Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Czesc Kobitki kochane ;) Weszlam tylko na chwilke zeby wam powiedziec a szczegolnie Patince ze moja dzidzia (a takze pewnie i jej ) ma okolo 2100. Mój mały jest juz odwrocony glowka w dół. Lekarz mi powiedzial ze wg standartów ogolnie przyjetych za 2 tyg ciaza bedzie oficjalnie donoszona. Czyli bedzie to koniec 34 tyg (za 2 tyg). Przez ostatnie tygodnie akurat moja dzidzia powinna przytyc do 3kg na pewno ;) Ostatnio znowu dopadlo mnie okropne swedzenie i zrobilam badania wszystkie w kierunku cholestazy... na sczescie wyniki mam dobre-w normie choc w gornej granicy. Ale nawet gdyby sie cholestaza rozwinela zagrozenia dla dzidzi nie ma bo ciaze mozna rozwiazac juz w kazdej chwili, a zanim sie rozwinie ta choroba to akurat minie 2-3 tyg. Mam nadzieje jednak ze sie nie rozwinie ;) A ja jak zwykle teskniąca- mam nadzieje ze moj szybko znajdzie prace. Tak bardzo tesknie i go Kocham ;) Buziaczki dla was i milej nocki zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
iga777 przykro mi bardzo, ale na pewno sie uda!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewwczyny wrocilam :):) po usg oczywiscie stwierdzila ze nie ma ciazy nawet nie chciala slyszec o tescie beta ale gdy wracalam do domu kupilam test i znow wyszly 2 kreski tylko ta druga znoa jasna ale widoczna moze ten test tzn ta firma jest jakas lewa jutro kupie 2 test z innej firmy moze on wskarze 2 grube kreczy plamie juz tylko na braz i lekko co wy dziewczyny o tym myslicie ???? pozdrawiam i gratiluje takiego ruchu dzis 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czekam na was umieram z niecierpliwosci co mi napiszecie jestescie mi potrzebne voltare a ty gdzie sie podziewasz potrzebuje rady :P:P 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jolciu ja jej pokazalam nawet ta plamke a ta do mnie ze zaburzenia okresu nawet test jej pokazalam ja do niej nigdy nie chcialam chodzic bo dla mnie ta dok na niczym sie nie zna ALE CHYBA NAWET CIENKA KRESKA WSKAZUJE CIAZE PRAWDA ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik nie stresuj sie niepotzrebnie,testy w ta druga strone nie klamia!jestes napewno tylko dbaj o siebie i sie nie przemeczaj👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj lekarz tez pewnie by co innego powiedzial wlasnie w przyszlym tyg do niego pojade bo naszczescie ta glupia baba nie jest moim ginem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik poczekaj do soboty i zrób jeszcze jeden może wtedy pokaże się ciemna kreska bo ciąża jest tylko może słabo w moczu i dlatego taki wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik ze kobitqa sie nie zna!ot co ciaza wczesna wiec niewidoczna najlepiej kolo6-7 tyg mysle..nie przejmuj sie oszczedzaj i pojdz do innego gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niusiusia pytałaś o te moje maleństwa, otóż sama lekarzowi zasugerowałam,ze sa 2, bo pytała ile mam lat, czy to pierwsza ciąża, a ja na to, a co sa bliźniaki? Dzień wczesniej przed usg mówiłam do męża,ze mam takie przeczucie,ze sa bliźniaki, ale my od zawsze mówilismy,ze bedziemy je mieć,bo męża tata jest z bliżniaków, no i wygadaliśmy sobie, ale na usg i tak się poryczałam ze szczęścia, no i cały czas mówiliśmy o parce i chyba bedzie parka.Jakoś bylismy tylko zaskoczeni,ze nasze gadanie się spełniło, no i szczęśliwi, ale zdziwieni raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki misiaczki a twoim zdaniem nawet tak lekka 2 kreska ale widoczna potwierdza ze jestem w ciazy czytam tu inne topioki i dziewzcyny pisza ze tez tak mialay jak ja i ze to byla ciaza ale tez bym przypaek ze pojawilo sie zwiekszenie chormonow i dlatego mogla wyskoczyc 2 kreska juz glupieje normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej szczęśliwa byłam,ze jestem w ciąży. Madzik nie denerwuj się, za wcześnie by było cos widać, więc poczekaj jeszcze z 2 tyg. i wtedy na usg, albo zrób sobie Betę.Ja poszłam w 6 tyg. do gina i wybadał ciążę, a w 7 miałam usg i pokazało moje maleństwa. Dziewczyny cos smutno i jesiennie się zrobiło na forum, ale nie poddawajcie sie , uda się wkrótce. Sara szukaj gina i do dzieła. Myszko, Misiaczki buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfciu obys miala racje :):):) tak bym chciala tez zeby to byla fasolka dziubaski dla twoich maluchow 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowilam ze nie bede za duzo myslec o dzidzi ale tak do konca to sie nie da bo jak zobaczylam w dzisiejszym odcinku m jak milosc ze ogladaja zdjecie z usg to troche mnie przydolowalo i teraz mi smutno jakos:(ale chyba juz wszystkie poszlyscie spac to po co ja to pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim paniom kochanym:):* wiecie, zmierzylam temp. 37,2.... zrobiłam test.... jedna kreska:( ale trudno bedzie kolejny miesiac:D trzeba byc dobrej mysli:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie sloneczka :) 🖐️ Wczoraj mialam male urwanie glowy tzn rano sie lenilam bo nie zbyt dobrze sie czulam ale potem zrobilam podwojny obiadek posprztalam co nieco i 2 godzinki ponad odrabialam z Laura lekcje ma ich coraz wiecej.Najgorsze ze Laura musi isc dosc szybkiem tempem jesli chodzi o francuski co srode kilkanascie slowek musza zapamietac no i wkuwam razem z nia .Jak sie ciesze ze 2 lata temu cos mnie pokusilo kupic rozmowki polsko-hiszpanskie i polsko -francuskie :) ale musze stwierdzic ze ciezki dosc jezyk. madzik nie przejmuj sie wypowiedzia lekarza czesto na poczatku ciazy tak mowia a tym bardziej ze ta lekarka nie ma zbyt dobrej reputacji mowi samo za siebie.Oczywiscie ze nawet ledwo widoczna kreska oznacza ciaze.Ja robilam 3-4 dni przed @ i wyszla ledwo widoczna tylko przy swietle dziennym. dopiero pozniej zaczela ciemniec tylko ze to byl naprawde bardzo czuly test jak zrobilam zwykl;y wyszlo ze nie jestem w ciazy.Glowa do gory. Becia ciesze sie ze u ciebie wszsytko jest w porzadku i ze maluch tak duzo warzy o kurcze :) ja dzis mam usg wiec mam nadzieje ze tez sie dowiem ile moje wazy zalezy tez na jaka jedze malpe trafie ;). Wiec wszsytko jest ok i ucieszylas mnie ze lekarz potwierdzil iz za 2 tyg dzidzia teoretycznie uznana jest za donoszona. Kochane posylam wam 😘 ide szykowac laure do szkoly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara dobrze że walczysz! A może zapisz się na tego 11 listopada, najwyżej później odwołasz, ale tak na wszelki wypadek zaklep sobie może miejsce co? I wcale nie przynudzasz, naprawdę masz problem z tymi lekarzami. Szkoda że nie mieszkasz w wa-wie :o Misiaczek fotki ci wysłałam bo jak niedługo będziesz swojemu urządzała to żebyś mogła ode mnie ściągnąć :) Klapku widzę że coraz lepiej radzisz sobie z bromergonem :) beciu bardzo sie cieszę że nie masz cholestazy! Madzik a nie możesz sama sobie tego testu beta zrobić odpłatnie? Jeżeli możesz to zrób!!! Bo ty raczej jesteś w ciąży a ta baba to jakiś konował!!! testy ciążowe nie kłamią w drugą stronę! Your Mind ale temperaturka ci nie spada to znaczy że podstępna @ sie jeszcze nie skrada.... :) :) Pogram sobie na komputerku ____ ostatnie podrygi :p _____ a potem obiadek i prasowanie pieluch !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia a ty co sie nie odzywasz? melduj sie tutaj jak tam dzidzia i jak zakupy przebiegają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×