Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

No piersi to mam jak Dolly Parton !!! A miałam jak cytrynki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ciążówki spodnie juz dawno noszę bo brzuszek mam widoczny :) fajnie to wygląda. kurcze 2,5 roku starań i udało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiała zacząc brać magnez na własna reke bo straszne skurcze mnie zaczęły łapac w nogach. Spać po nocach nie mogę. No i martwie się Smerfetko jak to sie wszystko poukłada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak jak my 2,5 roku starań, spodnie ciężarówki, to który to tydzień? A ja do tabelki dopisze się jako 13 po wizycie u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już 16 sie zaczął. kliknij sobie na tego linka co mam niżej to zobaczysz jak ten dzidziuś juz wygląda. olawd mi to zrobiła na baby astrology - fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego Myszka nie zagląda? pogniewala sie na nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, Myszka pewnie pracuje jak zawsze, ale za nią tęsknię. Sara ma egzaminy, Dorotka znów na nas nie trafiła i tak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze kafe strajkuje i ciagle mmnie wyrzuca. No tak przeciez Sara ma egzamniy. A Dorota jak na złość dzisiaj nie zajrzała. jak tak to sama do siebie gada godzinami :) Jak sie cofniesz do postów Oli to możesz podejrzeć jej dzidziusia bo on w tym samym \"wieku\" co twój to zobaczysz sobie jak fajnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale powiedz Smerfetko w głębi duszy nie wierzyłaś że akurat teraz ci sie uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myślałam jakoś o tym, ale jak @ nie przylazł to miałam ogromna nadzieję,że to teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A potem będzie wyglądał jak mrówka - w 12 tygodniu. Zaraz zajrze sobie do tabelki żeby sprawdzić kto będzie pierwszy testował w tym miesiacu. chyba Dorota 1-go czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monita, dzodzanna niedługo a juz za dwa dni Sara ale je ten paskudny pecherzyk nie pękł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze uda sięjej, jak się tak na nią uwziełaś. Widzę,że i ty długo lubisz siedziec, ja dziś pół dnia przeleżalam, jakaś senna, zmęczona jestem w dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko ja juz uciekam bo mi chyba internet nawala. cały czas mnie wyrzuca. Czas do łóżeczka. A tobie sie nie chce spać? pewnie sie w południe wypałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka---zagladam zeby zyczyc wam slodkich snow!! tesciowa ma mnie umowic na usg do specjalisty od trudnych ciaz , poronien itd w olsztynie - wiec sie ciesze , ale samo usg kosztuje 200zl!!! ufff...no ale warto , tylko jestem ciekawa czy sie dostane do niego bo ciezko sie dostac buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie sobie posiedzieć tylko jak sie nie prześpię w dzień to potem po 22-giej oczka mi sie kleją . Ale juz mi z grubsza mdlości i zmęczenie minęły. tylko w pracy mnie wkurzają... ale cóż jednym żywicielem rodziny jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też wyrzuca coś dziś z kaffe. Dobranoc Olu, EfQa i kolorowych snów. Dla dziewczyn fluidki ******************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************88888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd to świetnie że idziesz do dobrego gina. Ale nie wykluczone że twoja ciąża tym razem będzie bezproblemowa i nie będziesz miała żadnych klopotów. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idż Ola ,zeby zobaczyc, czy wszystko ok,ale na pewno tak. No i witam nową koleżankę Karolinę, która dzis się u nas udzielała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............23.06.08 KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............16.05.2008 Myszka24/USA..............25....................13.. . . .. ..........15.06.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. .........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................15... .. ............09.06.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 45.................23.05.08 dorota822..................26......................18... ...........01.06.08 misiaczki...................22......................33. ..............17.06.08 iwa18 /uk..................26.......................6............. ...20.06.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............35.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............31............ ..........26.07.08 Patinka25................26................12........... ...........06.12.08 EfQa......................30................15.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 Paula3332............... 27..................6........... ...........20.01.09 asiunia27................27..................6.......... ............12.01.09 olawd/Uk................28..................4. .....................23.01.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba juz spicie a ja trace cierpliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mam ten suwaczek ale czeu jest taki dlugi pierwsza czesc zawiera reklame tej stronki a dopiero druga moj suwaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌻 Dziewczyny przepraszam ze sie nie odzywalam ale dzis pracowalam i jutro ide do pracy, jak rowniez i w piatek.....wiec czytam Was codziennie ale nie mam czasu pisac....w niedziele i poniedzialek mam wolny bo mamy dlugi weekend wiec troche pobede z Wami:))Zycze Wam spokojnej nocki i milego czwartku:):):) Tesknie za Wami i przesylam 100000👄....papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×