Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *Agata*

Jak zmniejszyć OGROMNE piersi ?

Polecane posty

Gość Edith33444
A wiecie co, ja tez mam taki problem, mam 160cm wzrostu i 75C, czuje ze teraz troche wieksze po tab anty. i tez szukam po necie jak to zmniejszyc biust bo tez mnie to momentami dobija..:( Tylko ze to nie ma sensu..musimy sie zaakceptowac takimi jakimi jestesmy i juz.. po co operacje i ciezkie choroby w ich wyniku..:| Mam taki biust i dziekuje Bogu ze jestem zdrowa, nie mozna narzekac i zdziwiac wiem ze to przykre spojrzenia tez tak mam..:( ale ciul z nimi jestesmy i tak piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edith33444
Napiszcie jakbyscie mogly jakies dobre skuteczne preparaty ujedrniiajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edith33444
Ta malutkie tylko ze ja tez jestem malutka i troche nieproporcjonalnie jedno do drugiego:pp Mierzylam sie i pod biustem mam 70 a na 82cm wiem ze nosze chyba za luzne biustonosze no bo 75C ale ilekroc szukalam i pytalam w sklepach, dawano mi odpowiedz ze do miseczki C zaczyna sie od 75.. moze mi bajki wciskali..:|Eh wiem ze w moim przypadku dobry biustonosz zalatwil by sprawe tylko ze nie mam mozliwosci przeznaczyc na niego 100zl..;/ a w takich rzekomo sa cenach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że Ci bajki wciskali - rozmiarówka staników zaczyna się od obwodu 60 i miseczki AA i leci do miseczki K :) Ale po kolei: Po pierwsze żadne 75C tylko 65C/60DD brytyjskie, a w polskiej rozmiarówce 65C/60E. Czyli biuścik jak u tej dziewczyny: http://tnij.org/a7kt Nawet u niziutkiej dziewczyny nie będzie to dużo - co najwyżej średni zgrabny biuścik. Tylko trzeba go właściwie ostanikować ;) Po drugie: ceny biustonoszy. Paradoksalnie najłatwiej będzie Ci kupić brytyjskie 60DD (28DD w ich nazewnictwie). Staniki Curvy Kate w tym rozmiarze kosztują na Dopasowanej ok. 85 zł. W podobnej cenie, a może i taniej, kupisz - już nieraz z przesyłką - na bazarku lobby: http://tnij.org/cvua Warto też śledzić Allegro. Możesz też popolować na ebayu, rozglądając się zwłaszcza za stanikami La Senza w rozmiarze - uwaga! - 30D (65D) bo są one ściśliwe i małomiseczkowe. Tylko ciężko je trafić nieusztywniane :( W dobry biustonosz warto zainwestować - lepiej mieć 1 dopasowany i prać go codziennie (wielu kupować nie warto na początku tym bardziej, że może się u Ciebie pojawić migrajca i po kilku tygodniach możesz potrzebować większej miseczki) niż 10 w złym rozmiarze ;) Te niepasujące możesz sama spróbować sprzedać na Allegro - miałabyś część kasy na nowy :) Jeszcze Ci podam wątek, w którym lobbystki radzą dziewczynie z podobnymi do Twoich wymiarami - może Ci się przyda: http://tnij.org/cvue A na koniec coś do pośmiania się - to tak a propos ekspedientek-ekspertek: http://tnij.org/cvug Głowa i biust do góry, dziewczyno ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edith33444
Dzieki ;) poczytam poszukam ;) Muaa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebellious0139
Aż żal to czytać, dlatego po prostu POLECAM http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=32203 ! Dla kobiet zadowolonych z "ogromnego" rozmiaru biustu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x/_wkurzona
No nieźle... dziewczyny, MOŻE być gorzej: ja mam obwód 70 i jestem bardzo szczupła, a noszę E, F albo G, zależy gdzie kupuję; komentarze na temat moich cycków lecą na prawo i lewo i czasem czuję się jakbym była człowiekiem doczepionym do biustu, który jest tak naprawde najważniejszy... przynajmniej udaje mi się zdobywac dobrze dopasowane staniki, ale nie kupuję ich tutaj tylko w GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlusia1111
mały biust chce co sie stosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimonka
ja jestem zalamana moim biustem :( przed urodzeniem dziecka juz mialam 75D, a teraz 3 miesiace po porodzie-zaznaczam, ze nie karmilam piersia ale przytylam w ciazy prawie 30 kg-teraz nosze 75F. Czy jest jakis sposob na zmniejszenie biustu? kupilam stanik w rozmiarze 75F ale wyglada jak namiot!!! jak ja w tym wygladam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimber
x/_wkurzona masz rację \\\"doczepiona do biustu, najważniejszy i komentarze\\\"- mam to samo, znam ten ból, tylko wy macie po 25-35 lat a ja mam 18 i mam taki biust (75D-E- wciskam się w C jak się uda, bo zaniżyli numerację na przykład)... niech sobie mnie ktoś wyobrazi w babcinej bluzce bo taki wielki \\\"problem\\\" ciężko wcisnąć się w bluzkę o rozmiarze 38 (mogła bym taką nosić gdyby nie biust a tak muszę nosić 40 czasem 42 i wisi to na mnie jak na wieszaku a mniejsze się rozłarzą) taki duży biust jest ciężki więc fecetom, którym wydaje się to super poradziłabym, żeby sobie ponosili sztuczyny- zobaczą jak to \\\"dobrze\\\" za to kobiety, które powiększają biust to niech się zastanowią milion razy zanim to zrobią... gdzie tam, dwa miliony... a tym z dużym biustem polecam firmę LUPO mają kilka większych rozmiarów (do E- ale fasony całkiem przyzwoite) pozdrawiam wszystkie które rozumieją ten problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megiiiiiiiiiiii
jak juz wspominalam juz gdzies zacznij ostro cwiczyc ja trenujac,przy spadku wagi zawsze zauwazam ze moje i tak skromne przody jeszcze bardziej maleja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calina000
a ja troche ostatnio schudłam, mam teraz rozmiar 60j i chodze w bluzkach S czasem XS. Trzeba tylko umieć się swoim biustem zająć i ubranko dobrać odpowiednie ;] no i znacznie bardziej sie sobie podobam po schudnięciu, nawet biust którego wcześniej nienawidziłam bardzo mi się podoba ;] pozdrawiam wszystkie biuściaste. Duży biust jest PIĘKNY!! I mówie to jako kobieta z duzym biustem ale też jako fotograf, bo po prostu uwielbiam fotografować kobiety krągłe i kobiece a nie jakieś deski i szkapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kimber, kimonka, x_wkurzona: żeby się nie powtarzać przeczytajcie, co przed chwilą napisałam: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3215380&start=120 == X_wkurzona, skoro jesteś bardzo szczupła to czemu nie nosisz obwodu 60 z odpowiednio przeliczoną miseczką? 70 jest dla dziewczyn mających pod biustem ok. 78-80 cm, zmierzone bardzo ciasno i na wYdechu. == Kimonka, stanik we właściwym rozmiarze „zmniejsza biust”, zobacz: http://stanikomania.blox.pl/2008/02/Biust-osiemnasty-czyli-pozegnanie-z-DD.html http://stanikomania.blox.pl/2007/08/Kwestia-rozmiaru.html == Kimber, jest wiele o niebo lepszych firm niż Lupo. Choćby Freya, Panache, Fantasie, Curvy Kate, a z polskich Comexim czy Melissa. Wszystkie one mają obwody od 60 a miseczki do K. Zobacz sobie, jaki jest wybór np. w brytyjskim 65G (co w Lupo odpowiadałoby... 65K, to stanik na wymiary ok. 73/98 cm): http://tnij.org/cslq http://tnij.org/dcnp http://tnij.org/dcnq http://tnij.org/dcnr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimonka
Best bra, dziekuje za informacje :) zdecydowalam ze kupie biustonosz firmy Freya tylko nie wiem jak dobrac rozmiar, czy to jest brytyjska firma? bo rozmiar brytyjski wychodzi mi 65GG,a polski 65J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brytyjska, więc 65GG (30GG). Ale jeśli upatrzysz jakiś model poczytaj najpierw trochę o nim na Lobby Biuściastych, bo bywają np. staniki o miseczkach większych niż standard i trzeba brać oczko mniej (taka jest np. Freya Rio czy Freya Millie, obie skądinąd polecane na start) :) W razie czego pytaj - chętnie pomogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romol
powiem szczerze.. nienawidze swojego biustu. robiłam już wszystko aby spadł. moje zaburzenia odzywiania zaczeły się właśnie z jego powodu. chciałam zrzucić biust, zamiast tego zrzuciłam kilka rozmiarów i ważyłam 38 kg . a te dwie galarety jak były tak są (może o rozmiar /2mniejsze) z tym,że po terapii i przytyciu zrobiły się jeszcze gorsze już nie wiem co robić?! ćwicze po 2-4 h dziennie /5-6x w tyg. i ten przeklęty biust nie spada. na dole nosze 32/34 , a bluzki musze kupować 38 (czasem 36) wygląda to karykaturalnie. każdego dnia żałuje ,że nie moge (?) wyglądać delikatnie i wiotko ,bo nawet jak się wychudze to np. zamiast zgrabnych, delikatnych nóg mi się robią patyki z wielkimi kolanami. mam figure stereotypowej baby ze wsi ... myślicie,że operacje biustu moga być refundowane ? albo macie jakąkolwiek inną porade ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że coooo
ROmol, jakie Ty masz wymiary, pod biustem i w biuście? Bo to, co napisałaś i rozmiary noszonych ubrań sugerują raczej dysfunkcję związaną z postrzeganiem własnego ciała (anoreksja...) a nie rzeczywiste problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimber
że coooo to może być prawda bo ja na dole mogła bym nosić nawet i 38 tylko mój "skromniutki" biust wymaga rozmiaru 40-42 więc ciesz się że przynajmniej Ty jesteś proporcjonalna, bo gdybyś miała takie wymiary jak my nie kupiła byś żadnej skompletowanej garsonki na przykład... romol wiem co to znaczy, ale niestety ja nie mogę nic poradzić, bo nawet to że schudłam prawie 10 kilo nie spowodowało, że mój biust się zmniejszył (nie widzę różnicy) a Ty nie wiem- ale z tego co mówisz masz taki sam problem tylko trochę z innymi rozmiarami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika11111
od czego maleja piersi ???? bo mam za duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopak pewnej dziewczyny
"I nic nie wkurza mnie tak, ja zdanie: "Przeciez masz meza, czym sie przejmujesz?". A przeciez kobieta nie robi czegos dla meza, tylko dla siebie! Dla samej siebie chce ladnie wygladac! A maz, skoro kocha, powinien zaakceptowac wszystko! " przeczytalem to w pewnej wypowiedzi i.... stek bzdur. bo jesli kobieta jest z mezczyzna to wszytkie twierdzicie , ze tylko jemu chcecie sie podobac. wiec... teraz pytanie, po co wiec eksponowac biust, po co sie podobac innym... a co , moze chodzi o inne kobiety, zeby one widzialy jaka to nie jest jedna i druga atrakcyjna. Moim zdaniem, kazda z was kobiety chce sie podobac mezczyznom, tego faktu nikt nie moze zaprzeczyc, bo jesli zaden z nas nie zwracałby uwagi na wasze atuty jakimi sa np piersi, to zadna z was nie egksponowala by tego. Przykład... jesli facetom podobałyby sie tylko wlosy u kobiet, nic wiecej to wszytko byscie robily z włosami, popatrzcie na wioski tubylcow, tam kobiety zdabia włosy, nosy itp. zadna nie pielegnuje piersi, bo mezczyzni na co innego zwracaja uwage. Takze drogie kobiety, nie wyjezdzajcie z takimi tekstami bo jest to naciagane i całkowicie fałszywe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimber
chyba sam nie wiesz co mówisz, facet to facet (może Ty jesteś inny, a jesli tak to chwała Ci za to), ja należę do tych z nie najmniejszym biustem- nie lubię go i dlatego staram się go nie pokazywać (nie zakładam bluzek z wielkim dekoltem, nie kupuję podnoszących biustonoszy; po prostu go nie eksponuję), a jednak faceci gapią się tylko w to miejsce, więc nie mów, że "mężczyźni zwracają uwagę na co innego" bo jak by tak było, jak Ty twierdzisz, to nie mówili by "masz czym oddychać" tylko powiedzieliby "ale masz białe zęby albo piękne długie włosy" (uważam, że na prawdę są ładne- i nie tylko ja tak uważam, więc chyba coś w tym jest), a jednak, gapią się na mój biust... I nie mów też o tubylcach, bo nie wiem czy wiesz, ale tubylcy, jak im zabraknie kobiet w wiosce, to robią dorabiają się dzieci ze swoimi kuzynkami na przykład- oni mają inne obyczaje- nie jestem rasistą, nie mam nic do tubylców i szanuję ich obyczaje, więc bez obrazy, ale ja gdybym miała do wyboru założyć rodzinę z kuzynem, albo celibat i koniec gatunku- wybieram koniec gatunku. Więc to akurat był zły przykład z tymi tubylcami. Idź na plażę to zobaczysz, że faceci gapią się tylko na biust albo na tyłek, a nie zwórcą uwagi na kolor oczu- no właśnie oczu. Udowodnione jest naukowo, że kiedy mężczyzna spotka się z kobietą to po pierwszym razie nie wie jaki kolor oczu ma jego kobieta za to będzie wiedział, że nosi miseczkę D a nie C. Jedno z czym się mogę zgodzić to tylko to, że kobiety chcą wyglądać dobrze dla siebie (przynajmniej niektóre), ale to też połowicznie, bo również statystycznie udowodniono, że kobiety po ślubie znaczne mniej dbają o urodę. I nie możesz powiedzieć, że nie, bo liczby mówią same za siebie. Więc na koniec zapytam czemu faceci gapią się na mój biust skoro go nie eksponuję i mam ładniejsze części ciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimber
przepraszam za ten wywód, ale ktoś mnie ździebeczko wkurzył i chciałam to wyjaśnić... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chłopca pewnej dziewczyny
Nie zrozumiałam o jakiej "wiosce tubylców " mówisz ? Byłam w ubiegłym roku w kilku wioskach i nie zauważyłam jakiegoś innego zachowania wśród , jak ich nazywasz,tubylców. Dzieczyny nic specjalnego nie miały na głowach ani w nosach ! Tak samo wyglądały jak te w mieście . :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimber
Przeczytaj najpierw to co Ty napisałeś, a potem to co ja, jesli nie zrozumiesz to znaczy, że nie jesteś nietypowy, a wręcz przeciwnie- statystyczny. :/ szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam rozmiar biustu 80 B czy to jest duży? Dziewczyny mówią że mam duże piersii ;/// rzeczywiście to jest duży rozmiar jak na mnie? mam dopiero 16 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam rozmiar biustu 80 B czy to jest duży? Dziewczyny mówią że mam duże piersii ;/// rzeczywiście to jest duży rozmiar jak na mnie? mam dopiero 16 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimber
w Twoim wieku miałam miseczkę C, więc się nie przejmuj Madzius1920. A poza tym ktoś kiedyś mi powiedział (co chyba jest prawdą) że z takiego biustu można być dumnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobi
Jestem mężczyzną i mam za duże piersi jak na faceta co zrobić :/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×