Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Obca_
Paula84 juz Ty wiesz jak to sie stało;),bardzo sie ciesze,jak sie słyszy ze komus jednak sie udaje to tak jakos wiecej wiary jest serduszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Madzik24 ooo to swietnie ze sa tez w aptekach niedrogie,własnie o to mi chodziło,zalezy mi na czasie a na allegro jeszcze nigdy nic nie zamawiałam wiec jakos wole z apteki,ale nie twierdze ze sa gorsze z allegro;) kurde jak głupia czekam na ten znak ze juz mam dni płodne:/,i tak co miesiąc. Jaka to musi byc radosc jak kobieta dowiaduje sie w koncu ze jest w ciązy po długich staraniach..Wszystkim nam tego zycze z całego serducha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKAA
Witam .Właśnie siedzimy z Zuzią przy kompie i piszemy do Was dziewczyny. Trzymamy cały czas kciuki i życzymy owocnego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniia82
czesc dziewczyny :):):) zabieg mam w poniedziałek :):): tzn zapołodnienia poprzez dawce kule bele nawet nie wiecie jak bardzo sie boje ..............chyba najbardziej boje sie rozczarowania............akceptacji meza na to dziecko.......... nawet jush prawie ze soba nie rozmawiamy on nie umie przezyc ze to nie jego a ja ze je nie zaakceptuje nie wiem co o tym myslec mam nadzieje ze wszystko sie ulozy i bedzie oki . lidcia pytalas sie jak zabieg wyglada no coz podaja przez pipete albo jakos tak plemniki do macicy i to wszystko nic trudnego jedynie non sto mam monitorowany cykl i biore clo estroen i duphaston a teraz zmienilam na luteine bo to to samo tylko ze duzo tansze a sam zabieg i wizytywykonczaja mnie finansowo pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolek1
Trzymam kciuki, jak sie tylko uda to oboje sie pewnie bedziecie cieszyc, a jak sie urodzi to juz w ogóle :) ! POWODZENIA ! milo slyszec, ze znow komus sie udało ! pewnie i my sie kiedys pochwalimy TAKĄ NOWINĄ :) Lekarz ciagle powtarza: "i prosze o tym za bardzo nie myśleć to się uda" tylko jak to zrobić ??? , mój mąż ma do tego zupełnie zdrowe podejście a ja się wkręcam i nie umie juz o tym nie myśleć !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
annia jestem przekonana ze jak malenstwo sie urodzi,i maz wezmie je w ramiona to pokocha od pierwszej chwili,wiem co mowie.Mam znajomych w takiej samej sytuacji i tak sie stało,ojciec nie mogł sie oderwac od dzieciątka mimio ze nie z jego plemniczka.Bo przeciez ojcem jest ten kto wychowuje a nie ten co dał plemnika,przynajmniej ja tak uwazam:) A maz poprostu musi sam sie z tą myslą oswoic,a poza tym pewnie strasuje sie zabiegiem czy sie uda za pierwszym razem. Wiec głowa do gory i bedzie dobrze zobaczysz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
fiolek 1 ja mam tak samo juz sie tak nakreciłam ze o niczym innym nie potrafie myslec a maz patrzy na mnie jak na obłąkaną:/,jade na tydzien na mazury to mzoe uda mi sie przestac tak o tym nie myslec a wtedy mam płodne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik_24
aniia82--> ja chyba czegos nie rozumiem zgodzilas sie na zaplodnienie przez dawce bez akceptacji meza??? przepraszam ze to mowie ale to moze odniesc odwrotny skutek tzn taka ciaza za wszelka cene(cene utraty ukochanej osoby-albo co gorsza niechec meza do dziecka ktore sie urodzi) moze rozwalic malzenstwo! to tak jak zajsc w ciaze dla ratowania malzenstwa tylko w krzywym zwierciadle. oby aniu boczenie sie twojego meza byly spowodowane strachem przed tym co przyniesie jutro i rozwialy sie po tym jak staniecie sie rodzicami- zycze ci tego z calego serca!!! ale zamista liczyc na los porozmawiaj z mezem o swoich i jego pragnieniach- dziecko to nie zabawka a taka decycja jest decyzja na cale zycie!!! zycze wam aby sie wszystko ulozylo i trzymam kciuki- jest tak jak mowi Obca- rodzicem jest ten kto wychowuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fallon
witam mam pytanie dot. owu: jak ustalić jej dokładny czas ,podczas cyklu występuje u mnie ból z nią związany -czy jest on przed czy po? pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
fallom mam ten sam problem,nigdy nie wiem kiedy mam owu,ani po sluzie ani po tempce,trudno mi rozpozanc,dlatego kupuje sobie testy owulacyjne.Tobie tez poradze przynajmniej bedziesz wiedziała na czym stoisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Dzis moj 8 dzien cyklu,ciekawe kiedy bedzie ta owulka.hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki...kurczę chyba cos niedobrego się dzieje bo mam jeszcze 9 dni do okresu a juz mnie boli podbrzusze tak jakbym miała go zaraz dostac...może faktycznie dostane miesiączkę wcześniej ale nigdy mi sie to wczesniej nie zdarzało mam zawsze po ok 30 dniach a tu dopiero 19 dzień cyklu. Wzięłam dzis też Duphaston ( sama zaryzykowałam i przesunęłam jego zażycie o 5 dni) bo wydawało mi się że owulację mam troszke później...czy któraś z was miała takie boleści jak na okres z tym że kilka dni wcześniej przed planowaną miesiączką..pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Tysia tak ja tak miałam juz myslałam ze to ciąza ale ze za barzdo sie denerwowałam to juz tydzien przez terminem @ bolało mnie własnie tak jak Ciebie i dostałam okresu dwa dni wczesniej,ale u Ciebie moze jest fasoleczka,nie wiem jaka jest sytuacja ale moze warto sprawdzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was.jestem w 9tyg.od 2tyg mialam nabrzmiale piersi i brak okresu.to byly jedyne objawy.po tygodniu jak nie dostalam okresu zrobilam test i byl pozytywny.poszlam do lekarza za dwa dni ale jeszcze nic nie bylo widac tylko powiekszone cialko zolte.po 6tyg lekarz zrobil nastepne usg i nasza dzidzia ma 23mm.Lecze sie na niedoczynnosc caly czas biore l-thyrox 75.teraz mam zwiekszona dawke i jestem pod stala kontrola endykrynologa i gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Dziubek2211 super ze Ci sie udało.dbajcie o siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Hej dziewczyny!Ja od dzis zaczełam stosowac testy owulacyjne,pierwszy raz uzywam tej petody.Wiec dzis wynik mam taki ze jest jedna mocna kreska a druga bardzo słabo widoczna,czyli nie mam jeszcze tych najbardziej płodnych.Testy mam firmy Acon kupione w aptece za 28 zł,wiec nie tak znowu bardzo drogo,staczy mi ich do srody a jesli jeszce nic nie wyjdzie to kupie nastepne opakowanie,bo kto wie jak to jest z tym moim jajeczkowaniem.Moze jest bardzo pozno,nigdy nie wiadomo jak to jest z ciałem kobiety...uf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
aniia 82 nie możesz tak do tego podchodzić ani Ty ani Twój maż!!!!!!!!!!1 to będzie wasze dziecko a nic tego nie zmieni. musicie się trzymać razem i wspierać się!!!! mnie też czeka in vitro ale z nasienia męża już w sierpniu. proszę napisz mi po zabiegu jak to wygląda czy boli. pozdrawiam mocno i 3mam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 cymenka.... ja miałam hsg i też miałam znieczulenie ale bolało a po zabiegu już nie. zabieg trwa krótko. dziwi mnie to że robisz prywatnie bo można zrobić w szpitalu za friko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
paula 84 gratulacje super że wam się udało dbaj o siebie i fasolkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolek1
Obca, ja mialam wczoraj usg i okazuje sie ze u mnie owulka bedzie dopiero jutro 17 dc albo nawet 18 dc (dzis bolą mnie jajniki) - a ja zawsze szacowałam tak na 15/16 dc... na tescie kreska juz ciemniejsza niz wczoraj ale nie taka gruba jak testowa i okazało sie ze mam az 3 pecherzyki ! ciekawe co z tego wyjdzie jeszcze raz mam isc na to usg najwiekszy mial wczoraj 16 mm jak bol ajajniki to oznacza, ze jest w tym samym dniu owulka ? jak to jest ? ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Fiołek i mi tez sie wydaje ze nie mam owulki tak jak obliczam,.mam albo wczesniej albo pozniej.No zobaczymy testy mam wiec zobacze.Dzis robiłam pierwszy i kreska jest lednow widiczna wiec jeszcze troszke czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka nadzieiii
Izulka a ile twoja dzidzia wazyla i mierzyla jak sie urodzila? i jak rodzilas sn czy cc? bolalo bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Ocho chyba duzo przytulanek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oli26 Ja też przygotowuję się in vitro. Od tego miesiąca będę brała tabletki antykoncepcyjne- Harmonet, później po wizycie w 17 dc zastrzyki. Piszesz, że przyjmujesz hormony w tabletkach, a nie masz zastrzyków? Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Kurde jakie to wszystko dziwne,wczoraj robiłam test owulacyjny i był ciemniejszy niz dzis ale jeszcze nie taki sam jak kreska na C;/ o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
MonaRi w środę jadę do Białegostoku na zastrzyk po akurat wypada 18 dzień. ja biorę Marwelon a Ty na kiedy masz przybliżony termin zabiegu i gdzie robisz? nie wiesz czy to bolesne? pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZAULKAA
iskierka nadzieiii- moja córa ważyła 3500, a wzrost 54cm. Ogólnie poród jest do przeżycia , boli jak cholera ale da sie wytrzymać, najgorsze są skurcze z krzyża bo skurcze parte jak już dziecko wychodzi wcale nie bolą. Ja widzisz dziecko które kładą Ci na brzuchu to o wszystkim zapominasz. Tak więc nic strasznego gorzej sobie to wszystko wyobrażałam, pikuś da sie wytrzymać naprawdę nie ma sie czego bać. Pozdarwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZAULKAA
camilla, sonia 17 , smerfetka 29 CO JEST Z WAMI DZIEWCZYNY ? odezwijcie sie alllooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oli26 Ja leczę się w Novum w Warszawie, ale słyszałam o Białymstoku dużo dobrych rzeczy i o doktorze, który Cię prowadzi. Ja mam za sobą serię badań i teraz będę przyjmowała tabletki antykoncepcyjne od najbliższego cyklu (ok. 24-go lipca). Następnie mam się zgłosić na wizytę do mojej pani gin w 17-20 dniu cyklu i od 21-go dc będę miała serię zatrzyków, które będę robiła sobie sama w brzuch do wystąpienia miesiączki, później stymulację hormonalną, pobranie komórek i transfer. A jak u Ciebie wygląda całe przygotowanie i na jakim etapie już jesteś? Pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolek1
Wiesz co Obca, mi tez te testy jakoś dziwnie wychodzą .... raz tak raz tak ale idę jurto na usg to sie chyba już dowiem, czy była owulka, czy pęcherzyki pękły Wyczytałam na necie, ze u niektórych te testy po prostu nie wychodzą ... i bądź tu człowieku mądry.... ale jestem ciekawa, co ten ginek tam jutro wypatrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Fiolek dokładnie,albo ja je zle robie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×