Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iskierka nadziei.

JESIENNE STARANIA - kto jeszcze?

Polecane posty

Aranko, tym tyłozgięciem to się nie martw ja też to mam i w pierwszą ciąże zaszłam za pierwszym razem. Rodziłam w prawdzie 10 godzin (poród naturalny) ale podejrzewam że nie z powodu tyłozgięcia. Tak naprawde to bardzo dużo kobiet to ma. A 4 c. starń to naprawde nie jest dużo ja mam teraz 6 c. Musimy być dobrej myśli. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aranka
Dzięki sweete, więc jesteśmy dobrej myśli... ;) nie tylko myśli... No, za chwilę do domku, nareszcie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko***22
Witam! Przeczytalam Wasze wypowiedzi i bardzo chcialabym przylaczyc sie do Was. Mam 3-letnia coreczke ktora do niedawna wychowuwalam sama ale wkoncu spotkalam kogos odpowiedniego i 31.12 wychodze za maz i wraz ze swoim mezczyzna staramy sie wlasnie o upragnione dziecko...Pozostalo mi jeszcze kilka dni niepewnosci... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj słoneczko:) Życzę powodzenia i szczęścia... A ja mam wieeeeelgaaaachny dylemat, jutro może się rozwiąże...Życie jest bardzo skomplikowane, wiecie?...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) 🌼 Czesc sloneczko :) Zycze pomyslnych staran, a moze juz cos jest.... skoro cekasz w niepewnosci :) No i zycze duuzo szczescia ze swoim wybrankiem i milych przygotowan do slubu :) Koalaka ! Wiesz jakie jest dobre lekarstwo na twoje dylematy ??? Przespac sie z tym problemem, zeby w swietle dziennym nabral nowego kolorytu i decyzja sam sie nasunie :) Buzka kochaniutkie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wam. Jestem po wizycie u gina. Uspokoił mnie i to bardzo. Przebadal mnie i powiedział, że wszystko znajduje się w należytym porządku i na swoim miejscu. Teraz już wszystko wróciło do normy po zabiegu (a minęło prawie 5 miesięcy). Ucieszyłam się z tego powodu. Robił mi też usg i widziałam takie wielkie moje jajeczko - ale niestety mężusia nie ma :( co zrobić - jedynie zaczekać. Wraca pod koniec miesiąca. Więc w tym cyklu nici. Muszę potem uzupełnić tabelkę, bo nie kazał mi brać pod uwagę tamtych starań, bo przy długim cyklu mogłam nie mieć owulacji, albo wystąpiła nieprawidłowo. Mówił, że mogę odliczać od października, bo teraz wszystko w normie. :D Kazał mi jeść tylko Folik i nie przesadzać z karotką, bo tam jest dużo witaminy A, a w nadmiarze jest szkodliwa. Oczywiście zobaczył moje wyniki na tokso i okazało się, że nie mam żadnych przeciwciał i mogę łatwo się nią zarazić. Także muszę wyeliminować kota (bo rodzice sobie go sprawili) i jakoś się go pozbyć. Ale nie mam pojęcia jak. Co poradzicie? Może wiatrówka? Badań narazie żadnych nie kazał robić, bo na tarczycę, czyli hormon THS miałam robione i na tokso. Czyli narazie to wystarczy. Na różyczkę byłam szczepiona, więc mogę spać spokojnie. :D :D :D :D :D :D :D czyli wszystko jak Pan Bóg stworzył i bardzo się z tego cieszę. Przesyłam Wam moc fluidów pozytywnych. Trzymajcie się i miłej wtorkowej pracy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................IMIĘ.......LATA.....MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ iskierka nadziei......Sylwia.......25.........Września........0............30.09 Mama24...............Ewelina......24..........Kraków.........0..............25.08 Asik25.................Joanna......25..........Lubin............0..............? madziara.............Magda.......27..........Warszawa......0..............10.09. Kinia25...............Kinga.........25..........Skawina.........1.............. 13.09 Beciamun............Beata.........27......Tomaszów Maz....0...........3.09 Askja.................Julia.........25..........Warszawa........0.............? pogodny dzień...............Aga.............33.........Kraków..........3..........22.09 Elunia_K............Ela.............18.........Poznań...........1...........29.09 Anecik.......Aneta............26.........Sosnowiec..........0..............04.09 Tojaedyta........Edyta.......30......Słupsk...........2..............11.09 Koalka27..........Asia..........27......Rybnik...........0.............30.09 Aranka...........Ania..........23........?.................3..............8.09 sweete...........Asia..........30........Łódź............5..............10.09 Alabamka.........Joanna......28.......Wrocław........1..............24.09 Tabelka II ❤️ Nick...........Imię.................. TC................Kilogramy RRR.............Renata..............11.....................1 ❤️ Tojaedyta........Edyta.............3.......................? ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 dodam jeszcze, że gina twierdzi, że jak ktoś próbuje 6 cykli to wszystkoi jest w porządku. Gorzej wtedy kiedy próbuje się siódmy cykl i nic nie wychodzi, wtedy koniecznie trzeba zjawić się u gina. Także kobietki nie przejmujcie się niczym. Trzeba blokadę psychiczną odblokować - i lepiej myśleć o wyspach Bahama niż o dzidzi i wtedy wszystko przed nami. ..................... ❤️ Ciekawa jestem, która będzie po Edytce? Której się uda? Joanka - gratulacje. Fajnie jest mieć męża, no nie? 🌼 dla Ciebie. Trzymajcie sie i zmykam już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz piszę w pracy, choć w sumie zaczynam o 8. Masz rację Alabamko, przespałam się i jestem na 90% pewna, co zrobię. Iskierko-bardzo się cieszę, że Ty się cieszysz!! Miłego dnia dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aranka
Dzień dobry ślicznoty, Już w pracy, ech człowiek jeszcze śpi a tu trzeba przelewy zrobić. Samo życie :D Witaj słoneczko, przesyłam dużo ciepełka i trzymam kciuki. Pozdrowionka dla Was Iskierko, jestem z Gdyni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc slicznoty :) Ja juz tez w pracy od 8, ale male 15 min. na netanikomu jeszcze nie zaszkodzily :). Ciesz sie bardzo Koalko, ze jestes pewna swojej decyzji, mam nadzieje, ze pogadamy o tym jeszce :) Trzymam kciuki, zeby to co postanowisz, bylo dla ciebie najlepsze :) Dziewczyny mam pytanie, wcvzoraj odebralam wyniki z toxo i na moje sprawne oko, wydaje mi sie, ze jest tak jak byc powinno, czyli igg=, a igm-, ale zastanawia mnie jeden fakt, w madrych publikacjach wyczytałam, ze, jezeli igg jest znacznie podwyzszone, to nalezy wykonac badanie kontrolne po 3 tygodniach, no dobra !!! Ale co to znaczy znacznie podwyzszone, w stosunku do czego mam to odniesc, nie mam zadnej wartosci do ktorej moglabym porownac, ze moj wynik jest znacznie podwyzszony lub w normie :) A w madrych publikacjach przeczytałam wlasnie ze cytuje: \"jeżeli IgG znacznie podwyższone, powtórzyć badanie po trzech tygodniach – jeżeli poziom jest taki sam, nie trzeba leczyć, ani dalej kontrolować, jeżeli następuje wzrost, należy rozpocząć leczenie\" No to wynik 232 jest ok, czy znacznie podwyzszony, niech mi to ktos powie ??? Podaje wam moje wartosci z badania: igg+ 232,0 IU/ml igm- 0,10 S/CO JAk juz robilyscie badania, to na pewno wiecie lub lekarz wam je interpretowal, bo ja dopiero wybieram sie do lekarza, a chcialabym miec pewnosc !!! Mialyscie podobne wyniki, czy inne ??? Dzieki :) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Dzisiaj trzynasty !!! Ale napewno szczęśliwy dla wszystkich. Ja też juz w pracy. Iskierko cieszę się że u Ciebie wszystko w najlepszym porządku. Słoneczko trzymam kciuki za ślub i za fasolkę !! Iskierko możesz w tabelce wpisac datę następnej @ to 07.10 (mam nadzieje że się nie pojawi). Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alabamka-tamto nieaktualne, problem z głowy :) W domu mam gdzieś zdaje się przykłady interpretacji tokso -wypowida się lekarz. jeśli to mam, to Ci prześlę na gg ok.15. Miłej pracki, moja nudnawa, czytam książli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko***22
witam! Dziekuje za mile przyjecie :)...Kolejny dzien nic i zaczynam podejrzewac, ze chyba jednak sie udalo.Ale mam ostatnio problemy z praca a dokladnie z opinia za zakoncziny staz, bo moja byla kierowniczka sie msci na mnie za to ze musialam isc na zwolnienie.W urzedach odsylaja mnie od posla do osla i jestem klebkiem nerwow...dlatego strasznie martwie sie ze jesli nam sie udalo zeby sie nic nie stalo... Buziaczki dla wszystkich dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................IMIĘ.......LATA.....MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ iskierka nadziei......Sylwia.......25.........Września........0............30.09 Mama24...............Ewelina......24..........Kraków.........0..............25.08 Asik25.................Joanna......25..........Lubin............0..............? madziara.............Magda.......27..........Warszawa......0..........10.09. Kinia25...............Kinga.........25..........Skawina.........1.........13.09 Beciamun............Beata.........27......Tomaszów Maz....0...........3.09 Askja.................Julia.........25..........Warszawa........0.............? pogodny dzień........Aga..........33........Kraków..........3...........22.09 Elunia_K.............Ela.............18.........Poznań...........1..........29.09 Anecik...........Aneta...........26.........Sosnowiec..........0..........04.09 Tojaedyta........Edyta.......30......Słupsk...........2..............11.09 Koalka27..........Asia..........27......Rybnik...........0.............30.09 Aranka...........Ania..........23........Gdynia..........3..............8.09 sweete...........Asia..........30........Łódź............5..............07.10 Alabamka.........Joanna......28.......Wrocław........1..............24.09 Tabelka II ❤️ Nick...........Imię.................. TC................Kilogramy RRR.............Renata..............11.....................1 ❤️ Tojaedyta........Edyta.............3.......................? ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ PS Ja jestem na etapie walki o kota. Skłóciłam się już z rodzicami i nadal to kocisko przebywa na moim terytorium (ale niestety nie tylko moim terytorium !!!!!!!) Pozdrawiam i miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę ją poprawić!!! NICK....................IMIĘ.......LATA.....MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ iskierka nadziei......Sylwia.......25.........Września........0............30.09 Mama24...............Ewelina......24..........Kraków.........0............25.08 Asik25.................Joanna......25..........Lubin............0..............? madziara.............Magda.......27..........Warszawa......0...........10.09. Kinia25...............Kinga.........25..........Skawina.........1..........13.09 Beciamun............Beata.........27......Tomaszów Maz....0...........3.09 Askja.................Julia.........25..........Warszawa........0.............? pogodny dzień........Aga..........33........Kraków..........3...........22.09 Elunia_K..............Ela.............18.........Poznań...........1...........29.09 Anecik............Aneta.............26.........Sosnowiec........0...........04.09 Koalka27..........Asia...........27............Rybnik.............0.............30.09 Aranka...........Ania...........23..............Gdynia............3............8.09 sweete...........Asia...........30..............Łódź...............5...........07.10. Alabamka........Joanna.......28..............Wrocław........1..............24.09 Tabelka II ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Nick.............Imię................ TC................Kilogramy RRR.............Renata..............11.....................1 ❤️ Tojaedyta........Edyta..............3......................? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Być może ostatni raz tu jestem jako panna. Mam starsznie dużo spraw do załatwienia i nie mam czasu, żeby poklikać więcej. W każdym razie chciałam uzupełnić dane do tabelki. Mam nadzieję, że @ się już nie pokaże, bo zaczął się pierwszy cykl starań, ale gdyby nie poszło za pierwszym razem to @ pojawi się 2.10. W sobotę wielki dzień, a potem wyjazd tam, gdzie jest cieplutko. Może w poniedziałek coś naskrobię, ale nie obiecuję. Nie wiem, jak nadrobię czytanie, pewnie zajmie mi to cały dzień, bo znikam na 2 tygodnie. Życzę Wam pogody ducha i bardzo chciałabym przeczytać, że tabelka II się znów powiększyła o parę szczęśliwych przyszłych mam. Pozdrawiam i uciekam, bo padam z nóg. Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Faktycznie ... cos tu dzisiaj jakas stagnacja zagosciala ??? No ja to jestem usprawiedliwion, bo po ciezkim dniu przyszlam do odmciu ok. 19.30, i zaglądam z nadzieją do was, zeby cos poczytac, a tu prawie cisza :) No poza kilkoma sumiennymi dziewczynami, kotre sie odezwały :) Pozdrawiam, zycze kolorowych snow 🖐️, buzka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Alabamko-wysłałam Ci maila, tylko zapomnialam o temacie, ale to ja, nie kasuj go!! Miłej pracy, ja idę poczytać książeczkę...i za to mi płacą:)))SUPER!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aranka
Dzień dobry :D Dzisiaj wynudzę się na śmierć... przynajmniej do 16. Piszcie, bo jeszcze zasnę ;) Serdecznie pozdrawiam, komu pysznej kawusi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatjcie!! Aranko ja się skuszę na pyszną kawusie już paruje na mim biurku. Miłego dnia i do pracy hmmmmmmmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Beciamun wszystkiego naj naj naj na nowej drodze życia, spełnienia marzeń, kochanego męża i oby @ pojawiła się nie wcześniej niż za kilkanaście miesięcy :-) Trzymam kciuki żeby cała ceremonia przebiegła tak jak sobie to wymarzyliście, żeby weselicho było udane no i superowego urlopu. Odezwij się koniecznie jak wrócisz - chociaż wtedy mnie nie będzie bo i ja dołączę do grona mężatek a potem słodkie lenistwo i urloppppp! Jeszcze raz samych radosnych chwil w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane dziewczyny :) 🌼 Pozdrawiam wszystkie, ja dzisiaj pozniej w pracy, bo z rana załatwialam sprawy firmowe w urzedzie, wole wczesniej, bo wiecie jak jest w urzedach potem sie stoi po 2 godziny :) Beciamun - dołączam sie i zycze ci powodzenia na nowej drodze zycia, aby slub i wesele udalo sie na 6, a milosc i sloneczne dni nigdy cie nie opuszczaly :) Powodzenia, trzymam kciuki .... a i udanego urlopu :) Koalka - dostalam twojego maila !!! Bardzo dziekuje za wieści :) Aranaka - to ponudzimy sie razem dzisiaj, bo mojego szefa nie ma, a to co mialam zrobic to zrobilam, wiec dzisiaj wielka laba :) Kawusie juz tez pije :) A tak wogóle, to tym co dzisiaj leniuchuja i tym zapracowanym zycze milego dnia .... a we Wrocku dzisiaj jest piekna pogoda :) Pozdrawiam :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny wpadłam tylko na chwilkę by się z wami podzielić radosna nowiną. Zrobiłam dzisiaj test i jestem w ciąży. Strasznie sie cieszę chociaż chyba do końca to jeszcze do mnie nie dotarło. Mam nadzieje że niedługo reszta dziewcząt też do mnie dołączy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huuura :) Gratujuje Kinia, ciesz sie razem z Tobą, zapewne jest to najpiekniejsza wiadomośc dla ciebie w tych dniach. I juz teraz zycze ci, aby kolejne miesiące byly tylko szczesliwe dla ciebi i dzidzi :) No to mamy 3 osobe w naszej drugiej tabelce, dopisuj sie szybciutko :), powoli, powoli a wszystkie tam sie znajdziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINIA - MOJE GRATULACJE!! To co przeżywasz teraz i przez najbliższe 8 m-cy będzie najpiekniejsze i niedopisnia. Przynajmniej dla mnie było !! Delektuj sie tym czasem i dbaj o siebie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko***22
Kinia gratuluje!!!!!!:)Trzymam kciuki zeby wszystko przebiegalo prawidlowo:). U mnie dzisiejszy dzien rozwial watpliwosci,bol brzucha...no i nie udalo sie tym razem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aranka
KINIA - serdeczne gratulacje dla Was... to cudowne wieści. Jak powiedziałaś swojemu ukochanemu, że jestes w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×