Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasiaC

Ciąża po laparoskopii !!!

Polecane posty

Gość nevergetup
Asik dzieki bardzo:) Mam do was pytanko czy was też bolał tak brzuch? Ja normalnie dziś wymiękam..... boli mnie prawa strona, nie potrafię zlokalizować czy boli to pachwina czy okolice jajnika. Momentami promieniuje aż do kręgosłupa więc pewnie to rozciąganie więzadeł ale już sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny musimy łapac te fluidki hehe :) No Ty masz werka 39 dc a ja mam 34dc,no u Ciebie to wielkie prawdopodobieństwo ze Ci sie udało :) 3mam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy i ja moge Was zaprosic na fejsa???POzwalam sobie zaprisc te ktore sie tutaj wymily z nazwiska, jakby co to jestem ja:Lacrima :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa, oby było wszystko ok. Dobrze, że możesz o każdej porze do lekarza zadzwonić i że Ciebie nie straszy tylko uspokaja :-) Co do foliku, słyszałam, że bierze się go do 12 tyg ciąży. Potem już nie ma takiej potrzeby. Nevergetup, mnie też bolał brzuch i się martwiłam. Wtedy Psikusek pisała, że też tak miała. No i lekarz kazał brać no-spę nawet 3 razy dziennie. Mówił też, że to normalne, bo jajniki pracują na rzecz ciąży itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki no i muszę się pochwalić :-) wczoraj nasz maluch nas trochę pokopał :-) nie mogłam zasnąć i położyłam rękę na brzuchu i tak sobie w myślach mówię:"a ty łobuzie pewnie fikasz" a on w tym momencie buch mnie w rękę :-) aż myślałam, że mi się śni albo wydaje. Ale tak parę razy jeszcze było, więc obudziłam mojego M i położył rękę na brzuchu i czuliśmy to razem :-) ach, jakie to fajne było... Wcześniej nie czułam ruchów... a ten pierwszy niesamowity był :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie cale szczescie dzis jest ok ... doslownie polecialo wczoraj 3 kropelki brunatnej wydzieliny i napedzilo stracha. Cala noc nie moglam spac i chodzilam sprawdzac do lazienki czy nic sie dzieje. Mam nadzieje ze tak bedzie dalej bez takich niespodzianek ale na wszelki wypadek ostrzeglam kolege (kierownika) w pracy ze jakby co to mnie nie bedzie . Fajnie ze akurat trafilam na fajnego lekarza ktory w razie co odbierze telefon bez zadnego problemu i chodz troche uspokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak Asik napisała, ten ból to nic złego. Ja strasznie panikowałam, ciągle dzwoniłam do mojej biednej gin i pytałam o wszystko :D Nospa .. Asik, aż łezki mi się zakręciły :D Bo sama pamiętam jak to było na początku, bo teraz mój zbój to mnie nawala,aż boli czasem :D No i ma też takie dni , że ciiisza przez pół dnia więc ja zaraz panika, i molestujemy brzuszek, żeby go obudzić, a jak tylko wtedy lekko kopnie daje mu dalej spać, bo wiem że wszystko dobrze. U nas to już 26 tydzień więc czuje każdy jego ruch, tak więc gdy tylko się wycisza ja panikuje :D częto w nocy się budzę bo spanie już nie jest takie proste, wszystko drętwieje, boli jak cholera... to nawet o 2, 3 w nocy mówie co tam synuś , a synuś bach w mamusię :D Nic się nie martwcie będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
Dziś już czuje się ok :) Na szczęście ani kręgosłup ani brzuch już mi nie dokucza. A mały z rana tak się ułożył, że czuć było chyba całą jego główkę :) u mnie tak to sie dzieje bo od początku ciąży przytyłam raptem 1kg a do tego mały jest dość spory, bo na ostatnim usg wyszło, ze jest 16 dni większy niż jego wiek:) Skoro tak ładnie rośnie to pewnie robi sobie miejsce:) Asik super, że poczułaś :) Piękne uczucie:) Justa super, że już wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik74
Fajnie Wam zaciązone Dziewczyny :) , czuc nowe zycie w sobie to naprawde niesamowite uczucie :) Jedyne i niepowtarzalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przytyłam już na pewno ponad 5 kg i za tydzień wizyta i pewnie lekarz się przyczepi :-/ ale trudno nic nie poradzę, a najważniejsze, aby dziecko się dobrze rozwijało :-) Dziewczyny, wiecie co? Dokładnie rok temu 5 listopada pojechaliśmy pierwszy raz do kliniki do Bociana w Białymstoku. Tam lekarz dał nam nadzieję i kazał szykować się do laparoskopii. Wróciliśmy tacy odmienieni chociaż nic konkretnego nam nie powiedział, a na laparo i tak zdecydowaliśmy się dopiero w lutym. A tu dokładnie rok później dzidzia daje po brzuszku mamusi :-) Wiem, że się powtarzam, ale ja byłam rok temu tym beznadziejnym przypadkiem z niedrożnymi jajowodami, zniszczonymi i licznymi wodniakami, z przegrodą, z tarczycą... Ach cuda się zdarzają, nawet jak słabo w nie wierzymy to ktoś obok za wierzy za nas i się nagle zdarzają :-) wszystkim tego życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, którym się udało zaciążyć napiszcie ile czasu po laparoskopii wam się udało? Wiem że każda z nas ma inny przypadek i różnie ten czas wypada, ale zawsze jesteśmy ciekawe ile te nasze starania mogą jeszcze potrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
Ja laparoskopię miałam 30.11.2011 a cud zobaczyłam 3.08.2012. Troszkę czasu minęło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź. No to trochę czasu minęło... Ja mam stwierdzoną endometrioze i mówi się że do pół roku niby powinno się zajść, bo potem może się odnawiać czego się oczywiście bardzo boję. Ja laparoskopie miałam dopiero 2.X.2012r więc niedawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam laparo 9.02.12, 19.07- inseminacja (m.in. ze względu na te mijające pół roku, o którym pisałaś) no i się udało :-) 01.08.12- ciąża potwierdzona betą i testem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
też miałam stwierdzoną endometriozę i miałam bardzo dużo zrostów dlatego po 6 miesiącach zaczęłam pić zioła ojca Klimuszko, głównie po to aby uniknąć zrostów nie liczyłam na cud a tu proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za szybkie odpowiedzi ;) No te ziółka mnie przerażają, ale chyba też zacznę. Trzeba je pić od któregoś dnia cyklu czy obojętnie? Wieczorem poszukam przepisu bo nie ma gotowych mieszanek prawda? Eh.. czego się nie robi, na pewno te ziółka nie są gorsze od operacji i takich tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
byłam u lekarza i dostałąm skierowanie na bete i jutro nie zrobię bo mam na rano do pracy dopiero uda mi się w czwartek i pewnie w piątek dopiero wyniki... ale w sumie ja i tak już wszystko wiem i nie łudzę się w końcu test nie kłamie a jutro może już dostane... Dziwię się tylko,że nie chciał mnie zbadać może jakieś początki krwawienia było by widać. No nic to tylko dwa dni, nadal nie czuję żeby okres miał przyjść, ale żadnych oznak ciąży też brak, więc zostaje tylko to,że pewnie mam jakąś bakterię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bakteria co zwie sie ciaza ;)) werka trzymam kciuki za dobra bete ;)) u mnie laparo 5,03,2012 a dwie kreseczki ujrzałam 20 wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulek jakbys chciala ziolka ojca sroki mieszanke nr 3 to moge nawet jutro Ci ja wyslac ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
Ja piłam tą mieszankę:) Nie było aż tak źle a przede wszystkim przyniosła super efekt :) Mieszanka na niepłodność Ojca Klimuszki nr1- antyzrostowa, likwidacja stanów zapalnych w jajowodach i jajnikach, pobudzenie pracy jajników, stabilizacja układu rozrodczego Wszystko po 50 gr(w USA 2oz ale tak maja je pakowane) Szyszka chmielu ziele przywrotnika ziele krwawnika liść ruty ziele nostrzyka żółtego kwiat lawendy kłącze tataraku kwiat nagietka owoc róży Na każde jednorazowe użycie należy brać kopiastą łyżkę stołową, zalać ją szklanką wrzącej wody, przykryć na trzy godziny. Następnie przecedzić, lekko podgrzać i pić trzy razy dziennie po szklance przed posiłkiem. Po I porcji- przerwa 7 dni, po II- 12 dni, III porcja profilaktycznie. Jedna porcja to cały wymieszany zestaw 9 ziół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka98 No właśnie ta bakteria to pewnie ciąża:) Dziwne ze lekarz Cie nie badał,a miałaś chociaż zrobione usg?? Jak dał skierowanie na betę to pewnie podejrzewa ciąże ale może wczesna :) wiec spokojnie,zobaczysz jaki wynik bety a pewnie będzie pozytywny,a robiłas jeszcze jakis test ostatnio oprócz tego ostatniego??:) 3mam kciuki żeby się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa ja z chęcia odkupie od ciebie te mieszankę jak ja jeszcze masz - chyba dojrzałam do tej decyzji ze musze sięgnąc po ziółka :)) choc nie wiem jak je zniose ale jak nie spróbuje to sie nie dowiem :) laparo 14-06-2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ams bez problemu wysle Ci ja za darmo bo u mnie i tak lezy i zajmuje miejsce a szkoda wywalic bo moze sie komus jeszcze przydac ;)) pewnie jest 2/3 calej porcji, Jak potrzebujesz moge dorzucic jeszcze bromka , clo i pare testow owulacyjnych i ciazowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te ziola nie sa takie straszne?? pilas kiedys figurę albo harbatę zieloną ... dla mnie ma to zblizony smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
oj dziewczynki obyście miały rację, ale ja naprawdę nie czuję żebym była w ciąży... a ponoć się czuje. Nie robiłam już testu, a lekarz się tylko śmiał jak by faktycznie wiedział coś. U nas w przychodni nie ma usg, tylko jak by mnie zbadał to by widział jakieś podrażnienie czy coś a tak to dalej nic nie wiem... i pewnie w piątek zacznę brać luteinkę na wywołanie... Ale dziękuję,że wy dalej we mnie wierzycie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz to na zbyciu to ja chętnie - jeszcze w ciązy nie jestem !!a moze jak od cięzarnej to zaciążone?? ;)) tylko dopisz mi instrucje picia tych ziółek Ja to jestem tyfus do wszelkich ziółek , herbatek itego typu nawet mieta mi nie przechodzi przez gardło :) ba herbaty bez cukru - nie pije , wiec ciężka przeprawa przede mna :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×