Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iskierka nadziei.

JESIENNE STARANIA - kto jeszcze?

Polecane posty

Moja koleznka była rok temu w pierwszym miesiącu ciąży (nie wiedziała o tym), miała w znieczuleniu ogólnym usuwane dwie ósemki i na początku sierpnia urodziła zdrowego synka-bez żadnych komplikacji w czasie ciąży. Jesteśmy właścicielami mieszkanka od dzisiaj. Trochę szarpnęło naszymi portfelami - niespodziewanie. Właśnie liczymy finanse, nie jest różowo. Joanko-nie wlazłam na pocztę, żeby Ci odpisać co i jak, ale albo nie mam czasu, albo nie mam siły (jak teraz). Dostałam @. I bardzo się tym nie zmartwiłam jak na razie, chyba coś ze mną nie tak. To chyba przez to niespodziewane mieszkanko. I to tyle. Padam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Co u nas taka cisza . Koalko gratuluje mieszkania .:) Super miec własne mieszkanie to teraz zajmiesz sie urzadzaniem gniazdka to i pisklątko sie pojawi :) Dziewczyny z II tabelki piszcie cos co u was jak tak dzidzie i rozpylac te fluidki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
zrobiłam test i pokazal 2 kreski, jestem zdziwiona, w tym m-cu wyjątkowo czułam się nie w ciąży, jakoś nie wierzę w te dwie kreski, czy mam od razu zrobić test czy kilka dni potem? jeśli tak to ile? proszę po pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myślę żę
zrób jutro rano :) ale skoro wyszły lreski dwie to gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest tak
test musisz powtorzyc za 2-3 dni, ale z reguly jak sa 2 kreski to ciaza pewna, w ta strone nie ma pomylki, raczej moze byc odwrotnie, ze mozesz byc w ciazy a test pokazuje 1 kreske, bo np. zrobilas go za wczesnie. A w tej sytuacji gratulacje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
Dziękuje i mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze. Mam pytanko do ciężarnych jeszcze - kiedy najlepiej pójść do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Udało mi się trochę poczytać, choć przyznam że pogubiłam się już tyle razy, że nadal mam ciężko skojarzyć, co się dokładnie działo u każdej z Was. No nic - teraz będę śledzić na bieżąco, to się zorientuję... Tak \"na maxa\", to właśnie drugi cykl już się staramy - dziś chyba kończy mi się \"strategiczny\" okres tego cyklu, ale z testem dzielnie poczekam (chyba) do @. Ostatnio myślałam że się udało, bo mój organizm jakoś dziwnie reagował - cały czas bolały mnie piersi itp., więc zrobiłam teścik i niestety - jedna kreska. Wiem już teraz jak się ciężko na sercu robi, kiedy ta druga krecha się nie pojawia :( Podziwiam te z Was, które starają się już kilka cykli - ciężka sprawa z tym testowaniem.. Powiem Wam że ja na 100% do wiedziałam że już chcę dzidzię, kiedy ostro się kłócilismy z mężem. Trwało to kilka dni - kryzys ostry i do tego zaczęłam mieć jazdę że może jestem w ciąży - nie staraliśmy się wtedy jeszcze, ale już tak nie \"uważaliśmy\" też. Zrobiłam test, wyszła jedna kreska i totalny szok - myślałam że odetchnę z ulgą (właśnie ze względu na kryzys), a tu niespodzianka - załapałam doła, że jednak nici z bobasa!! Na szczęście kryzys zażegnany, a ja już wiem czego chcę więc staramy się z duużym zapałem :) gdyby jeszcze tylko minął kryzys finansowy... Całuję mocno Zafasolkowane i Oczekujące i trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepeij
Zatroskana, zgodnie z teoria do lekarza isc najlepeij w 6 msc ciazy :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej, hahaha, niezła wpadka :-D gdyby nie Twoje sprostowanie, pomyślałabym, że niezły żarcik, wreszcie coś na rozluźnienie. Ale i tak fajnie. Moonlight. Ja siedzię na tym forum od początku i nadal dokładnie nie wiem, co u kogo. Staram się co jakiś czas porządkować zdarzenia, ale czasem to niemożliwe. Aaaa, dlaczego nie dopisujesz się do tabelki ?? Podaj swoje dane, to Cię dopiszemy. Pozdrawiam i również trzymam kciuki. Pozdrawiam wszystkie babeczki i życzę kolorowych snów. Ja uciekam już do ciepluśkiego wyreczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewuszki miło widzieć, że w drugiej tabelce jest nas coraz więcej. Co do pierwszej wizyty u lekarza Zatroskana, to wszystko zależy czy zamierzasz chodzic prywatnie czy na kasę chorych, bo pańtwowo przysługuja ci bodajrze tylko 3 badania usg więc radze iść tak koło 8,9 tygodnia byś mogła zobaczyć swoją fasolkę. Jak chcez chodzic prywatnie to możez iść w 6 tygodniu ale zobaczysz tylko ciemną plamke na ekranie. Mi lekarka kazała iść w 9 tygodniu bo nie było zagrozenia ciążą pozamaciczną, a mogłam wyraźnie dostrzec juz mojego bobasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ Witam wszystkie w ten sniezny poranek we Wrocku, pada i dookoła bielutko :) Zatroskana, co do wizyty u gina, to moge tylko powiedziec, to co wyczytalam, ze zaleca sie pierwsza wizyte w 6 tygodniu, ale byc moze mamusie doswiadczone wiedza lepiej i tak jak pisze Kina, jak nie ma przeciwskazan, to mozna isc i w 9 tygod. U mnie bez wiekszych zmian, codzienne obowiazki, praca i tak leci. Dzidzia jeszcze d mnie nie chce przyjsc, wiec cierpliwie na nia musze czekac, nei ma innego wyjscia :) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMIĘ: Joanna LATA: 25 MIASTO: Łódź CYKL STARAŃ: 2 DATA@: - tu wpisujecie ostatnią czy najbliższą spodziewaną? Całuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja dopisze swoja imienniczke :) Tabelka I NICK...............IMIĘ.......LATA.....MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ Mama24..............Ewelina......24..........Kraków........0......... Asik25................Joanna......25..........Lubin............0...........?.. madziara............Magda.......27..........Warszawa.......0........3.12 Beciamun............Beata.......27.......Tomaszów Maz......3.......29.12 Askja.................Julia.........25.........Warszawa.........0.........?... pogodny dzień........Aga........34..........Kraków..........6.......28.12 Elunia_K...............Ela.........18..........Poznań...........1........... Anecik...............Aneta........26.........Sosnowiec........0......... Koalka27............Asia..........27...........Rybnik..........1.........3.12 Aranka...............Ania.........23..........Gdynia.........x.............? Alabamka..........Joanna.......28.........Wrocław.........2.........17.12 Joanka............Joanna........25.........Szczecin.........x.........11.12 Salome.............Gośka.........28..........Poznań..........4..........?... Madelain...........Magda........29........Jelenia Góra.......0...........? Moonlight..........Joanna.......25.........Łódź...............2...........? Tabelka II Nick...................Imię........Wiek....... TC................Kilogramy RRR...................Renata.........33........18....................1...... Tojaedyta............Edyta.........30........10.....................?..... Kinia25...............Kinga..........25.........15....................3..... iskierka nadziei....Sylwia.........25..........9.....................1 sweete..............Asia.............30.........4......................x koleta...............Magda..........29.........4......................? aneya .............Aneta............27..........5.....................-1,5 Wpisujemy termin @ najblizszej, spodziewanej :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Alabamka :) poczułam się \"zaakceptowana\" w gronie.. to miłe bardzo :) A spodziewana @ jakby co to 20.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie - jesteście niecierpliwe i robicie testy jak najszybciej, czy czelacie aż termin spodziewanej @ minie o jakieś 2-3 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
Tabelka I NICK...............IMIĘ.......LATA.....MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ Mama24..............Ewelina......24..........Kraków........0......... Asik25................Joanna......25..........Lubin............0...........?.. madziara............Magda.......27..........Warszawa.......0........3.12 Beciamun............Beata.......27.......Tomaszów Maz......3.......29.12 Askja.................Julia.........25.........Warszawa.........0.........?... pogodny dzień........Aga........34..........Kraków..........6.......28.12 Elunia_K...............Ela.........18..........Poznań...........1........... Anecik...............Aneta........26.........Sosnowiec........0......... Koalka27............Asia..........27...........Rybnik..........1.........3.12 Aranka...............Ania.........23..........Gdynia.........x.............? Alabamka..........Joanna.......28.........Wrocław.........2.........17.12 Joanka............Joanna........25.........Szczecin.........x.........11.12 Salome.............Gośka.........28..........Poznań..........4..........?... Madelain...........Magda........29........Jelenia Góra.......0...........? Moonlight..........Joanna.......25.........Łódź...............2...........? Tabelka II Nick...................Imię........Wiek....... TC................Kilogramy RRR...................Renata.........33........18....................1...... Tojaedyta............Edyta.........30........10.....................?..... Kinia25...............Kinga..........25.........15....................3..... iskierka nadziei....Sylwia.........25..........9.....................1 sweete..............Asia.............30.........4......................x koleta...............Magda..........29.........4......................? aneya .............Aneta............27..........5.....................-1,5 zatroskana.......Beata...........22..........5......................x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
też się dopisuję :-) i trzymam kciuki za resztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wyszłam rano 7:02, wróciłam z pracy dokładnie 18:30... Jutro prawie powtórka z rozrywki... Joanko-nie moge się wziąć i napisać dokładnie co i jak, ale widzę, że Ciebie również nie ma, więc mam spokojniejsze sumienie...;) Moja następna @ (do tabelki) 2.01.2006 (i pewno przyjdzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka I NICK...............IMIĘ.......LATA.....MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ Mama24..............Ewelina......24..........Kraków........0......... Asik25................Joanna......25..........Lubin............0...........?.. madziara............Magda.......27..........Warszawa.......0........3.12 Beciamun............Beata.......27.......Tomaszów Maz......3.......29.12 Askja.................Julia.........25.........Warszawa.........0.........?... pogodny dzień........Aga........34..........Kraków..........6.......28.12 Elunia_K...............Ela.........18..........Poznań...........1........... Anecik...............Aneta........26.........Sosnowiec........0......... Koalka27............Joanna..........27...........Rybnik.........1.......2.01 Aranka...............Ania.........23..........Gdynia.........x.............? Alabamka..........Joanna.......28.........Wrocław.........2.........17.12 Joanka............Joanna........25.........Szczecin.........x.........11.12 Salome.............Gośka.........28..........Poznań..........4..........?... Madelain...........Magda........29........Jelenia Góra.......0...........? Moonlight..........Joanna.......25.........Łódź...............2...........? Tabelka II Nick...................Imię........Wiek....... TC................Kilogramy RRR...................Renata.........33........18....................1...... Tojaedyta............Edyta.........30........10.....................?..... Kinia25...............Kinga..........25.........15....................3..... iskierka nadziei....Sylwia.........25..........9.....................1 sweete..............Asia.............30.........4......................x koleta...............Magda..........29.........4......................? aneya .............Aneta............27..........5.....................-1,5 zatroskana.......Beata...........22..........5......................x Wow - Joanny górą!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka I NICK...............IMIĘ.......LATA.....MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ Mama24..............Ewelina......24..........Kraków........0............?.. Asik25................Joanna......25..........Lubin............0...........?.. madziara............Magda.......27..........Warszawa.......0..........? Beciamun............Beata.......27.......Tomaszów Maz......3.......29.12 Askja.................Julia.........25.........Warszawa.........0.........?... pogodny dzień........Aga........34..........Kraków..........6.......28.12 Elunia_K...............Ela.........18..........Poznań...........1...........? Anecik...............Aneta........26.........Sosnowiec........0..........? Koalka27............Joanna..........27...........Rybnik.........1.......2.01 Aranka...............Ania.........23..........Gdynia.........x.............? Alabamka..........Joanna.......28.........Wrocław.........2.........17.12 Joanka............Joanna........25.........Szczecin.........x.........11.12 Salome.............Gośka.........28..........Poznań..........4............?. Madelain...........Magda........29........Jelenia Góra.......0...........? Moonlight..........Joanna.......25.........Łódź...............2........20.12 Tabelka II Nick...................Imię........Wiek....... TC................Kilogramy RRR...................Renata.........33........18....................1...... Tojaedyta............Edyta.........30........10.....................?..... Kinia25...............Kinga..........25.........15....................3..... iskierka nadziei....Sylwia.........25..........9.....................1 sweete..............Asia.............30.........4......................x koleta...............Magda..........29.........4......................? aneya .............Aneta............27..........5.....................-1,5 zatroskana.......Beata...........22..........5......................x Och, jak ja bym chciała \"spaść\" do tabelki II. Nie wiem, co napisać, więc pozdrawiam i życzę miłych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff udało mi się topik odkopać choc bardzo głeboko był juz schowany, co jest z wami dziewczyny. Przeciez nie musicie tu pisać tylko o staraniach i niepowodzeniach, zawsze można napisac o czymś przysiemnym. ja np. czekam na przepisy na gulasz bo mój mężuś sie domada a ja nie mam kompletnie pojecia jak to sie robi ani nawet z jakiego mięsa. Pomóżcie bo sie ze mną jutro rozwiedzie, jak mu go zchrzanie. Nadmieniam, że moja teściowa robi najlepszy gulasz na świecie a ja nie zamierzam być od niej gorsza. dawac przepisy! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kiniu w gulaszu nie pomoge, bo nigdy nie robilam... to co mi sie kojarzy w kwestii tego dania pewnie nie bedzie w stanie w zaden sposob konkurowac z daniem twojej tesciowej ;-) ja bym miesko pokroila w kosteczke (miesko w zaleznosci od tego na co ochote bym miala - drob, schab, czy wolowine - i pewnie w tej kolejnosci zwieksza sie czas gotowania) wrzucialbym na olej (czy cos :-) ) podsmazyla na duzym ogniu, tak, zeby pozamykac ... no nazwijmy to pory miesa (bedzie bardziej soczyste) i wtedy zalalabym woda... jakies przyprawy... po czym dusilabym na malym ogniu zeby sos byl gestszy - wzielabym go troche i wymerdala z maka ... smietana... ja tez lubie na koniec do sosu dodac masla - uwielbiam ten smak sosu z maselkiem :-) to tyle ode mnie :-) widzisz - szalu nie robi, ja tak bym sobie poeksperymentowala nie pomoglam, ale moge pomarudzic ;-) - rany! dziewczyny! ale mam zgage! :-( no co za dol... od 8 usiluje ja zdusic i dopiero teraz odczuwam jakas poprawe brzuszek mam tez nabombany :-( ... zle mi z tym i okropnie i zastanawiam sie od czego...? mielismy wczoraj szybka obiado-przekaske - tosty z sosem czosnkowym... no rozumiem ale to chyba wczoraj powinno mnie dopasc a nie dzis rano buuu poza tym - cierpie na bezsennosc od jakis 2tyg - kusze do 1 albo 2, potem pol nocy przewracam sie z boku na bok, a bladym switem o 7 jak Misiek wstaje, to i ja jestem trzezwa i... obolala niestety jak byscie chcialy sobie wyobrazic jak wygladam, to wystarczy przywolac dowolnie przerazajacy przyklad zombie to ja we wlasnej osobie ... :-) no az mi sie samej smiac chce, jak widze, jaka ze mnie maruda... nie ma to jak wygadac sie aha - zapomnialam powiedziec, ze mnie wypryszczylo - tak, ze nie chce mi sie na ulice wychodzic no a teraz smutna wiadomosc... poprzednie byly smutne, ale podszyte nutka autoironii ;-).... w kazdym razie... zmarla moja babcia :-( wiecie co, no nie bylam z nia zzyta, babcia byla zawsze jakos skierowana na corke corki, a ja jestem corka syna... no zreszta niewazne - w kazdym razie nie bylam z nia zzyta i nie myslalam, ze tak mnie wezmie, a tymczasem ryczalam jak bobr wczoraj :-( dzis juz jestem bardziej trzezwa, ale wczoraj to co i rusz oczy w mokrym miejscu poltora miesiaca temu bylismy na pogrzebie babci Miska - tez mamy ojca i teraz to jakos... czlowiek jest niby przygotowany na to, ze seniorzy rodu beda odchodzic pierwsi, ale... rano rodzina zawiera tyle i tyle osob, az tu nagle jednej braknie, ubywa... wypada jakis element ukladanki i nic sie nie zgadza :-( no juz nie smece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... jak tak sobie patrze na ten moj wpis, to o rany - ale misz masz emocjonalny: z wesolosci, poprzez autoironie, w smutek az do zaloby i tak w kolko macieju, jezeli mam byc szczera ale ja zawsze bylam taka pokrecona ;-) Kinia - do tego super dania pewnie wrzucilabym tez grzyby... albo moze papryke... albo jedno i drugie ;-) a najpredzej, to poszlabym po sos w paczce :-D jak chcecie, to wam moge pozniej napisac, jak robie kurczaka po wegiersku znaczy - kurczaka po wegiersku a la joanka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanka, dawaj przepis na tego kurczaczka. Kinia. Jeśli chodzi o gulasz, to najlepiej pasuje to tego wołowinka. Nie wolno jej solić, aż się nie podsmaży, a smażyć początkowo na dużym ogniu. Jak się już obsmaży, posolić, dodać wegetki, pieprzu i ... zalać 50ml wódki, albo jakiegoś mocnego alkoholu, wtedy mięso szybciej zmięknie. Jak wóda wyparuje, dolewać wody i dusić i tak do miękkości. Gulasz można robić z wieloma dodatkami. Ja zwykle robię gulasz góralski. Czyli do tej podstawy z wołowinki (pod warunkiem, że będzie miękka) dodaję cebulkę, marchew, kukurydzę i paprykę (na samym końcu, bo szybko mięknie) i nadal podsmażam. Można dodać ząbek czosnku, ale niekoniecznie. Jak już wszystko będzie w miarę miękkie, zalewasz wodą z mąką i gotujesz jeszcze przez jakieś 10-15 minut, potem troszeczkę śmietanki kwaśnej i gulasz jest ready:] Pozdrawiam i smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny: Kina, podaje przepis, na tzw. popularny gulasz wieprzowy, bez specjalnych dodatkow i udoskonalen :) ALe tez jest bardzo smaczny, moze byc w wersji z pieczarkami lub bez. Milego gotowania :) Skaładniki: 1 kg wieprzowiny (najlepiej karkówka), ok. 0,5 kg dag pieczarek, 2 średnie cebule, 1 łyżka smalcu (ale to wg gustu i uznania, ja nie dodaje) zamiast tego dodaje olej mąka cukier, sól i pieprz liśc laurowy, ziele angielskie vegeta, mozna dodac do smaku 1 łyżeczka ostrej papryki lub słodkiej, kto co lubi 1-2 kostka rosołowa 1 łyżka masła, 50 ml gęstej kwaśnej śmietany 12 lub 18%, Mięso pokroić w kostkę. Posolić i dodać pieprzu. Rozgrzać tłuszcz - mięso opruszyc mąką , obsmażyć na nim mięso na złoty kolor. Dodać paprykę i pokrojoną cebulę. Liśc laurowy, ziele angielskie, vegete, podlac wodą i dusić. Usmażyć do zeszklenia cebulę i dodac do miesa. Pieczarki pokroić i smażyć na maśle do momentu, aż woda z nich wparuje a pieczarki się lekko zrumienią. Dodać je do mięsa. Doprawić podanymi przyprawami. Podlać rosołem, czyli rozpuszczonymi w wodzie kosatkami. Dusić na małym ogniu do miękkości mięsa. Dodać śmietanę wymieszaną z mąką i odrobiną wody, konsystencja gulaszu wg uznania, gęstszy lub bardziej płynny. Zagotować. Joanka, tez jestem ciakwa tego przepisu na kurczaka :) Pozdrawiam :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za przepisy, jutro wypróbuje a w poniedziałek zdam wam relację z mojego gotowania, i czy męza nie otrułam tez niezwłocznie doniosę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec tak: piersi kurczaka boczek papryka \"przyprawa do kurczaka po wegiersku\" Kamis oraz... :-) maka jajka maslanka oraz - sol i olej (nie podaje nigdzie ilosci, bo to w sumie zalezy, jak kto lubi - czego wiecej, czego mniej) i teraz tak: najpierw biore boczek, kroje w plastry (albo od razu kupuje w plastrach) a potem na prostokaty male, obsmazam go z obu stron, tak, zeby byl chrupiacy i zdejmuje go na talerz potem biore kurczaka, troszke go dziele na mniejsze czesci (piersi kurczaka znaczy :-) ) i wrzucam na patelnie, najpierw smaze na ostrym ogniu, zeby sie zrobilo zlote, a potem nieco spuszczam z tonu i posypuje przyprawa Kamisu (troszke tego kurczaka trzeba wczesniej natrzec sola) i tak sobie lekko pyrka na ogniu, troszke dolewam wody i wrzucam do tego podsmazony wczesniej boczek zabieram sie za krojenie papryki - dziabie ja na takie krotki paski z reguly wybieram sobie dwa kolory papryki, zeby bylo weselej na talerzu :-) potem wrzucam papryke do reszty, ktora caly czas pyrka sobie na ogniu i zostawiam, zeby pyrkalo dalej - az mi papryka zmieknie oczywiscie mieszam od czasu do czasu a z drugiej strony - robie nalesniki :-) to ten drugi zestaw produktow nalesniki sa z maslanka (moja babcia uzywala zsiadlego mleka, ja uzywam maslanki - nalesniki sa wtedy boskie, zreszta robie je tak zawsze, obojetnie czy podaje na slodko czy na ... powaznie :-) ) ciasto robie takie \"wolno lejace sie\", czyli geste smaze rumiane grubasne nalesniki i... klade na talerz, na polowe nalesnika nakladam przygotowana potrawke, zakrywam druga polowa nalesnika i troszke polewam sosem Misiek wcina 2 lub 3 takie nalesniki i jest w niebowziety :-) a ja czasem robie nieco wiecej nalesnikow i przygotowuje tofi (z mleka skondensowanego slodzonego) i robie deser :-) Misiek je i placze ;-) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja dziś też ponarzekam. Wczoraj calutki dzień pracowałam przed kompem, a potam do 5:30 opracowywałam sobie materiał do zaliczenia (mikroelektronika..brrrr! kto to wymyślił!) A o 8 rano pobudka - sąsiad remontuje mieszkanie (już od paru m-cy..). Myślałam że trzęsienie ziemi albo jakaś Al-Kaida atakuje ;( No i teraz siedzę z kubkiem kawy w ręku i czuję się jak zombie. Ściskam mocno!! joanka - całuję cieplutko w czółko :) Czasem trzeba pobeczeć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moonlight >> kochana, o jakich ty cudnych rzeczach tu piszesz ;-) co ty tam studiujesz? hmmm? zaliczenie z mikroelektroniki... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×