Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

KameaC-Stres to nic dobrego,tez nie mozna myslec caly czas o dzidzi,bo bardziej sie wariuje,trzeba sie czyms zajac i nie myslec,az samo sie wtedy zdazy i bedziesz zaskoczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze drugi raz bym nie chcaiała tego zabiegu, ale jak trzeba by było to pewnie z oporami, ale trzeba byłoby się zdecydowac. Sara ma chyba też miec ten zabieg, też jej nie polecałam, ale to zawsze krok do dzidzi. Wydaje mi się,że laparoskopię lepiej bym zniosła, ale to już jest tak jak operacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamea ja nic nie wiem o cewniku przy hsg, ja nie miałam. Cewnik to przy laparoskopii, a kulociąg nie mam pojęcia co to jest. Mi wkładali do środka trochę sprzętu i wpuszczali kontrast, a pózniej zdjęcia robia, jak juz zdjęcia robili to mówiłam im,ze teraz to mnie mogą fotografować już ile chcą, byle nic wiecej nie robili hihi, śmiali się ze mnie, ze nie jestem jakąs modelką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!! Przede wszystkim witam nową tz.KameaC poczuj sie jak wśród swoich z nami!! Hej Smerfetko i maniaczko zakupów zresztą tak jak ja tz. madziu Wpadłam aby tylko się przywitać ale rzeżcie się rozpisały hoho ja chyba on następnego cyklu tz po 1 czerwca też aczne pić te ziółka może to coś pomoże przy braniu tego bromocornu no i oczywiście cały czas biorę folik ziółka nigdy nie zaszkodzxą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się nie myśleć i wrzucić na luz, ale w pracy koleżanki i koledzy rozmawiaja głownie o dzieciach , poza pracą znajomi też o dzieciach a ja cóż czuje się zepchnięta na margines, nie mam nic do powiedzenia w tej kwestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kameaC---witaj u nas - super ze dopisalas sie do tabelki ale to cie zobowiazuje do czestego pisania! :-P dobrze ze jeszcze zagladnelam przed spaniem bo jutro mialabym taaaaakieeee zaleglosci :-D buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cię Dorota jestem nową starająca sie :) choc staram sie nie od dziś na razie wylewam żale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak dziewczyny zaczęły pisać, super. Madziu cieszę się,że z mężem wszystko wyjaśnione i ze wróciłas do nas. Kamea jak tak samo czuję się w domu, między ludźmi i w pracy miałam to samo, ale trzeba trochę miec dystans, choć sama nie raz mam takie załamki,ze szok, ale już nie płaczę jak kiedys, gdy mi ktos głupio gadał. Olawd słoneczko jak tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno będę często Was odwiedzać bardzo się cieszę że przyjełyście mnie do swojego grona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jakos nie moge wylezec w lozeczku . tempke bede mierzyc jutro rano to dam wam znac a teraz na prawde ide juz nynki -- slodkich snow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu jak temperaturka? A Smerfetko jaka temperaturka u Ciebie jest?Mam nadzieje ze sie mi w malzenstwie jakos ulozy,chce tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efa dzięki za horoskopmoże coś mi się uda dziś mam13dc jem na przemian lody i ogórki konserwowe już 4 dzień ale może tylko ta głupia nadzieja tak mnie trzyma chociaż cały czas zastanawiają mnie te bóle jajników w 11 i 12dc jakich nigdy nie miałam na jajeczkowanie to trochę chyba za wcześnie przy cyklach 28 lub 29 dniowych a wy co o tym myślicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfeciu 444 stronka sie zbliza a pamietaj ze jest twoja , także dziewczynki pilnujcie sie :-P ona ja rezerwowala daaaaawnoooo temu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamea C dopóki ja nie trafiłam na to forum to była dla mnie udręka, od kiedy tu jestem jest o wiele lepiej, zawsze mogę napisać o tym komuś kto mnie rozumie i to doskonale,dlatego polecam forum, zawsze właśnie tutaj znajdziesz wsparcie, dobre słowo i rade. Dobranoc Olawd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka to może nie przylezie już ta @ ani do mnie ani do ciebie ani do Oli, i Myszki w tym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, którym łatwo przyszło posiadanie dzieci nie mają pojęcia jak cięzko jest osobom starającym się. Ostatnio koleżanka w pracy stwierdziła że musi więcej zarabiać ode mnie gdyż ma dziecko a ono kosztuje! Wtedy wytłumaczyłam tej ignorantce ile kosztuje staranie się o dziecko badania leki wizyty że nie wspomnę o in vitro. Wytrzeszczyła tylkom oczy ze zdumienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×