Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Witaj Sylwia 29, fajnie,ze nas znalazłaś. Kasiada mam nadzieje,ze wyniki się poprawia i inseminacja się uda. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia29
To śmieszne, ale to mój gin was polecił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no tego jeszcze nie było, ale super gin nas polecił, to znaczy ,ze fajne z nas babki , a tak na poważnie polecił pewnie, bo masz podobny problem do nas, napisz nam trochę o sobie, no i witamy Cię u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia29
Mam 29 lat, waga piórkowa (45 kg), 7 lat po ślubie, ponad 2 lata starań. Staraliśmy się najpierw naturalnie, potem wspomagacze, teraz przygotowuję się do I inseminacji. Tobie Smerfetko wielkie gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia29
Mam 29 lat, waga piórkowa (45 kg), 7 lat po slubie, ponad 2 lata starań. Teraz przygotowuję się do I inseminacji. Tobie Smerfetko wielkie gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka cos sie dzis zabardzo nie poudzielam bo caly czas mi sie chce spac ....budze sie tylko na siusianie :-P uciekam bo padne na klawiature zaraz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia29
Sorki, ale net mnie wyrzuca! Uparcie próbuję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no jak moglam zapomniec o fluidkach *******************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję. To tak jak u mnie tez mam 29 lat i wage taka jak Ty, staraliśmy się 2,5 roku i udalo się,jestem taka szczęśliwa,ze w końcu się doczekałam.Myslelismy tez o inseminacji, ale tak odkładaliśmy. No ale inseminacje warto zrobić, jesli wyniki męża są ok, to ja róbcie i czekajcie na efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, jak zdążyłaś zauwazyć mam tyle samo lat co Ty i taką samą wage. Coś nie idzie wejść na forum, cały czas mnie wywala. Olawd śpij smacznie, a ja dziś wyjątkowo mam takie chęci do pracy jak nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia29
Moj komputerek dzisiaj robi sobie ze mnie jaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia29
No wlasnie... Wyniki męża nie są ok. Dlatego gin mówi, że wybierze te superowe i może wtedy się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia to nie komputerek tylko coś na kaffe , czasami tak jest nie wysyła a póxniej 5 razy ten sam post napisany, ale teraz mnie nie wywaliło. Dziewczyny gdzie się podziewacie?No tak pewnie nie moga wejść na forum. A ja wysyłam Wam fluidki *****************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia29
Jeśli nie ma pozostałych dziewczyn, to ukradnę fluidki od ciebie. DziekiI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lap fluidki łap, ja też łapałam i się udało, choć zdecydowanie częściej stronki łapałam tak na szczęście. Muszę iśc, bo mnie na grila wołają, ale będe na pewno póxniej, a reszta pewnie tak koło 20, 21 sie pojawi. Sylwia mam nadzieję,że bedziesz z nami często pisać i ze póxniej też będziesz. Ja na tym forum jestem już ponad rok i jakoś tak mi się tu spodobało,ze smutno mi jak nie idzie wejść na kaffe, albo wyjadę, czy coś, bardzo tęsknię wtedy za nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
kochane, za kazdym razem co zagladam do Was to widze nowe zaciazone:) GRATULUJE Z CALEGO SERCA i dbajcie o Siebie i dzidzie!!!!! pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, wklejam poprawioną tabelkę : STARAJĄCE SIĘ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............23.06.08 KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............16.06.2008 Myszka24/USA..............25....................13.. . . .. ..........15.06.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. .........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................15... .. ............09.06.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 45.................23.05.08 dorota822..................26......................18... ...........01.06.08 misiaczki...................22......................33. ..............17.06.08 iwa18 /uk..................26.......................6............. ...20.06.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............35.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............31............ ..........26.07.08 Patinka25................26................12........... ...........06.12.08 EfQa......................30................15.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 Paula3332............... 27..................6........... ...........20.01.09 asiunia27................27..................6.......... ............12.01.09 olawd/Uk................28..................4. .....................23.01.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem 👄 👄 Smereciu 👄 zajzyj po grillu 👄 palula332 przykro mi 👄 ja sama odprowadzilam meza i tak smutno mi:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda,że nie ma nikogo :( Wczoraj spotkałam znajomego szedł do szpitala po żonę urodziło mu się trzecie dziecko. Moja przyjaciółka zadzwoniła z dobrą nowiną że w końcu jest w ciązy. Mnie sie niestety znowu nie udało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KameaC nie masz co sie smucic i Tobie sie uda:):):):) zobaczysz:))) tylko trzeba cierpliwosci:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KameaC nie masz co sie smucic i Tobie sie uda:):):):) zobaczysz:))) tylko trzeba cierpliwosci:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KameaC nie smuc sie i Ty bedziesz bawic zobaczysz :):) troche cierpliwosci:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się nie tracić nadziei ale z każdym miesiącem jest trudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja witam nowe koleżanki nie bylo mnie cały dzień dzisiaj dopiero siadlam do kompa maluszek skończył wczoraj 5 miesięcy a teraz spi pozdrawiam wszystkie dziewczynki 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×