Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Pani Misiowa ja tez nie mogę sie doczekać! Ostatnio na szkole rodzenia powiedzieli że w ostatnich tygodniach dochodzi juz do głosu tęsknota za dzieckiem i chyba u mnie juz doszła :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmiana tabelki Starajace się Nick........................Wiek............Ilość cykli.......Data następnej @ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29...................45...... ...........??.??.08 Myszka24/USA..............25...................17.. . . .. .........07.10.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34...................40..................17.10.08 Sara76........................32..................50.... ..............29.09.08 dorota822....................26..................23. .. ..............08.10.08 misiaczki......................23..................38 .................02.11.08 alutek29......................29...................15.. ...............13.10.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................10......... .......pass kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... nikolka25.....................25..................18.... .............26.09.08 stefcia31 ....................31...................5................. 06.11.08 jolanta2......................27...................1.... ..............09.10.08 niusiusia.....................27...................12... . ............07.11.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............32........... ...............30.11.08 EfQa......................30...............35.......... ................11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............25........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............25 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............21......... .................13.02.09 Monia671Kraków......27...............10......... ..................01.05.09 madzik255..............20...............??.............. .................?????? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ..........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................. 19.07.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam znow mam chwilke bo zanim was przeczytalam to zeszlo z godzinke rozpisałyscie sie Moj niunio rosnie i coraz bardziej jest rozkoszny gada jak najety swoje guuu gaaa giii i usmiecha sie od ucha do ucha :P a tak poza tym to powiedzcie jak tak mala istota moze zawladnas swiatem doroslych ludzi pomijam juz swiat rodzicow ale dzidkow?? u moich rodzicow to pierwszy wnuk to mowie wam babcia oszalala i to doslownie niewiem jak by byla zmeczna ale do wnuczka i tak musi przyjechac jak nie byl juz 2 dni to dzwoni i mowi ze starsznie sie jej teskni :) Dziewczynki starajace sie ja juz to pisalam ale napisze jesczcze raz doczekacie sie dzidziusia tylko troche dystansu do staranek a i badania tez musza byc ja tak zrobilam po ok 6 cyklach poszlam do lekarza i powiedzialam ze staramy sie z mezem juz 1,5 roku i nic i dostalam skierowanie nie wolno mowic prawdy ze krotko sa starania bo wtedy lekarze nas olewaja a czas ucieka :) Misiaczki jak bierzesz clo to chodzisz na monitoring bo ja mialam jak ty od 3-7 dnia 2x1 i za 2 razem sie udalo bo i maz musial witaminki brac dlatego ty tez bedziesz niedlugo szczesliwa mama Sara ja chodzilam do zwyklego gina i on mi dal clo i jakby bylapotrzeba by mi dal prenegyl na pekanie ale u mniei pekaly tylko trzeba bylo ich stymulowac bo nnie rosly ;p EfQa znam to uczucie czekania ostatni miesiac jest najgorszy o niczym sie prawie nie mysli tylko o tym kiedy wreszcie dzidzia bedzie na swiecie kiedy sie ja zobaczy i przytuli :) Madzik ta lekarka to z Marsa chyba jest zaden lekarz raczej nie stwierdzi na usg takk wczesnej ciazy najlepiej zrob na wlasna reke bete i duzo lez i bierz duphaston regularnie i wszystko bedzie oki u mnie lekarz dopiero w 7 tyg zobaczy ciaze a jak bylam w 5 to nic nie bylo widac Nie stersuj sie bo teraz to najgorsze co mozesz robic pamietaj brazowe plamienia to jeszcze nic zlego ja w 13 tyg lezalam tydzien w szpitalu bo mialam zywo czerwone krwawienie i umieralam ze strachu a okazalo sie ze jakis krwiaczek to byl nie grozny dla dzidzi ktory pekl wiec u ciebie moze byc ta nadzerka trzymam kciuki za WAS :) Smerfetko bardzo sie ciesze ze u waszej 3 oki a i z tego ze nareszcie masz tych wszystkich \"zyczliwych\" w d...e i robisz po swojemu ja tez kupowalam wczesniej duzo rzeczy i urodzialm szczesliwie wozka nie kupilam wczesniej ze wzgledu na to ze mam male mieszkanie ale lozeczko juz miesiac wczesniej bylo przygotowane z posciela Your mind jeszcze nic straconego glowa do gory Stefcia tobie tez sie uda tylko nie zamartwiaj sie na zapas bo to nie wskazane moj synek urodzil sie na 2 rocznice slubu mimo ze staralismy sie juz przed slubem :) Pozdrawiam was wszystkie i tzrymam kciki za starajace sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.i.r.a.
dziewczyny, może mi pomożecie- jestem w 7 tygodniu ciąży i mam uporczywe wymioty, czy jest na to jakiś lek? Jak na razie byłam u ginekologa tylko raz i powiedział, że to normalne, ale ja wiem, że są jakieś granice, czy wiecie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika 25
hej dziewczyny!jestem szczęśliwą mężatką od końca czerwca tego roku:))) i od tego właśnie czasu przestaliśmy z meżem stosowac jakiekolwiek zabezpieczenia. Na razie nic;( czy Waszym zdaniem jest juz to powód do jakichkolwiek zmartiwien? tak naprawdę to chyba jeszcze nie, w końcu nie każdej parze udaje się za pierwszym razem, najgorsze jest jednak to, że uprawiając seks z mężem myśle o dzidzi,że może tym razem, a przez to chyba jeszcze gorzej, trudniej...;((( buziaki pozdrawiam WAS WSZYSTKIE DROGIE PANIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przyszlym tyg wybieram sie do gina to chyba mu faktycznie naswiruje ze staramy sie od roku i nic,niech mi zrobia badania,w koncu to mi nie zaszkodzi a jak cos bedzie nie tak to przynajmniej bede wiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusia ale masz fajnie z tym małym że taki wesolutki, ja się zajmuję na razie przygotowaniami ___pieluszki będę prasować, właśnie wyczyściłam trochę przewijaczek i komódkę i będę niedługo ubranka układać w njej tylko niech jeszcze trochę wywietrzeje bo nowa. No i czas jakoś mi leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Dominika tu wszyscy z takimi właśnie problemami jak ty ___ jak tu sie starać i zajść a jednocześnie nie myśleć o tym i nie oszaleć w między czasie___a zwłaszcza że to przeważnie trochę czasu zajmuje. Kakusia ma rację ___ lekarzom trzeba kłamać że staracie się już 1,5 roku nawet jeżeli trwa to 2 miesiące bo inaczej każą wam czekać! Wiem to z własnego doświadczenia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M.I.R.A niestety musimy sie pogodzic z faktem ze w ciazy wystepuja wymioty i to normalne trzeba przetrwac albo lagodzic np poprzez zjedzenie czegos np. sucharka zanim rano wstaniesz. Ja miałam uporczywe wymioty 4 miesiace ale za to po ciazy wazylam mniej niz przed :) Dominika narazie nie ma sie co stresowac to dopier mozna powiedziec 3 miesiace proponuje testy owulacyjne napocztek zeby trafic w ten dzien jak dalej nie bedzie efektow to mozna dopiero pomyslec o badaniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EFQa ja tez pamietam jak dopiero co pralam prasowalam i ukladalam ubranka a tu niunius m juz prawie 3 miesiace :) tobie tez szybko zleci a tak wogole to mam ja ciebie na nk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusia nie masz mnie, ale jak wyślesz mi swój profil na maila to cie zaraz zaproszę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewzcyny ja wlasnie wrocilam ze szkoly ale mnie pocieszyliscie boze dziekuje teraz to napewno sie nie martwie ze nie jestem :):) kupilam jeszcze jeden test z innej firmy jutro rano i zobacze co wyjdzie a jak nie to zrobie ten test beta tylko jutro mam wycieczke to napewno nie bede miala kiedy i o tej doktorce macie racje w zyciu do niej nie pojde a teraz po tym duphasonie mam tylko male plamki brazowe to juz tak jestm spokojniejsza teraz bede przepisywac zeszyt bo mam do nadrobienia :P:P jeszcze raz wielkie dzieki dziewczyny ze tak mnie uspokoliliscie tak sie balam o ta jasna kreske ze to nie to i jeszcze ta baab mo powiedziala ze nie jestem ale naszczescie mam was 😘 dla wszystkich nie dlugo poczytam posty do nadrobienia i napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Madzik - wiedziałam, że tak będzie - a jeszcze jak się trafi na jakiegoś konowała bez powołania, to może człowiekowi odebrać wszelkie nadzieje. Bąbel jest za mały, żeby go wypatrzeć, a jeszcze jak gin ma jakieś słabsze USG, to już całkiem nic nie wypatrzy. Odczekaj jeszcze przynajmniej tydzień, albo nawet 1,5 (wiem jakie to trudne:P) Nic się nie przejmuj, tylko łykaj ten duphaston i pamiętaj - zadbaj szybciej o kolejną receptę, żebyś nie robiła w nim przerwy. Dla własnej spokojności jeszcze raz polecam betę i jej powtórkę po 2 dniach - nie ma bata - jeżeli jest dzidzia - ten test na bank jej nie przeoczy;) Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ voltare mowilas w 100% prawde zle zrobilam ze poszlam na to usg zrobie ta bete musze sie szybko zebrac :P:P juz bym chciala miec ta pewnosc na 100 dzieki voltare duzo mi tym postem pomoglas buziaki wielkie dla ciebie 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem rozwiesilam pranie zaraz myju:) madzik widze pilna uczennica;D super a jak sie czujesz?? Kakusia22 witaj a monitoring mialas juz robiony w 1 cyklu brania clo?ja chyba poczekam a przy 2 pojde za pierwszym razem mysle ze i tak ciezko zby cos bylo.../? dzis normalnie ziewam caly dzien i jak pijana chodze nie wiem moze ten clo tak dziala..ee wytrzymam wszystko aby sie udalo:) a WAM JAK MINAL DZionek?? jolanta2 witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jaestem ale z doskoku, zaraz sie klade zeby odpoczac troszeczke ;) ja sie nie moge nadziwic ze na tym forum (na tym konkretnym watku ) jest juz tyle stronek ;) pamietam ze jak dolaczylam byla... 200 ktoras stronka na pewno nie cale 300 ;) i tez bylam starajaca...a jutro 33 tydzien ciazy ;) Ja jka zwykle dzis tez tesknie za moim misiem ;) ale rozmawiam czasem na gg, czasem plyna lezki ale wiadomo ze trzeba przeczekacx a poczatki trudne ;) Buaizcki dla Was dziewczynki... A co z Toba Patinko??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc becia jolciu i misiaczki hehe no cos ty nie lubie luk w zeszycie terzeba pozniej miec z czego sciagac :P:P:P mnie stracznie kregoslup zaczal bolec nie wiem co to znaczy ale da sie wytrzymac :):) a co tam u was ciekawego jak wam dzien minal 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa dzięki za wysłanie kakusi profilu na nk :) Madzik baba potraktowała cię jak jakąś młoda siksę której się coś wydaje. Krowa !!! Misiaczki trzymam za ciebie kciuki, mam przeczucie że niedługo ci sie uda. Naprawdę ostro wzięłaś się do roboty :D Tylko czekać efektów 🌻 Becia pamiętam jak zaszłam w ciążę a zaraz potem Patinka, ty, Asiunia, Smerfetka i Ola. To był obfity okres :D oby się szybko taki powtórzył na forum ❤️ Jolanta pozdrowienia {kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie sloneczka bylam dzis na usg :) Dzidzia troszke jest za duza mam 32 tydz i 4 dzien ciazy i wazy 2500 gr znow dostalam zastrzyk na rozwiniecie plucek chole... boli ten zastrzyk jutro koljenka dawka mam sie zglosic do szpitala. 20/10/2008 ide na siagniecie szwu zabronili mi z 19- na 20 jesc pozno kolacje rano mma byc na czczo tylko moge pic wode.Dlaczego???nie rozumiem nie zapytalam z wrazenia jezeli do 3 godzin nie urodze dostane zjesc i bede mogla isc do domu. Aha lekarz swteirdzil ze mam komplikacyjny szew ale nigdy mnie tu nie badal i nie widzial czyzby z opisu stwierdzil tak tzn powiedzial ze moge czuc bol przy zdjeciu ale jak bedzie mocno bolalo to beda przerywac Dziewczyny Pietra mam jak nie wiem.I bede krwawila ale mam sie nie przerazac tym bo to bedzie normalne. w 35 tc jezeli nie urodze bedzie nastep;ne usg aby sprawdzic czy dalej tak szybko rosnie ulozenie dziecka poprzecznie i lekarz powiedzial ze moze miec juz problem z obruceniem sie skoro jest taka duza no faktycznie ruchy od kilku dni sa inne spokojniejsze i rzadsze. ale dzidzia zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o EwQus witaj:D jak samopoczucie ??.tak ja tez mam cicha nadzieje ze sie uda..wkoncu napewno!! moj mial dobre wyniki u mnie bylo zle..na poczatku TSh z prl no i teraz unormowalo sie mama nadzieje ze dlugo czekac nie bedziemy:) wiesz z ta szkola rodzenia to dobry pomysl sama o tym myslalam.. wcale tak drogo nie jest a zawsze moze to jakas pomoc..?ja sama sobie bede musiala radzic..rodzicow juz nie mam:(( a tsciowie daleko...ale mysle ze nie bedzie tak zle :P madzik ni e inaczej maluszek sie rozpycha!!:P jolanta2 co tak cichutko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×