Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Patinka 26 nie masz co si bac wkoncu lekarze tam beda! trzymam kciuki!!! 👄 dzidzia rosnie i jest zdrowa i z tego trzeba sie cieszyc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko kochana nie kazai jesc bo jakbys miala urodzic to moze nie bedziesz sie tak meczyc po lewatywce ;) Nie wiem czy tam u ciebie lewatywa jest koneczna le w polsce raczej robia wiec na wszelki nie kazali ci jesc ;) To faktycznie twoja dzidzia jest duza ale wiesz... to dobrze kochana jak by miala sie urodzic faktycznie wczesniej to przynajmniej waga nadrobi, a pluckami sie nie martw, dobrze ze daja zastrzyki ale w 34 tyg na pewno dzidzia juz bedzie mila plucka ok, pytalam o to nawet mojego lerkarza ;) Moja dzidzia wazy ponad 2kg tak okolo 2100 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka ja mam nadzieje ze tylko poszczypie :):) to juz masz duza dzidzie bez problemow juz by mogla wyjsc oczywiscie ma w brzuszku jeszcze troche pomieszkac najlepiej tyle ile bedzie trzeba ja trzymam mocno kciuki za oliwke 😘 efciu az mi sie glupio zrobilo myslaal ze sobie wymyslilam czy co!!! juz bym chciala rozwiac moje watpliwosci chciaal bym zobaczyc 2 grube kreski ale kazdy mowi ze 2 nawet cienkie oznaczaja fasolke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becia tutaj nie robia lewatywy. Cos wspominal o cesarce jesli odejda mi wody a do 2 tyg sie nie przekreci moze dlatego??Cholerka juz glupieje im blizej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko a poza tym moga ci robic np morfologie cukier albo inne badanka wiec na czczo trza byc ;) a jka sie nie je dzin wczesniej wieczorkiem to jeszce lepsza sa wyniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki ja chodzę za darmo do fajnej szkoły rodzenia, urząd miasta wa-wy płaci :) przy każdym szpitalu chyba powinna być darmowa a jak nie ma to zawsze możesz się umówić z położną i powie ci najważniejsze. Patinko ale to chyba lepiej że jest taka duża bo jakby się miała wcześniej urodzić to już da sobie radę taki grubasek. Ale to cesarkę ci będą robić jak się nie obróci? Nie martw się zdjęcie szwów nie będzie takie straszne na pewno. najważniejsze że dzidzia w porządku. Ja właśnie smażę na patelni pod przykrywka paróweczki sojowe z wetkniętym w rozcięcie żółtym serkiem a do tego cieplutka bułeczka ( przed chwilą nabyłam w carfour express) z masełkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko ale świnia ze mnie, biedna Patinka nie może juz jeść a ja tu wyskakuję z parówkami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tak jak pisalam, jesli nie robia lewatywki to jeszce tym bardziej nie powinnas jesc w razie czego, zeby nie bylo "niespodzianki" badanka swoja droga, a faktycznie jak jest takie ulozenie i dzidzia sie nie przekreci a mialabys miec cesarke to dlatego tez ;) Nie martw sie i nie zastanawiaj nawet za bardzo ;) wszystko bedzie dobrze, ja tez cos ci napisze -na gg bo sorki Was dziewczynki zakatrupili by mnie jak bym napisala na forum takie rzeczy ;)Admin odrazu wywalilby mnie z forum hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasze zdrowko:):P EwQus ale pozniej bedzie mogla jesc:D Patinko26 nie martw sie na zapas bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak patinka masz racje ja jakoś niedokładnie przeczytałam.... chyba z przejęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chodziłam na szkołe rodzenia aale miałam znajomą położna super kobitka powiedziała rób co ci mówię a urodzisz szybko 1,5 godz. i Martynka była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsz jest położna przy porodzie to ona odbiera poród lekarz tylko zleca zastrzyk albo co dalej robić gdy poród jest długi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanta mam nadzieję że też mi tak szybko pójdzie. Położną mam umówioną, podobno dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewczyny sie juz nudze odrobilam lekcje na zapas poogladalam tv i teraz czekac na lepsze jutro:):) no patinka narobilas mi smaka na te krowki efciu nie boj sie tak o wpadniesz w jakos panike tak jak moja szwagierka bardzo ja nie bolalo bo pozniej sama sie przyznala a wrzeszczala ze lekarz musial jej buzke zatkac zeby urodziala bo juz tyle sie z nia meczyly ty vjesyes odwazna kobitka to zanim sie obejrzysz to jzu bedzie fasolka obok ciebie:):) jolcia 😘 misiavzki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie juz tak sie zamyslilam ze jolcie nazwalam iwona przepraszam ide sie polozyc troche 🌻 misiaczki chciala bym miec ta dzidzie juz nie moge sie dovzekac az powiem otwarcie kazdemu ze bede miec fasolke ale ta nie pewnosc mnie przeraza czego ta druga kreska jest jasna a jak jutro zrobie i nie bedzie wcale2 albo znow bedzie jasna to nie wiem na wycieczke nie pojade ale chyba pojde zrobie ta beta bo juz tyle co wydalam na te etsty to bym iala test beta i 100% pewnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny idę pod prysznic i poleżeć troche pozdrowienia dla przyszłych mam nie martwić się bedzie dobrze i buzki dla całej reszty dziewczyn pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA1410
NO HEJ DZIEWCZYNY! CO U WAS SŁYCHAĆ? DAWNO MNIE TUTAJ NIE BYŁO CIĄGLE PRACA RACA I JESZCZE RAZ PRACA STEFCIA 31 PSZEPRASZAM ŻE NIE ODPISYWAŁAM ALE NAPRAWDĘ NIE MIAŁAM CZASU JEŚLI CHODZI CI O KOLEJNOŚĆ TYCH BADAŃ TO W MOIM PRZYADKU NAJPIERW BYŁ BADANY MÓJ MĄŻ A PÓŻNIEJ DOPIERO JA NAJPIERW WYSŁALI MNIE NA BADANIA WSZYSTKICH HORMONÓW A PÓŻNIEJ MIAŁAM ZABIEG KTÓRY POLEGAŁ NA SPRAWDZENIU DROŻNOŚCI JAJOWODÓW NARAZIE JESTEM NA TYM ETAPIE I WSZYSTKO JEST OK A DZIDZI JAK NIE MA TAK NIE MA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA1410
DZIECZYNY POMÓŻCIE JA JUŻ POWOLI TRACĘ NADZIEJĘ ZAZDROSZCZĘ TYM CO SIE UDAŁO WŁAŚNIE DZISIAJ ZAPISAŁAM SIĘ NA PIERWSZĄ WIZYTĘ DO LEKARZA KTÓRY PRZYJMUJE W KLINICE BADANIA NIEPŁODNOŚCI MAM TYLKO NADZIEJĘ ŻO ON MI POMOŻE NAWET NIE MACIE POJĘCIA JAK BARDZO SIĘ BOJĘ TRZYMAJCIE KCUKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA1410
EfQa jak się czujesz? wszystko ok? a jak tam twoje male ństwo w brzuszku ?pozdrawiam was gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×