Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iskierka nadziei.

JESIENNE STARANIA - kto jeszcze?

Polecane posty

Beciamun - podpowiem, jezeli moge cos sugerowac, a tobie sie ten pomysl spodoba, to zachecam do wykorzystania !!! Proponuje, zebys zrobila niespodzianke na DzieN Babci I Dziadka swoim najblizszym, ja tak palnowalam, no niby moge sie jeszcze na to zalapac, ale jakos watpie, ale zawsze sobie wyobrazalam, ze wlasnie tak zrobie ,tak poinformuje moich rodziocw i tescow !!! Planowalam tez tak z Mikołajem, nie wyszlo ! Potel ludzilam sie, ze moze na gwiazdke zaskocze rodzine - tez palny padly, a teraz zyje nadzieja, ze moze na Dzien Babci i Dziadka, no i moje urodzinki, ktore mam tuz po, uda mi sie, ale to sie okaze, niby do trzech razy sztuka ;) Pozdrawiam 🖐️ P.S. A jak sie nie uda, to na Wielkanoc, tak latwo sie nie poddam, bede szukac co miesiac jakis okazji, a jeszcze Walentynki przegapilam i dzien kobiet hi hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alabamka, świętny pomysł, dzięki wielkie za poradę, której oczywiście posłuchamy. Ciekawa jestem jak zareagują, jak dostaną jakiś symbol fasolkowy w prezencie. Moonlight, bardzo Ci współczuję. Musisz być dobrej myśli, choć wiem, że to niełatwe. Moja sytuacja w pewnym momencie była bardzo dołująca, ale postanowiłam walczyć i się nie poddawać. Teraz walka skończona, moje marzenie się spełniło. Jutro idę do lekarza, że dowiedzieć się co i jak. Trzymajcie się dziewczyny o do góry uszy. Pozdrawiam i zarażam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alabamka, a Tobie życzę, żebyś sama mogła swój pomysł zrealizować. A jeśli nawet nie uda się na Dzień Babć i Dziadków, to oby udało się w najbliższym czasie, jakąś okazję wymyślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Beciamun sa slowa otuchy, na pewno sie uda .... kiedy ? Niech sobie dzidzia wybierze czas i pore :) Jakos ostatnio diametralnie postanowilam sie wyluzowac, stad tez moja pozytywne nastawienie, tak swieta mnie dobrze nasroily, mam nadzieje, ze to jakos zaowocuje :) Mam jeszcze propozycje dla ciebie, oprocz drobiazgów dzidziusiowych, ja mialam plan dac tez wlasnorecznie wykonane laurki, takie jakie robilysmy zapewne wszystkie w podstawowce i na nich bym napisala: \"Dla kochanej Babci ...../tu imie przyszlej babaci/ i podobnie dla dziadka !!!, a w srodu jakies jeszcze zyczenia, slowa od siebie :) Pozdrawiam i trzymam kciuki, aby zaskoczenie rodziny bylo bombowe ;) Moonlight - nie martw sie, to niczemu dobremu nie sluży, nie twierdze, ze twoja sytuacja wymaga zbagatellizowania, ale na pewno musisz nastawic sie pozytywne i mieć nadzieje na dobre czas. Trzyam sie cieplutko i wiecej wiary :) Buziaki dla wszystkich :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alabamko, dzięki jeszcze raz za propozycje, są świetne. A co do wyluzowania się, to właśnie zrobiłam to w grudniu. Pomyślałam, że niczego nie przyśpieszę, więc niech to idzie własnym torem. Wiem, że teraz łatwo jest mi mówić w ten sposób, ale na pewno byłam bardziej wyluzowana niż wcześniej, może dlatego, że się przyzwyczaiłam to jednej kreski, a tu niespodzianka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moonlight---- jesli mozesz podaj mi swój adres e-mail to Ci coś prześle i moze to da Ci do myslenia ;-) , nie martw sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos czesto tu dzisiaj zagladam, ale jakkos tak mnie naszlo, takie pozytywne fluidki wytworzyly sie na naszym forum, ze az milo ;) Jeszcze raz buziaki dla wszystkich i kolorowych snow :) Dobranoc P.S. Ale to juz dzisiaj ostatni raz, do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia, to Tobie już maleństwo szaleje?? Od kiedy takie szaleństwo się zaczyna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również witam :-) I tu i teraz gratuluję oficjalnie jeszcze raz Beatce jako naszej nowej zaciążonej. Obyś jak najmniej mdłości miała i bóli głowy i żeby przez nabliższe 9 miesięcy wszystkie dni były tak słonecznie jak ten w którym zobaczyłaś dwie kreseczki :-) To pisałam Ja - czyli Madziara :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten paskudny dzień, jakrze mnie optymizm rozpiera feee Beciamun moje maleństwo pierwszy raz mnie kopło 21 grudnia czyli w 18 tygodniu. Najpierw to było takie delikatne skrobane od środka przez pare minyt przewaznie wieczorami, potem czułam jakby mi ktos bańki w brzuchu puszczał, a od niedzieli szaleje na całego od rana do wieczora, nawet jak w nocy wstaje siku to kopnie mnie pare razy jakby chciał powiedziec że tez się obudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki moje kochane za słowa otuchy :) Staram się nie martwić ale trudno mi. Tymczasem próbuję się skupić na konkretnych działaniach żeby wyjść z dołka. Najtrudniejsza jest decyzja - czy starać się dalej o dzidzię mimo to, czy zrobić sobie przerwę do momentu kiedy wszystk zacznie się prostować.. Mama_24: ganara@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc i czolem... ;-) Madziara >> czyzby jednym z Twoich ulubionych filmow byl Mis? ;-) Koalko >> oczywiscie przeczytalam mejla, ale porysuje za czas jakis, bo ledwo wrocilam, dostalam zleconko i wlasnie nad nim mozdze (moze dzis poznym wieczorem, ale moze i jutro albo pojutrze) Beciamun >> to znaczy, ze jestes w 5 czy moze juz zaczelas 6tc liczac 40 tygodni? ja sobie policzylam tak: poniewaz znam prawdopodobna date poczecia, to dodalam do niej wstecz 2tyg i w ten sposob licze pozniej 40tc i wychodzi mi termin na 17.08 mniej wiecej ciekawe co na to USG :-) wiecie co - Misiek juz sie do tego przywykl, mowi, ze to dla niego najnormalniejsza rzecz na swiecie \"moja zona jest w ciazy\" \"jestesmy w ciazy\" \"bedziemy mieli dziecko\", dzien jak codzien ;-) a co ciekawe ja sie czasem lapie na tym, ze to takie nieprawdopodobne moonlight >> jeszcze miesiac temu na pewno bym Ci powiedziala, ze lepiej byloby poczekac, az cokolwiek sie unormuje, sami chcielismy czekac rok, ale teraz sama widze, ze ciaza to w sumie spory kawalek czasu, jesli uda sie od razu, to przynajmniej 9 miesiecy, a tymczasem kazdy kolejny dzien to szansa na poprawe sytuacji Kinia >> to chyba dosyc wczesnie poczulas, w 18tc, chociaz to pewnie zalezy od kobiety, sa takie, co w 18 sa takie co w 22 fajnie zazdroszcze Ci :-) juz mozesz namacalnie stwierdzic jego indywidualna obecnosc a u mnie dalej srednio - brzuszka oczywiscie nie widac, objawow tez prawie nie mam znaczy - owszem powiekszyly mi sie piersi, ladnie wygladaja takie pelne, ale niestety nie mieszcze sie w swoje bluzki koszulowe... tzn. mieszcze sie, ale na biuscie rozchodza mi sie guziki i wygladam jak za piec dwunasta :-| wypryszczylo mnie na buzi, juz niby nie jest tak zle jak 4 czy 3 tygodnie temu, ale jednak mimo wszystko niezbyt lubie lustro nudnosci tez, o dowolnej porze dnia, ale takie niesmiale bardzo, ze az czasem sie zastanawiam, czy to nie wytwor mojej wyobrazni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wróciłam od lekarza i widziałam czarniuśki punkcik- moje maleństwo. Jedyne, co mnie trochę zasmuciło, to fakt, że ze względu na posiadanie rozrusznika serca, nie będę mogła, wg pani doktor, urodzić naturalnie. Ale mimo wszystko jestem taaaaaaaaaaaaka szczęśliwa. Pozdrawiam i zarażam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanka, policzyłam od prawdopodobnej owulacji (mniej więcej 14 dc.-15.12.2005), czyli wychodzi 2,5 tygodnia. Do tego dodaję 38 tygodni i wychodzi na ok. 7.09.2006.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm Joanko jeżeli chodzi o tak zwane wypryszczenie na twarzy (i nie tylko) to ja chyba będę miała trojaczki :-) Normalnie nie mogę dać sobie rady z moją skórą - tylko że niestety - u mnie to raczej objaw zbliżającej się (czyt. dzisiaj) @ ! Oj co ja biedna bym dała żeby to był powód zaciążenia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beciamun >> mowimy o tym samym :-) tylko ja zawsze okreslam te 40tyg bo tak licza wszyscy dookola i tak podaje wiekszosc opracowan, latwiej sie wtedy zorientowac w sensie - ciaza teoretycznie od 1dc moja ksiazka na ten przyklad podaje, ze do konca drugiego miesiaca (czyli wedlug nich do konca 8tc) dzidzia powinnam miec okolo 2 do 2,5cm raczki, nozki, paluszki, oczka za zamknietymi powiekami, wiekszosc chyba organow wewnetrznych, oczywiscie pracujace serducho i nawet podzielony juz na 3 czesci mozg rany ale jestem ciekawa jak ono wyglada! Madziara >> a moze nie przyjdzie..... :-) mnie tez co i raz wypryszczalo, ale tym razem wiecej brode to mam taka centkowana, ze normalnie nie wiadomo jakiego koloru skore tam mam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjdzie przyjdzie - nigdy mnie jeszcze nie zawiodła :-) a poza tym dlaczego miałaby nie przyjść ?!?! O jedno tylko proszę - żeby przyszła dzisiaj, żeby dzień opóźnienia nie spowodował że moja nadzieja wzrośnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w Nowym Roku! Wszystkiego naj... naj... naj... Druga część tabelki coraz dłuższa, świetnie ! U mnie już 28 tydzień, zaczął się ostatni trymestr. Jest nieżle, choć czasem czuję się jak słoń. Bobas jest wyjątkowo ruchliwy, uwielbia nocne poligony. Nigny nie wiem , gdzie dostanę następny strzał. Trzymam za Was, Kochane kciuki i za starające się i za przyszłe Mamy.Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RRR, podaj nowe dane do tabelki. Ile przytyłaś?? I w ogóle napisz coś więcej, jak Ci z tym brzuszkiem jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleście się rozpisały :)) No, ale w końcu jest o czym, czy raczej: o kim. :):):) Czekam na @ i myślę, że raczej przyjdzie, ale nie czuję się zawiedziona, bo wciąż myślę, czy to dobry czas... Wiem, wiem, nie musicie pisać... Teraz i tak nie mam na to wpływu, co ma być to będzie. :) Joanko - nie musisz rysować, mamy już wizję, a ta tapetka ma być nie na ścianie, tylko we wnękach i odbijać ma światło, wreszcie to sobie z mężeusiem wyjaśniliśmy. Czy Wy wiecie, ile u nas jest śniegu??!! Codziennie z pracy mam spacerek 40-minutowy, a wokół pełno śniegu, cudoo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waga na plusie 4 kg. obwód pasa 98 cm. Z brzuchem jest ciężko, wdrapać się na 4 piętro to wyprawa na K-2, a tu jeszcze tyle czasu... Ale to nic w porównaniu z radością, jaką daje maluch... Starszy dzieciak potrafi już dać w kość- wiem to po mojej córce, która chodzi do 3 klasy i od komunii urządza co jakiś czas awantury o komórkę- bo pół klasy ma ! A ja powiedziałam nie . Ech , same zobaczycie, że taki brzdąc do 5-6 lat jest całkiem inny, a póżniej zdarzają się ciężke chwile. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka I NICK................IMIĘ......LATA......MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ Mama24...........Ewelina......24......Kraków...........0..........23.01 madziara..........Magda.......27......Warszawa.......0..........03.01 pogodny dzień.....Aga.........34.......Kraków..........6............? Anecik...............Aneta......26......Sosnowiec.......0.............? Koalka27............Asia........27........Rybnik..........2...........2.01 Aranka...............Ania.......23.......Gdynia...........x.............? Alabamka..........Joanna.....28.......Wrocław.........3..........14.01 Salome.............Gośka.......28........Poznań..........4............? moonlight..........Joanna......25.......Łódź.............2............? Tabelka II Nick...................Imię........Wiek....... TC................Kilogramy RRR...................Renata........33........28......................4 Tojaedyta............Edyta.........30........10......................? Kinia25...............Kinga.........25.........20.....................3 iskierka nadziei....Sylwia........25..........9......................1 sweete...............Asia..........30..........4.......................x koleta................Magda........29.........4.......................? aneya ...............Aneta.........27.........5.....................-1,5 Joanka..............Joanna........25.........8.......................x Madelain............Magda........29..........7.......................x Beciamun...........Beata.........27.........2,5.....................x Kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz, bo nie uwzględniłam wszystkich. Tabelka I NICK................IMIĘ......LATA......MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ Mama24...........Ewelina......24......Kraków...........0..........23.01 madziara..........Magda.......27......Warszawa.......0..........03.01 pogodny dzień.....Aga.........34.......Kraków..........6..........30.01 Anecik...............Aneta......26......Sosnowiec.......0.............? Koalka27............Asia........27........Rybnik..........2...........2.01 Aranka...............Ania.......23.......Gdynia...........x.............? Alabamka..........Joanna.....28.......Wrocław.........3..........14.01 Salome.............Gośka.......28........Poznań..........4............? moonlight..........Joanna......25.......Łódź.............2............? Tabelka II Nick...................Imię........Wiek....... TC................Kilogramy RRR...................Renata........33........28......................4 Tojaedyta............Edyta.........30........10......................? Kinia25...............Kinga.........25.........20.....................3 iskierka nadziei....Sylwia........25..........13......................1 sweete...............Asia..........30..........4.......................x koleta................Magda........29.........4.......................? aneya ...............Aneta.........27.........5.....................-1,5 Joanka..............Joanna........25.........8.......................x Madelain............Magda........29..........7.......................x Beciamun...........Beata.........27.........2,5.....................x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moonlight-----> czy miałam dostać jakiś meil od Ciebie ? nie dostałam nic :-(, pusta skrzynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama24 --- sprawdź proszę raz jeszcze - wysyłałam napewno, ale jeśli nie doszło to mogę jeszcze raz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no baby! gdzie jestescie? ja mam dzis mega przymulenie, praca idzie mi jak po grudzie, zupelnie nie mam weny tworczej modze i modze i zupelnie nie jestem zadowolona z efektu a mialam nadzieje, ze wczoraj to skoncze znaczy... a i owszem, wczoraj powstaly ze 3 projekty... tylko zaden mnie nie satysfakcjonuje bleah :-( Madziara - where r U ? Aranka - a co u Cię ?? dziewczyny napiszcie cokolwiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Joanko, ja oczywiście jestem na posterunku a jakże....tylko czekałam aż któraś z Was zacznie sama z siebie a tu lipa :-) A to że Ci robota nie idzie - nie przejmuj się - jak widzisz że dzisiaj nic nie wymodzisz (czego oczywiście Ci nie życzę) to wrzuć na luz i zajmij się czymś przyjemnijeszym - może wena sama przyjdzie - a nie będziesz się tak do niej zmuszać :-) Posłuchaj się dobrej duszyczki ...... Kiedy wizyta u lekarza bo pisałaś chyba że jakoś po Nowym Roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×