Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość fiolek1
u mnie owulka miała być wg gina najpóźniej dzis, ew. nawet dopiero jutro, a kreska testowa do tej pory nie była tak ciemna jak testowa - czy to oznacza po prostu brak owulki ? na usg były 3 gotowe pęcherzyki do pęknięcia - może kurcze wcale nie pękły :( Dziewczyny, jeśli macie większe doświadczenie w tej materii, proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Kurcze a mnie dzis boli jajnik i czuje takie kłucie w dole brzucha,a testy tez nie pokazały owulki,jest to moj 11 dzien cyklu.Czy moze to byc znak owulki jka myslicie kolezanki,sluz mam taki dziwny niby przezroczysty ale nie ciągnący z odrobiną sluzy białego jak mlego ale tez wodnistego..prosze o jakąs rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka nadzieiii
Izulka a dlugo rodzilas?dzieki za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik_24
hej obca ja juz testuje ktorys raz z rzedu i mialam taki miesiac ze nie pokazalo mi owulki wcale-lekarz mnie uspokoil ze to normalne zdarzaja sie takie cykle(wogole na tescie nie pokazala sie druga kreska nic) poza tym niektore komorki jajowe zyja bardzo krotko a i ten pik lh moze zdarzyc sie w nocy i go nie zlapiesz na tescie tak wiec nie zamartwiaj sie dobrze bedzie:) najlepiej poprostu sprawdzic jeszcze w jakis inny sposob czy jest plodny sluz albo temperature. co ile robisz testy? co 24 czy co12 godzin??? dla pocieszenia dodam ze mi wczoraj wyszla rano owulka jak nic czekalismy do wieczora - ale babla nie bedzie bo w najmniej oczekiwanym momencie przyszla tesciowa i to co trzeba znalazlo sie nie tam gdzie trzeba(tak to jest jak sie samemu nie mieszka- dobrze chociaz ze puka), ale przynajmniej nauczylam sie testowac:P w przyszlym miesiacu powtorzymy tylko 50 km od tesciowej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniia82
madzik24 zle sie wyrazilam mozna tak powiedziec nie robie tego wbrew mezu tylko razem to uzgadnialismy ale w zyciu roznie jest i nie wiedomo co bedzie kiedys jak narazie i mam nadzieje ze tak bedzie do konca zycia kofamy sie z mezem bardzoooooooooo mociooooooooooooo :):):) a ja jush po zabiegu hehe nawet takie straszne nie bylo jak sobie myslalam i nawet nie bolalo normalny zabieg rzecz ujmujac trwało to az cale piec minut i tyle kasy kule bele ale cóż sie nie robi :):)): a teraz wyczekiwanie to chyba jest najgorsze tzn lekarz mowil ze rzadko co sie udaje za pierwszym razem bo trudno tak calkowicie trafic ale bede próbowac ile razy mozna ...... hehehe jush mamnawet lepszy humorek :):) i ogolnie z mezem tesh lepiej bo jush taka nerwowa nie jestem obydwoje sie nie umiemy doczekac czy cos z tego wyjdzie... poodzenie dla wszystkich i gorace buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Hej Madzik ja testuje raz dziennie o tej samej porze,zazwyczaj o godzinie 14-15,dzis kupiłam drugie opakowanie testow tylko innych juz nie Alcona bo nie było tylko tansze za 23 zł LH Test,i jak zrobiłam niedawno pokazała mi sie ta testowa prawie taka sama ,moze ciut słabsza,czy to moze oznaczac juz owulke.Poprzednie były duzo słabsze.I bardzo boli mnie jajnik jak nigdy,bole jak na okres...Kurde a /Twoja tesciowa to powiem Ciz e ma wyczucie jak cholerka:P,mam nadzieje ze nastepnym razem wszystko znajdzie sie w swoim miejscu;),acha dzis jest moj 12 dziec cyklu,cykle mam roznie co 29,28,27 ale prawie zawsze co 29 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam, wszystkie Staraczki i te, co to już sobie wystarały! :) Czytam to forum i czytam od 1 stronki i jestem dopiero na 60, także jeszcze ze 30 muszę przeczytać. Jak przeczytałam o szczęśliwym zakończeniu Izuli, to aż mi się łezki w oczkach zaświeciły. Trzeba mieć nadzieję. Zawsze. Ja staram się z mężem o dzidziusia drugi miesiąc. Znaczy nie liczyliśmy specjalnie dni, ja po prostu myślałam, że się uda za pierwszym razem i przykro mi było, gdy zobaczyłam @... W ogóle to mam jakieś dziwne złe przeczucia... Mam od zawsze dość nieregularny okres (późno w ogóle go dostałam, bo w wieku 16 lat), co 30-36 dni, a czasami nawet bardziej mi się opóźniał. Byłam niedawno u pani gin, która stwierdziła, że nie ma powodów do obaw, bo trzeba to wyregulować i dała mi Duphaston. Brałam przez 2 cykle, teraz mam pierwszy cykl bez duphastonu i zobaczymy... Naczytałam się o PCO i innych strasznych rzeczach na necie i się na dobre przestraszyłam. Bardzo pragnę mojej dzidzi... Dziś bolą mnie jajniki i zauważyłam u siebie chyba płodny śluz. Jestem w 16 dc. Ale mój mężuś się nabawił jakiegoś obtarcia naskórka prawdopodobnie od piasku na plaży, więc nici dziś z próbowania... Pozdrawiam Was, Przyjazne Duszyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
MonaRi ja nic nie wiem o żadnych zastrzykach w brzuch!!!!!!!!!!!!!!!! nikt mi nic takiego nie mówił ale mnie zaszokowałaś bo ja jadę jutro z myślą że będę miała jakąś szczepionkę bo tak zrozumiałam jak mówił mój gin. wystraszyłaś mnie bo sama nie wiem czy potrafię sobie zrobić zastrzyk a jeszcze w brzuch??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuska22
Czesc dziewczyny!Mam takie male pytanko czy rzeczywiscie trzeba scisle stosowac sie do tych dni plodnych????Bo zauwazylam ze wszystkie sie do nich bardzo stosujecie a ja jak bylam ostatnio u lekarza to powiedzial mi ze mam sie kochac i nie zwracac szczegolnej uwagi na dni plodne..Slyszalam o takich przypadkach a nawet czytalam na necie ze sa kobiety ktore kochaja sie w czasie miesiaczki i niektore wtedy zaszly w ciaze..Ja sie staram z mezem od 3miesiecy o dzidzie i narazie nic:-(Aha i jeszcze jedno w jak rozpoznac dni plodne po sluzie??Z gory dziekuje za odpowiedzi trzymam kciuki za Was i za siebie..Pamietajcie wiara czyni cuda!!pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Martuska 22 wiesz co ja przytulam sie w kazdy dzien kiedy mamy ochote,a jak wiem ze mogą byc te płodne,po sluzie i bolu brzucha to poprostu staram sie i w ten dzien przytulac i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKAA
iskierka nadzieii- sam poród trwał ok 2 godzin, a ogólnie z przygotowaniami tj . golenie ,lewatywa prysznic , skurcze to razem 5 godzin, położna powiedziała że jak na pierwszy raz to bardzo szybko urodziłam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuska22
Obca_dzieki za odp.Uwazam ze to bardzo rozsadne podejscie bo nie powinno sie non stop o tym myslec i z kazdym pujsciem do lozka myslec tylko zeby teraz sie udalo ja wiem ze czasem jest trudno ale trzeba czasem wrzucic na luz i dac sobie troche czasu..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camilla...
Hallo dziewczynki! IZULKA... serdeczne gratulacje!!! Pozdrowienia dla Ciebie i coreczki! Przepraszam ze tak malo sie odzywam..ale nie mam teraz kompa w domu..i dlatego nie jestem tutaj czesto..ale caly czas o was pamietam i jak tylko jestem przy internecie to czytam zaleglosci! U mnie wszystko jest ok..powoli mi sie brzuszek zaczol pojawiac..nie wiem czy nie za szybko, ale jestem z natury szczupla i tak jakos mi sie to wydaje normalne! (mam nadzieje). Ale co jest najsmieszniejsze to to ze przytylam tylko 0.5 kg To dobrze! w 13 tygodniu nie musze wcale jeszcze przytyc prawda? A tak wogole sie nic nie zmienilo biegam po nocach siusiu i pochlaniam kiszona kapuste! Tu w niemczech nie moge dostac kiszonych ogorkow ale kapusta tez zaspokaja moj apetyt!!! Pozdrowienia dla moich kolezanek..pamietajcie ze caly czas trzymam za wa kciuki i modle sie zebyscie wkoncu mialy te ukochane fasoleczki. IZULLKA jeszcze raz serdecznie gratuluje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oli26 Sorki, nie chciałam Cię wystraszyć. Pisałam tylko jak to u mnie będzie wyglądało, ale każdy przypadek jest inny, każde leczenie indywidualne i u mnie leki do stymulacji będą podawane w formie zastrzyków w brzuch, ale może Ty będziesz przyjmowała w inny sposób. Na pewno tak będzie skoro lekarz Cię nie uprzedził. Napisz jak wrócisz jak się sprawy mają. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camilla...
Jeszcze jedno... paula84 serdeczne gratulacje!!! Mamy nowa fasolke!!! Dziewczyny wszystko sie ulozy same zobaczycie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Hej dziewczyny dzis mam dwie takie same kreseczki na tescie owu,czyli to oznacza ze za 24 do 36 godzin bedzie owulka tak?A jesli maz bedzie dopiero wieczorem i i nastepnego dnia wieczorem to trafimy.Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Acha i jeszcze jedno jesli my pragniemy coreczki bo mamy juz chłopca,to z tego co czytałam nie powinno sie przytulac w owulke,jesli tak to powinnismy przytulac sie tylko dzis wieczorem.Doradzcie kochane co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivienka
Hej hej, ja staram się od 2 miesięcy, pisałam wcześniej jako Pani Misiata. Też uważam, że nie ma co się skupiać na dniach płodnych i nie, chociaż podświadomie to i tak się trochę o ty myśli, nie? ;) Martuska22, nasze staranie choć tak krótkie i tak nam nastręcza smuteczków, ale czytając tu jakie dzielne są dziewczyny nie tracę wiary, że i ja kiedyś Wam napiszę, że zafasolkowałam..... Marzę o tym. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwatolina
Witam was serdecznie...jestem tu nowa,ale nadrobiłam zaległości czytając wszystkie wasze historie...i tym co się udało serdecznie gratuluję. Mam 30 lat i dopiero zaczynam starania...potrzebowałam kilku lat ,by mój ukochany mężczyzna poczuł potrzebę bycia *tatą*. Najważniejsze w tej kwestii było "nie poganiać !" ,ale dużo bym mogła o tym pisać :) . Wczoraj robiłam test...jedna kreska :( łzy same wylały mi się z oczu,poczułam jakby zawiódł mnie cały świat,a to przecież dopiero pierwsza próba! Nie martwię się, będę cierpliwa i silna.Głośno sobie mówię,że się nie będę starać,że na wakacje zapomnę o "robieniu dzieci",a pomyślę o dobrym seksie z ukochanym... a podświadomość krzyczy: TERAZ!DZISIAJ! OWULACJA! PLEMNIKI! MILIONY PLEMNIKÓW!!! pozdrawiam was-od dziś wasza KWATOLINA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivienka
Witaj na forum Kwatolina, ja też jestem nowa i też po pierwszej próbie się zawiodłam..... Ale życie trwa dalej, będziemy się wzajemnie wspierać, po to przecież dawno temu Izulka utworzyła ten wątek. Tylu dziewczynkom się już udało!!! Niech się spełniają marzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwatolina
Mam nadzieję Vivienko,że prędzej czy później i nam się uda-tylko to oczekiwanie..liczenie..nadzieja..oby wszystkie "zafasolkowane" przesłały nam swoje dobre fluidy...a wspierać będziemy się na pewno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Dziewczyny jak myslicie jesli dzis o 9 wyszły mi dwie takie same krechy w tescie owu,to czy o 15 moge zrobic jeszcze jeden zeby potwierdzic ze to owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivienka
Ja właśnie nie wiem jak to dokładnie jest z tymi testami owu. Nigdy ich nie kupowałam, choć korci, korci... Dziś mam 17 dc i boli mnie w podbrzuszu...:/ Nie wiem czy to dobrze, czy źle. Może to zmiana klimatu, bo znad morza wróciłam. Ogólnie mnie boli głowa i jestem jakaś rozmymłana taka... Dziewczyny, fluidki przesyłajcie... Prosimy ładnie, zaraźcie nas...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwatolina
Podaję adres świetnego kalendarza dla wszystkich starających się kobietek. Każda znajdzie tam coś dla siebie www.kalendarzyk.net.pl Gorąco polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camilla...
Witam wszystkie kolezanki z forum! Obca_ ja rowniez robilam testy owulacyjne, no i nie chce nic mowic ale po pierwszym zastosowaniu udalo mi sie...powiem Ci tak ja robilam codziennie test ok godz 15..i jak ukazaly sie te dwie kreseczki to kochalam sie z partnerem tego wieczoru, nastepnego i jeszcze rano..chcialam spelnic swoja powinnosc..i po stosunku trzymalam pupe do gory jakies 20 min..no i sie udalo.. A co do tego czy dziewczynka czy chlopiec czy dziewczynka to nie znam tego sposobu jak Ty! Ja wiem tylko ze chlopczy sa szybsi jak dziewczynki wiec jak trafisz w sama owulacje to bedzie chlopiec a jak do zaplodnienia jajka dojdzie z nasienia ktore jest w Tobie od kilku godzin to bedzie dziewczynka...Zycze powodzenie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camilla...
Witam wszystkie kolezanki z forum! Obca_ ja rowniez robilam testy owulacyjne, no i nie chce nic mowic ale po pierwszym zastosowaniu udalo mi sie...powiem Ci tak ja robilam codziennie test ok godz 15..i jak ukazaly sie te dwie kreseczki to kochalam sie z partnerem tego wieczoru, nastepnego i jeszcze rano..chcialam spelnic swoja powinnosc..i po stosunku trzymalam pupe do gory jakies 20 min..no i sie udalo.. A co do tego czy dziewczynka czy chlopiec czy dziewczynka to nie znam tego sposobu jak Ty! Ja wiem tylko ze chlopczy sa szybsi jak dziewczynki wiec jak trafisz w sama owulacje to bedzie chlopiec a jak do zaplodnienia jajka dojdzie z nasienia ktore jest w Tobie od kilku godzin to bedzie dziewczynka...Zycze powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camilla...
Witam wszystkie kolezanki z forum! Obca_ ja rowniez robilam testy owulacyjne, no i nie chce nic mowic ale po pierwszym zastosowaniu udalo mi sie...powiem Ci tak ja robilam codziennie test ok godz 15..i jak ukazaly sie te dwie kreseczki to kochalam sie z partnerem tego wieczoru, nastepnego i jeszcze rano..chcialam spelnic swoja powinnosc..i po stosunku trzymalam pupe do gory jakies 20 min..no i sie udalo.. A co do tego czy dziewczynka czy chlopiec czy dziewczynka to nie znam tego sposobu jak Ty! Ja wiem tylko ze chlopczy sa szybsi jak dziewczynki wiec jak trafisz w sama owulacje to bedzie chlopiec a jak do zaplodnienia jajka dojdzie z nasienia ktore jest w Tobie od kilku godzin to bedzie dziewczynka...Zycze powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mam pytanko ;Czy któras z was jest z krakowa,ja tez staram sie o dzidzie juz od 9 miesiecy.Bardzo prosze o katakt podam moje gg.1385762.Trzymam za was wszystkie kciuki i zycze by wam sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camilla...
Witam wszystkie kolezanki z forum! Obca_ ja rowniez robilam testy owulacyjne, no i nie chce nic mowic ale po pierwszym zastosowaniu udalo mi sie...powiem Ci tak ja robilam codziennie test ok godz 15..i jak ukazaly sie te dwie kreseczki to kochalam sie z partnerem tego wieczoru, nastepnego i jeszcze rano..chcialam spelnic swoja powinnosc..i po stosunku trzymalam pupe do gory jakies 20 min..no i sie udalo.. A co do tego czy dziewczynka czy chlopiec czy dziewczynka to nie znam tego sposobu jak Ty! Ja wiem tylko ze chlopczy sa szybsi jak dziewczynki wiec jak trafisz w sama owulacje to bedzie chlopiec a jak do zaplodnienia jajka dojdzie z nasienia ktore jest w Tobie od kilku godzin to bedzie dziewczynka...Zycze powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mam pytanko ;Czy któras z was jest z krakowa,ja tez staram sie o dzidzie juz od 9 miesiecy.Bardzo prosze o katakt podam moje gg.1385762.Trzymam za was wszystkie kciuki i zycze by wam sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×