Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

nono SMerfeciu piekna dzidzia rosnie w Twoim brzuszku:):):) 👄 👄 co pustki tu:( mialescie pisac i co??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EQfa ja zaglądam tylko wtedy was nie ma a nie che robisz z siebie psychicznej i pisać sama do siebie bo nie dość ze sama siedzie w domu to jeszcze bym pisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz tydzień nerwówki ten i moze następny bo czekanie na @ ale już wiem że przyjdzie i zatruje mi samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we wtorek mam dzwonić do gin i będę pytać o tą prolaktynę jak i kiedy mam ją zrobić i czy w ogóle mam ją robić no i niech mi przyśle receptę do wykupienia bromocornem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak zaglądam co chwila, caly czas raczej nie moge siedzieć. Pisz pisz Dorotka zawsze przynajmniej coś siędzieje na forum. Smerfetko masz teraz w brzuchu konika morskiego! Ale nie martw się ogonek niedługo odpadnie! Włączyłam sobie twojego, oli i swojego i patrzę czym sie różnią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA wasze sa identyczne!! Chyba sie umówiłyście z tym robieniem bo maja tyle samo dni nawet!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfciu ja tez sie porodu nie boję. Miałam zawsze bardzo brardzo bolesne miesiaczki więc te pare godzin bólu wytrzymam. bardziej boje się żeby wszystko było dobrze jak juz brzuch urośnie i żeby mnie żęby nie bolałay :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wogóle żeby szczęśliwie donosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka Dorotko nie uciekaj :):)ja jestem i kukam na WAS:):):) ZROBISZ BADANKA I juz blizej dzidzi zobaczysz:):) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olu smerfetko EQfa ale wam fajnie aż się łezka w oku kręci, ale zapracowałyście sobie na to 👄👄👄 a to dla was i wszystkich zaciążonych bo jutro dzień matki🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany no to sie Ola i Smerfetka postarały - dzień matki w tym roku ochodzą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misaiczki ja miałam badanka i niby wszystko ok prolaktyki nie wiem czemu mi nikt nie zlecił tylko za raz przepisał bromocorn i tyle misaczki uciekam bo jadę do domu a jestem teraz u mamy jak już będę wieczorkiem to popiszemy myślę ze więcej was będzie papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotko no widzisz tylko czekac jak i Tobie sie uda:):):) 👄 Smerfeciu 👄 👄 dla WASZEJ trojki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota to wieczorem sobie poklikamy fajnie. Sara a Ty już po egzaminach, zdane? Zajrzyj do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysyłam fluidki żeby sie jeszcze ktoś zaraził 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 [

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysyłam fluidki żeby sie jeszcze ktoś zaraził ................... 🌻 🌻 ........ 🌻 🌻 .................. ......... 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ........ ......... 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ........ ......... 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ........ ......... 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ....... ......... 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ....... ................... 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ................ ............................. 🌻 🌻 🌻 ......................... ....................................... 🌻 ..................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorkiem sie umąwiamy na pogaduszki! chcialam zrobić serduszko z kwiatków ale nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwQa zlapaaaaaaaaaalammmmmmmmmm:P:P:P no po takiej dawce od Ciebie i Smerfeci Kakusi22 oliwd moze sie uda i na urodzinki prezent i @ nie przylezie dop za ponad 9 miesiecy:??? ale bym cie cieszyla:):):) 👄 👄 👄 dziekuje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i poszly dziewczyny :P i ja ide bede zagladac mam nadzieje ze sie odezwiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę zagladać, a wieczorkiem na pewno będę z Wami. EfQa my z Olą to działałysmy w tym samym czasie , a jutro mam podwójne Święto , bo 1 raz Dzień Mamy i imieninki. Misiaczki już niedługo ty dołączysz do zaciążonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa narazie nikomu nic nie mówimy, sami zobaczą, a jak nie to na początku 4 możemy powiedzieć, jak już najgorsze bedzie za nami, bo 1 trymestr to wiadomo róznie bywa. Na pewno będzie,że sie nie pochwaliliśmy, a co tu do chwalenia, chcemy tylko,żeby było wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
STARAJĄCE SIĘ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............23.06.08 KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............16.06.2008 Myszka24/USA..............25....................13.. . . .. ..........15.06.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. .........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................15... .. ............09.06.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 45.................23.05.08 dorota822..................26......................18... ...........01.06.08 misiaczki...................22......................33. ..............17.06.08 iwa18 /uk..................26.......................6............. ...20.06.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............36.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............31............ ..........26.07.08 Patinka25................26................12........... ...........06.12.08 EfQa......................30................15.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 Paula3332............... 27..................6........... ...........20.01.09 asiunia27................27..................6.......... ............12.01.09 olawd/Uk................28..................4. .....................23.01.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07 Witam Was kochane! Misiaczku to prawda juz niedługo koniec,czuje sie niestety juz źle,puchne,zebra bolą ze spac nie moge..problemy w kibelku...pomysliscie pewnie ze ja głupia i ze przeciez to normonale dolegliwosci.Ale ja juz mam dosc,i chce konca...juz nawet nie mysle o porodzie ze bedzie bolało,skóra na brzuchu strasznie mnie szczypie chyba przez te ze juz jest to maximum rosciągnięta..a malutki jest juz bardzo duzy,wazy teraz ze 3 kilo a gdzie jeszcze 4 tyg :/ Dziś byłam kuoic nosidełko,nic specjlanego takie za 100zł bo przeciez dziecko sie w tym nosi jak jest max 4-6 miesięcy. Jeszcze troszke rzeczy mi zostało do kupienia mam nadzieje ze sie wyrobimy,bo jak wicie dla maluszków wszystko drogie...a kasa jak woda idzie na pierdułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×