Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasiaC

Ciąża po laparoskopii !!!

Polecane posty

Gość milenka19851
asik- nie wiem czy jestem silna, czasami wydaje mi się, że już dłużej nie wytrzymam ale wciąż mam nadzieję, że będzie lepiej...a jak będzie to można sobie wyobrazić, życie z alkoholikiem nawet nie pijącym to ciągły strach,że do tego wróci:( czasem się zastanawiam czy w tej sytuacji chce mieć dziecko...ale tak chciałabym ale nie wiem czy powinnam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, jestem już w domu, w czwartek miałam laparoskopie i chyba nie za fajne mam wyniki :(:( pisze tak: Rozpoznanie: Niepodłodność pierwotna, Podejrzenie PCO,Endometrioza AFS II/III stopień, Cysta około jajowodowa prawostronna. no i zrobili mi : Chromopersuflacje jajowodów-pozytywna, elektrokauteryzacje jajnika prawego, wycięcie cysty. lewego jajnika nie ruszał bo powiedział ze za dużo zrostów i nastąpiło krwawienie więc dalsze manewry były niebezpieczne.. Jestem przybita strasznie ,nie wiem co mam teraz myśleć o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
dziewczyny ja tez ostatnio szuklam na poczcie czegos i trafilam na wrozke od babci ;)) dla przypomnienia "Droga Pani Justyno, odpisuję to co z kart wyczytała Babcia: bedzie Pani matką i to już wkrótce. Na razie nie jest Pani w ciąży dlatego, że mocno się tym Pani stresuje- samym faktem, że może Pani nie być matką. Co chodzi o pracę, to sprawa nie wygląda już tak kolorowo, ale widać jest,że w przyszłości nie będzie żadnych problemów finansowych. Zyczymy Pani wszystkiego najlepszego i dużo szczęścia. Życzymy wszystkiego najpiękniejszego i dużo radości." w piatek prezes przyniosl nam do porwania nasze wypowiedzenia ;)) wiec babcia prawde powiedziala ;)) my mielismy w pracy wczoraj grila firmowego oczywiscie justyna znowu mysiala stronic od wszystkiego i przez to chyba juz czesc osob domysla sie co i jak... wiec skoro juz pazdziernik bedzie .. wypowiedzenie porwane to mozna im powiedziec ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka19851
Talusia- nie przejmuj się na zapas, tylko porozmawiaj ze swoim lekarzem, z tego co piszesz to jajowody masz drożne, więc to bardzo dużo, nie jestem specjalistą, dlatego najlepiej jak porozmawiasz z ginekologiem, co i jak dalej proponuje:) nie martw się i myśl pozytywnie Justa- o co chodzi z tą wróżbą babci?? ja też bym chciała poradzić się babci:) jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi1979
właśnie o co chodzi z tą wrózbą? skąd ona ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
no właśnie co to za wróżba? A ja już jestem po wielkim bólu miesiączkowym dwa dni dziś już małe krw. ale za to jajnik mnie bardzo kluje. Talusia nawet jak się okaże że masz tylko jeden jajowód ok to nie martw się to nie koniec świata tak też można zajść w ciążę. Pierw popytaj twojego lekarza i nie martw sie kochana na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj milenko..bardzo współczuję, mój maż też lubi sobie chlapnąć co kiedyś strasznie mnie denerwowało bo robił to bez umiaru nawet siedząc w domu, od kiedy choruję i widzi jak to wszystko przeżywam, uspokoił się.. kiedyś jak wychodził z domu to bałam sie w jakim stanie wróci, jest dobrym facetem ale do alkoholu ma słabość i nie zna umiaru, bardzo Ci współczuję- to choroba, ja dużo z moim mężem rozmawiałam, dużo było o to kłotni, mówiłam mu co czuję jak sie tak czy tak zachowa, troche pomogło tzn teraz tak jak mówiłam bardzo martwi się mną a nie jest łatwo bo mam straszne chwile ostatnio... i masz rację.. ile jeszcze może nas złych rzeczy spokać :( asik Ty jesteś kochana dziewczyno..w czwartek zadzwonienie nawet do szpitala było nie na moje siły i poprosiłam przyjaciólkę zeby sie podała za mnie i zadzwoniła, wyniki we wtorek.. co teraz przeżywam.. tego nie da sie opisać..dziękuję ze o mnie myślisz, we wtorek trzymaj za mnie kciuki.. tak strasznie sie boje :( justa.. mało co mnie teraz rusza ale ta babcia wróżka mnie zaciekawiła ;) gdzie ona"urzęduje" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo Wam dziewczyny wspolczuje... ja nie wiem co to za bol ale mysle ze to straszne uczucie ... a co do wrozby ... kiedys jakas dziewczyna znalazla na kafeterii ze jakas babcia powrozy ... ze wysyla sie maila do jakies dziewczyny a jej babcia stawiala karty. Podawalo sie imie i date uroodzenia no i oczywiscie pytanie ktore Cie nurtowalo .. i ta dziewczyna w imieniu babci odpisywala... to chyba juz nie działa bo dawno tam nikt sie nie odzywał ale zawsze warto spróbować a noż moze jeszcze odpisze tu jest link do tej strony z kafeterii http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5285224 sprobujcie zadac pytanie a moze noz Wam cos ciekawego ( i mniejmy nadzieje ze pozytywnego) powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten mail juz chyba jets niekatualny bo spóbowałam napisac na niego i jakiś dziwny mail zwrotny mi przychodzi.a ja mam dzisiaj 35 dc i chyba już dzisiaj przyjdzie. najsmieszniejsze jets to bo mam już bóle okresowe od przeszło tygodnia a mój mąż chciałby poszaleć a ja mu tylko mówie że nie bo zaraz dostanę i biedak musi czekać hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzis sie polało:( tak wiec jutro z rana ide na badania zlecone przez lekarza, hormonów a od wtorku CLO, trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
Dziewczynki trzymam kciuki za kolejne cykle starań: ))) oby były ostatnie :)) Asik z niecierpliwością czekam na dzisiejszą relacje z badania i oczywiście trzymam kciuki aby wszystko było ok i oczywiście, żeby maluch pokazał co tam ma :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
ja dzis powiedzilam prezesowi ze jestem w ciazy ;)) jeden kroczek zrobiony... jeszcze musze zadzwonic do mojego kierownika ktory jest w senatorium ...eh ale jakos to bedzie ;) grunt ze krok zrobiony ;)) a dzis kolejna kolezanka powiedziala ze jest w ciazy ;)) wiec poki co na 6 dziewczyn to juz 3... niezla statystyka ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
Justa to powoli do przodu :) W końcu możesz się normalnie cieszyć ze swojego szczęścia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie.. nie musze juz nic kryc ;)) hehe jakims trafem jak powiedzialm prezesowi to juz dzis pol firmy wie ;)) ale co tam ;) wiesci roznosza sie szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
a dobre szczególnie szybko :)) hehe a mówią ze kobiety to gorsze plotkary :P Jak widać to nie do końca prawda bo faceci potrafią być jeszcze gorsi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a u mnie juz dzisiaj, najpóżniej jutro przyjdzie@, bo juz ból że masakra. no i zacznę chyba tę kurację clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
Asik i jak tam na badaniu?? Opowiadaj kochana bo ja z ciekawości umieram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) tak późno piszę, bo byliśmy jeszcze u rodziców. Lekarz robił usg na brzuchu i wszystko widzieliśmy :-) główka, rączki, nóżki, nosek itd. To co między nogami też :-) niby chłopak, ale to tak jeszcze nie do końca pewne, bo lekarz mówi, że różnie może być :-) dostaliśmy też płytkę z nagraniem całego badania. Potem pobrali krew i za ok tydzień maja przysłać wyniki. ?Jakby coś nie tak było to zadzwonią, żeby samemu odebrać i omówić co jest nie tak. Ale mamy nadzieję, że będzie ok. Justa, dobry krok. Fajnie, zobaczysz jak szybko minie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
No to super:) Gratulacje syneczka:) Mam nadzieje, że jutro też zobaczę co tam jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo możliwe :-) dość długo to badanie trwa, więc pewnie zdąży się odwrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj na zastrzyk idę :) a potem 14 dni czekania na efekt - zobaczymy. fluidki ciążowe przyję - dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny, ja też czekam... Będzie wszystko ok na pewno i skończy się na strachu. :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie :( rano powiedzieli ze o 14 będzie transport z wynikami.. pracuje do 15 wiec podjade zapytać.. co za stres brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byłam ostatnio na wizycie u gin to kazała przed inseminacją (gdybysmy się zdecydowali), porobić badania oboje z mężem: HBS, HCV,HIV,USR. czy wy tez musiałyście zrobić te badania i czy może któras się orientuje czy te badania można zrobić na nfz? a ja dalej czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
Ja już po badaniu :) wszystko super maluch zdrowy:) Niestety nie wiadomo nic o płci. :) Cóż poczekamy zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHYBA NIE MA SZANS ABY ZROBIC TE BADANIA NA NFZ. Ja mialm jakies 3 badania napewno hiv i cos jeszcze ... ale prawde mowiac nawet nie widzialam wynikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety.. pojechałam do szpitala byłam tam dosłownie 5 po 15 i juz pozamiatane :/ jutro rano spróbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajka26
cześć ja miałam laparoskopię w sierpniu zeszłego roku, lekarz przegapił 7cm torbiel czekoladową no i oczywiście wykryli endometriozę, potem robiły mi się krwiaki i torbielowate jajniki, od grudnia do końca kwietnia miałam Visanne a w lipcu nie dostałam już okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×