Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

hej slonka zycze wam milego dnia , ja sie juz zbieram do pracy - buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka zycze wam milego dnia , ja sie juz zbieram do pracy - buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milego dnia!!!!! ja juz zmykam do pracki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pownie kochane moje sloneczka akurat wkardnelam sie na momencik bo kolezanka poszla z mezem do kosciolka wiec domek wolny. Smerfetka po prostu jestem w szoku az mi sie lezki okrecily w oczkach SERDECZNE GRATULACJE ;-) 😘 widzisz mowilysmy ci ze sie uda na pewno trzymaj sie kochana ten maj bardzo fasolkowy jest. A ja duzo mysle o jutrze i bardzo sie boje jutra czy narkoza nie zaszkodzi maluszkowi czy bedzie mnie bolalo czy nie da sie infekcja ochh tej nocy spac nie moglam bardzo sie wiercilam. Lot mam planowany na 27 maja na wtorek wiec w domku bede po polnocy jak wszsytko dobrze pojdzie to bede z wami od przyszlej srody. Bo od jutra moga mnie zatrzymac w szpitalu do wtorku,zobaczymy. Buzialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilke milego dnia dziewczyki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:):) Patinko=====wszystko bedzie dobrze:):) Jutro myslami bede z Toba i bede trzymac kciuki:):):)ogromne 👄dla Ciebie i dzidzi:):)Powodzenia kochana i czekamy tu na Ciebie:D:D:D:D:D Iwa========te pierwsza , niepotrzebna czesc suwaczka mozesz skasowac i zostanie Ci krotki taki jak mam ja:):):)👄 Za chwile zmykam do pracy, zajrze wieczorkiem i poczytam co popisalyscie.....milego dnia Wam zycze i 👄 przesylam:))Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:):) Patinko=====wszystko bedzie dobrze:):) Jutro myslami bede z Toba i bede trzymac kciuki:):):)ogromne 👄dla Ciebie i dzidzi:):)Powodzenia kochana i czekamy tu na Ciebie:D:D:D:D:D Iwa========te pierwsza , niepotrzebna czesc suwaczka mozesz skasowac i zostanie Ci krotki taki jak mam ja:):):)👄 Za chwile zmykam do pracy, zajrze wieczorkiem i poczytam co popisalyscie.....milego dnia Wam zycze i 👄 przesylam:))Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane, ja się dziś wystraszyłam, rano zobaczyłam brązową plamkę taka średnią, skąd to? Teraz nic nie ma, alei tak się boję. Pati a ja w jakim szoku jestem. Kochana powodzenia i nie martw sie, będzie dobrze. Myszko mam nadzieję,że w niedziele i poniedziałek poklikamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko kochana, nawet nie wiesz jak sie ciesze! Uwazaj na siebie i nie lekcewaz niczczego. Ja ostatnio nie mam czasu do Was pisac... ani was czytac i widze,ze tu duzo nowych osobek :) ale to dobrze. Jedni odchodza-drudzy przychodza. Nie wiecie jak tam Obca? Pewnie juz urodzila,albo jak sie przeprowadzila to nie ma netu :( Myszko, Ty jak zwykle w pracy, ale dzieki Twojemu opisowi na gg dowiedzialam sie ze Smerfetka jest w ciaży :) Patinko napisz jak tylko bedziesz mogla co u Ciebie. Mojemu synkowi wyrosl juz 4 zab, tylko dlaczego to jest dwojka??? Wyglada jak maly wapirek. Ogolnie zrobil sie taki smieszny:) Trzymajcie sie i niestety pewnie bede b. rzadko tu zagladac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olciu- przepraszam Cie najmocniej nie dostrzeglam w tabelce,ze Ty tez... Sciskam Cie mocno i wybacz. Moje GRATULACJE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!! troszkę się dziś podłamałam mianowicie jestem u mamy w swojej rodzinnej miejscowości i poszłam sobie jak niby nic na procesje Bożego Ciała znajomi mojej mamy jak tylko mówiłam im dzień dobry nie dość ze pytali o męża który jeździ jako kierowca to jeszcze ukrytkiem patrzyli na mój brzuch to było straszne....aż płakać mi się chciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efa byłam wczoraj tylko was nie było niestety źel się zgadujemy może na gg byłoby lepiej podajcie numery ja beę juto w pracy to sobie zapisze i moze bede gadac w pracy a poźniej wam podam domoy w domu tez ale bezessu zdanie napuisałam ale dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efa a twoj mąż to szuka pracy jako kto??? tak przepraszam ze sie wtrące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfeciu --- ja tez plamilam przez kilka dni , to bylo w czasie kiedy normalnie powinna byc @ , ale przeszlo ufff . jak sie martwisz to idz do ginka . ja sie balam bo u mnie tak zaczynaly sie poronienia ale naszczescie wszystko jest ok no i biore na wlasna reke duphaston co pewnie tez pomogl mi . mam nadzieje ze juz wiecej plamek nie zobaczysz i ze ta byla tylko taka co ewentualnie moze sie zdazac - trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o fajnie moja stronka cos ostatnio wiele ich tak łape no sueper Ale chyba znów sama pisze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , mozna go kupic tylko na recepte!! moja mama poprosila swoja znajoma polozna i ona wziela od lekarza , i pozniej mi przyslali . bierze sie go 2x1 od 16dc (pod warunkiem ze masz cykle 28dniowe i wiesz kiedy nastapila owulacja) . ja biore od 17dc caly czas . 20 tabletek kosztuje ponad 40zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on jest na rozne "dolegliwosci" - u mnie jest wskazane przy poronieniach nawykowych . i wierze ze mi pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
;( PROSZĘ POMÓŻCIE- Powiedzcie, że słyszałyście o takich przypadkach, a i tak sie udało zajś w ciąże. Otóż we wtorek pojechałam na długowyczekiwaną wizytę do Krakowa (macierzyństwo, dr Szlachci) niestety wyniki męża fatalne- 1.4 ml plemników, 57% żywych i najgorsze MORFOLOGIA-100% nieprawidłowa! Żeby tego było mało ja mam wrogi śluz. W czercu mamy miec inseminacje, ale pod warunkiem, że nasienie sie poprawi. JESTEM ZAŁAMANA! przy takich wynikach to nawet in vitro nie ma szans!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
a jak słyszę w TV ze rodzice pobili dziecko ze skutkiem smiertelnym to mam watpliwosci, czy Stworca , ktory te dzieci rozdaje wie co robi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
Ale i tak pomimo mojego załamania cieszę się szczęściem tych z Was którym sie udało! Staram sie jednak nie zasiadac często na forum bo wariuję. Wystarczy mi, ze przed snem w czasie i zaraz po przebudzeniu nie mysle o niczym innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiada - czy w takiej sytuacji jest sens robić inseminację, nie le[iej od razu in vitro??? Wieksze szanse sa wtedy na zapłodnienie jajeczka:D a przy wrogim sluzie inseminacja jak najbardziej, z tym że jak plemniczki dobre:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
majka61- ja tak bardzo licze na to, ze wyniki sie poprawia. Nie przekreslam in vitro, ale uwazam to za ostatecznosc. W kazdym razie dzieki za odpowiedz. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia29
Jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia29
Dopiero teraz was znalazlam. Studiowałam stronki cały dzień, by być w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×