Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PACHA

znacie jakies fajne zabawy weselne?

Polecane posty

Gość Norka007
JEDNA OSOBA PISZE ZE MIESZKA NIEDALEKO KRAKOWA, DZIWNE BO JA TEZ. WIEC WIERZCIE LUB NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giorgio
czesc wszystkim ktorzy nie lubia idiotycznych zabaw na weselu my jako powstaly niedawno zespol prowadzimy wesela ale nieco inaczej np; spiewamy opere operetke mamy kabaret, piosenke aktorska ,monologi poza tym mamy muzyke dosc modna i kawalki na topie zapraszamy na nasza stronke .www.kapela krakowsla najlepiej przez google wejsc tam na stronke nr tel503331226 polecam serdecznie a.kusza:)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giorgio
sorki moj E-mail to giorgio5@autograf.pl:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulaaaaa
to w mojej miejscowości było tak......... dzien przed weselem zawsze w domu panny młodej robi sie pulter.......i goście świetnie sie bawili........ wiec postanowili ze wezma na rece panne młodą i bedą ja podrzucać no ale niestety byli tak pijani ze nie zdołali złapac panny młodej i spadła uderzyła głową w beton......... odrazu straciła przytomnosć a w szpitalu okazało sie ze ma krwiaka i musieli jej szybko robić opercje bo zagrazało to jej zyciu i była pare dni w śpiączce....... a wesele sie nie odbyło..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kili
a ja byłem na weselu na którym przekładano wałek .najpierw pod pachą a potem miedzy nogami.Jeden gościu jak wkładał walek kobiecie między nogi to tak jej podniósł spódnice że wszystko miała na wierzchu i nie mogła jej utrzymaćLudzie mi9eli ubaw ale to nie tylko on tak robił , lecz wielu po nim próbowało ale kobiety trzymały sobie sukienki i spódniczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzenio
z racji swej profesji na niejednym weselu byłem i wiem jedno, że należy uważać bo o nieszczęście nie trudno, zwłaszcza gdy ma się do czynienia z podchmielonymi wujkami, którzy za mocno huśtają młodych na krześle, podrzucą za wysoko lub też w przypływie weselnej radości wirują z panną młodą w tańcu tak, że jej "wiatrak welon wkręca" (trochę mało prawdopodobne i śmieszne). Moim zdaniem nad tym wszystkim powinien w pewnym stopniu panować wodzirej (z orkiestry) no i oczywiście młoda para (w bardzo delikatny, taktowny i kulturalny sposób) powinna zwrócić uwagę "wujkowi", że może powinien przez chwilę odpocząć za stołem. Moja rada dla przyszłych Pań Młodych to -wesele z kulturą- (zespół muzyczny z klasą), no i oczywiście "sala bez wiatraków:) , a nie będziecie musiały martwić się o wypadki. Wiem coś na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DjLatino
Polecam zabawę nastepującą. Do zabawy zapraszam zawsze wszystkie osoby wolne w stanie cywilnym. Stają w kółku i tańczą. Dyktuję im za co aktualnie mają się trzymać (zabawa raczej dla dorosłych) ;) Zaczynamy od ręki położonej na głowie i schodzimy coraz to niżej. Dochodzimy w końcu do kolan muzyka gra. Goście na mój znak łapią się za kostki i maszerują. Wtedy ja mówię, że mogą usiąść. Więcpierwsze co siadają na parkiecie. Wtedy wyjaśniam, że mogą usiąść do stołów. HEHE naprawdę bardzo wesoła i widowiskowa zabawa POLECAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, super widowiskowa jak wszytskie baby wypinaja swoje dupska i nie widaomo jak dac kroka i się wygląda jak pokraka gdy sie goście już za te kostki trzymają, młodym dziewczyno z krótszymi kieckami kamerzysta wjeżdża pod spódnicę, nie dziekuję za takie zabawy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie takie zabawy są fajne, o ile się samemu w nich nie musi brać udziału, i można sobie obserwować gdzieś z bezpiecznego kąta, jak inni sie błaźnią:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie racje na temat tych konkursow weselnych, polowa z nich jest zenujaca,oblesna i wulgarna. Ostatnio jednak bawilismy sie z zona na weselu kuzyna, jak uslyszelismy ze zespol zaprasza do konkursow to wyszlismy aby nie brac udzialu, ale szybko wrocilismy z powrotem. Konkursy rewelacja,wszystko na poziomie i w granicach rozsadku. Gral zespol Dejavu z Pily.Super,ludzie naprawde na poziomie, swieze pomysly,swietne zabawy. Ostatnio znalazlem ich stronke,podaje dla wszystkich nowozencow, moze sie przyda mysle ze warto WWW.MUSICDEJAVU.PL Muze tez grali super,bawilismy sie zzona swietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmbbb
zabawa z cytryną uczestnicy dostaja plasterek cytryny, muszą włożyć go pod język i zaśpiewać \\\"wlazł kotek na płotek\\\" wszyscy robią takie miny że od śmiechu nie można się powstrzymać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmbbb
albo taniec w parach z balonem między głowami, wygrywa ta para która najdłużej utrzyma balon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmbbb
dobre jest też karaoke, ale najlepiej po północy kiedy juz wszyscy się napija i mają więcej odwagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...giorgio..,aleś wymyślił nowatorski sposób...na wesele.Życzę powodzenia w swoich poczynaniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka zwana wanda.a
ja widziałąm ostatnio taką mało inwazyjną zabawę - Do patyczka jest przywieszony sznurek, a do sznurka przywiązane np andrutowe serce. Na środek sali wychodzi kilka par, kobieta trzyma patyczek, a mężczyzna ma zjeść to serce bez użycia rąk - tan który zje najszybciej wygrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak uniknąć tego badziewnego grania na akordeonie u panny mlodej:O Ja tego nei chce mąż się upiera bo mówi ze to tak jakbym się wstydzila ze za niego wychodze i chciala jak najciszej wyjsc zeby nikt nei widzial :O a to nie prawda ... boje się bo juz w wielu rzeczach poszedl mi na reke i boje sie ze juz bedzie mial dosc i powie ze tez chce miec cos do powiedzenia :O albo głupie zabawy zespół chce zeby mąż jak wejdziemy na sale na takim mini akordeonie zagral i zaspiewal zono moja, mój M. jest strasznie niesmialy wiem ze bedzie sie stresował chce tego uniknąć ale niewiem jak zesugerowac zespolowi zeby jednak z tego zrezygnowal, z drugiej strony boje sie ze jak wszystkie glupie zabawy wykresle i zostaną ze3jakies zwykle to nei bedzie zabawnie :O ehhh z tym wszystkim tyle zamieszania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussaa
właśnie przed chwilą rozmawiałam z rodzicami na temat wesela i powiedziałam że nie chcę żeby zespół grał u mnie w domu,chce żeby czekali na nas na sali.Ale miałam awanturę! nie dali mi dojść do słowa:) że po cichu wychodzę jak wdowa:) że tego jeszcze u nas nie było, jak na pogrzebie,co ludzie powiedzą (to mnie nigdy specjalnie nie obchodziło-ale rodziców tak) ech..dałam im czas ochłonąć bo zdania i tak nie zmienię. Zgodziłam się na zespół mimo że wolałabym dj ale w domu nie chcę tych cymbałków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawka
Czytałam, że coś takiego parę lat temu się wydarzyło. Tak wiele osób o tym czytało, ponieważ artykuł był w gazecie ogólnokrajowej, a nie regionalnej. Z tym, że ja pamiętam, że panna młoda była podrzucana do góry i skrzydło wentylatora poderżnęło jej gardło, potem jej ojciec dostał zawał, a mąż powiesił się w ubikacji. Uważacie, że jest to bzdura??? To dlaczego, tak wiele osób to słyszało lub o tym czytało??? Nie wiem jak było, bo nie jestem naocznym świadkiem, ale jeżeli to naprawdę miało miejsce to pomyślcie co czuli i czują bliscy. Nie powinno się z tego żartować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
tak sie zastanawiam, dlaczego ten mlody sie powiesil??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Absurd
O historii z wiatrakiem także ja słyszałam. Oczywiście też niby wydarzyła się niedaleko mojej miejscowości (a mieszkam w Radomiu). Wedle wiadomości, panna młoda była podrzucana, wiatrak podciął jej gardło, pan młody się załamał i poszedł się powiesić, któryś z ojców dostał zawału a do tego pięcioro gości wracający z tego "wesela" zginęło w wypadku samochodowym... BOŻE KTO WYMYŚLA TAKIE BZDURY!! Przecież gdyby coś takiego się wydarzyło to przynajmniej z tydzień byłoby to na tvn24 i w każdym programie informacyjnym. O masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfuma
Znalazłam gdzieś w necie taki tekst dla Pana Młodego mówiony przez kumpli: List od kolegów Bongiorno Kamillo frajera (Dzień dobry drogi Kamilu) Kontato schizofrenio (bardzo nas cieszy) Liberta kaput (że się ożeniłeś) Akademio kabaretto (w tym uroczystym dla Ciebie dniu) La dyscyplina dyktatore (życzymy Ci wiele radości i szczęścia) Paloma maszkarone (pojąłeś piękną żonę ) Katorga, galera, patoga (po weselu rozpoczniesz normalne życie) Finito amore... (wasz związek będzie pełen miłości) Cinquecento bambini (potem może przyjdą dzieci) Padre Virgilius (zostaniesz ojcem) Silencio mortale (będziesz się cieszyć tą perspektywą) Arszenikos cyjankare (dbaj o teściową) Piwencjo kuflozo (i o teścia) Vizitato prokuratore (a zostaniesz doceniony) Gratulacjone (życzymy Ci) Non kolaboracjone (miłej współpracy) Forsa finito (dużo pieniędzy) Apartamento sutereno (ładnego mieszkania) Karocze sireno (dobrego samochodu) Prego ciao Italia Bongiorno ogródek, sekator, działka (udanych wakacji co roku) Cavalieros Sicilianos Italianos (tego wszystkiego życzą Ci koledzy ze słonecznej Italii) może nie jest to zabawa ale mogłoby być wesoło co myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D.j. RUDI
Ja znam kilkanaście zabaw ale nie chce mi sie ich tu opisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kareta mi się podoba
Ta zabawa nie jest jakaś obciachowa, a wesoła ;) Widziałam na jednym weselu i fajnie sie goście bawili - niektórzy celowo sie mylili, żeby móc wychylić kielonka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolnaDroga
hahahahhah czytam Was i wpadłam na genialny pomysł ......moze przeprowadzimy próbę ....?ciekawe czy wkręcony welon powiesi młodą panne;-) no chyba żejma@sukcesnet.com miała go przybity gwoździami albo przyklejony na ośmiorniczkę.EEEEEEE ! to juz chyba kryptoreklma była ....pozdrawiam wszystkich życząc szampańskiej zabawy a w Nowym Roku spełnienia marzeń i choć odrobiny dystansu .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam swietna zabawe i nie zenujaca. Za stolem naprzeciw siebie siada dwoch panow, jeden od panny mloddej, drugi od pana. Przed soba maja gleboki talerz pelny piwa, obok lyzke. Na stole lezy czapka zimowa, wielka gruba rekawica i kostka do gry. Zaczyna pan od panny mlodej, ruca kostke, potem drugi, i tak na zmiane, dopoki ktorys nie rzuci szostke. Wtedy ten zaklada czypke na glowe, rekawice na reke i lyzka probuje wypic jak najwiecej piwa. W tym czasie drugi szybko rzuca kostka dopoki nie rzuci szostki, i wtedy zmiana, zabiera czapke i rekawice, zaklada i pije swoje piwo z talerza. I tak w kolko dopoki jeden z panow nie wypije calego piwa. Ten oczywiscie wygrywa. Caly czas panow dopinguja goscie weselni, kazdy swoja druzyne (panny mlodej lub pana mlodego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talena
Nie wiem jak było z tymi wirującymi pannami młodymi, ale moja kumpela ma do dziś ubytek małżowiny usznej po "podnoszeniu" na osiemnastych urodzinach, właśnie oberwała wiatrakiem, dobrze, ze tylko w ucho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jest jeszcze jeden problem.Zabawy weselne dobre są wtedy,gdy nie jest ich dużo(bo to nudne),a szczególnie te, w których "występuje" kilka osób,reszta to gapie i "komentatorzy".Najlepsze weselne zabawy,konkursy,to te,w których udział biorą wszyscy bawiący się na parkiecie.Takich zabaw jest niestety mało,pozostaje więc dobry kontakt wodzireja z orkiestry, z publiką.Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i tu należy podać nazwę zespołu,orkiestry,kapeli:):):)...Tak jednak nie należy czynić.Ważne jest, nie sto konkursów..itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JDFJSHDFJSHDFJHSJFHSJDFHJSFSHF
podnosze bo topik swietny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×