobrze sie dopisalas,tylko cos sie literki pogrubily na czarno,ale to co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamea C witaj, oj widze,że na dziś miałas termin okresu, więc może się udało? Madziu jestem, ale tak z doskoku, ale bede napewno jeszcze trochę, tak do pólnocy. Burza była i przeszła, ale mąż oblężył kompa i dopiero usiadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz to mozesz raz jeszcze skopiowac tabelke,tylko ze ta co wkleilam,skopiu ja do siebie i sie tylko dopisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to świetnie że mnie przygarnęłyście :) będę zagladać , może lepiej się poczuję psychicznie. Myslałam że tylko ja mam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się że mnie przygarnęłyście:) może podniosę się psychicznie bo juz myślałam, że tylko ja jedna mam ten problem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie dlugo uciekam,juz dawno mialam isc.No wlasnie tez widze ze kolezanka miala termin @ wczoraj,to moze sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie nie tylko Ty masz ten problem,bo wszystkie je tu mamy i wszystkie ten sam,tylko juz nie ktorym laseczka sie udalo zajsc w ciaze,nie ktore juz urodzily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie ktore jeszcze sie staraja,ale wierzymy ze kazdej sie uda zajsc w upragniona i wyczekiwana tak dlugo ciaze.Ja staram sie juz z M. 5lat i tylko teraz mamy szanse na in-vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już jakieś pocieszenie, ja cały czas mam nadzieję, zaczelam pić zioła (mieszanki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i zastanawiam sie co moge więcej zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloooo Halooooo Smerfetko gdzie sie podziewasz?Gargamel chyba Cie nie porwal,ale by dostal ode mnie hiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę już drugi cykl i czuję kłucie w jajnikach, może cos się w nich ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co mozesz wiecej zrobic.Ale stronka znow Twoja,na szczescie.A moze juz sie udalo i jestes w ciazy,mialas termin @ na wczoraj i sie spoznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic z tego nie będzie :( zawsze mam nadzieję ale jak zaczyna sie ból dolem brzucha ten sam co miesiąc to wiem co sie świeci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJąCE SIę KameaC/Lublin..........32.............min. 30.. ..............16.05.2008 Myszka24/USA..............24....................12.. . . .. ..........15.05.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. ........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................15... .. ............09.06.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................17.05.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.05.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 45.................23.05.08 dorota822..................26......................18... ...........01.06.08 misiaczki...................22......................32.. ..............16.05.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............34.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............31............ ..........26.07.08 Patinka25................25................8............ ...........06.12.08 EfQa......................30................15.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 Paula3332............... 27..................6........... ...........20.01.09 asiunia27................27..................5.......... ............12.01.09 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie,że nowa koleżanka i Ty Madziu nocne marki jak ja, bo tak nie miałabym z kim pisac. U mnie @ nie ma, jutro kupię test, zrobię go w niedziele i już, ale tyle czasu nie było to jakoś trudno mi uwierzyć,że się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zioła o.Klimuszki (mieszanka nr 1) okropna w smaku ale czego sie nie robi dla dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie dziewczyny dużo o ziółkach piszą,że piją, ja też o nich ostatnio myślałam i chyba @ się przestraszył i nie przyszedł. Camea a jak czujesz się po tych ziółkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×