Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Izulka - G R A A A T U U U L A C J E E E !!!!!!!!!!!! Też już tak chcę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
IZULKAA :) :) :) GRATULACJE!!!!!!!!!!!!! AŻ MI ŁZY STANĘŁY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fallon
madzik w aptece kupiłam nie gotowe mieszanki ,tylko zioła luzem ,nie expresowe i są takie same ,co w zielarskim sklepie -pakowane z reguły po 50gr zrobiłam z nich mieszankę nr3 ,o ktorej sama napisałaś i to ją biorę , a co z tego wyjdzie ,to się okaże... w sierpniu zaczynam starania ponowne po poronieniu ,a słyszałam ,że ta mieszanka dobrze wpływa na poprawę pracy jajników i ogólnie na płodność... izula gratulacje! moja corunia urodziła się 15.06 ,tylko już 5 lat temu -fajnie -można z dzieckiem dużo czasu spędzać na powietrzu... pozdrawiam wszystkie starające się i te które się już postarały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Wiecie co dziewczyny,zeby nie to ze miałam okres to przysięgłabym ze mam objawy jak do ciązy..hmmm jak sobie przypomne to z pierwszym dzieckiem miałam okres normalnie beac juz w 7 tygodniu ciązy.. wiec moze..ale maz mow ze sobie wmawiam..i pewnie tak jest..no coz od dzis zaczynamy na nowo starania.W sobote kupuje testy owulacyjne.i zobaczymy moze tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
A tak na marginesie jesli cykle mam co 27-29 dni to kiedy wypadają mi dni płodne:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fallon
hej niezależnie od tego jak dlugi jest cykl ,owulacja występuję 14 dni przed @ ,więc zakładając ,że plemniki żyją nawet 5dni ,można mniej więcej sobie policzyć .po owu chyba krócej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolek1
witam Wicie co, byłam wczoraj na USG i pecherzyk ma 12mm (ja mam cylke od 30-32 dni) ginek mowi,ze musi urosną do 20-22 mm Czy nie jest on u mnie za mały ? coś sie martiwe Ide znowu w piątek tj.16 dc Wszystkie inne wyniki ma dobre (hormony również) Iza - GRATULACJE !!!! ale Ci fajnie ....... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik_24
fallon-->o takie ziola mi chodzilo w mojej aptece takich nie sprzedaja- tylko ekspresowe- musze poziola jechac na drugi koniec miasta:( mam nadzieje ze pomogą:) niestety w necie nie moge nic znalesc dla facetow- moze ktos cos wyskrobal??? tysia 1978-->moze to z powodu owulacji tak cie boli???a co ci lekarz powiedzil jak masz brac te leki- po takich sensacjach to ja chyba jednak zostane przy ziolkach... izulka-->OGROMNE GRATULACJE!!!!! NO DZIEWCZYNY TERAZ NASZA KOLEJ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Kurcze nooo,przed wczoraj skonczył mi sie okres a wczoraj po przytulanku z mez4em znowu krwawiłam,tz jak sie rano obudziłam to dopiero zauwazyłam:( nigdy wczesniej tak nie miałam..o co chodzi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fallon
madzik -oto mój odzew: ~~Ziola~~dla facetów zenszen koreanski- zawiera ok 12u hormonopodobnych skladnikow. Wplywa pozytywnie na proces formowania spermy, podwyzsza poziom testosteronu i poped plciowy. Pycnogenol* - ekstrakt zawierajacy ok 40 zidentyfikowanych skladnikow -jest to wyciag z kory sosny srodziemnomorskiej rosnacej na wybrzezu Francji. Silny przeciwutleniacz i posiadajacy wlasciwosci przeciwzapalne.. Badania kliniczne wykazaly,ze jest w stanie przedluzy zywotnosc wit C w organizmie, poprawia krazenie jak rowniez morfologie spermy Saw Palmetto* (lac. serenoa repens ) - jagody znajduja zastosowanie w leczeniu wielu dolegliwosci, a wsrod nich, nieplodnosci meskiej podobno zwłaszcza to ostatnie daje dobre rezultaty niektorych ziol trzeba unikać!!!! -(dziurawiec, echinacea, gingko bilboa (milorzab japonski).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fallon
a i jeszcze witaminy dla facetów: Dieta promujaca produkcje spermy: *blonnik- estrogen w organizmie (ktorego nadmiar moze byc przyczyna nieplodnosci meskiej) jest eliminowany przez watrobe. Jesli dieta jest zbyt uboga w blonnik, organizm bedzie na nowo wchlanial estrogen, ktory powinien zostac wydalony. *L-Arginina -ten podstawowy aminokwas odgrywa m in. wazna role w syntezie bialek i cyklu nasieniowodow.Ostatnio wyazano,ze L-arginina ma niezmiernie duzy wplyw a meska plodnosc poprzez zdolnosc podnoszenia poziomu nitric oxide. Niedobory tego gazu sa odpowiedzialne za brak pociagu seksualnego i problemy z wytryskiem *cynk- odpowiedzialny za aktywizacje enzymow uczestniczacych w produkcji spermy. Niedobory cynku powoduja obnizenie poziomu testosteronu, kurczenie sie tkanki jader i w efekcie niska produkcje spermy jak rowniez plemniki zlej jakosc(uszkodzone,slabe) * selen -jego niedobory moga spowodowac nieplodnosc u mezczyzn *kwas foliowy- najnowsze badaia wykazaly,ze powinien on byc zalecany rowniez przyszlym ojcom gdyz jego wlasciwy poziom w organizmie jest odpowiedzialny za produkcje zrowej spermy. Powinien byc przyjmowany razem z cynkiem przez minimum 3 miesiace przed poczeciem *witamina C- pomaga w produkcji spermy, chroniac ja przed opadaniem i zwiekszajac jej mobilnośćNiedobory powoduja zaburzenia w produkcji i jakosci spermy *witamina E-zwana rowniez hormonem seksu jako, ze przekazuje do organow seksualnych Pomaga wprowadzic rownowage hormonalna. Silny przeciwutleniacz- pelni wazna role w produkcji spermy. Niedobory tej witaminy zaburzaja proces produkcji spermy a jej dligotrwaly deficyt moze nawet doproadzic do wtornej nieplodnosci wprowadzajac nieodwracalne zmiany w narzadach rodnych. Jej niedobor zaburza wydzielanie sie hormonow i enzymow odpowiezialnych za produkcje spermy. ponadto wit E powinny brać też kobiety bo przyczynia się do zwiększenia płodności witamina A*** tu akurat sytuacja wrecz odwrotna. Otoz nadmiar wit A w organizmie moze byc z kolei szkodliwy dla jakosci spermy. Wit A -rozpuszczalna w tluszczach, akumuluje sie w tkance tluszczowej i jej nadmiar powoduje kurczenie sie tkanki jader a w efekcie obnizenie jakosci spermy poprzez zaburzenie jej produkcji, slaba mobilnosc i szybka umieralnosc plemnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuśka22
czesc dziewczyny!od wczoraj czytam wasze wypowiedzi i NAPRAWDE podziwiam was i to jak sie wspieracie!!Ja staram sie o dziecko od trzech miesiecy i nic :-(Najgorsze to czekanie od miesiaczki do miesiaczki..Ostatnio opuznila mi sie miesiaczka o 1,5tygodnia mialam jakas cicha nadzieje az nagle wczoraj okres..:-(Tak bardzo pragniemy z mezem bobaska nasi bliscy maja juz dzieci bratowa mysli juz o drugim a ja..Staram sie myslec pozytywnie ale czasem jakos nie umiem.. pozdrawiam i trzymam kciuki za was i za siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny. Mam do was pytanie, bo widze ze tysia troche cierpi i nie wie co robic. Powiedzcie mi jak to jest - ja biore clo i duphaston- czy w momencie owulacji kłuje was w boku? nie wiem czy rozumiecie. w czasie dni płodnych(chyba)- odczuwam kłucie albo w prawym albo w lewym jajniku. do tego boli mnie podbrzusze. czy to znaczy że to sa dni płodne? a jesli czuje klucie to znaczy że pęcherzyk pęka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Ech.. dziewczyny jakie to nasze zycie jest ciezkie.my chcemy tylko dzidzusia a wydaje sie jakbysmy hciałay gwiady z nieba...ja juz chyba powoli swiruje.Zaczynam doszukiwac sie objawow ciązy nawet po @:(. A tak w ogole przesiąga mi sie krwawienie a przez to wydłuza sie czekanie na dni płodne,jesli w ogole sa.Kupuje testy owulacyjne wiec zobaxczymy,a swoją drogą moze ktoras z Was wie ile takie testy kosztuja i ile jest ich w opakowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuska22
mam pytanko jak mam obliczyc dni plodne jak mam okres co 29-31dni??Mam raczej regularna miesiaczke.Bylam u lekarza i jest wszystko ok.I powiedzial ze mam sie caly czas kochac i nie stresowac sie i nie obliczac dni plodnych tylko poprostu sie kochac.To jak to jest naprawde z tymi dniami plodnymi tak kurczowo rzeczywiscie trzeba sie ich trzymac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fallon
hej niezależnie od długości cyklu owu występuje 14 dni przed spodziewaną @ i plodne dni są ok. 5 dni przed i 3 dni po.... ale to w przybliżeniu .wejdź na http://piekielko.info/kalendarzyk/ to sobie obliczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cymenka
Cześć dziewczyny Nie było mnie tu ponad miesiąc a tu takie zmiany. Izulka gratulacjie!!!!!!!!! Witam nowe koleżanki U mnie niestety nic się nie wykluło, ale nie podłamałam sie zbytnio gdyż mając wysoką prolaktynkę brałam leki na jej obniżenie i wiedziałam że cuców oczekiwać nie mogę. Po 3 miesiącach faszerowania sie lekami prolaktynka spadła poniżej normy. Lekarz kazał mi odstawić leki na 2 miesiące aby sprawdzić czy wszystko ok i próbować. Jeśli nic nie wyjdzie to czeka mnie HSG i to mnie przeraża, troche sie boję. Zapisaliśmy sie z mężem do kliniki Novum w Warszawie - stwierdziliśmy że specjaliści już niech sie nami zajmą. Wprawdzie jest to kosmicznie drogie - każda wizyta ponad stówkę, HSG 800 zł a głupie badanka (np. LH, prolaktynka itp. to minimum 60-90 zł) ale cóż jak ma pomóc to kasa sie nie liczy. No i w tej klinice również stwierdzili że raczej bez HSG sie nie obędzie. Na szczęscie robią to pod ogólnym znieczuleniem więc mam nadzieję ze boleć nie będzie ale nie wiem czy później nie boli. Na razie mam 2 miesiące luzu bo w Novum też chcą upewnić sie ze prolaktyna nie wzrośnie i jeszcze mąż ma pobrać jakieś tabletki na swoje plemniczki bo za żwawe to one nie są. Myślę ze wszystko bedzie dobrze. Kochane koleżanki, które nie możecie znieść komentarzy i dopytywań rodzinki - po prostu powiedzcie co jest. Ja tak zrobiłam a raczej mój mąż nie mogąc znieść jak cierpię zadzwonił do mojej mamy i jej wszystko powiedział . od tej pory pytanka kiedy dzidzia?? skończyły sie, nawet nikt nie próbuje mówić przy nas o innych małych istotkach które sie poczeły lub urodziły u znajomych. Mam wielkie wsparcie w rodzicach - mama służy zawsze pomocą mogę odciążyć męża od wyżalania sie w rękaw bo mam mamę która o każdej porze dnia i nocy mnie chce wysłuchać. Terraz jak zaczynam łapać dołka to mąż i rodzice biegiem mnie pocieszają wymyślają różne wyjazdy, imprezki a przedewszystkim tłumaczą, podtrzymują na duchu i tak nie pamiętam kiedy byłam ostatni raz zrezygnowana. Kochne to naprawde pomaga, jest więcej osób do wygadania a wiecie że wygadanie pomaga im więcej osób to lepiej. No dobra ja tu troszkę znów sie rozpisałam i nic sensownego nie napisałam ale jak pisałam wygadanie to podstawa. Cieszę sie że tarfiłam do dobrych lekarzy i wierze ze już niedługo fasolka sie i u mnie i u was pojawi. Czuje to w kościach Poczytałam sobie na naszym topiku o HSG i powiem szczerze ze mam już mniejsz obawy Pozdrawiam was serdecznie :) teraz posaram sie częściej Was odwiedzać i pogadać mysle ze ie zanudzam papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolek1
hej, powiedzcie mi prosze, co myliscie o tym moim jajeczku 12mm w 12dc, nie za małe ? juz swiruje (cylke mam 30-32) Wsparcie rodziny i meza jest bardzo wazne ! niestety sa ludzie, ktorzy maja satysfakcje, ze komus cos sie nie udaje, mam problemy - coz takie chyba czasy.... cholera, ja mam , dosc stresujaca prace, a to raczej nie sprzyja ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolek1
aha Obca testy w aptekach kosztuja ok. 70-80 pln, ale mozna je taniej zamówic na alegro ja za 11 zaplaxilam 26 zł., ale sa i tansze, mozna tez na sztuki kupowac pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Fiołek kurcze tylko ze mi zalezy na czacie bo do owulacji zostało mi z 10 moze mniej dni,a tak szybko mi nie przyjda:(,kurcze moze wiesz gdzie moge kupic w miare tanie te testy,albo znasz jakas strone na allegro skad mis zybko przysla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wam! cymenka - moi rodzice też o wszystkim wiedzą, czasem aż przesadzają, bo nawet o ciąży u bratowej dowiedziałam się przypadkiem, jakby celowo to przede mną ukrywali - a to przecież najbliższa rodzina! fiolek1 - myślę, że 12mm to nie jest tak całkiem mało. u mnie w okolicy 10-12 dnia też jest coś koło tego, a pęcherzyk osiąga swoje pełne wymiary i pęka około 17 dnia (a cykle mam 27-28 dniowe). Tak że owulka u mnie występuje nie 14 dni przed @ jak pisała tutaj wcześniej fallon, ale około 10. Moja gin twierdzi, że to normalne - każdy organizm jest inny i nie na każdym da się prowadzić kalendarzykowe odliczanki. fiolek1 - sprawdzają Ci sę te testy z allegro? słyszałam, że nie każdemy pokazują dni owulki. Też chcę sobie je zamówić - sama dla siebie sprawdzę sobie co mi one będą tam pokazywały, ale chciałabym wcześniej wiedzieć czy warto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca_ - poszukaj w necie stronkę sklepu starania - jak zrobisz od ręki przelew, to powinnaś je za 2-3 dni dostać:) A w międzyczasie mierz rano tempkę - polecam - ja mierzyłam ponad rok - gin mi kazała i sprawdzała to na każdej wizycie. Podchodziłam do tego sceptycznie, ale za każdym razem dokładnie pokazywała mi ona kiedy ma u mnie miejsce owulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolek1
hej czy sie sprawdzaja to jeszcze nie wiem, bo je pierwszy raz mam - wlasnie zrobilam i wyszła mi druga reska blado różowa, czy jeszcze nie , a szkoda bo sie dzis juz postarałam ;) Podam Wam zaraz adres e-mail do laski, która mi szybko przesłała te testy, ale kupowałam poza alegro, bo tam czaka sie jeszcze, az kod autoryzacji prześla pocztą .... ja sie z nia poza alegro dogadałam i wpaciłam jej kase na konto, ale ok, przesłała terminowo zaraz Wam daj jej namiary tylko wejde na poczte i poszukam Laska jest z łodzi ,moze to Wasze okolice Ale sie ucieszyłam, ze nie tam żle z tym moim jakiem :) jutro mi gin kazał znów przyjść, to zobacze czy rośnie Mówie Wam, mam tak beznadziejnego szefa, ze to on chyba hamuje moją owulację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolek1
u niej kupilam 11 testów antea1980@googlemail.com 21 zł za testy + 5zł wysyłka = 26 zl. testy przyszły naprawde szybko, 10 dni to spokojnie zdązysz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolek1
aha, a jak Wy sie dziewczyny w tych dniach starcie,codziennie, czy co dwa dni ? nie wiem, co lepsze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja co 2 dni, chociaż jak wiem, że jest owulka, to zawsze mnie korci, żeby spróbować częściej, bo \"może akurat nie trafię\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Dziekuje dziewczyny,kurcze ale jeszcze w aptece zobacze,moze nie sa az takie drogie,bo chciałabym juz robic:/,ja staram sie starac:D co dwa dni ale tak jak TY jak ma byc owulka chociaz nie umiem jej inaczej rozpoznac jak po sluzie..co tez jest trudne .to staram sie codziennie.Chyba cos pogmatwałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Dziewczyny co mam robic,ja popadam w paranoje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula84
witam was dziewczyny chce sie z wami podzielic wpaniala wiadomoscia po poronieniu i po roku staran nareszcie sie udalo sama nie wiem jak to sie stalo wszystkim wam tego zycze z calego serca i wierze ze i wam sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik_24
fallon -->dzieki za recepturko jak to sobioe poskaldam to zmajstruje jakis zestawik dla mezusia:) martuska22--> trzymama kciuki i zobaczysz dasz rade!!! leszczynianka-->prawdopodobnie to co czujesz to faktycznie pekniecie pecherzyka(przynajmnije tak mowi mpoj lekarz) spora czesc kobiet to czuje obca-->testy na allegro kosztuja od 2 do 3 zl za sztuke u mnie sie sprawdzily, ale sa w aptekach i w supermarketach po ok15zl. te za 70-80 zl to sa testy innego typu chyba na posiew- wiecej rzeczy zlych eliminuja-chyba!! ale nie wyypowiadam sie dokladnie bo nie wiem nie stosowalam, moga to byc tez opakowania zawierajace duza ilosc testow w kazdym razie mozna kupic tansze w aptece:) cymenka-->u nas nikt nie wie oprocz mnie i meza i czesiowo mojej siostry za to wszyscy wiedza ze narazie nie chcemy miec dzieci i ich miec nie bedziemy tylko adoptujemy:)-nie znioslabym tego gdyby sie ktos nade mna uzalal albo obgadywal przy rodzinnym stole jak nas nie ma--dzieki temu mam spokoj dolki wszytskie lecze z wami albo jakas przyjemnoscia z mezem a jak sie dzidzia pojawi(oby!!) --strasznie plotkarska mam rodzine:P paula84-->gratulujemy i czekamy na odrobinke fluidkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×