Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iskierka nadziei.

JESIENNE STARANIA - kto jeszcze?

Polecane posty

Gość pogodny dzień
Cześć dziewczyny. Dziś pada deszcz A na domiar mam kontrol urzędu skarbowego (ble) .Meczą mnie od rana i chca siedziec do 22 lipca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki ! Dawno do Was nie zaglądałam - byłam na weselu u mojego kochanego kuzyna. Było superowo, wybawiłam sie, wytańczyłam i winka popiłam :)) Ale mi sie juz kurcze urlop kończy w tym tygodniu, od poniedziałku do pracy niestety :( Po trzech tygodniach urlopu troche mi sie nie chce wracać do pracy :( Dwa dni temu mineły 2 miesiące od mojego poronienia, jeszcze miesiąc i już moge sie starać o dzidzie upragnioną. Nie moge sie doczekać kiedy zobacze znów dwie kreseczki !! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) My tez zaczynamy sie starac na jesień. Na razie zrobiłam wszystkie badania, na toxo i cytomegalię ale na wynik trzeba poczekać:) Od dwóch tygodni jemy z mężem folik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faceci też mają łykać Folik? Ja zażywam juz od paru miesięcy i podobno z tego co mi gin mówił to bierze sie go do końca 3-go miesiąca ciąży ale nie słyszałam że faceci (mężowie) łykają Folik ? Pierwsze słysze !??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przypuszczam ze Folik nie zaszkodzi facetowi ale czy w czyms pomoże? Może mój gin mi nie powiedział przez zapomnienie zeby mój mąż zażywał Folik? My jako przyszłe mamy to musimy zażywać ale ze facet ?? To troche smieszne bo w czym u faceta ma pomóc zażywanie foliku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha 169
Mój gin wczoraj mi powiedział, że faceci tez powinni brac folic, do tej pory tylko ja go lykałam, ale on powiedział ze plemniki tez musza byc zdrowe, wiec teraz lykamy oboje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Jestem wykończona po pracy. Niestety w pracy zajrzałam tylko na chwilkę do Was, ale nie mogłam napisać, bo mam dużo zajęcia. ❤️ Odnośnie kwasu foliowego, to pewnie facetowi nie zaszkodzi, ale pewnie i nie pomoże. W końcu witaminy są dla wszystkich, ale kwas foliowy ma za swoje główne zadanie zapobiegać wadom cewy nerwowej u płodu.................. ❤️ Mam problem ❤️ termin spodziewanej @ to około 31 lipca a 1 sierpnia. 23 lipca będzie trzy miesiące po zabiegu i obumarcia płodu. Około 18 - 19 lipca będę miała dni płodne (około), to czy mogę już próbować w tych dniach, wtedy będzie brakowało około 5 dni do 3 miesięcy po zabiegu. Nie wiem czy mogę. Myślę o tym i sama nie wiem. Psychicznie czuję się dobrze. Może to jakoś pomoże. Czy lepiej zaczekać do @ i potem w sierpniu próbować. Ja tak mocno chciałabym teraz. ❤️ Napiszcie, jak Wy myślicie????????????????????????????????????????? 🌼 Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RRR
Chyba też się do Was przyłączę ? I chciałabym i boję się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama24 🌼 my jesteśmy w bardzo podobnej sytuacji. Przeczytaj powyższy mój problem i poradź mi. ❤️ Ze swoimi próbami będziesz czekała do ostatniego dnia trzeciego miesiąca, czy może rozpoczniesz kilka dni wcześniej, czy później???????????????????????????? Mam tyle wątpliwości. Czy będziesz czekała na dwa pełne cykle? Czy jak? Pozdrawiam i moc energii dla wszystkich dziewczyn 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Pozwolisz iskierko ,ze ja sie wypowiem na ten temat.Moj gin powiedzial ze organizm kobiety ktora dostala juz po zabiegu @ jest gotowy do tego aby miec dzidzie.Lekarze standartowo mowia ze powino sie odczekac od 3 do 6 miesiecy. bo to bespieczniejsze jest dla kobiety .Powiedzial rowniez ze zdazaja sie przypadki ze dziewczyny zachodzą w ciaze zaraz po (ale ja bym sie bała).Tak wiec uwazam ze te kilka dni to juz nie robi roznicy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko nadziei : ja osobiście uważam że możesz już próbować tak jak sobie to obmyśliłaś bo naprawde pare dni nie robi różnicy jeśli to już kolejny cykl po poronieniu. Ja będe już próbować od sierpnia. Jeżeli masz obawy to poczekaj miesiąc lub dwa dłużej ale przecież czasem tak sie zdarza że kobiety zaraz po porodzie 2 lub 3 miesiące zachodza już w nastepną ciąze i rodzą zdrowe dzieci (wiem ze to sie nie da porównać ale to to samo podłoże i tak samo sie podobno regeneruje). Wyobraź sobie że ja już sie nie moge doczekać kiedy zobacze dwie kreseczki, a dzis kupiłam jak byłam na zakupach spodnie z szeroka gumą na brzuch dresowe idealne na ciąze bo wierze ze mi sie uda i że będzie wszystko dobrze !! Psychicznie czuje sie już gotowa. Lekarze zawsze mówią że te 3 miesiące to standard ale to tak gadają dla bezpieczeństwa. Mówie Ci Iskierko usmiechnie sie do nas teraz los !! Trzymajcie sie, dużo miłości życze, dużo pozytywnych myśli, dużo uśmiechu i duuużo sexu :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogodny dzień witaj - ja jestem i cały czas śledzę czy coś ktoś napisał - ale chyba kiepsko nam idzie. Może nie które z nas już są na wakacjach....a ja siedzę w pracy i już mi się domek marzy - no ale jeszcze 3 godzinki i będę na miejscu....tylko co zrobić żeby w pracy nie zasnąć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ. Ja tez siedze w pracy .i czekam kiedy wybije 15 aby isc do domku.Dzień jest tak senny ze po dwoch kawach zasypiam .A moze przemęczenie bo dzis 2 dzien kontroli (ile jeszcze ) . Roboty masa a ja nic przy nich nie zrobie .Ciagle o cos pytaja kaza szukać .jutro na szczescie piątek to moze wyjda wczesniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to faktycznie masz strasznie - jakby mi teraz ktoś siedział za plecami i na ręcę patrzył to chyba bym się powiesiła albo ściemniłabym że boli mnie głowa i muszę zmykać do domku :-) ale tak na poważnie to mi dzisiaj też się strasznie dłuży - wogóle jakaś przemęczona jestem - przez ostatnie dni mam takie wrażenie jakby ktoś ze mnie powietrze spóścił :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dziś koleżanka z pracy powiedziała ze zostanie babcią . Cieszę się ale jakoś dziwnie smutno mi sie zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co się smucić - na nas już całkiem nie bawem przyjdzie czas że zostaniemy mamami i będziemy to obwieszczać całemu światu - w sumie to będzie jedna z nie wielu rzeczy kiedy można się cieszyć jak małe dziecko i niekomu to nie przeszkadza....Mam nadzieję że większość z nas zajdzie w ciąże w mniej więcej w tym samym terminie żebyśmy mogły nawzajem sobie pomagać, wspierać się przy nie ustających mdłościach :-) itd, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz jestem mamą 9 letniej dziewczynki. Ale staram sie juz o 2 dzidzie juz od ponad 3 lat w maju ubiegłego roku bedac 12 tyg ciąży dzidzi przestało bic serduszko , teraz w marcu bedąc w 6 tygodniu ciąży poroniłam .To dlatego smutno.A teraz to chciałabym juz byc w ciąży a jednak się boje. Zrobiłam masę badań.Teraz czekają mnie następne,ktore kosztuja 420 i 360 zł .Te musza troche poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę Ci że masz już dziewczynkę - teraz przyszła kolej na chłopca - i nie martw się jeszcze troszkę i się go doczekasz...Razem z mężem widzę że troszkę przeszliście już w życiu - ale najważniejsze że dalej jesteście razem (tyle teraz złego się słyszy o związkach) i zdecydowaliście się na drugie dziecko. Skoro w marcu ostatni raz byłaś w ciąży to już nie długo będziecie się mogli znowu starać tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnam zacząć starania dopiero po tych badaniach bo one są specjalistyczne tzn mam zrobic test MRL i mąż musi swoje plemniczki przebadać bo wszystkie pozostałe badania mam ok . Lekarz powiedz ze to może byc przyczyna. Ale rownie dobrze moge juz byc w ciąży tylko musze poczekac jakis tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę może się okazać że już jesteś zaciążona?!!? to super :-) trzymam kciuki żeby tak właśnie było - i żeby się udało. A potem pozarażasz nas wszystkie pozytywną energią i dzieci się posypią jak grzyby po deszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze - ale burza się zbliża do warszawy...a ja zaraz wychodzę z pracy :-( nie ma to jak mieć pod górkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA I NICK....................IMIĘ.......LATA.....MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ iskierka nadziei......Sylwia.......25.........Września........0............29.07 Mama24...............Ewelina......24..........Kraków.........0..............? Asik25.................Joanna......25..........Lubin............0..............? madziara.............Magda.......27..........Warszawa......0..............? Kinia25...............Kinga.........25..........Skawina.........0.............? Beciamun............Beata.........27......Tomaszów Maz....0...........10.07 Askja.................Julia.........25..........Warszawa........0.............? Anulka22.............Ania..........22.........Toruń..............0.............? Kasik31..............Kasia.........31..........Chorzów.........0.............? Rapidka..............Monika.......26..........Warszawa.......15...........20.07 ❤️ Ciekawe kiedy stworzy się tabelka nr 2 pod tytułem ❤️ przyszłe mamy ❤️ Pozdrowienia i moc energii, poczytałam Was, ale teraz lecę sprzątać, bo mój mężuś ❤️ jutro w nicy wraca........... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff ale jestem padnięta ! Byliśmy dziś z mężuśkiem i z moimi siostrami na wycieczce w Zakopanem i troche pochodzilismy, ale było super. Fotki wyjda super. Kurcze mam dziś płodne dni a wiem że nic z tego bo jeszcze nie można zafasolkować w tym miesiącu a już bym chciała. Przeglądam ciuszki ciążowe nawet już na allegro. No przygotowania na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RRR
Cześć dziewczyny! Jak już pisałam wcześniej, ja też chciałabym mieć dziecko, ale bardzo boję się ciąży. Pewnie, gdyby nie problemy za pierwszym razem- od 4 tygodnia, już dawno miałabym drugie dziecko- bo mam już na szczęście 9 córeczkę.Wizja kilkumiesięcznego pobytu w szpitalu jakoś mnie przeraża... Ale odstawiłam tabletki, obiecałam mężowi, że może w październiku... Pozdrawiam wszystkie starające się kobietki! A tak na marginesie, to te starania są całkiem, całkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ostatnio nie miałam czasu żeby coś napisać, dużo miałam pracy, zostawałam po godzinach... zobaczymy czy to się już skończyło czy ciąg dalszy nastapi. Jeszcze się nie zaszczepiłam na tą żółtaczkę, wybieram się na to szczepienie jak sójka za morze. No i jeszcze to badanie na toksoplazmozę, przeraziłyście mnie cenami tych badań. Myślałam że zapłacę jakieś 20 zł. No cóż ale trzeba, wole nie ryzykować. Widzę że w tabelce podajemy datę spodziewanej @, a ja myślałam że ostatniej :-) W takim razie u mnie termin @ jest 16.07. Pozdrawiam i postaram się częściej odzywać w miarę możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć . Włascie dzwoniła pani z kontroli ze moze dzis nie przyjdzie(super).Moze cos zrobie na bieżąco bo z moje go urlopu nici po chciałam od poniedziałku do piątku a jak sie uporają szybko to moze czwartek piątek zrobie sobie wolne .A co do zaciążenia to bardzo chciałabym tylko jakos żadnych odbjawów nie mam. Piersi a ni brzuszek nie bolą ,może cykl był bez jajeczkowania (bo tak juz tez bywało).Według moich obliczeń @ powinnam dostac w poniedziałek i korci mnie kupić test.Może kupie go po pracy (kwiatek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko nadziei mozesz dopisać że ja spodziewam sie @ 23.07.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×