Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ojojojojejej

ze wstydu mozna zapasć sie pod ziemie

Polecane posty

Gość xdddddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 56785
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbtr
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhf
podnooooooosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooomg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh......
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezaaaam
najlepszy topik xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to troche odswieze
juz sie kiedys na tym topicu wypowiadalam ale przypomniala mi sie kolejna wpadka. Bylo to jakies 3-4 lata temu, mialam okolo 20 lat i bylam cholernie glodna a ze wracalysmy z mama z miasta to postanowilam wstapic do piekarni osiedlowej po chlebek, no i poprosilam o kromke!!! chleba:D babeczka lekko zbaraniala ale szybko stwierdzila ze gdyby miala maslo to by mi chetnie kanapke zrobila:P spalilam cegle zgarnelam bochen chleba i smialam sie cala droge do domu. Rodzice do tej pory sie ze mnie smieja:D pewnie jeszcze cos dopisze bo wielka gapa jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to troche odswieze
nigdy nie bekam w towarzystwie, no chyba ze przy rodzinie;) ale pewnego razu siedzialam sobie grzecznie na fotelu i po duuuzej ilosci pepsi jak wiadomo sporo gazow sie zbiera (ja przekonana ze sama jestem na gorze) beklam sobie raczej glosnawo po czym slysze radosne dzien dobry! a to tata ze znajomym wchodza do pokoju:/ z burakiem na twarzy probowalam sie wtopic w fotel:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to troche odswieze
ojjjj przypomnialo mi sie kolejne zdarzenie:/ ksiadz chodzil po koledzie i zawsze trzeb bylo czytac jakis tam fragment z biblii. My z bratem nie chcielismy czytac, wrobilismy w to mame, ktora tez nie chciala bo "slepa jestem, okulary musze zalozyc, na pewno omine cos bla bla bla" no ale czytala i sie zajaknela, ja spojrzalam na brata ktoremu ju sie oczy smialy i nie wytrzymalam i parsknelam gromkim smiechem i musialam wyjsc uciekac z pokoju:/ jak wrocilam to ksiadz mi kazanie strzelil ze nieladnie jest sie smiac z rodzicow:O:D ja to ogolnie mam problemy z powstrzymywaniem smiechu jak mnie cos rozbawi i to czesto mnie pakuje w klopoty np na studiach, egzaminach, pogrzebach (masakra wiem):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogrzebach
dobra jesteś xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko ja tez tak mam z tym, smiechem. Szczególnie w kosciele i na wykladach wlasnie. Probuje sie powstrzymac i zawsze tak parskne ze szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam calkiem zapuchniete oczy - katar i szukam w torebce chusteczek tylko zamiast nich wyciaglam alwaysa, malo tego na slepo probowalam otworzyc te \"chusteczki\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhhaahahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydze sie sama siebie
kamienny krąg obgadujących mnie ludzi ktorzy to mnie znaja nie znają ale gadają. JA to do jasnej cholery musze czuć Przekichane Chcialabym wyłaczyc ten czujnik odczuwania i zapaść sie pod ziemie. Moje dzieciątka rodzina rodzice a ja gdzie jestem ja?????? juz wydawałoby się że normalnieje a tu taki młot w łeb żeby wbic mocniej w ziemie wydawałoby sie że przyjażń istnieje nawet jezeli jest powierzchoowna ale wieloletnia to istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydze sie sama siebie
ale może to ja sobie wymyślilam dlatego nie chche z nikim się przyjażnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to troche odswieze
a glupie teksty w nieodpowiednich momentach to mam po tatusiu:P kiedys jednemu z klientow mojego taty zmarla zona i facet chodzil smutny, zamyslony itp a moj tata co powiedzial :"a ty co taki markotny chodzisz jakby ci kto umarl" :O nie smieszne, ale moj tata chcial sie zapasc pod ziemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blagam o porade
kilka moich wpadek: 1. jako male dziecko, czesto odwiedzalam z mama pewex. cos kolo tygodniaprzez tym wydarzeniem mama miala imieniny, gdzie pilo sie taki pewexowski szampan, nie wiem czy to byl gran cinzano czy inny ale jakas z marek teraz ogolnie dostepnych. mama poczestowala mnie wtedy tym szampanem, wypilam tak z lyzeczke do herbaty ale mi zasmakowalo no i jako 6 latka, kiedy mama kupowala cos w tym pewexie, zobaczylam za lada butelki tego pysznego trunku ;) i na caly sklep zazadalam wrecz zakupu dla mnie tego szampana, mama najadla sie wstydu, ja jako dzieciak niewiele pameitam czy bylam zawstydzona czy nie 2. te wpadki ogolnie czesto mi sie to przytrafia. Spedzam w lazience nad fryzura z godzine, potem wychodze gdzies z kumpela a ona sie pyta, co mi sie stalo z wlsoami, zazenowana odpowiadam ze nie zdazylam przeczesac albo ze wiatr mi rozwial, a to byla moja misternie ulozona fryzura ;/ 3 najgorsza byla jak z moich chlopakiem, obecnie ex, wybralam sie w odiwedizny do nich, przypadkiem jego matka przyuwazyla mnnie jak pod ich oknem gasze papierosa, wchodze, otwiera moj chlopak, matka zza jego plecow wyskakuje i trajkocze cos zamist sie przywitac" to ty palisz?" nie uslyszam co ona mowila, a zrozumialam ze ona si pyta czy ma do mnie mowic na pani, wiec zamiast odpowiedizec twiwerdzaco ze pale powiedzialam milo mi, Marlena, prosze mowic mi po imieniu...... zenada. kobitka dziwnie na mnie popatrzyla i poszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuiiiiiip
:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuu pppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 767i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×