Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

hej piekne!!! ja jak zwykle po pracy to zasypialam na stojaco...tylko spac i spac mi sie chce ! juz mam zarezerwowana wizyte u specjalisty na 5 czerwca (troche drogi bo samo usg 200zl ale co tam - dla malenstwa wszystko!), wiec dam wam znac co i jak jak bede juz po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia29
Mi Smerfetka narobiła smaku tymi wypiekami. Aż zjadłam całe moje zapasy cukierków, ale to nie to samo co murzynek... A co to jest lodowiec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa-🌻 Narazie chce wszystko w malzenstwie ulozyc a potem bedziemy myslec o in-vitro a moze stanie sie cud i dzidzia sama do nas przyjdzie bez in-vitra,dopiero to byl by cud i szczescie. Smerfetko,Olu,Myszko i pozostale po 🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia29
Hej zaciążone! Wyślijcie trochę fluidków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia29
Podobno fluidki są bardzo pożyteczne :-) Przydadzą mi się dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze bardzo.. ************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** ************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** **************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze troche ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia29
Dzięki! Papasie! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesyłam fluidki ******************************************************* &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& ******************************************************** &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Sylwia powodzenia! Dobrze sie staraj. I nie zapomnij trzymać dupci w górze \"zaraz po wszystkim\" żeby ani kropelki nie uronić :p A przepis na lodowca mamy gdzies na wcześniejszych stronach ale trzeba go będzie znaleźć. Ja idę oglądać filmik. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
probuje... *:*:*:*:*:*:*:* :*:*:*:*:*:*:*:*:* :*:*...............:*:* :*:*...............:*:* :*:*...............:*:* :*:*:*:*:*:*:*:*:* :*:*...............:*:* :*:*...............:*:* :*:*...............:*:* :*:*:*:*:*:*:*:*:* :*:*:*:*:*:*:*:* :*:*............:*:* :*:*............:*:* :*:*............:*:* :*:*............:*:* :*:*............:*:* :*:*............:*:* :*:*............:*:* :*:*............:*:* .:*:*:*:*:*:*:*:* ...:*:*:*:*:*:* :*:*:*:*:*:*:*:* :*:*:*:*:*:*:*:* ................:*:* .............:*:* ..........:*:* .......:*:* ....:*:* .:*:* :*:*:*:*:*:*:*:* :*:*:*:*:*:*:*:* .......:*:*:* .......:*:*:* .......:*:*:* .......:*:*:* .......:*:*:* .......:*:*:* .......:*:*:* .......:*:*:* .......:*:*:* ...:*:*:*:*:*:*:*:* :*:*:*:*:*:*:*:*:*:* :*:*.................:*:* :*:*.................:*:* :*:*.................:*:* :*:*:*:*:*:*:*:*:*:* :*:*.................:*:* :*:*.................:*:* :*:*.................:*:* :*:*.................:*:* :*:*...............:*:* :*:*............:*:* :*:*.........:*:* :*:*......:*:* :*:*...:*:* :*:*:*:* :*:*...:*:* :*:*......:*:* :*:*.........:*:* :*:*............:*:* :*:*...............:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fluidki ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko______ powiedz mi czy juz powiedzieliscie wszystkich( szwagierkom, bratowym i innych cholerom które się wtracały w wasze życie) o maluszku, jeżeli tak to koniecznie napisz jak zaaragowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie a ja miałam gości i niestety dopiero do Was zaglądam. EfQa apetyt jest na różności, ale mdłości nie ma , więc dobrze, no i energia mnie rozpiera, ale pewnie już za kilka dni znów bedę spiaca hihi. Sylwia lodowiec to takie szybkie ciacho do zrobienia od EfQy , no przede wszystkim szybkie, bez pieczenia i smaczne, mniam , mniam, chyba na 384 stronie jest przepis o ile dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa no szwagierka najbardziej dała mi w kość, ale niestety jeszcze nikt nie zna naszej wspaniałej nowiny.Sami zobacza w swoim czasie, ani teście, ani rodzice, ani bratowa nikt. Cos mi się wydaje,że moze teraz będa dawać rady jak przejść ciążę i jak rodzić hihi. Bratowa mi tylko powiedziała,ze mi coś piersi urosły i chyba przytyłam , a dziś sąsiadka mi powiedziala,ze juz jestem taka chuda,ze strach a ja na to, a myslałam,ze przytyłam. Moze jeszcze inny sposób wymyślę,zeby powiedzieć, po usg postawię sobie zdjęcie z usg i kazdy kto przyjdzie, przyjedzie bedzie je widział i zapyta a kogo to zdjęcie jest, a ja powiem a naszego dzidziusia. Najgorsze sa te 3 miesiące, dlatego milcze, ale zreszta po co ja mam robić jak inni ledwo test zrobię i już mam paplać, a tak dopiero bedzie niespodzianka jak się brzuszek pewnego dnia pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonak -- co tu taka cisza??? dzis rano pierwszy raz mnie tak mdlilo ze....fe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może fluidki Was zachęca ***************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ GRatuluje wam szczególnie ci Smerfeciu wytrwalosci teraz wkoncu twoje marzenie sie spelnilo i naprawde fala ciepla mnie zalała jak przeczytałam tą wspaniałą nowinkę!! Olawd tobie tez ogromne gratulacje:* i innym dziewczynom jestescie silne i wkoncu kazdy sie doczeka dzidzi!! jeszcze myszka i misiaczki teraz wasza kolej!! nie dlugo tak jak smerfeci uda sie wam!! buziaczki kochane jestescie wspaniałe!! 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide w twoje slady smerfeciu ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko cieszę się,że odezwałaś sie, dziękuję to naprawdę niesamowite, tak się cieszę. A co u Ciebie Aneczko? A gdzie reszta dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, jak Wy, ale ja zaczynam sie niepokoić, co się dzieje,że nikt nie pisze.? Mam jeszcze pytanko, czy jeden dzień moge mieć wilczy apetyt a drugiego dnia nie chcieć za bardzo jeść, to normalne w ciąży, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×