Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Maggi 31
Superowo! Dzięki Myszka! Pozdrowionka i miłego dnia lecę do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka
Witam zapraszam na http://staraczki.lipowa.net dla tych, ktore sie staraja, sa juz zafasolkowane i o innych, waznych sprawach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu cisza, jak tam staranka dziewczynki, piszcie troche, nie uwierze, ze wszystkie wzielyscie sie tak do pracy, ze nie macie czasu usiasc do kompa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggi 31
cześć dziewczynki jak tam starania jakieś zmiany nowości? Ja zaczynam badania hormonalnei strasznie jestem ciekawa co będzie !pozdrowionka i miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
u mnie właśnie minął 7 dzień po owulacji. więc zrobiłam teścik. i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
I znowu nic :( a wynik powinien być już wiarygodny, prawda? a może jest jeszcze jakaś szansa, że fasolka się ukrywa i nie daje znać o sobie.......... jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarita zrobiłaś test przynajmniej o 7 dni za wcześnie. To jest tylko chwyt reklamowy testów na których jest napisane że wychodzą po 7 dniach po owulacji. Test powinno się robić w dniu spodziewanej @, wcześniej nie ma to sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggi 31
Dokladnie! Moja kumpela zrobiła przed planowaną @ po i nic! A @ nie ma . Poszła do gina i okazało się że jest fasolka! to dopiero niespodzianka! Ja w piątek idę do wampirka ze strzykawą upuszczą trochę krewki. i tak co tydzień. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nensy
Witam wszystkie Staraczki!! Własnie wróciłam z urlopu i muszę powiedzieć że tego mi brakowało. Jak już wcześniej pisałam zrobiłam sobie urlop również od leków, lekarzy i moja psychika wróciła do równowagi. Zobaczymy czy wakacje okazały się owocne :-) Sarita testy ciążowe powinno się robić wtedy jak miesiączka się spoźnia, wcześniej nie ma sensu bo duża ilość ciąż jest poraniana i tak np test wyszedłby Ci dodatni a potem dostałabyś @ co oznaczałoby poronienie. Więc nie ma sensu robić sobie nadziei a potem płakać z roczarowania. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia. Niunia już wróciłam a o forum pamiętam bo nikt bardziej nie rozumie moich problemow niż Ci co maja takie same, więc nie opuszczam was. papapapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek77
Kochane dziewczyny... mam ten sam problem co i Wy, tzn. baaaardzo pragnę być mamą ale niestety są z tym kłopoty. Mam zdiagnozowane PCO czyli zespół policystycznych jajników, wiąże się z tym nieregularność miesiączek, zaburzenia hormonalne, otyłość, nadmierne owłosienie i jeszcze parę innych "fajnych" rzeczy. Jakiś czas temu wpadłam przypadkiem na stronkę "Nasz Bocian", na której można się wielu ciekawych rzeczy dowiedzieć, skonsultować się z lekarzem gin a także pogadać z innymi kobietkami chcącymi mieć bobaska. To naprawdę fajna stronka, polecam: www.nasz-bocian.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za bocianem nie przepadam dlatego, że tam nawet lekarz mi nie odpisał jak go o coś zapytałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyczek ja też mam pco i tez wchodze na forum bociana. Mi lekarz tam zawsze odpisuje :). Dokladnie sarita nie ma co za szybko robic testu /wiem, ze ciezko wytrzymac :)/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
zajrzałam dzisiaj do mojej pani doktor i powiedzała dokładnie to samo...:) ( tzn ze nie ma co robić testu tak wcześnie) badanie krwi tez mi narazie odradziła. Będę cierpliwsza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
a taka ogromna chęć posiadania dzieciątka powoduje niezlą burzę hormonów, i dlatego często jest tak trudno.......... tak właśnie mi powiedziała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chyba ma racje. Kurcze staram sie nad soba pracowac i nie myslec o tym, ale to takie trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
ja to chyba sobie jakieś zwierządko kupię, albo będę więcej pracować....albo wyjadę na koniec świata ( z przyszłym tatuśkiem- oczywiście)...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulka
bedzie ok :) pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
wlaśnie przesledziłam twoją historię... PODZIWIAM CIĘ - JESTEŚ BARDZO SILNĄ OSÓBKĄ!!!! NAREWNO NIEDŁUGO CI SIĘ UDA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggi 31
Właśnie się zastanawiam czy brać te ziółka na pierwszą fazę cyklu skoro będę robiła badania hormonalne. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggi 31
Izulka witaj po dłuższej przerwie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maggie31 możesz spokojnie pić ziólka, nie sfałszują wyniku moim zdaniem, wręcz dobrze wpłyną na hormonki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggi 31
No właśnie też tak myślałam. Wiesz co tylko nie mogę dostać wszystkich ziółek! Można gdzieś kupić cały zestaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, na puławskiej jest taki malutki sklepik zielarski. Ja odkryłam go przez przypadek. Kurcze tylko nie wiem jak Ci wytłumaczyć gdzie :) Sklepik jest po prawej stronie jadąc w stronę centrum, naprzeciwko (no prawie) jest chyba ciuchland Delire (puławska 52).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggi 31
No to spory kawałek ode mnie może uda mi się coś znaleść bliżej ale bardzo dziękuję. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Czy może macie info. na temat prawidłowych parametrów dotyczących nasienia mężczyzny...czyli jaka ruchliwość, ile ich powinno być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKA
ALLO witam serdecznie. Maggi dzieki za pamieć ja dzisiaj mam szczytujacy dzien pladyny czuje to zaraz ide dzialac. Pozdraiwm serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy sa jakieś witaminy ziółka na słaba ruchliwośc i budowe plemników????? A i wzmożnona lepkość.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulka, dzialaj, dzialaj i odzywaj sie do nas. Oczekujaca ja niestety nie pomoge, nie mam pojecia, ale moze poszukaj na forum starania albo nasz bocian, tam pewnie cos znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×