Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iskierka nadziei.

JESIENNE STARANIA - kto jeszcze?

Polecane posty

Gość Anulka22*
Cześć DZIEWCZYNY PIĘKNY DZIONEK DZISIAJ MAMY! JESTEM W PRACY DO 13-STEJ MOŻE MA KTÓRAŚ ZWAS CZAS POGADAĆ BO BARDZO MI SIĘ NUDZI.POZDRAWIAM BĘDE TU ZAGLĄDAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewuszki! Ale weekend miałam mój Dziubas wyglądał dzisiaj ramo jakby go krowa połknęła i wypluła. Tak go zmordowałam przez te dwa dni. Gdybym wiedziała, że bez tabsów sex jest taki niesamowity już dawno bym nimi walnęła w kąt. Od poczatku głuptaszenia brałam pigułki i myślałam że nie można mieć lepszego sexu, teraz wiem jak bardzo sie myliłam. Cały czas mi sie chce. Dziubek sie juz zastanawia czy brom działa taksamo na kobitki jak i na facetów, bo chce mi powoli dosypywać do kawy. Boi sie mnie biedak, chociaz widze jak mu się mordka śmieje kiedy do niego podchodzę. Gdzie te czasy kiedy mi sie i przez trzy tygodnie nic nie chciało! A jak tam u was też macie podobnie po odstawieniu? Troche zaszalelismy i było bez żadnego zabezpieczenia. Może nam się cos wykluje? Witam nowe dziewczynki i cieszę się, że nasz topik tak dobrze sie rozwija, byle tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka22*
OSTATNIO SIĘ DOWIEDZIAŁAM ŻE PRACY MI NIE PRZEDŁUŻĄ I BĘDE TU TYLKO DO 7 LIPCA. A KOLEJNA PRACA TAK SZYBKO MI SIE NIE UDA CHOLIPCIA!!!!!!!! U NAS JEST TAKIE BEZROBOCIE! A 9 LIPCA BRONIE LICENCJAT I NIC TEGO NIE ZMIENI. SZCZĘŚCIE ŻE MAM DO WZIĘCIA ZASIŁEK DLA BEZROBOTNYCH DO GRUDNIA. NO JEST TYLKO MALUTKI PLUSIK TEGO ŻE BĘDE W DOMU PEŁNA GOTOWOŚĆ DO ZAJŚCIA W CIĄŻE TYLE ŻE PO WAKACJACH! JAKA SZKODA - ALE CO TAM TYLKO BĘDZIEMY ĆWICZYĆ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka22*
JA BEZ TABLETEK OD SAMEGO POCZĄTKU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka22*
MYŚLE SOBIE ŻE JA PO OKRESIE WRÓCE DO NORMY BO TERAZ MAM MAŁE DOŁKI CO JAKIŚ CZAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka22*
KINIA TRZYMAM KCIUKI BY SIE WAM POSZCZĘŚCIŁO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka !! Coś sie ze mną złego dzieje !! Mam jakieś załąmanie chyba? Myślałam że to tylko napięcie przed miesiączkowe a miesiączka mi sie kończy a to ciągle trwa. Czuje lekki bezsens. Nie mam pojęcia co na to wpływa ? Nie widze konkretnej przyczyny? Amoże to tkwi gdzieś w mojej głowie? Na obecną chwile mam same wątpliwości, pytania, wszystko jest na \"nie\" i wszytsko jest bez sensu !! Kurcze musze sie chyba zabrać za siebie. Jak dzis zobacze jeszcze jedną kobiete w ciąży to chyba oszaleje !!!!! :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jeszcze bym nie chciała. Mieliśmy przygotowaną prezerwatywę ale tak mnie poniosło, że mój Dziubek nie miał sumienia przerywać i ja zakładać. Mierzę sobie temperaturke i z mojego wykresiku wychodzi, ze to jeszcze nie ten czas. Cieszy mnie ta moja temperaturka, bo wychodzi, że mój cykl przebiega mormalnie a bałam sie ze będa jakieś komplikacje, brak okresy wariactwo jajników lub inne dziwne żeczy. narazie czuje się nieżle chociaż jestem troszke szczuplejsza, chyba woda zemnie schodzi. Mamo24 nie nakręcaj sie negatywnie proszę, to nic nie da a jedynie zatrujesz sobie skutecznie życie i innym również. Moj sposób na zły humor to kocyk, słoneczko, głupia książka. I musze byc sama z paczką chusteczek by wyryczeć z siebie całą złość, ból i flustracje. to pomaga, jak \"oczyścisz oczka\" inaczej spojżysz na świat. Pozytywnych myśli, taki ładny dzien dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka22*
DROGA MAMO 24! BARDZO MI PRZYKRO JA TEŻ MAM WAHANIA NASTROJU I TEŻ OBSERWUJE KOBITKI W CIĄŻY I JEST MI CIĘŻKO ALE WIERZE ŻE BĘDE MIEĆ DZIECKO JAK NIE TERAZ TO PÓŹNIEJ MAM 22 LATA - MUSZE BYĆ CIERPLIWA I NIE PODDAWAĆ SIĘ. TOBIE TEŻ TAK RADZE CHOCIAŻ TO BARDZO TRUDNE- WIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka22*
DROGA KINIU CZY DO MIERZENIA TEMP. POTRZEBNY JEST JAKIŚ ELEKTRONICZNY TERMOMETR CZY WYSTARCZY ZWYKŁY. MOŻE TEŻ BYM SPRÓBOWAŁA BO JA ZAWSZE OBSERWUJE TE WYDZIELINKI I NA TEJ PODSTAWIE ORIENTUJE SIĘ CZY TO TEN CZAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silicone
Cześć mam prośbę - możecie po krótce opisać zasady mierzenia temperatury i jak później ją odczytywać? I jak można wyczytać kiedy są jakie dni? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Anulka22. Mierzę zwykłym termometrem rteciowym. ważne jest by to robić rano przed wstaniem z łużka, o tej samej poże i w ustach, pochwie lub odbycie. Ja mierzę w ustach bo wkładanie termometru do muszelki jakośmi się nie widzi. w ustach 8 min. w pochwie 5 min. Ta metoda łączy sie z obserwacją sluzu. to wbrew pozorom nie jest takie uciążliwe jakby się myślało. Codzienne pomiary temp. to jak pamiętanie o pigułce. A jak kobieta pozna dobrze swój cykl to wstrzemiężliwość należy zachowywać jedynie przez pięć dni, w miesiacy. A co najwazniejsze całkowicie zdrowa. ja to stosuję, żeby wiedziec jak reaguje po pigułach jak równiez po to by znac okres jajeczkowania by wtedy działać Tu masz adres dobrej strony na której wszystko jest napisame, możesz również wydrukować gotową kartę do obserwacji: www.npr.prolife.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka22*
KINIU dziękuje za strone i odpowiedź:) skocze do niej pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia25 to ten bromek tak na Ciebie działa, bo ja taką chcicę mam zawsze w okolicy owu ale po owu seks wogole moglby nie istnieć to już chyba jakjoś tak podświadomie mam że sie boje ze moze sie udalo i ze zaszkodzimy dzieciaczkowi Anulka przykro mi z powodu pracy ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszło mam nadzieję,ze to właśnie z uwagi na to,że ciąza już tuż tuż, ja mierze tempke w pochwie zawsze rano przed wstaniem z łóżka, powinno ją się mierzyć po co najmniej 3-4 godzinach snu, najpozniej do godziny 11, ja również mierze rtęciowym, jakoś mam takie większe zaufanie mama24 ja po porzedniej @ nie mołam dojśc do siebie przez tydzień ale jakoś wyszłam z tego wierze że i tobie się uda wszka pogoda jest ku temu sprzyjająca ja polecam stronę http://www.fertilityfriend.com jest co prawda po nagielsku ale można sobie wpisywać tempki do kompa, obserowany sluzik a kompek za nas rysuje wykresik pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy :) Apropos mierzenia temperaturki to jestem całkowicie \"za\" bo to świetny sposób na obserwacje cyklu i na trafienie na ten właściwy dzień ważny dla zafasolkowania :)) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA I NICK....................IMIĘ.......LATA.....MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ iskierka nadziei......Sylwia.......25.........Września........0............24.06? Mama24...............Ewelina......24..........Kraków.........0..............23.06 Asik25.................Joanna......25..........Lubin............0............18.06 madziara.............Magda.......27..........Warszawa......0..........? Kinia25...............Kinga.........25..........Skawina.........0............19.06 Beciamun............Beata.........27......Tomaszów Maz....0...........10.07 Askja.................Julia.........25..........Warszawa........0...........? Anulka22.............Ania..........22.........Toruń..............0...........? Kasik31..............Kasia.........31..........Chorzów.........0...........? Rapidka..............Monika.......26..........Warszawa.......15...........20.07 🌼 Powinnam dostać już @, ale się boję, bo nic na to nie wskazuje. Chyba się za mocno denrwuję ❤️ Kinia25 dzięki za stronkę, ściągnęłam sobie kartę. ❤️ Ja raz brałam przez 2 miesiące Logest i czułam się po nim fatalnie. Potem przestałam się faszerować tym świństwem i przez około 5 lat praktykowaliśmy, jak ktoś na forum napisał \"na Małysza\", czyli stosunek przerywany. Nigdy nas ta metoda nie zawiodła. Może lepiej by było, jakby właśnie nas zawiodła................................... ❤️ Pozdrowienia dla Was i podawajcie swoje uaktualnienia do tabeleczki. ;) Pozdrawiam :D Później utworzymy tabelkę numer 2 - to dla tych zafasolkowanych ❤️ Trzymajcie się cieplutko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko nadziei powiedz dlaczego nazywa sie stosunek przerywany \"na małysza\"? Nie słyszałam takiego określenia. Jestem ciekawa dlaczego akurat tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ide już do domu koniec pracy. poniedziałek jest okropny bo pracuje do 17.00. Ja do stosunku przerywanego nie jestem przekonana. Tak sobie myślę wczoraj tak sie kochaliśmy byłam w 8 dniu cyklu. Naczytałam sie na innych topikach różnych tam opini i chyba polece do apteki po teścik. A jak wy sądzicie jakie jest prawdopodobieństwo zafasolkowania. Troche się boje bo to mój pierwszy cykl bez pigułek i wolałabym dla bezpieczeństwa nie zachodzic w ciążę teraz. A pozatym mój Dziubek był na imprezie w sobotę i troche wypił. A takie pijane plemniczki chyba nie sa najodpowiedniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rapidka, mój Jarek pracuje w transporcie- jeździ TIR-ami (ja czasem też :-) ), nie na TIR-ówki, hahaha. A na bandżi nie bałabym się skoczyć, bo ja lubię takie wariactwa. Mama24, czasem zdarza się dołek, ale życie ma ponoć kształt sinusoidy, więc niedługo będzie górka, trzeba to przejść, a potem będzie lepiej. Kurcze, ja nigdy się nie mierzyłam tempki, ale od dziś zaczynam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama24 ❤️ ja nie wiem dlaczego się to tak nazywa :) Kinia25 ja myślę, że prawdopodobieństwo istnieje, ale to tylko ja sobie tak myślę, bo plemniki ❤️ w sprzyjających warunkach mogą przeżyć ok. 5 dni. Z tym teścikiem zaczekaj lepiej, aż zacznie Ci się @ spóźniać. Odnośnie tych \"pijanych\" plemników to chyba nie ma to wielkiego znaczenia. Większość moich znajomych zpłodziło dzidzie po jakiś imprezach - hucznych. 🌼 Podobno najlepiej jest mierzyć tempke rano, przed wstaniem z łóżka, tak tłumaczyła mi położna. Ja też zacznę, ale na razie czekam na @ i nie mogę się doczekać. Najgorsze jest to, że w piątek mam obronę podyplomówki i mam nadzieję, że wtedy nie dostanę, bo będę do niczego. 🌼 Moc energii i pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia25 : alkohol w tym wypadku nie ma znaczenia gdyż proces powstawania plemnika jest dłuuugi a nie jednodniowy, więc nawet gdybyś zaszła w ciąże po imprezie na której piłby Twój facet to nie miałoby to znaczenia. Plemnik nie powstaje w ciągu jednego jub paru dni. Wiem to z dośc dobrego źrudła, wiec nie martw sie. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia, poczekaj, bo teścik apteczny wykrywa ponoć ciążę najwcześniej po sześciu dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia poczekaj jeszcze z tym testem najlepiej zrobic go w dni spodziewanej @ bo inaczej może nie wyjść a pleminiczki moga byc pijane byel by wiedzialy co zrobic jak juz dojda na miejsce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka22*
WITAM ! JUŻJESTEM W PRACY I NIE MAM CO ROBIĆ BO CO MOŻNA ROBIĆ W,, KAFEJCE INTERNETOWEJ". TAK JA TEŻ ZASTANAWIAŁAM SIĘ NAD MIERZENIEM TEMP. I CHYBA PO @ ZACZNE MIERZYĆ. JESZCZE MNIE CZEKA WIZYTA U GINA. MAM PYTANIE LEPIEJ IŚĆ PO @ DO GINA CZY PO @! BO JA JESZCZE NIE DOSTAŁAM - OD ZABIEGU MINĄŁ MIESIĄĆ I TROCHE SIĘ ZACZYNAM BAĆ. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka22 : Aniu u mnie było tak że w 7 tygodniu po poronieniu poszłam do ginekologa bo nie miałam jeszcze w 7 tygodniu okresu i mnie to zmartwiło. Gin dał mi pigułki (hormony - estrogen) na przyspieszenie i po pięciu dniach zażywania dostałam okres dokładnie wczoraj !! To jest moja mierwsza miesiączka od poronienia i powiem Ci że nigdy jeszcze nie miałąm tak obfitej i dziś czuje sie fatalnie. Siedze w domu ( dobrze że mam urlop) i ciągle gonie pod prysznic. Gin powiedział że po 4 czasem 5 tygodniach powinien pojawić sie już okres wiec poczekaj może jeszcze tydzień? Nie martw sie. Przekleiłam Ci Anulka22 to co wyżej napisane bo już kiedyś to do Ciebie pisałam na stronie 7, ale szczerze mówiąc poczekaj jeszcze troche bo nie polecam sztucznego przyspieszania @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Trochę się wczoraj nakreciłam ta ciążą. Jednak z mojego wykresiku wynika, ze chyba nie mam co sie stresować bo temp. cały czas spada cyli moje jajniki jeszcze nie pracują. Anulko chyba jednak powinnaś iść do gin. po @ bo w trakcie powinno ci się wszystko samoistnie wyczyścić. jak pójdziesz po to gin. sprawdzi czy wszystko ok. i będziesz mogła starac się jeszcze raz.Zaczynam sie powoli przygotowywać do bycia mamą kupiłam nawet dzisiaj wydanie specjalne Shape \"Mama\" z płyta Ciąża i poród wszystko co powinnaś wiedzieć... Oglądnę w domu by zobaczyc jak to mniejwięcej wygląda. Pozatym mój Dziubas chce byc przy porodzie więc tak myślę, ze lepiej mu wcześniej pokazać co go czeka, boję się żeby mi nie odjechał jak przyjdzie co do czego. A co tam u was? u mnie nudy siedzę sama w biurze bo wszyscy na wyjazdach służbowych i strasznie sie nudzę. nawet nie ma z kim pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia25: ja też kupiłam tą gazetkę. Mój mąż oglądał filmik ale jak doszliśmy do scen z porodem to robił dziwne miny - hahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj Dziubek jak opisywał mi swoje wyobrażenia o porodzie to aż mnie mdliło. Według niego poród to morze krwi na suficie ścianie podłodze wszędzie, ja na skraju śmierci, lekaż z ogromnymi nożycani grzebie w mojej muszelce próbując na siłę wydrzeć dziecko, które nie ma na to kompletnie ochoty, i wszystko trwa co najmniej 24H. Dobre co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge doczekac sie soboty. Będe druhną u mojego kuzyna najblizszego. Lubie wesela ! :) Mało mam ostatnio okazji do zabawy więc juz na samą myśl o tym weselisku już mi sie chce tańczyc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam druchna dwa tygodnie temu. Było fajnie chociaż za krótko tylko jeden dzień. Ja wolę bardziej huczne wesela. moje w październiku zapowiada sie na conajmniej trzy dni a dwa tygodnie później bierze slub moja serdeczna przyjaciółka i znowu sie bawimy dwa dni. To będzie dopiero jazda. Juz mi sie buciki palą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×