Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iskierka nadziei.

JESIENNE STARANIA - kto jeszcze?

Polecane posty

Koalka ;) my naprawde mamy ze soba duzo wspolnego oprocz imienia i wspolnego pochodzenia z rejonów sląska twojego i mojego meza, to jeszcze fakt, ze ja tez poznalam swojego męzusia w klubie studenckim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie Koalaka, moj tez pasjonata siatkowki, siedzi i oglada, dlatego ja tu z wami plotkuje :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze sie okaże,że grali razem!!Bo ja nie moge nigdzie z nim wyjść, bo wszędzie spotyka kolegów z siatkówki i gadają, i gadają...nawet w \"Realu\" na zakupach...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mnie ucięło. Spod jakiego znaku jesteś, Alabamko? Tylko nie pisz, że wodnik!! :):):) Dobranoc, iskierko, kolorowych snów :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha-no oni pewno się cieszą z tych spotkań w \"Realu\" :):):) (czyt.:nie muszą z żoną czy z dziewczyną łazić między regałami;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz to wierz, a nie chcesz to nie wierz , ale jestem .... WODNIK Jetem pod wrazeniem, normalnie czuje w tobie bratnia dusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koalka ! No tu sie jednak roznia nasi mezowie : Moj to tylko pasjonata sportu, aglownie siatkowki, nigdy zawodowo nie garal, ale ze sportem ma troche wspolnego, bo przez 10 lat trenowal zawodowo zachodnei sztuki walki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alabamka ... !!!!! . . . Mój 10 lat trenował siatkówkę... . . . Ale to może jesteś z lutego? Bo ja ze stycznia? (26)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koalka :) I tu cie musze załamac, tez jestem ze stycznia :) 23 styczen Jestem pod wrazeniem .... A twoj mąz spod jakiego jest znaku ? , bo moj to PANNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff...;) mój to baran...bardzo, bardzo typowy baran... Wodnik +baran=podobno idelany związek :):):) Powoli kończę pogaduszki, bo zjadłam gripex /noc i mi się oczy zamykają...fajnie to działa lekko usypiająco :) Mój numer gg jakby co, Alabamko: 6645334 Dobranoc!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koalka mam propozycje, moze jutro pogadamy sobie \"o wszystkim i o niczym\" na gadu-gadu, podam ci jutro swoj nr GG, bo tu na forum, to nie ma sensu, pisac o kwestiach nie zwiazanych z tematem. Dzisiaj z checia bym z toba pogadala na GG, ale od kilku godzin moj maz przeinstalowuje komputer i ja jestem na tzw. trybie awaryjnym i poza ta strona, to wszystko mam wyczyszczone w komputerze, wiec nie ma GG, ale jak tylko wyrazisz chec na pogaduchy, to jutro ci przesle moj nr GG !!! Co ty na to ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie !!!! Rozumiemy sie bez slow, ja tu o nr GG pisze a ty wlasnie mi go podalas, ok !!! Pogadamy jutro ! Milej nocki i duuuzo zdrowka :) Dobrano wszystkim 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo chętnie, dlatego podałam Ci mój numer gg, bo wychodzi, że plotkujemy sobie we dwie na forum, a od tego w sumie są inne miejsca... I chyba prawie równocześnie o tym gg napisałyśmy :) A dzisiaj już na gg nie siedzę, bo zaraz wyłączam kompa. Ciekawe, który set trwa, bo nie wiem, kiedy mój mężulek przyjdzie z dołu... Ok, dobrej nocy !!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) I co nowy tydzien przed nami ? Ja juz od 8 w pracy, z rana zawsze robie rundke po necie, sprawdzam poczte, odpisuje, a teraz doszedl mi nowy \"obowiązek\" czyli forum :);) A skoro nowy tydzien, to pelno nowych wrazen sie szykuje, moze ktoras z nas w tym tgodniu zafasolkuje :) Pozdrawiam i zycze milego odpoczynku lub przyjemnej pracy i dziewczyny glowy do gory jeszcze tylko 5 dni i weekend :) Buziaki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aranka
Dzień dobry, Znów praca.. jak weekend potrafi rozleniwić... Hmm, nie udało mi się, nie ma fasolki - chyba trzeba się bardziej starać :D Pozdrawiam, spokojnego poniedziałku życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, Aranko łącze się z Tobą, u mnie to samo @ przyszła w sobote a znów miałam nadzieje :( Edytko moje gratulacje - dbaj o siebie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aranko, Sweete nie ma co sie martwic, wraz z nowym tygodniem nadchodza nowe mozliwosci, widocznie, to nie was czas, ale juz jest bliziutko :) Ja jestem po pierwszym cyklu starn, czekam do @, ktora ma nadejsc 24.09, wiec na razie na nic sie nie nastawiam, zobaczymy, co ma byc to bedzie :) Buziaki i wiecej wiary kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alabamko, dzieki za słowa otuchy. Też sobie tak tłumacze chociaż to już 5 cylk. Tłumacze sobie że mam juz córkę i jak będzie to będzie. A zdrugiej strony nie chce aby różnica między dziećmi była duża, chociaż i tak juz jest spora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Co tam u was w poniedziałek tak zapracowane ze nie macie czasu zagladnąc tu ? Piszcie cos bo niedługo nasz topik zniknie . Moze któras zafasolkowała ? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no \"pogodny dzien\", to ciebie juz od dawna u nas nie bylo, musisz nadrobic zaleglosci i popisac troszeczke :) Ale chyba to prawda, wiekszosc z nas pracuje, wiec trudno wyrwac sie w ciagu dnia i zagladac tutaj ... chyba, ze tak jak ja teraz ma sie minutke na wytchnienie :) Pozdrowionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :-) ja juz jako mezatka :-) dlugo by opowiadac, ale bylo wspaniale - slub sie udal (nikt sie nie wywalil na wejscie, nikt nic nie pomieszal :-D ), a ksiadz, mimo, ze nie znamy sie zbyt dobrze, powiedzial wspaniale kazania o nas i do nas - czesc gosci sie wzruszyla, my sie posmialismy, bo ksiadz nam zartami jeszcze rzucil i bylo super ksiadz przyszedl tez pozniej na obiad do nas i opowiadal nam, jak to za mlodu przyjezdzal w tamte strony na panny, a teraz je musi spowiadac ;-) ubaw po pachy no i wybawilismy sie za wszystkie czasy, zrylismy gardla na spiewaniu przy gitarze nad jeziorem i wykonczylismy nogi na skakaniu rodzina wniebowzieta - nagadali i nasmiali za wszystkie czasy jedyna osoba, ktora sie nie bawila i starala sie to wszystkim pokazac - byla moja tesciowa, ale mnie to akurat ni ziebi ni grzeje - jedynie meza mi mojego zal, bo mu bylo przykro cale szczescie, ze tesciowka mieszka od nas 700km i rzadko sie widywac bedziemy :-) ot i tyle. a potem pojechalismy sobie na tydzien poslubny do jury krakowsko-czestochowskiej polazilismy po skalkach i ruinach zamkow i pierwszy raz tego lata powaznie przypieklam sobie ramionka ;-) teraz zalatwiam papiery i .... czekam .... zeby sie przekonac, czy udalo nam sie strzelic gola w noc poslubna ;-) jakos nie czuje, ale moze... pozdrawiam wszystkich ogromnie mocno!!!! caluski od uhahanej joanki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!! Joanko oby spełniły się Twoje marzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A ja przyszłam z pracki, mam tam neta, ale pracuję przy drzwiach otwartych i co rusz mi ktoś z kompa korzysta... Joanka - gratuluję, życze szczęścia i spełnienia marzeń, jedno chyba nawet znam...:):):) My za parę dni możemy się starać, ale na razie to odkładam... Jak tam Alabamko Twoje gg?;) Choć na razie nawet nie wchodzę, bo muszę zejsć z kompa. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aranka
Sweete, to miłe, dzięki. Jesteś w tej pięknej sytuacji, że masz już jedno dziecko. Ja niestety nie mam, a czytając stronki różne różniste tracę często nadzieję, nawet na jedno. Tyłozgięcie, przebyte dwa zapalenia jajników, zabieg na szyjce. Ech... u mnie to chyba już 3 czy 4 c. starań. Chyba pójdę na kolanach do Częstochowy :D Joanka - GRATULUJĘ i życzę spełnienia waszych marzeń, osiągania wspólnie celów i wiele, wiele szczęścia. Dzięki za słowa otuchy, Alabamko... dobry duszku :D DZIĘKI :) U mnie dzisiaj papierowy młyn, jakto w Poniedziałek bywa. Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Koalka :) Podaje nr GG 1619725, ale nie wiem czy moj mąz sie upora dzisiaj z instalaja nowego oprogramowania na kompie, bo chociaz jest dobry w te klocki, to cos go tym razem komputer nie chce sluchac :) wiec dam znac ci na forum, wieczorem :) A jezeli sie uda, to odezwe sie do ciebie na GG Pozdrowionka :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×