Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasiaC

Ciąża po laparoskopii !!!

Polecane posty

Cześć dziewczyny... Zgadzam się z Allisma co do laparoskopii,życzę Wam dziewczyny abyście szybko zafasolkowały po zabiegu:)....3mam bardzo mocno kciuki za wszystkie starające. martabz-nie bój się,będzie dobrze:). bardzo dobrze Cię rozumiem,ja też już chyba wszystko w necie przestudiowałam na temat niepłodności...ja jestem 3 m-ce po laparo i jak na razie brak efektów a do tego znów powróciły nieregularne cykle:(... w środę wzięłam ostatnią luteinę i czekam na tą wredną małpę... 3majcie się,życzę powodzenia... P.S.Kolacja i długa rozmowa pomogła:):):).dziękuje za wsparcie i dobre rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhkjh
czesc ja mialam laparoskopie 2 lata temu z tymże juz 2 razy pękl mi prawy jajnik przez torbiel torbiel miala 10 cm mam teraz 27 lat i jestem w 30 tyg ciazy:) z tego co mowil lekarz, prawy jajnik mi chyba nie jajeczkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martabz
Witam! Nie wiem jak to jest ,ale po tym wszystkim jakos przestalam sie bac ,wrecz nie moge sie doczekac tej laparoskopii.Po waszych komentarzach wierze ze jest potrzebna i ze wszystko bedzie dobrze.Teraz mi lzej na duszy i sie nie stresuje az tak,pewnie blizej terminu troche bede ,ale jestem pelna nadziei ze w koncu cos zmieni sie w moim zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martabz-:) Pewnie że będzie dobrze:),ja też się stresowałam przed zabiegiem,pierwszy raz w szpitalu,pierwsza narkoza...ale czego nie zrobi się aby w końcu zajść w ciążę:).3mam kciuki,będzie dobrze:).pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martabz a zobaczysz jak czas szybko zleci i już będzie po :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasiulka
Jeśli chodzi o laparoskopię to nie taki diabeł straszny... Nie bójcie się dziewczyny. :))) Trzymam za Was kciuki :) BĘDZIE DOBRZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martabz
Dziewczyny dziekuje za te wszystkie dobre slowa:)Juz naprawde przestalam sie bac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martabz
Tak mnie dzis cos wzielo na wspominki.Pamietam jak zaczelismy sie starac-to bylo 2 lata temu i nie wychodzilo-jeden miesiac nic,drugi,trzeci w koncu weszlam na jakies forum-okazalo sie ze jest duzo takich dziewczyn i dostalam ochrzan ze to nie az trzy miesiace tylko trzy...nie rozumialam o co chodzi -to byla dla mnie wtedy tragedia -nie rozumialam zachowania dziewczyn-dzis je bardzo dobrze rozumie-wiem ze te trzy miesiace to nic -a sama znalazlam sie w gronie tych co czekaja i czekaja-na obecna chwile chce miec dziecko -ale nie wiem czy czas gra tu jakies znaczenie-bo wiem ze to nie jest takie latwe przynajmniej u mnie.Teraz tak siedze i sie smieje pod nosem z siebie -jaki ten los jest ironiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,jestem miesiac po laparoskopii.Staram sie juz dlugo o dziecko.Zapraszam na gg dziewczyny ktore chca pogadac i wymienic sie spostrzezeniami.2217347

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tutaj taka cisza??? Co u Was dziewczyny???Ja w sobotę dostałam @...już nie liczę na ciążę... pozdrawiam Was dziewczynki i życzę miłego dnia:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkanici
Witam Was moje drogie :) Do dziewczyn przed laparo: nie bojcie sie, na prawde to jest tak "delikatna" operacja,ze organizm szybko dochodzi do siebie :) Ja po 2 dobach w szpitalu zostalam wypisana. Poczatkowo czulam sie slabo, ale duzo jadalam witamin w postaci sokow i warzyw wiec szybko nabralam sil. Co do mnie, to podczas wizyty kontrolnej lekarz, tak juz pisalam chcial mnie wprowadzic w stan menopalzy Nie upieral sie jednak,gdy powiedzialmze chcemy od razu z mezem probowac zajsc w ciaze. Wyslal mnie na badania hormonow. Miala ktoras z was badane hormony??? W jakim dniu cyklu? trzeba sie przygotowac jakos? moj lekazr prowadzacy nic na ten temat nie wspomnial. Dzis trafilam do innego lekarza i ten mi mowi ,ze trzeba przyjsc na czczo, nie denerwowac sie i nie brac prysznicu, bo to wszystko wplywa na poziom hormonow. slyszalyscie cos takiego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga5555
Witam was mam do was pytanko. Otoz mazm torbiel na jajniku 3,5 na 5 dostalam tabletki jesli po 2 miesiacach nie zniknie to czeka mnie laparoskopia. Powiedzcie mi kochane po jaKim czasie od zabiegu mozna starac sie o dzidzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszkanici-ja miałam robione wszystkie hormony,jedne miałam w określonym dniu cyklu(ale już teraz nie pamiętam jakie i w którym dc) a inne bez różnicy.przed laparo też robiłam hormony i ze względu na moje nieregularne cykle robiłam w obojętnym dniu:(.byłam na czczo...Życzę Ci powodzenia i trzymam kciuki abyś jak najszybciej zafasolkowała:).pozdrawiam:) kinga5555-trzymam kciuki,oby torbiel zniknął...a jeśli już będzie laparo to my zaczęliśmy staranka tydz po laparo:)zależy jak się będziesz czuła i co Ci lekarz powie:).pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka24
Hej dziewczynki!!!! Dawno nie zaglądałam. W grudniu miałam laparoskopie, bałam się okropnie, cały czas łzy mi leciały przed zabiegiem bo nie miałam ciekawej sytuacji..., ale wszystko poszło dobrze. Nie trzeba się bać, lepiej szybko się wyleczyć niż czekać aż zrobi się jeszcze gorzej.... Teraz jest wporządku ale mąż ma słabe nasienie, na szczęście trafiłam do dobrego gina i skierował męza do androloga, powiedział, że poprawi się nasienie to 1 plemnik jak bedzie w 100% zdrowy to zajdę w ciąże. Ja też już traciłam nadzieje, płakałam, bardzo się staraliśmy, witaminki itp..... i nic znowu okres i znowu płacz ale mam nadzieję i modlę się do św. Gerarda o macierzyństwo i wierzę że w końcu Nam się uda. Nadal trzymam za Nas wszystkie kciuki i wierzę , że każda z Nas doczeka się upragnionego dzidziusia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lindunia30
czesc Wczoraj mialamlaporoskopie,,najgorszy byl wynik,jak WYROK. obydwa jajowody sa zrosniete w srodku i nigdy nie zajde naturalnie w ciaze,te slowa lekarza zostana do konca zycia w mojej glowie..Nawet nie pamietam co dalej mowili bo plakalam i nic juz do mnie nie docieralo...Teraz zostalo tylko in vitro,na ktore nas obecnie nie stac. w poniedzialek termin w klinice i zobaczymy co dalej,Pan profesor zrobil duzego babola bo powinien mnie najpierw dokladnie przebadac a nie robic ineminacje,ktora tez kosztuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lindunia30
Boje sie ze juz nigdy nie zostane mamuska. To jest przykre i ciesze sie ze moge sie komus tu wygadac, wy wszystkie dobrze wiecie jak to jest..Ciezko jest sie pogodzic z tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lindunia30-tak strasznie mi przykro:(:(:(.kurde,dlaczego to in vitro nie jest refundowane...???każdy ma prawo do szczęścia ale nie każdego na nie stać...inne p**** wyrzucają a my które tak bardzo pragniemy nie możemy zaciążyć:(to takie niesprawiedliwe.trzymaj się kochana i napisz co powiedzieli w klinice...pozdrawiam ewka24-ja też wierzę że mi jak i wszystkim starającym się uda,ale przychodzi taki moment w życiu że się ma dość,brakuje sił...a w koło pełno zaciążonych dziewczyn co jeszcze bardziej dołuje:(.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lindunia30 strasznie Ci współczuję ale myślę że jak tylko będziecie mieć pieniążki to będzie i in vitro i doczekasz się maleństwa a może nawet dwoje na raz :) Pozdrawiam Cię serdecznie, musisz się jakoś trzymać. Ja ostatnio też małe załamanie :( od następnego cyklu zaczynam brać Clo potem zastrzyk pregnyl no 2 tygodnie niepewności ale to dopiero za miesiąc teraz jest za późno :( od teraz mam brać jakieś zastrzyki w brzuch codziennie po jednym brrr Kolejny miesiąc czekania i myślenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wo
witam,jestem 4 dni po laparo,czuje sie fatalnie,strasznie nie czysci.powód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lindunia30
ale dziewczyny trzymam sie ,mam wspanialego meza bez ktorego nigdy bym soebie nie poradzila z tym wszystkim psychicznie...Ale jakos nie potrafie pogodzic sie z ta mysla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
miesiac po laparoskopi miałam inseminację, za 9 miesiecy był na świecie juz mój synek, leży teraz koło mnie, ma 5 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lindunia30
Wo ja tez miala w poniedzialek laporoskopie,i powiem ci ze mam wrazenie ze z zoladkiem cos nie tak,bo cos zjem i chodzic nie moge,podobno to ten gaz ktory jeszcze zostal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lindunia30
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnn no to szczesciara, ciesze sie z toba,ale rozumiem ze przepchali jajowody??buziaki dla synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka24
Ksiulka 1985!!! Wiem, że to bardzo boli, wczoraj trzymałam na rękach 1,5 tygodniową dzidzie mojej koleżanki i z resztą wśród moich znajomych nie ma takiej osoby ktora by nie miała dziecka lub była w ciąży, więc dokładnie wiem jak się każda z Nas czuje. Trzeba wziąść się w garść i czekać....niestety czekać ale doczekamy się. Najgorsze jest to ,że metody wspomagające kosztują i zastanawiam sie kiedy to może się zmienić. Każda wizyta u lekarza przynajmniej 70zł, inne badania nawet samych hormonów kosztowały mnie 290zł, usg 140, wizyta u Profesora przed zabiegiem to kolejne 150zł i tak w kółko, ciągle wydatki a tak naprawde nadal czekanie na te dwie kreseczki....Ktoś powinien zrobić z tym porządek i wszystkie sprawy dotyczące tych problemów powinny być choć w połowie refundowane.POZDRAWIAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam tak jak wczesniej pisałam, w pon 31.05 miałam laparo. WNIOSKI: bardzo dużo zrostów, oba jajowody na szczęście drożne...jeden troche mniej, ale na drugim spore zmiany endometriozy i torbiel , którą usunięto. mam 6 m-cy na intensywne prace nad zajściem w ciąże bo po tym czasie wszystko sie podobno odnawia pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martabz
Czesc Dziewczyny! Ja zaczynam schizowac teraz ...po tym co przeczytalam -termin mam za dwa tygodnie na laparo-teraz sobie uswiadomilam ze moze nie byc tak kolorowo-chcialam zeby cos znalezli i bylo ok i w koncu sie udalo...ale teraz juz sama nie wiem... Wczoraj tak myslalam przed spaniem i sobie uswiadomilam ze z mojej paczki znajomej tylko ja chcialam miec dziecko zaraz po slubie -od nich nikt nie chcial...obecnie mija dwa lata i wszyscy maja juz swoje malenstwo tylko ja nie mam-ironia losu. Zeszlej nocy snilo mi sie ze poszlam do szpitala i nie wiem jakim cudem bylam w ciazy urodzilam coreczke miala ok2,5kg ...byla najbrzydsza na oddziale z dzieci-wiem glupio tak mowic ale tak bylo w tym snie-a ja i tak widzialam w niej najpiekniejsza i najwspanialsz istotke jaka widzialam -tulilam ja i plakalam ze szczescie -bylam taka szczesliwa do momentu jak maz mnie nie obudzil jak widzial ze placze i tule sie do koldry-bylam zla -bo moje szczescie przestalo trwac,a mimo ze byl to tylko sen -bylo pieknie. Obecnie opadam z sil ,mimo snu ,laparoskopii znow przestaje wierzyc ze kiedys sie uda ,ze bedziemy miec ta dzidzie-powiedzialam wczoraj mojejmu mezowi ze ja juz nie wierze,nie widze sensu,boje sie co bedzie dalej,nic mnie nie cieszy ,nic mi sie nie chce-a on na codzien malo wylewny w swoich odczuciach powiedzial ze mu sie nic nie chce tez i ma dosc-ale mam mu tak nie mowic -bo to jedyny sens jego zycia i chodzby mial sie starac 5 lat to bedzie -serce mi peklo z bolu jak to uslyszalam-bo nie sadzilam ze On tez tak mocno to przezywa...mam dola,warjuje ,nie wiem wszystko jest nie tak.Czuje wielka pustke ,ktorej nie da sie niczym zapelnic.Trzymam KOchane za Was bardzo mocno kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki... Co u Was słychać??? Alissma-ja samopoczucie???minął dołek???mam ogromną nadzieję i trzymam mocno kciuki aby tym razem się udało:). antonina01-to teraz trzymam za Ciebie kciuki,obyś szybciutko zaciążyła;)!!! martabz-ja też mam bardzo podobną sytuację do Twojej...wkoło znajome w ciąży, a ja choć bardzo chcę nie mogę zaciążyć:(...to takie przykre:(.ostatnio miałam taką sytuację...obok mnie mieszka kuzynka która ma 2letnią córeczkę ale nie umie docenić tego szczęścia jakie ją spotkało,nie dba o nią,woli kupić sobie wiśnióweczkę i papierochy niż małej serek itp,serce się kroi,rozpieszczam małą jak mogę i wiecie co??od dwóch dni mała do mnie mówi mama a do swojej mamy ciocia,płacze jak od niej wychodzę.to takie niesprawiedliwe:(.wiem że byłybyśmy idealnymi mamusiami,że zrobimy wszystko dla swoich pociech,a te france co mają dzieci piękne i zdrowe w ogóle tego nie doceniają...a jeśli chodzi o sny to ja już nie raz byłam w nich w ciąży,a raz nawet rodziłam,czułam ten ból itp.dzieje się tak bo myślimy o tym...najgorsze jest to że zrobiło się ciepło i dopiero teraz widzę ile w koło jest dziewczyn w ciąży,przykro mi jest,ale co ja mogę??jedynie czekać co czas pokaże... trzymajcie się dziewczyny...przyjdzie i na nas czas:).pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilkaaaa
witam, kiedy miałyście wynik badania histopatologicznego po laparo? Ja mialam laparo 27.04 w CKS Mswia i nie mam jeszcze wyniku, nie wiem co myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jestem nowa na tym wątku. Mam do was pytanie czy któraś z was miała robione laparo w Poznaniu na Polnej? Jeżeli tak to jak długo czeka sie tam na zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×