Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość gogul 29
moja kolezanka wyznaje teorie, ze to dziecko wybiera sobie odpowiedni (najlepszy) czas na pojawienie sie na swiecie .Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggi*
nie wiem gogul może tak jest tylko czy to oznacza że mamy przestać prubować i tylko czekać! Nie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogul 29
NIE, DALEJ MAMY PROBOWAC, ALE WIERZYC W TO, ZE DZIECKO WYBIERZE SOBIE NAJLEPSZY CZAS, NAJLEPSZE WARUNKI NA PRZYJSCIE.mOZE MUSIMY JESZCZE W SOBIE COS ZMIENIC, ZACZAC BARDZIEJ DBAC O SIEBIE, O SWOJE MYSLENIE, O SWOJE POZYTWNE MYSLENIE. BO DOLOWANIE TU NIC NIE POMOZE, A WRECZ MOZE POWODOWAC ODWROTNY SKUTEK.PESYMIZM ZLE DZIALA NA NASZ UMYSL A TYM SAMYM NA CIALO, WIEC JAK MA ZAGNIEZDZIC SIE W NIM NOWE ZYCIE??? WIEM, WIEM LATWO POWIDZIEC, ALE SAMA Z TYM WALCZE, Z TYM MYSLENIEM. NAJGORZEJ JEST GDY ZBLIZA SIE@ NIE PODDAWAJMY SIE DZIEWCZYNY !!! PRZYJDZIE NA NAS CZAS:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gogul dziękuję Ci za miłe słowa :) kurcze zawstydziłam się :) :) Ja też za Was wszystkie trzymam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gogul bardzo dobrze powiedziane :) wiecie co kochane ja teraz uciekam jeśc lody mniam, mniam Sama jestem to narzeczony nie będzie mi podjadał :p I jutro zaczynam pić ziólka na II fazę, może to przypomni @ że powinna już się zjawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKA
JOJOKO- przed inseminacją nie miałam robionych jakiś specjalistycznuch badań przygotowujących do tego zabiegu. Gin monitoruje cykl przez częste USG wypatruąc dzień szczytowej płodnosci. Inseminacja polega na umieszceniu nasienia (wcześniej gin wybiera same najlepsze plemniki) w komórce jajowej. Zawsze jest to wieksze prwdopodobieństwo zajścia w ciąze . Ja już miałam II INSEMINACJE niestety bez efektu ale dalej bede sie starała i zaciekle walczyła. Inseminacja kosztuje 450 pln tyle płaciłam i oczywiście leki po zabiegu na potrzymanie to też koszt 150pln.(LUTEINA , DUPCHOSTON, AKART przez 14 dni) pozdrawiam 🌼 SANDRA jak miło ze nas odwiedziłaś wpadaj do nas cześciej bedzie nam miło. Trzymaj sie cieplutko i dbaj o siebie. Jak dobrze że człowiek ma sie do kogo wyżalić super że jesteśmy razem...............🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda, fajnie ze mozna tu sie wygadac. Ja musze sie odstresowac, jutro wyjezdzam i mam nadzieje, ze naladuje baterie do dzialania. Powodzonka dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markia koniecznie daj znac po wizycie u lekarza, myszka a tobie co powiedzial lekarz jak zrobilas juz te wszytskie badania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKA
WICA miłego odpoczynku 🌼 MYSZKA trzymam kciuki kochana z aCiebie ktory to dzień ? pozdrwiam kolorowych snów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulko dzisiaj już 34, mój najdłuższy cykl trwa 35 dni (zdarzył mi się do tej pory dwa razy, teraz trzeci). Zrobiłam dzisiaj test i bez niespodzianek, jedna krecha. Czyli jednak torbiele, musze teraz coś zrobić żeby się pojawiła @. Mam nadzieję, że pojawi się już w sobotę a jak nie śmigam do lekarza po coś na wywołanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika10
ja czekam teraz na @, ma sie pojawic na dniach, ale ile bym dała żeby sie nie pojawiła. wiem ze kiedys mi sie to zdarzy, zycze tego sobie i wam drogie kobietki, przyszedł urodzaj na fasolki ZOBACZYCIE JUZ NIEBAWEM, PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKA
MYSZKO szkoda ale to jeszcze nic nie przesądzone czekaj cierpliwie.Pozdarwiam bardzo gorąco 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nensy
Moja nadzieja w tym miesiacu sie skonczyla, temperatura spadla na leb na szyje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nadal nic, dzisiaj 35 dc. Ostatni dzień kiedy może się pojawić jest jutro. Jeśli tak się nie stanie czeka mnie wizyta u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia27
Hej Dziewczynki, wczoraj byłam u gina, żeby sprawdzić czy tym razem pęcherzyk pękł. Jest niby OK, ale mi temperaturka spadła do normalnego poziomu, więc nadziei nie mam żadnych :( :( :( Pocieszające jest jedynie to, że czasami udaje mi się normalnie zafunkcjonować. Dziewczyny, która robiła test na wrogość śluzu? Wczoraj pytałam gina, ale mnie zbył. Czy to jest trwałe uczulenie na spermę partnera, czy tylko jak się ma jakieś stany zapalne np. pochwy? Gdzie się to robi, w jakim czasie i jak?? Już powoli szału dostaję Nie wiem czy sprawdzać w takim układzie drożność jajowodów? Czy czekać na poprawę u mężusia? czy działać równocześnie? Czasu mi szkoda i tak bardzo już bym chciała bobasa. Ogólnie u mnie jak widać SCHIZA!! Pa Kochane, trzymam za Was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia już Ci wszystko mówię, bo miałam test na wrogość śluzu, tzw. test PCT. W tym wypadku trzeba podzwonić po przychodniach itp. i popytać czy wykonują taki test. Jeśli znajdziesz takowy trzeba będzie umówić się z lekarzem, który będzie pobierał wymaz do badania. Wygląda to tak, że do 12 godzin po mizianku musisz pojechać do przychodni, laboratorium. Pobierają wymaz i sprawdzają czy plemniki się ruszają czy Twój śluz je killim :) Wrogość zdarza się niezwykle rzadko. Jeśli jednak jest, wskazaniem odrazu jest inseminacja. Moim zdaniem nie ma co czekać tylko zrób hsg, zwiększa to szanse na ciaże napewno. Nie czekaj, działaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaba 75
Niunia z tego co ja juz sie dowiedziałam to wrogos śluzu jest nieodwracalna ale lekarz do którego teraz chodze mówi że zna pary które mimo tego problemu zaszły w ciąże w sposób naturalny.On sam nie przywiązuje az tak dużej wagi do tego .Powiedział mi że udział śluzu w całości procesu to tylko około 20 %. Jak jednak chcesz to możesz sama zrobic sobie takie badanie robi się je 8do 12 godzin po stosuku oczywiście w tedy kiedy masz dni płodne. koszt tego badana to około 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to samo powiedziała lekarka pobierająca mi wymaz na PTC. Nie od wrogości zaczynać tylko od badania na bakterie, w moim przypadku miała 100% rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia27
Dzięki Dziewczyny, jesteście kopalnią wiedzy. Myślę sobie, że jak żołnierzyki mężusia są dość słabe (mało jest w ruchu postępowym), to zmniejszenie im przeszkód i o 20%, to relatywnie dużo, no nie? Myszko, nie daj się prosić, pisz mi tu zaraz o tych bakteriach (co i jak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siem robi :D babeczka zleciła mi badania na mycoplasmę i ureaplasmę i na zwykły posiew. Koszt w Wawie dosyć duży bo za myco i urea płaciłam 80 zł i osobno za zwykły posiew 80zł. Zwykły posiew nie wykryje tych dwóch bakterii. Mycoplasma działa jak naturalna antykoncepcja a ureaplasma jest powodem poronień. Miałam obie . Lekarz wypisał mi mieszankę antybiotyków, które przygotowano w aptece jako czopki. Przeżywałam koszmar przez 10 dni, pieczenie i totalny dyskomfort. Ale lek zadziałał i pozbyłam się cholerstwa. Nie wiem jak jest z nawrotem tych bakterii i czy za jakiś czas trzeba powtarzać badanie czy nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia27
A te badania robi się w sanepidzie, czy w dowolnym laboratorium. Sami pobierają wymaz czy można się obsłużyć we własnym zakresie? Ja już szału dostaję z tym ciągłym rozkładaniem nóg Ale wytrwam! Poza tym to piję ziółka i jestem przekonana, że tym razem jest OK również za ich przyczyną - choć krótko je piję, ale jak się człowiek odpowiednio nakręci, to efekty są :) przynajmniej u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ja robiłam w laboratorium i zła wiadomość, niestety znowu na fotel i lekarz pobiera wymaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia27
No mówi się trudno :( Tak więc posłucham doświadczonych Koleżanek i zacznę od bakterii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia27
Pewnie Szanowne Koleżanki zaczęły już długi weekend, albo przynajmniej przygotowania do i nikt tu nie zagląda. Ja właśnie myślę o pakowaniu walizek i po pracy śmigamy nad morze (niestety we wtorek powrót). Miłego wypoczynku Wam życzę Dziewczyny. A Ty Myszko co będziesz robiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie wyjeżdzam ale jakoś organizuję sobie czas ;) może wezmę się wreszcie za szycie ;) odkładam to już od x czasu. Dzisiaj napewno obejrzę jakiś film, w Wawie pada więc tylko kocyk i fajny film :D i nadal czekam na gadzinę @ wrrrr :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggi*
Cześć dziewczyny, ja niestety pracuję w weekend więc życzę Wam wszystkim udanego wypoczynku i naładowania akumulatorków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca z tego co wiem to PCO można stwierdzić poprzez usg i badania hormonalne a endometriozę jedynie poprzez laparoskopię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×