Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iskierka nadziei.

JESIENNE STARANIA - kto jeszcze?

Polecane posty

Czecz :) 🖐️ No nie ladnie, nikt poza Koalka tu nie zaglad :) Chyba nasz topic umiera smiercią naturalną !!! Tak nie moze byc kobitki, pokazywac mi sie tu jedna za druga :) Co jest :) Pewnie wszystko zwalicie na jesienna szaruge, ale to dziwne, bo we Wrocku dopiero dzisiaj sie zrobilo szaro :) , a jezeli tak to tym bardziej trzeba czerpac dobra energie z forum :) Buziaki, ma nadzieje, ze ktos sie tu dzisiaj odezwie :) Pozdrawiam :) 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello wszystkim, tylko nie ma komu, bo tu taka cisza. Właśnie dostałam @ :( Dzisiaj mam urlop :D Pozdrawiam i przesyłam moc energii. W sobotę idę na weselicho, suknia już kupiona, buciki też, tylko na stopach mam bąble, bo byłam na takiej wystawie i dużo chodziłam. Trzymajcie się cieplutko. Może wieczorkiem zajrzę. 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc CO tu tak pusto sie robi .Jesień to wiem ale wasze staranka tez w jesień wiec szybko meldowac sie i nowinkami sie chwalić . Która nastepna ?? Zafasolkowane Kinia25 gdzie sie podziewacie jak samopoczucie. Nowe dane do tabelki planowa @26.10 A i zaczełam pić żiółka na owulacje zobaczymy co pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo net mi wczoraj chodzil po wuju waclawie :-( a dzis nie jest duzo lepiej, a ja sie wkurzam, bo akurat mam wiecej werwy do roboty i nie mam gdzie jej spozytkowac - co mi zostalo - piore i sprzatam, ale ile mozna no i czekam na jakikolwiek znak z mojego wykresu temperaturowego - i nic :-( wczoraj juz myslalam, ze sie zaczyna, bo mialam najwyzsza od poczatku temp czyli 36.4 (ja mam takie raczej nizsze temp ogolnie) i pomyslalam, ze moze jakis wzrost sie zaczyna, czy cos.... nic bardziej mylnego - dzis temp 36.2 :-( a dzis juz jest 14 dc objawy sluzowe zadne, bo sluzu nie mam :-( jeny ale smutam dzis... wpadlam wczoraj w taki dol z tych niemocy, ze Misiek sie nie na zarty przejal no ale jak to w dolek nie wpadac, skoro moje mysli ciagle oscyluja wokol tego tematu bylismy w weekend w Gdyni u znajomych - przez 3h nosilam na rekach 4,5 kilowego miesieczniaka, rece mi juz opadaly, ale byl to zdecydowanie najslodszy ciezar, jaki nosilam i duzo by tu mowic, ale swoj wlasny taki chcialabym nosic przez cale dnie, z radoscia padalabym na pysk ;-) no nic to - posmecilam wam troche, to teraz ide sie czyms zajac - jakies pranko czy cos... :-) powiem na zazdrosc Koalce, ze dzis bede tez prasowac ;-) ale niestety nic fajnego - Miska koszule, a koszule to chyba najgorsze rzeczy do prasowania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, odpoczywam na zwolnieniu, bo mdłości przeszły w torsje... Tak sobie czytam i myślę, że pieniadze nie mogą stać się pzeszkodą w posiadaniu dziecka. Ja jestem np taka osobą, że nie umiem oszczędzać dla zasady, no chyba że naprawdę muszę. Często jest tak, że żyjemy od 1 do 1 iwcale się tym nie przejmuję. Dziś np kupiłam piękną spódnicę dla mojej córki, chociaż ma dużo ubrań, ale po prostu nie mogłam się oprzeć. Gdy urodzi się drugie dziecko, będę wiedziała,że głupotki mogą poczekać i już. Nie wiem, może pomyślicie, że jestem nieodopowiedzialna, ale myślę, że im się więcej ma kasy, tym i wymagania rosną. Moi sasiedzi mają 4 dzieci i choć z pewnością im się nie przelewa, ale dzieciaki sa uśmiechnięte, czysto ubrane i na pewno nie głodują.Tak więc głowa do góry, no i miłych, owocnych starań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Uaktualniam swoje dane w tabelce - szkoda, ze jeszcze nie w tej drugiej :) NICK...............IMIĘ.......LATA.....MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ iskierka nadziei.....Sylwia.......25.........Września......0.........30.09 Mama24........Ewelina......24..........Kraków.........0..............25.08 Asik25............Joanna......25..........Lubin............0..............? madziara.......Magda.......27..........Warszawa........0..........10.09. Beciamun.......Beata......27......Tomaszów Maz........0...........3.09 Askja.........Julia.........25..........Warszawa..........0.............? pogodny dzień........Aga........33........Kraków...........3........22.09 Elunia_K........Ela.............18.........Poznań...........1..........28.09 Anecik.........Aneta..........26.........Sosnowiec..........0........04.09 Tojaedyta...Edyta..........30........Słupsk...............2...........11.09 Koalka27.....Asia.............27.........Rybnik...........0.............30.09 Aranka.........Ania............23........Gdynia............3.............8.09 sweete.......Asia.............30........Łódź...............5............07.10 Alabamka......Joanna..........28.......Wrocław.........2...........23.10 Joanka......Joanna..........25.........Szczecin..........2...........15.10 Tabelka II Nick...............Imię............... TC................Kilogramy RRR...............Renata.............11...................1 Tojaedyta........Edyta..............3.....................? Kinia25............Kinga..............3.....................? .........................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salome
Alabamka, dopisz jeszcze mnie. Imię - Gośka. Lat 28. Z Poznania. Staram się tak naprawdę od czerwca, ale nie wychodzi :( Więc skoro już nastała jesień, to może teraz się uda? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............IMIĘ.......LATA.....MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ iskierka nadziei.....Sylwia.......25.........Września......0.........29.10 Mama24........Ewelina......24..........Kraków.........0..............25.08 Asik25............Joanna......25..........Lubin............0..............? madziara.......Magda.......27..........Warszawa........0..........10.09. Beciamun.......Beata......27......Tomaszów Maz........0...........3.09 Askja.........Julia.........25..........Warszawa..........0.............? pogodny dzień........Aga........33........Kraków...........4........26.10 Elunia_K........Ela.............18.........Poznań...........1..........28.09 Anecik.........Aneta..........26.........Sosnowiec..........0........04.09 Tojaedyta...Edyta..........30........Słupsk...............2...........11.09 Koalka27.....Asia.............27.........Rybnik...........0.............30.09 Aranka.........Ania............23........Gdynia............3.............8.09 sweete.......Asia.............30........Łódź...............5............07.10 Alabamka......Joanna..........28.......Wrocław.........2...........23.10 Joanka......Joanna..........25.........Szczecin..........2...........15.10 Salome.........Gośka..........28........Poznań............?.............? Tabelka II ❤️ Nick...............Imię............... TC................Kilogramy RRR...............Renata.............11...................1 ❤️ Tojaedyta........Edyta..............3.....................? Kinia25............Kinga..............3.....................? .........................? ❤️ ❤️ ❤️ Przed chwilą byłam zobaczyć małą dzidzię u koleżanki, ma dopiero tydzień, jest to chłopczyk i jest naprawde fajniutki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny - u mnie znow 36.4 - juz sama nie wiem - to bez sensu - moj wykres temp wyglada jak pila w powiekszeniu... zabek zabek zabek... co spadnie to wzrasta a dzis jest dzien 15 ide na kawe... dzis zbojkotowalam poranne wstawanie, bo wczoraj byl u nas Miska kumpel z pracy na piwie i na drinku i na gadaniu... i tak sie rozgadal, ze mimo, ze wyszedl przed polnoca, to bylam tak padnieta, jakbym pol dnia w polu robila ;-) wiec sobie wstalam pol godziny temu ... ktos jeszcze reflektuje na biala kawe? a moze herbatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanko dla mnie z mlekiem bo tez padam . Jestem sama w pokoju kumpela dzis ma urlop i nie mam do kogo sie odezwac a i pracowac tez za bardzo sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogodynko - prosze bardzo ... kawa z mleczkiem... slodzisz? bo ja nie, ale jakby co, to zaraz poszukam gdzies cukru ale opowiadaj co u Ciebie moja droga ja dzis zabieram sie za wykanczanie mojej stronki, wczoraj padnieta bo padnieta, ale w ostatniej chwili wymyslilam jeszcze cos fajnego w programie... musze to dzis zobaczyc na swiezo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie słodze . U mnie -własnie konczy mi sie @ i plany ogromne :P .Jak juz pisałam pije zióka na lepsza owulacje . Jestem po nich senna i w nocy sie budze , ale cel ważniejszy . Mezusiowi tez jakies tableteczki no i folik obowiązkowo.Dziś miałam wziaśc urlop , ale mama mnie poprosiła abym jej cos załatwiła i przyszłam do pracy .Jak widzisz ciezko pracuje :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz mi - robisz moze pomiar temperatury? tak sobie mysle, ze jak mi sie skonczy ten cykl, to chyba wysle posta na forum npr - moze ktos mi pomoze zinterpretowac ale niestety juz przeczytalam, ze takie dziwne skoki oznaczaja brak owulacji... chyba, ze np od dzis zacznie sie stabilizowac... ja z ziolkami poczekam jeszcze, w koncu mamy poczekac tez chwilke z dzidzia... na razie chcialabym chociaz wiedziec co tam u mnie w srodku sie wyprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie mierze temperatury . Ale kiedys lekarz mi kazał i mierzyłam przez 6 miesiecy i i oja tem. wachała sie od 36,3-do 36,7 nigdy wiecej i miałam róznie @ wiec nie umiem ci nic powiedziec na ten temat . Ja raczej opieram sie tylko na śluzie i jak narazie jak był taki super to trafiłam 2 razy( pierwsza ciąza nie planowana :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh ja wlasnie nie mam oznak sluzu plodnego... albo mam je tak krociutku, ze nie zauwaze, albo nie mam ich w ogole :-( no nic - pozostalo mi poczekac wlasnie ogladam fotki z porodow, ktore ktos tu podal na innym topiku i musze przyznac, ze jestem w lekkim szoku - pokazane dwa porody w domu i w tym po czesku babeczka relacjonuje, ze w ktoryms momencie obudzil sie jej synek i przyszedl ... i przepraszam - uczestniczyl w porodzie? bosz... a w drugim (po ang) jest fotografia, jak po porodzie starszy syn przecina pepowine... no nie wiem - maz tak, ale syn... no jak dla mnie to niekoniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aranka
Witajcie słoneczka w ten pochmurny dzień. Joanka, nie martw się, Twój płodny śluz może być na tyle gęsty - że nie "wycieka". Czytałam o tym, już nie pamiętam gdzie. Byłam wczoraj u lekarza, zmieniłam na nową lekarkę w prywatnej klinice. Bardzo wyczerpująco rozmawiałyśmy, także o poczęciu. Powiedziała mi, że 80 % par starających się o dziecko zachodzi w ciążę w pierwszym roku starań. Głowa do góry miśki. Bardzo mi się podobała ta wizyta, miałam przebadane piersi i węzły, krew, cytologia, dostałam się do niej następnego dnia po umówieniu i na konkretną godzinę. Najlepsze jest to, że za klinikę płaci moja firma... hihihi. Ok, nie męczę was. Przesyłam słoneczne pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Aranka - podnioslas mnie troszke na duchu oby tylko temp cos pokazala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dzisiaj kończę pracę w piątki o 13 :) Joanko-jakoś ostatnio odechciało mi się tego prasowania, a już koszule męskie-blee. Ale jestem senna bez przerwy, a nie chcę pić kawy. I to tyle...coś Was nie ma, wiec nie mam do kogo pisać.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie U mnie spoko, powoli zmierzam przed ołtarz, już tylko tydzień mi został. Co do samopoczucia to czuje się swietnie, nic mi nie dolega poza chroniczna sennoscią, mam wrazenie, że mogłabum i 24h spać. Co do wykresików joanko to sie nie masz narazie czym martwić, ja naprzykład miałam owulacje zawsze 18 dnia cyklu a nie 14 jak większość kobiet, nawet gin. to zauważyła na usg ze dzidzia powinna być starsza i sluzu tez maleńko, nie zawsze go zauwazyłam. Na sluz dobry jest syrop wykrztuśny np. Tusipek bo rozrzedza sluz. Trzymajcie sie i czekam na was nie chce sama paradować z wielkim brzusiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno, naprawdę warto mierzyć temp, bo to pomaga w zafasolkowaniu, ja juz po pierwszym miesiącu mierzenia wiedziałam mniejwięcej kiedy mam działać a udało sie w drugim cyklu od poczatku staranek, trzymam za was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aweete
Witajcie!! właśnie jestem po owu no i nie wiem czy to tylko moja wyobraźnia bo do @ jeszcze cały tydzień czy rzeczywiscie hormony dają znać?? Piersi mam jakieś dziwne bardzo drazliwe i jakby napompowane a do tego czasami odczuwam bóle brzucha takie jak na @ ale nie takie silne. Wiem że na jakiekolwiek objawy to jeszcze za wczesnie bo to dopiero 21 dc. Jeszcze tydzien jak ja to wytrzymam !!!! :( Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salome
Alabamka, podaję brakujące dane: cykl starań: 4; data@: ostatnia 7.09., a przewidywana: 12.10. Chociaż u mnie to różnie bywa z tą przewidywalnością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Aweete - ja byłam w podobnej sytuacji. Dziwne uczucie w podbrzuszu (ciepełko), bolące piersi, a tu okres - i to całkiem normalny. Szybkie męczenie się minęło, ból piersi chyba też.Wciąż tylko kładę się wcześniej spać. Poza tym nic więcej mi nie dolega. Łykam folik z nadzieją że może cud się stanie. Życzę Tobie więcej szczęścia ode mnie. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was pogodny dniu jakie pijesz ziółka? Ale dzisiaj ponura pogoda, jutro idę na weselicho i mam nadzieję, że pogoda się poprawi :D Dziś u mnie drugi dzień cyklu, a ja już obliczam, kiedy będę miała \"te\" ❤️ dni. Staram się o tym nie myśleć, ale jakoś nie potrafię. Miłego weekendu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wczesniejszej stonie jest link na bociana tam znalazlam te ziola (ktos mi ten link dał-juz zafasolkowana oczywiscie)i pije numer 3. J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) 🖐️ Czuje sie zobowiązana, wiec uzupelniam tabelke dla Salome :) Pozdrawiam :) NICK...............IMIĘ.......LATA.....MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ iskierka nadziei.....Sylwia.......25.........Września......0.........29.10 Mama24........Ewelina......24..........Kraków.........0..............25.08 Asik25............Joanna......25..........Lubin............0..............? madziara.......Magda.......27..........Warszawa........0..........10.09. Beciamun.......Beata......27......Tomaszów Maz........0...........3.09 Askja.........Julia.........25..........Warszawa..........0.............? pogodny dzień........Aga........33........Kraków...........4........26.10 Elunia_K........Ela.............18.........Poznań...........1..........28.09 Anecik.........Aneta..........26.........Sosnowiec..........0........04.09 Tojaedyta...Edyta..........30........Słupsk...............2...........11.09 Koalka27.....Asia.............27.........Rybnik...........0.............30.09 Aranka.........Ania............23........Gdynia............3.............8.09 sweete.......Asia.............30........Łódź...............5............07.10 Alabamka......Joanna..........28.......Wrocław.........2...........23.10 Joanka......Joanna..........25.........Szczecin..........2...........15.10 Salome.........Gośka..........28........Poznań............4...........12.10 Tabelka II Nick...............Imię............... TC................Kilogramy RRR...............Renata.............11...................1 Tojaedyta........Edyta..............3.....................? Kinia25............Kinga..............3.....................? .........................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogodny dzień ja się przestraszyłam, jak zobaczyłam od ilu lat tam są starania. Nie piję tych ziół. Wszystko zostawiam naszej naturze i Panu Bogu. Nie sie dzieje.................. ❤️ Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×