Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasiaC

Ciąża po laparoskopii !!!

Polecane posty

Werka dziękuję Ci bardzo za słowa otuchy :) tak podgrzewam je i pije 3razy dziennie,ale dziś zaparzyłam sobie do termosa żeby były ciągle ciepłe :) Pije je z tą nadzieją że zobaczę te dwie upragnione kreseczki :) To rób test i czekam na pozytywny wynik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
dziewczyny a od kiedy brałyście jakieś witaminy?? bo ja na razie biorę tylko kwas foliowy. A mam w domu tabletki Prenatal dla kobiet karmiących i w ciąży ale nie wiem czy czekać aż coś zaleci mi lekarz ale te witaminki by mi nie zaszkodziły myślę. Dlatego pytam od kiedy wy coś zażywacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
Ja nie biorę na razie żadnych gdyż moja gin na razie nie kazała nic brać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warka niestety ale wprowadzę pewnie do Twojego umysłu zamęt...bo dostalam dzisiaj okres..niestety ale była to ciąża biochemiczna...doszlo do zaplodnienia, ale się nie zagnieździło...z roznych wzgledów...najcześciej jest to bardzo poważna wada genetyczna i organizm naturalnie odrzuca...taka naturalna selekcja....ale mam nadzieję że w Twoim przypadku bedzie inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co sadzicie o czestym usg w ciazy. ja jestem w 10 tyg. i do tej pory miałam juz 3 robione, a jutro prawdopodobnie nastepne bo mnie trochę brzuch boli i dzisiaj miałam lekkie krwawienie, tzn sama nie wiem czy to było krwawienie z pochwy czy odbytu a może gdzieś cos sie tam na skórce obtarło i po prostu na papierze miałam troszkę krwi.zaraz dzwoniłam do mojej gin choc dzisiaj niedziela o 9 rano, no i powiedziała żeby poobserwowac jak bedzie dalej krwawic i bolał brzuch to jechac do szpiatala. jutro rano ide na badanie moczu w placówce gdzie ona przyjmuje to postaram się wcisnąc do niej na wizytę. w piatek miałam wizyte i wszystko było ok. nawet pani doktor chwaliła że fajny misiek i że łozysko w porządku, tętno płodu 158. jak myslicie dziewczyny czy w ciągu dwóch dni mogło sie tak pozmieniać że mogło by byc to najgorsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co sadzicie o czestym usg w ciazy. ja jestem w 10 tyg. i do tej pory miałam juz 3 robione, a jutro prawdopodobnie nastepne bo mnie trochę brzuch boli i dzisiaj miałam lekkie krwawienie, tzn sama nie wiem czy to było krwawienie z pochwy czy odbytu a może gdzieś cos sie tam na skórce obtarło i po prostu na papierze miałam troszkę krwi.zaraz dzwoniłam do mojej gin choc dzisiaj niedziela o 9 rano, no i powiedziała żeby poobserwowac jak bedzie dalej krwawic i bolał brzuch to jechac do szpiatala. jutro rano ide na badanie moczu w placówce gdzie ona przyjmuje to postaram się wcisnąc do niej na wizytę. w piatek miałam wizyte i wszystko było ok. nawet pani doktor chwaliła że fajny misiek i że łozysko w porządku, tętno płodu 158. jak myslicie dziewczyny czy w ciągu dwóch dni mogło sie tak pozmieniać że mogło by byc to najgorsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co sadzicie o czestym usg w ciazy. ja jestem w 10 tyg. i do tej pory miałam juz 3 robione, a jutro prawdopodobnie nastepne bo mnie trochę brzuch boli i dzisiaj miałam lekkie krwawienie, tzn sama nie wiem czy to było krwawienie z pochwy czy odbytu a może gdzieś cos sie tam na skórce obtarło i po prostu na papierze miałam troszkę krwi.zaraz dzwoniłam do mojej gin choc dzisiaj niedziela o 9 rano, no i powiedziała żeby poobserwowac jak bedzie dalej krwawic i bolał brzuch to jechac do szpiatala. jutro rano ide na badanie moczu w placówce gdzie ona przyjmuje to postaram się wcisnąc do niej na wizytę. w piatek miałam wizyte i wszystko było ok. nawet pani doktor chwaliła że fajny misiek i że łozysko w porządku, tętno płodu 158. jak myslicie dziewczyny czy w ciągu dwóch dni mogło sie tak pozmieniać że mogło by byc to najgorsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
Ikasia a ile ci się okres spóźniał?? Ja nadal jestem dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalka, ja usg mam co wizytę, czyli co 4 tyg. Ze względu na to, że plamiłam w 7 tyg i miałak krwiaka. Miałam ciążę zagrożoną. A na początku miałam w 6, 7 chyba 11, 13 tyg i potem co miesiąc, no chyba że akurat wypadło dodatkowo genetyczne. Nic się nie martw. Lekarz wie co robi :) WERKA Co do WITAMINEK, poczekaj aż lekarz Ci zaleci. Bo od któregoś tyg dopiero dają. Przynajmniej tak było ze mną. Dodatkowo magnez na nadciśnienie w razie czego i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka98 spoznial mi się 4 dni....jutro idę żeby powtórzyć betę, ale tylko po to zeby się upewnić ze się wyczysciło tam wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
dziękuję za odpowiedzi w sprawie witaminek, ikasia przykro mi bo pewnie już się cieszyłaś ja już nie mam okresu 15 dni i wierzę w to że ten ziółkowy cud się utrzyma, i jutro zobaczę wysoką betę trzymcie kochane kciuki. A od 19 tak mnie może że usypiam i teraz się obudziłam mam nadzieję że to jakiś znak :) no i zrobiłam test ciążowy o 15 i druga kreska wyszła jaśniutka jak nigdy, jutro rano zrobię jeszcze jeden teścik :) żeby do 15 jakoś wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
miało być że o godzinie 19 mnie morzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka ziółko wy cud na pewno zdziałał mała fasoleczke w brzuszku :) jeden tescik wyszedł,to drugi tez wyjdzie i beta bedzie wieksza niż ta poprzednia zobaczysz:) bede trzymała kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
agnieszka dziękuję bardzo ja będę za ciebie trzymała mocno kciuki żeby się udało. Żeby grono ziółkowych maluszków się zwiększało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie nie dziękuje, żeby nie zapeszyć :) jak się uda to wtedy podziękuje za Twoje kciuku :) Chyba będą same ziółkowe fasolki na tym forum hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie nie dziękuje, żeby nie zapeszyć :) jak się uda to wtedy podziękuje za Twoje kciuku :) Chyba będą same ziółkowe fasolki na tym forum hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie czytac o kolejnych maleństwach :D :)) Bardzo się cieszę, bo każda z nas [rzeszła jjuż za dużo... Ja dziś z moim M byłam na pobraniu krwi, i test na cukrzyce, czekam teraz do 9 i jade na powtórkę. Ale powiem Wam, żeeeee bleeeeeeee.. Aż głowa boli ble. Marcelka zasłodziłam bo fika jak szalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poszłam dzis przy okazji do mojej gin, bo byłam na badaniu moczu a ona akurat przyjmowała. miałam stracha po tym jak wczoraj tą krew na papierze zobaczyłam, ale na szczęscie powiedziała że wszystko jets ok zrobiła usg i znowu widziałam swojego miasiaczka i jego rączki i nóżki, bo ostatnio tak się ułozył że nic nie było widać. jestem taka szczęśliwa. wczoraj ze strachu cały dzień w łóżku leżałam. psikusek też kiedys przed ciążą miałam test obciążenia glukozą i wiem że to słodkie jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi1979
Mam pytanko do zafasolkowanych dziewczyn, które piły ziółka klimuszki. Czy ktoraś mam może je na zbyciu? Ja piję ziółka ale o. sroki, i tak sobie myślę, że może powinnam je zmienić na klimuszki, bo toone Wam szczęście przyniosły :) Byłabym ogromnie wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
laalka to na pewno sie najadłaś strach, ale dobrze że widziałaś maluszka bo to pewnie najbardziej działa. :) A ja dziś znów zrobiłam teścik i widać dwie kreseczki :):):) jestem już po badaniu krwi i teraz tylko czekać do 15 na wyniki:) mi1979 ja mam troszkę ziółek ale to może nawet nie będzie pół porcji. Chętnie bym pomogła jak bym miała całą porcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka, udało się na 100 %!!! Fasoleczka rośnie u Ciebie i ciesz się tym :-) Ale fajnie, kolejne forumowe dzieciątko :-P Nevergetup, super Tobie z tym pokoikiem :-) my mamy na razie 2 pokoje, więc dzidzia będzie z nami i musimy jeszcze czekać, bo u nas to tylko kwestia przestawienia 2 komód i wstawienia łożeczka. No ale poczekamy :-) a nasz Maluch wczoraj był super aktywny! Nawet moja mama kładła rękę i czuła jak fikał. Dziś mamy wizytę, muszę lekarzowi powiedzieć, że w ostatnich dniach jak trochę pochodzę (zwykły spacer) to mi brzuch tak twardnieje i muszę poleżeć to przechodzi. Miała tak któraś z Was??? No i mam nadzieję, że to łożysko się podniosło i wszystko jest ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werko gratulacje !!! jeśli na teście masz dwie kreseczki to beta tymbardziej będzie wysoka :) bo to dużo czulsze badanie od testu, super że sie udało !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka gratulacje! no to mamy wysyp na forum, wogóle jakieś szczęśliwe ono jest ja po miesiącu jak sie tutaj zalogowałam to byłam w ciazy a wczesniej 2 lata nic heh, byłam na innym forum ale tam nie było takiego szczęścia w ciążach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka ogromne gratulacje jak wyszedł następny teścik. A ja znów mam doła masakrycznego,taka znajoma mi napisała ze odebrała wynik bety i ma 1484,sama sie zastanawiam jak to jest mozliwe skoro ona ma gorsze wyniki niż ja bo androstedion ma 4,38 i wogóle wyniki ma duzo podwyzszone niż ja a ja teraz po laparo mam wyniki ksiazkowe,a ona nawet ma zarost pod nosem i na brodzie i jak to jest możliwe ze jej sie udaje a mi nie :( juz se z tym nie radze,to mogła mi nic lepiej nie pisac,skoro wie ze nam nie wychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ! Powiedz o tym lekarzowi koniecznie, bo nie powinien twardnieć brzucholek. U mnie też jakoś tak się porobiło, że jak się przejdę na spacer to ciągnie strasznie prawa strona. I na pępka twardnieje. A ja mam wizytę we środę więc jej też o wszystkim powiem. Werka Gratuluję , teraz już mogę :) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka9104
Werka Gratulacje:):):)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi1979
werko no to teraz ogromne gratulacje!! Jeśli masz pół porcji ziółek to chyba nie ma sensu bym Ci głowę zawracała... Echh to na forum już chyba ja sama zostałam z czekających. na cud.... :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi1979 Nie zostałaś sama,bo jeszcze ja zostałam i też czekam na cud.... :) Więc zostałyśmy chyba tylko we dwie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anndzzia
dziewczynki i ja zostalam jeszcze:) Werko gratulacje widac te ziółka naprawde sa skuteczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×