Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iskierka nadziei.

JESIENNE STARANIA - kto jeszcze?

Polecane posty

Takiej ciszy dawno tu nie było...co jest?? Zaczynam pracę, a myśli o baby schodzą na dalszy plan, w sumie nie wiem czy mam tu jeszcze wchodzić...Wam powodzenia w starankach...ech... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koalka a dlaczego miałabyś już do nas nie zaglądać - to fakt - nasze tempo w pisaniu jest oszałamiające ale dasz radę z nadrobieniem zaległości :-) ja chyba też - przecież tutaj normalnie śmiga strona za stroną....prawda?! A tak na poważnie - zauważ że może po tytule topikowym można wywnioskować że tutaj rozmawia się tylko o staraniach - ale sama dobrze wiesz, że w rzeczywistości wygląda to zupełnie inaczej - i gadamy (jak już zaczniemy) o tym i o owym....także masz od nas nie uciekać - no chyba że Cię nudzimy ;-) A poza tym - czy to oznacza że teraz już będziecie się zabezpieczać i starać się żeby nic przypadkiem nie wyszło? Bo jeśli nie to kto wie - może właśnie Ty jako pierwsza nas zaskoczysz.... Pozdrawiam gorąco. papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pappka..
mam pytaneczko: czy istnieje możliwość, że jestem w ciąży? Opiszę objawy: ostatni okres miałam na początku sierpnia, ale mam je bardzo długie 35 dni trwa cykl. Dni płodne wypadły ok. 20 i oczywiście działałam z mężem ile sił. Teraz dziwnie się czuję, mam wielkie piersi i strasznie bolą. Temperatura cały czas 37 stopni (przez tydzień), lekka kreseczka na brzuszku (ale może to moja wyobraźnia, że jest ta kreska). Okres powinien byc na początku wrzesnia, więc z testem muszę się jeszcze wstrzymać. Ale dzissiaj pojawiły się lekkie kropki krewki, nie wiem co to może oznaczać. Czy ktoś się orientuje w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania13
jeszcze ja,ale nie wiem czy dobry jest pomysł?bo 5 sierpnia miałam zabiek ,ciaza obumarła w 8 tygodniu,bardzo chce zajsc w ciaze ale moze trzeba odczekac 3 m-ce a ja nie chce tak długo czekac,bardzo chce dziecka ,co myslicie o tym dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ponad 4 miesiące po zabiegu. Lekarz kazał mi czekać 3 miesiące, ale próbowaliśmy po 2,5 miesiacach i nic z tego nie wyszło. Teraz niestety mężusia nie będzie przez miesiąc, także staranka przeciągną się. Chyba, że przed samym wyjazdem coś zdziałaliśmy :) ale raczej to jest mało prawdopodobne ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia!A czemu ja nie mam Twojego gg? ;) Co będzie, to będzie... :) Dziewczyny, piszcie coś!! Tak miło było sobie poczytać to i owo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł joł Pszczółki Moje Kochane :-) Witam w środę - słoneczną i ciepłą - przynajmniej w wawie tak jest. Ale mam nadzieję że zaraz się rozpiszecie i dokładnie będziemy znały pogodę w innych częściach Polski - a więc do dzieła. Witam nowe dziewczyny - niestety na temat kiedy zacząć nowe starania po zabiegu nie wiele mogę napisać - ale myślę że Iskierka dobrze mówi (pisze znaczy się). A i ja bardzo proszę (na razie grzecznie proszę) żeby stare forumki się odezwały. Co u Was? Jak starania? No i fajnie byłoby jakby RRR się znalazła i napisała co tam u niej - jak maluszek się rozwija. To tyle na razie - do roboty !!!!!!!!! P.S. Koalka zaraz wyślę Ci jakiś znak-sygnał na GG i będziesz miała mój numerek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dzis w Krakowie jest sliczna pogoda i tak ma byc do konca tygodnia oby bo mam juz plan na wekend . Ania13 lekarze standartowo mówią , ze powinno sie odczekać od 3- do 6 miesięcy. Pytałam o to kilku lekarzy Jeden powiedział ze organizm kobiety jest gotowy w momencie kiedy dostanie okres po zabiegu. A ten czas przerwy to jest na wzmocnienie organizmu .Drugi powiedział , ze zdazaja sie przypadki ze kobiety sa w ciazy zaraz po i cytuje \" i co mam zrobic\" .Uwazam ,ze lepiej dmuchac na zimne . Ja odczekałam najpierw 6 miesiecy a teraz tylko 3 i rozpoczełam starania. Od zabiegu teraz mineło juz 6 miesiecy i narazie nie jestem w ciazy ale myśle ze szybko sie to zmieni :) A mój numer gg 3343911 jak ktos ma ochote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pogodny Dzień - cieszę się że i u Ciebie pogoda jest ok. No i że już się staracie. Może nie długo Wam się uda - czego życzę z całego serca....Czy jest szansa że będziesz wiedzieć coś teraz w tym cyklu czy dopiero od następnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie takie proste :D . Bo ja mam okres jak wiatr zawieje od 28 dni do 45 a nawet i dłuzej .Przy tych dłuzszych to raczej nie ma owulacji.Jak wszystko bedzie ok to pod koniec wrzesnia bede wiedziec na 100%. i był by to prezent z okazji 10 rocznicy slubu i było by super. Ale wole nie zapeszac :) co ma byc to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie stare i nowe kolezanki!!! co do pogody , to na pomorzu jest lato w całej okazałosci. Ostatnio sie nudziłam i zajżałam na forum kwietniówek i zgadnijcie kto tam jest? nasza RRR!!! moze ktoras wstawi moją nastepną date @-11.09 ja nie umiem tego zrobic. Podaję takze moj nr gg 3113012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................IMIĘ.......LATA.....MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ iskierka nadziei......Sylwia.......25.........Września........0............6.09 Mama24...............Ewelina......24..........Kraków.........0..............25.08 Asik25.................Joanna......25..........Lubin............0..............12.08 madziara.............Magda.......27..........Warszawa......0..............10.09. Kinia25...............Kinga.........25..........Skawina.........0.............. 15.08 Beciamun............Beata.........27......Tomaszów Maz....0...........6.08 Askja.................Julia.........25..........Warszawa........0.............? Anulka22.............Ania..........22.........Toruń..............0.............? Kasik31..............Kasia.........31..........Chorzów.........0.............? Rapidka..............Monika.......26..........Warszawa.......15...........? pogodny dzień......Aga............33.........Kraków............3............22.09 Elunia_K.....Ela........18.........Poznań.......staranka od października Joanka......Joanna....25........Szczecin.............0.............21.08 Anecik.......Aneta.....26.........Sosnowiec..........0..............04.09 Tojaedyta........Edyta.......30......Słupsk...........2..............11.09 Koalka27..........Asia..........27......Rybnik...........0.............03.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co tu tak cicho? Wiem ,ze jesien :D:D:D sie juz zbliża i czyzby wszystkie tak zapracowane ,że nie piszecie nic. :) a ja nie mam ochoty do pracy i cos bym poczytała i tez popisała. Jutro dzień urlopu ide do starej szkoły do której chodziłam bo moje dzieciatko do tej samej chodzi i nawet sa jeszcze te same nauczycielki. Koniec wolnych wieczorów zacznie sie uczenie z córką .to narazie tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A OTO CO PISZA INNI O SWOICH DZIECIACH NA WESOŁO Kiedyś mieliśmy bardzo ciężką noc... mała około 2 letnia Justynka budziła się ciągle w nocy - pić mamo, za pół godziny znowu mamo!!! pić, potem sikać, potem znowu coś... byłam już na nią wściekła krzyknęłam na nią jutro do pracy a tu 2 w nocy!, a ta odrazu w płacz i mąż mówi no dobra idę do niej ja... zapalił światło i mówi co się stało? a ta pociągając nosem tatusiu... a może pomalujemy farbkami? Poprostu mnie rozbroiła a mąż stanął w pół kroku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A OTO CO PISZA INNI O SWOICH DZIECIACH NA WESOŁO Kiedyś mieliśmy bardzo ciężką noc... mała około 2 letnia Justynka budziła się ciągle w nocy - pić mamo, za pół godziny znowu mamo!!! pić, potem sikać, potem znowu coś... byłam już na nią wściekła krzyknęłam na nią jutro do pracy a tu 2 w nocy!, a ta odrazu w płacz i mąż mówi no dobra idę do niej ja... zapalił światło i mówi co się stało? a ta pociągając nosem tatusiu... a może pomalujemy farbkami? Poprostu mnie rozbroiła a mąż stanął w pół kroku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś jeszcze POGODNY DZIEN? ja nie moge pisac na forum, bo mi cos nie działa , ale jak chcesz poklikac to zapraszam na gg 3113012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleta
do ania 13 nie jest nalejlepszym pomysłem żeby zachodzić po miesiącu od zabiegu ja jestem prawie 4,5 miesiąca i dopiero przy ostatniej @ zaczęło mi sie regulować na to trzeba czasu a jeżeli znowu coś się wydarzy to będziesz miała pretensje do siebie i nie będziesz wiedziała czy za wcześnie zaczęłaś czy to z powodu jakiś wad genetycznych.. wiem że trudno jest gadać wiem że chcesz jak najszybciej być szczęśliwą mamausię ale nie zawsze tak jest.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................IMIĘ.......LATA.....MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ iskierka nadziei......Sylwia.......25.........Września........2............31.08 Mama24...............Ewelina......24..........Kraków.........0..............25.08 Asik25.................Joanna......25..........Lubin............0..............? madziara.............Magda.......27..........Warszawa......0..............10.09. Kinia25...............Kinga.........25..........Skawina.........0.............. ? Beciamun............Beata.........27......Tomaszów Maz....0...........? Askja.................Julia.........25..........Warszawa........0.............? Anulka22.............Ania..........22.........Toruń..............0.............? Kasik31..............Kasia.........31..........Chorzów.........0.............? Rapidka..............Monika.......26..........Warszawa.......15...........? pogodny dzień......Aga............33.........Kraków............3............22.09 Elunia_K.....Ela........18.........Poznań.......staranka od października Joanka......Joanna....25........Szczecin.............0.............? Anecik.......Aneta.....26.........Sosnowiec..........0..............04.09 Tojaedyta........Edyta.......30......Słupsk...........2..............11.09 Koalka27..........Asia..........27......Rybnik...........0.............03.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................IMIĘ.......LATA.....MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ iskierka nadziei......Sylwia.......25.........Września........2............30.09 Mama24...............Ewelina......24..........Kraków.........0..............25.08 Asik25.................Joanna......25..........Lubin............0..............? madziara.............Magda.......27..........Warszawa......0..............10.09. Kinia25...............Kinga.........25..........Skawina.........0.............. ? Beciamun............Beata.........27......Tomaszów Maz....0...........? Askja.................Julia.........25..........Warszawa........0.............? Anulka22.............Ania..........22.........Toruń..............0.............? Kasik31..............Kasia.........31..........Chorzów.........0.............? Rapidka..............Monika.......26..........Warszawa.......15...........? pogodny dzień......Aga............33.........Kraków............3............22.09 Elunia_K.....Ela........18.........Poznań.......staranka od października Joanka......Joanna....25........Szczecin.............0.............? Anecik.......Aneta.....26.........Sosnowiec..........0..............04.09 Tojaedyta........Edyta.......30......Słupsk...........2..............11.09 Koalka27..........Asia..........27......Rybnik...........0.............03.09 poprzednia tabelka jest błędna ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem. Dziś byłam na sali, gdzie będzie weselicho i wstępnie ustalałam menu. Chyba zaczęłam czuć, że ten ślubu się zbliża, a w związku z tym zbliża się dzień rozpoczęcia staranek. Nie wiem, czego nie mogę się doczekać bardziej, bo i jedno i drugie, to moje marzenie. Uzupełniam dane do tabelki: data@ 3.09 Kolorowych snów, a ja idę budzić przyszłego mężą do pracy, kanapeczki już zrobione :-D mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia 25
NICK....................IMIĘ.......LATA.....MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ iskierka nadziei......Sylwia.......25.........Września........2............31.08 Mama24...............Ewelina......24..........Kraków.........0..............25.08 Asik25.................Joanna......25..........Lubin............0..............? madziara.............Magda.......27..........Warszawa......0..............10.09. Kinia25...............Kinga.........25..........Skawina.........1.............. 13.09 Beciamun............Beata.........27......Tomaszów Maz....0...........? Askja.................Julia.........25..........Warszawa........0.............? Anulka22.............Ania..........22.........Toruń..............0.............? Kasik31..............Kasia.........31..........Chorzów.........0.............? Rapidka..............Monika.......26..........Warszawa.......15...........? pogodny dzień......Aga............33.........Kraków............3............22.09 Elunia_K.....Ela........18.........Poznań.......staranka od października Joanka......Joanna....25........Szczecin.............0.............? Anecik.......Aneta.....26.........Sosnowiec..........0..............04.09 Tojaedyta........Edyta.......30......Słupsk...........2..............11.09 Koalka27..........Asia..........27......Rybnik...........0.............03.09 Witam dziewuszki. nie pisałam przez pare dni bo miałam straszny nawał pracy. W tabelce wpisałam pierwszy miesiąc starań bo własnie zaczęliśmy na całego i jestem pełna pozytywnych myśli. Trzymajcie kciuki bym 13.09 mogła wam napisac że są dwie krechy. Jak na razie prognozy sa dobre. Myzianki było we wtorek i wczoraj a dzisiaj temp. 37 więc owu miałam wczoraj. Może jajeczko z plemniczkiem nie pomyla drogi i spotkaja sie gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>Madzia-dalej nie mam Twojego numeru gg :( Jutro zaczynam nową pracę...ciekawe, co to będzie... Z baby to już nie wiem co robić, zazdroszczę Wam teraz jak piszecie o starankach...:( Joanka ma zdaje się pojutrze ślub, jak na razie ma cudowną pogodę... I to tyle...kupiłam drugie opakowanie folika, choć jeszcze tamtego nie skończyłam... ale czy to ma sens? Można go chyba brać kilka miesięcy, co?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koalka bardzo chętnie Ci podam ale wolałabym nie tutaj na forum. Masz może jakiegoś maila to od razu Ci wyślę numerek :-) Chociaż w sumie to dziwne bo już dwa razy pisałam do Ciebie na gg i powinno Ci się coś wyświetlić - chyba że masz coś nie tak ustawione i kasują Ci się wiadomości :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................IMIĘ.......LATA.....MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ iskierka nadziei......Sylwia.......25.........Września........2............31.08 Mama24...............Ewelina......24..........Kraków.........0..............25.08 Asik25.................Joanna......25..........Lubin............0..............? madziara.............Magda.......27..........Warszawa......0..............10.09. Kinia25...............Kinga.........25..........Skawina.........1.............. 13.09 Beciamun............Beata.........27......Tomaszów Maz....0...........3.09 Askja.................Julia.........25..........Warszawa........0.............? Anulka22.............Ania..........22.........Toruń..............0.............? Kasik31..............Kasia.........31..........Chorzów.........0.............? Rapidka..............Monika.......26..........Warszawa.......15...........? pogodny dzień......Aga............33.........Kraków............3............22.09 Elunia_K.....Ela........18.........Poznań.......staranka od października Joanka......Joanna....25........Szczecin.............0.............? Anecik.......Aneta.....26.........Sosnowiec..........0..............04.09 Tojaedyta........Edyta.......30......Słupsk...........2..............11.09 Koalka27..........Asia..........27......Rybnik...........0.............03.09 jeszcze nie wstałyście? Pozdrowienia z drugiego mojego dnia urlopu. 👄 Nie wiem dlaczego, jak sie jest w domku to te dni szybko lecą 🌼 Trzymajcie się i miłego weekendu ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleta
.. a my cały czas się staramy bo mam właśnie te dni i co i czekamy może podzielę z wami wkrótce wesoła nowinką.... a gdzie nasze koleżanki czyżby juz terminy ślubu się zbliżały ... ja jestem już po urlopie pracy od groma i ciut ciut... połowę ludzi w pracy nie ma trzeba zrobć swoje i ich... i tak to jest .. iskierko a jak twoje staranka bo wiem że mamy podobny termin w miesiącach... serdeczne pozdrowienia dla wszystkich na wekeend pogoda cudna więc skorzystać jeszcze trzeba bo niedługo jesień nas zaskoczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×