Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *Agata*

Jak zmniejszyć OGROMNE piersi ?

Polecane posty

wladyslavo, 75D dobrze dobrane to nie jest duży biust (to stanik na ok. 80 cm pod biustem i 95 cm w biuście), dowody: http://balkonetka.pl/katalog/size/75d http://balkonetka.pl/katalog/size/34d I w dobrze dobranym staniku piersi nie wiszą na szyi, tylko są podtrzymywane głównie przez obwód biustonosza, więc Twoje porównanie jest nietrafione mocno ;) Zapraszam do kalkulatora rzeczywistych rozmiarów: http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html i na forum Lobby Biuściastych, bo niepotrzebnie się męczysz w źle dobranych stanikach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26scio_latka
Jak to czytam to przypominaja mi sie czasy, gdy tez nienawidzilam swojego biustu. Nie moglam dostac na siebie ladnej bielizny. Gdy nie bylam w stanie wcisnac sie w 75D, to plakalam ze za jakie grzechy mnie ta kara spotkala. W tej chwili jestem bardzo zadowolona ze swojego biustu- od czasu kiedy dobrze dobralam rozmiar i nie mam problemu z kupnem seksownych i dobrze dopasowanych stanikow (kupuje biustonosze angielskich firm). Taka zwykla rzecz sprawila, ze w pelni siebie zaakceptowalam. Przy wzroscie 160cm i 48kg wagi nosze brytyjski rozmiar 60G/65F, wiec jestem drobna osoba u ktorej biust rzuca sie w oczy- i osobiscie uwazam ze moja figura jest super. Jak slysze glupie komenarze na ten temat, to tylko mysle sobie, ze wypowiadajaca je osoba jest kompletnie pusta, bo przeciez sama sobie nie wybieralam tego, jak wygladam. Nie ma co sie przejmowac takimi glupotami jak biust- dobierzcie dobrze staniki, a zobaczycie ze bedzie sie sie zupelnie inaczej czuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielizna xxl.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja rozumiem autorke
ja też mam gdzieś tak 75 DD(E) czasem F i staników poniżej triumpha sie nie kupi zaznaczam w miare dobrych bo nasze polskie po 1dnym praniu i to w rękach nadają się na śmietnik:( nie rozumiem tych lasek co powiększają sobie cycki do moich rozmiarów albo większych ja sie moge zamienić i to za nic bo to jest ogromny kłopot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja rozumiem autorke
do 26latka jak masz kase na drogie staniki ok to spoko a co ja mam zrobić jak mnie po prostu niestać a wiadomo jakie liche są polskie staniki prawda Ciesz sie że Cie stać niektórzy za góra 1000zł muszą opłacić sobie wszystko sami mieszkanie,dojazdy i na życie starczyc musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimber
Best_bra a ja akurat zgadzam się z wladyslava- i to całkowicie. Jak masz nawet najlepiej "opakowany" biust dużych rozmiarów, to wcale nie jest dobrze. wladyslava napisała na szyi, bo gdzież by indziej mieli by sobie te worki powiesić? Biust nawet jeśli opiera się na obwodzie stanika, jeśli jest duży, to ma swoją wagę, co jest potwornie męczące dla kręgosłupa a jesli ktoś ma wadę postawy to ogólnie rzecz biorąc nie jest w najlepszej sytuacji... Best_bra a co do Twojej wypowiedzi na temat obsesji, to chyba nie powiesz mi, że Pamela Anderson wygląda dobrze... A ja wyglądam prawie jak ona.... Chciałam schudnąć i to sporo- troszkę już mi się udało (9 kg), ale biust nie zmalał (wbrew ogólnemu przekonaniu, że schudnięcie go zmiejszy), chce zrzucić jeszcze trochę z wagi, tak żeby ważyć, jak na mój wzrost przystało, (jakieś 54-56 kg), więc wtedy będę wyglądała jak Pamela tylko, że nie w wersji blond a wtedy nawet najlepiej dobrany stanik nie zatrzyma męskich spojrzeń i już na bank rozmawiając ze mną będą mi patrzeć głęboko w.... dekold (to tej pory też to robili, więc teraz tym bardziej)!!! Chyba nie powiesz mi że to jest obsesja??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja rozumiem autorke
oczywiście 1000zeta na miesiąc a czasami nawet mniej zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimber masz racje znam to
facet to facet ech..tylko mój sie czepia chamidło że mam czasem źle dobrany biustonosz :( a mi nie kupii ...wypomni że sie na paliwo nie dołożę czasem o 5zeta za dużo...udaje ,że oszczędza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26scio_latka
Dobra ja rozumiem ze te staniki sa drozsze niz te na tagu za 15zl- ale mysle ze 70zl to jednak nie jest az taka wygorowana cena. Ja za swoje biustonosze place ok 70-100zl, kupuje je na ebayu u sprzedajacych z Wielkiej Brytanii. Zreszta stanika nie kupuje sie co miesiac- tylko raz na dluzszy czas, wiec warto pozwolic sobie na komfort i lepsze samopoczucie za te troche wieksza sume.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wladyslava
Jest dokladnie jak Kimber powiedziała. Nie twierdzę, ze u kobiet cyce widzą na szyi - tylko jjak inaczej facet ma sobie umocować te wory z mąką? I juz pomijając cieżar takich cyców, który jest, no bo przeciez nie znika w tym cudownie dobranym cyckonoszu - to te cyce maja swoje gabaryty. Masz talie, jesteś szczupła, ale przez to, ze masz takie cyce - zawsze wygladasz na grubsza niz w rzeczywistosci. Wiem, o czym mówię. Moje cycki moze nie były nigdy monstrualnie wielkie, ale już na tyle duże, że mnie wkurzaly. Moze nie dyndają na wszystkie strony, ale jednak się ruszają. No a jak sie przechodzi koło grupki panów takich nieszczególnie wysokiego lotu - to już w ogóle odchodzą komentarze - hej lala, ale masz reflektory, albo - ale bym pomietosił, albo - taką kobitkę to ja bym ehhhhhhhh!!! Nie jest fajnie być widzianą jako cyce,za którymi dopiero stoi człowiek. Można odpowiedzieć po chamsku, uszczypliwie czy jakkolwiek - ale pozostaje swiadomosć, ze jest sie widzianą jako przede wszystkim CYCE. Jakos mi te cyce zmalały, od uprawiania sportu, moze też od wieku - i z cyckami mniejszymi czuję się o niego lepiej. Plus minimizer - i tak jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycata z podkarpacia polski D
no tak fajnie że macie dostęp ja nie mam najtańszy jest u nas triumph jeśli chodzi o staniki na większe cycki reszta to polski chłam typu alles emili czy ava nie ważne jaki masz rozmiar ale staniki są do pierwszego prania i to w rekąch;) raz mi sie udało kupic chińskie biały i ciałowy za 10 i powiem wam że wcale od naszych rodzimych nie gorsze ja wam mówie całe podkarpacie to cholerne zadupie tu nie ma dobrych sklepów z bielizną w większości to z chińska tandetą a i za to sie przepłaca a rozmiaru za chiny nie znajdziesz no ewentualnie sklepy które mają triumpha ale ten triumph to już szyty w chinach i nie to co było kilka lat temu( o dziwo z tamtych czasów jak mam staniki jeszcze to trzynają się po 5lat...ale z nowej produkcji to ledwo rok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycata baba z wielką d......
nie wiem czy zaryzykowałabym kupno stanika z necie bez mierzenia ale jeśli znajdę ten sam co w sklepie za niższą cenę to czemu nie np ja mam chyba większość fasonów z niektórych firm za sobą jak np triumph oni mają takie biustonosze jak loretta i compliment od lat 90 najlepsze fasony i całkiem ładne...tylko gorszy materiał już niestety nie to samo co dawniej może powymieniajmy sie naszymi doświadczeniami odnośnie firm które warto a które nie: ja wymienię te firmy co mi sie nie sprawdziły(nietrwałe ulegają deformacji nawet po praniu ręcznym albo nawet się zbiegają)ok? co wy na to w takim razie wymieniam: Te firmy co sie nie sprawdziły czyli do pierwszego prania: -ava -alles -emili -gaja te co się sprawdziły: -szame (szyte w naszym biłgoraju) -triumph -siltex francuskie biustonosze z bawełny głównie -felina atlantic zaczął szyć biustonosze ale nie wiem jak z rozmiarami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26scio_latka
U mnie sie sprawdzily: Freya Panache Wonderbra Nie sprawdzily sie (dlatego ze nie maja normalnych rozmiarow i bylam zmuszona nosic 75d): Triumph Felina Samanta Konrad (piekna bielizna ale ich rozmiarowka to porazka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
widze, ze macie pewne doswiadczenie, więc moze mi pomożecie. Jak sądzicie, który z tych biustonoszy będzie lepiej trzymał biust? mam rozmiar 75G ( to ejst dopiero duży) i mam już jeden biustonoisz panache, swietnie lezy, podtrzymuje, ale potrzebuje czegoś bez ramiaczek, więc ten: http://www.allegro.pl/item879900752_biustonosz_panache_evie_strapless_ivory_30h_65h.html czy ten: http://www.allegro.pl/item899857896_panache_porcelain_strapless_28f_60f_60g_okazja.html prosze o sugestie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate austen
a ja mam pytanie jak to jest z biustonoszami na zamówienie? droga bardzo jest taka zabawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimber
ja dawałam za swoje nawet po 100 parę złoty i kiedyś doszłam do wniosku, że dlaczego by nie kupić stanika za 10-15 złoty na rynku (skoro moje koleżanki tak robią)- nie zauważyłam specjalnej różnicy (leżą tak samo, wyglądają podobnie), więc już nie przepłacam... Tym bardziej, że za te 70 czy 100 złoty będę maiła więcej staników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panie
zajrzyjcie na stronę bielizna xxl.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wladyslava
Cycata z podkarpacia - robacz w Rzeszowie w centrum handlowym PLAZA kolo leclerca. Nie wiem, czy ten sklep dalej tam jest, ale widziałam jakis rok temu sklep z bielizną, na piętrze, i były tam te wszystkie staniki opisywane na tym lobby cycatych. Duże rozmiary, naprawdę, duże w sensie miski, a nie obwodu :) Jak nie masz daleko, to się wybierz, może akurat ci cos spasuje. Bo to był normalny, stacjonarny sklep, nie zadne tam wysyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycata z podkarpacia
dawno mnie w plazie nie było ale jak będę to zobaczę..nie zaryzykuję kupowania przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potłuczony palikot
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycatka agatka
mam pytanie ktoś wspominał o kremach wyszczuplających jak zareaguje to na biust i czy faktycznie to coś daje ? zmniejszą się te moje banie jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimber, Władyslava - nie wiem gdzie i co sobie ma kto powiesić, ale worki cukru na szyi nie są imitacją ciężaru piersi (chyba, że ktoś chce pokazać jak działa źle dobrany biustonosz), tak jak przyczepienie sobie worka mąki na brzuchu nie da wyobrażenia o otyłości. Kimber, na to, że Ty nie lubisz, jak Twój biust przyciąga spojrzenia (albo Ci się wydaje, że przyciąga) to ja naprawdę nic nie poradzę ;) To nie jest problem biustu, to problem z samoakceptacją... albo z kulturą otaczających Cię mężczyzn, do czego nawiązuje Wladyslava. I co, dlatego Waszym zdaniem każda kobieta powinna ubierać się w czador i burkę, bo nigdy nie wiadomo gdzie się jakiś kretyn wgapi i jak skomentuje? Czy może wszystkie mamy sobie dać zoperować co się da, żeby wyglądać jak spod jednej sztancy i żeby przypadkiem jakiś idiota nie rzucił chamskim słowem? No dziewczyny, zastanówcie się co piszecie! Aha, Kimber, jakie Ty masz w końcu wymiary, że możesz kupować staniki na bazarku i znajdujesz tam dobrze leżące i w szerokiej rozmiarówce? Cycata babo: kupując przez net MIERZYSZ stanik, mierzysz w domu, na spokojnie, pod 10 bluzek i 5 sukienek, robisz zdjęcia i konsultujesz z koleżanką, słowem, masz o wiele więcej czasu i możliwości ocenienia jak leży. Jak nie pasuje to odsyłasz/wymieniasz. Poza tym od niedawna jest sklep internetowy z, uwaga: "waszego" Biłgoraja (http://www.noszebiustonosze.pl/) i możesz spokojnie podjechać i się umówić na przymierzanie (bo żadna z wymienionych przez Ciebie marek nie obejmuje swoją rozmiarówką biuściastych, ani w większości nie mają też dobrej jakości - szame i triumph zwłaszcza, felina jest trochę lepsza ale piekielnie, piekielnie droga!) Ihaha, jakie masz wymiary pod biustem i w biuście i jaki model Panache już masz i pasuje? Będzie łatwiej doradzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
wymiarów nie pamietam już dokłądnie, bo mierzyłam dośc dawno, ale po wielu przymairkach i obliczeniach najlepszy jest dla mnie 75G. Pod biustem mam ok. 86, a w biuście ok. 106, ale dokłądnie bym musiała zmierzyć jutro. A mam nastepujacy biustonosz i jest idealny, w zyciu nie miałam lepiej dobranego: http://www.allegro.pl/item903637341_ariza_panache_70d_wyprzedaz_kolekcji_2009.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuni1
Apeluje żeby w takich postach pisać konkrety jak pomóc w takich sprawach. Np. czy dobre jest bieganie czy jakieś środki modelujące sylwetkę... Bo człowiek przeczyta 20 stron komentarzy, z których nic się nie dowie tylko słucha jakiś narzekań i kto jakie ma rozmiary. Do rzeczy nie zaśmiecać głupstwami forum takiego typu. Jak ktoś nie ma nic mądrego do napisania niech nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargamelowa
jak sie ciesze ,że jest ten wątek ;) to jak z tymi markami biustonoszy? ja powiem tak z feliny mam 2cz kostium kąpielowy 38E kosztował mnie ok 300zł ale było warto jest nie zniszczalny i ma fajny kolor a kostium pływacki (nawet 2 teraz bo mama wyrosła w szerz a też jest cycata) mam z areny specjalny na duzy biust też nie był tani ;) a co do bielizny ;) mi sie akurat szame sprawdziło ;) i tiumph a alles to po 2ch praniach nadaje się na śmietnik ;) nosi ktos staniki z naturany słyszałam ,że są dobre nawet mają duże miseczki ale jak jest naprawdę nie wiem bo mam tylko granatowe stringi z naturany ulubione zreszta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimber
Best_bra wiadomo, ze żadne worki nie bedą tak jak biust, ale chodziło o to, że też są niewygodne i żeby faceci się przekonali, że to nie jest tak łatwo nosić biust a tym bardziej taki duży. Ja mam wymiary takie jak podałam i nic się nie zmieniło- kalkulator wyliczył mi 70I, ale zdecydowanie twierdzę, że nie ma takiego rozmiaru... Cały tydzień chodziłam za takim i nawet w tych sklepach, gdzie staniki po przecenie (40%) kosztują po 90 parę złotych nie znalazłam takiego rozmiaru; w dowód ekspedientka pokazała mi miseczkę F i wyglądała dość dużo- nie mówiąć o I (gdyby tylko była)... Wymierzyłam się dokładnie z instrukcją, więc widać kalkulator kłamie, bo z mojej strony nie może być pomyłki. Nie mówiłam o pełnej rozmiarówce na bazarze, bo to by było szalenstwo- na rynku kupuję takie 70-75 C/D (zależy z jakiej firmy jeszcze) (kalkulator wyliczył 70I) I wcale nie wydaje mi się że mój biust przyciąga sporzenia, bo jeśli mi się wydaje to muszą mi się też czasem zdarzać przesłyszenia... "ale masz cycki", "masz cyce jak donice", albo "jaaaakie wielkie" (raczej nie stopy przecież)- taki komentarze często mi towarzyszą szczególnie latem kiedy ubieram się lekko i przeważnie- bynajmniej ostatnio- noszę dopasowane t-shirty, więc nie powiesz, że mi się wydaje- i to nie jest śmieszne a wręcz przeciwnie- przykre i w tym wypadku burka bardzo przypadła mi do gustu (czasem chodziłam w szerokich ubraniach, żeby ukryć najpierw brzuch potem biust następnie jedno i drugie a teraz trochę schudłam to chociaz brzucha się nie wstydzę i całkiem go akcepuję mimo, że mam jeszcze sporo tłuszczyku, więc też nie możesz mówić, że mam obsesję, bo gdyby tak było to miała bym obsesję nie tylko na punkcie biustu, ale na innych też na przykład- mam malutkie stópki 35 czasem 34- ludzie śmieją się, że jak pantofelek mam nibynóżki, albo dłonie też mam malutkie- gdyby rękawiczki były XS to pewnie bym takie nosiła dobrze, że są szmacianki chociaż z tym nie mam problemu, albo na punkcie swoich rozstępów- mam ich naprawdę dużo, ale nie o to chodziło...) A co do niezbyt rozgarniętych panów niżeszego rzędu to chyba masz troszkę rację, ale obojętne kto by to nie był, to słyszeć takie uwagi nie jest miło i jesli masz duży biust to jestem przkonana, że nieraz się o tym przekonałaś i to osobiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
dziewczyny mam jeszcze pytanie, co do rozmiarów staników. Nieraz spotykam się z rozmiarami (polaska rozmiarówka) 34A, 38B itd. Jaki to jest odpowiednik obwodu pod biustem. Chodzi mi o to, ze np. 80E, to inaczej 42E? Czy moze inaczej? jakie sa odpowiedniki jednych rozmiarówek i drugich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuni1: jak pomóc? Przede wszystkim dobrym biustonoszem, poprawnie dobranym, różnicę wizualną możesz zobaczyć tutaj: http://stanikomania.blox.pl/2007/08/Kwestia-rozmiaru.html http://stanikomania.blox.pl/2008/02/Biust-osiemnasty-czyli-pozegnanie-z-DD.html Jeśli masz nadwagę to po schudnięciu biust może się zmniejszyć. Może, ale nie musi. I to tyle – żadne kremy, masaże czy inne cuda piersi nie zmniejszą, tak jak nie zmniejszają żadnej innej części ciała. == Ihaha, przy tych wymiarach celowałabym w 36(80)F w Porcelain i w 34FF w Evie (ponoć jest luźniejszy i ma większe miski). Evie jest bardziej zabudowany od Porcelanki, ale w obu przypadkach dziewczyny chwalą podrzymanie: http://balkonetka.pl/katalog/bra/panache-evie-2 http://balkonetka.pl/katalog/bra/panache-superbra-porcelain-strapless-2 Kształt piersi w nich jest nieco inny, i, nieukrywajmy, nie da się przewidzieć który model się sprawdzi na Twoim biuście, najlepiej jakbyś mogła przymierzyć oba. W Twoich okolicach rozmiarowych możesz też spróbować bezramiączkowców z Wonderbra :) == Gargamelowa, a jakie masz wymiary pod biustem (mierzone ciasno, na wydechu) i w biuście? Bo na pewno da się znaleźć lepsze i tańsze od Feliny (o co najmniej połowę) staniki na Twój biust :) == Kimber, a jaką miseczkę F Ci ekspedientka pokazała? Bo takie 80F to jest ciut pojemniejsze od 70I, 90F ma pojemność jak... 70P mniej więcej :D Zaś 65F jest sporo mniejsze (odpowiada 70D) :P Jeśli z kalkulatora wychodzi Ci 70I to takiego rozmiaru potrzebujesz (w markach brytyjskich to 32FF), ewentualnie 75G w modelach ścisłych. Nie uwierzę, żeby bazarkowe 75C czy 75D (o 70D nie mówią, bo to stanik o miseczce takiej jak 75B) było na Ciebie dobre i dopasowane, bo to rozmiary na piersi o kilka rozmiarów mniejsze, na taki oto biust: http://balkonetka.pl/katalog/size/34d http://balkonetka.pl/katalog/size/75d A Ty potrzebujesz takiego: http://balkonetka.pl/katalog/size/32ff Tu jest świetny filmik pokazujący co daje zmiana właśnie 75C na 70I: http://stanikomania.blox.pl/2009/12/Jak-uniesc-biust-czyli-kolejny-odcinek-bra.html I skoro nie nosisz, i nigdy nawet nie mierzyłaś, stanika w dobrym dla Ciebie rozmiarze, to naprawdę wiele problemów z tego właśnie wynika. Zobacz, ta sama dziewczyna, ta sama bluzka, ale całkowicie inne rozmiary staników i zupełnie różny wygląd w nich: http://stanikomania.blox.pl/2008/02/Biust-osiemnasty-czyli-pozegnanie-z-DD.html W dobrze dobranym biust wygląda na mniejszy, nie ma przyciągającej oko „kreski”wynikającej ze ściśnięcia piersi złych miskach (ani zwracającego uwagę kołysania), sylwetka zyskuje na lekkości. A ta dziewczyna ma biust większy od Ciebie – w rozmiarówce polskiej potrzebowałaby 70M. I naprawdę: dlaczego winisz swoje ciało za to, że ktoś jest chamski? Ja akurat biustu dużego nie mam (65F/70E brytyjskie noszę), ale mimo to zdarzało mi się słyszeć różne gwizdy etc. I co? Mam z domu nie wychodzić, w worki się ubierać? Figę, wisi mi to, bo niby dlaczego miałabym się przejmować panami "niższego rzędu"? Cham chamem zostanie, a ja go minę i pójdę dalej żyć własnym życiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargamelowa
ciasno pod biustem 81 w biuście 98-99 cm zależy przed czy po okresie ;) i wychodzi mi 75 E/F wg kalkulatora ale jak mierze 75E to mnie ciśnie albo się nie dopina a miska bywa czasem przyciasna a 80E leży jak ulał a nawet 80F teraz już nic nie wiem po prostu muszę mierzyć i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×