Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasiaC

Ciąża po laparoskopii !!!

Polecane posty

moja histroia w skrócie wielkim skrócie :) 4 lata temu dokładnie w listopadzie starciłam córkę i dopiero po dwóch latach zdecydowaliśmy sie znowu spróbowac - dwa lata czekania w lutym HSG - oba kanały niedrożne ; po konsultacji u innego lekarza 14 czerwca laparoskopia - udrożnione oba :) a i mam 38 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulek 29
No tak.. przykro mi z tego powodu... tu żadna z nas nie miała lekko... Ale wygląda na to że los się do Ciebie uśmiechnął :) Ściskam cię mocno i mam ogromna nadzieję że nam to potwierdzisz bo twój przypadek to nadzieja dla nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulek oby sie do mnie uśmiechnął !!! oby to była prawda a nie błędny wynik a i do tego wszystkiego mąz miał robione badania i miał kłopot z ruchliwościa i do tego jara jak smok !! jestem w szoku! lekkim ! bo juz pomału traciłam nadzieje ! a tu proszę dzięki dziewczyny jestescie kochane ! I nie poddawajcie się . wiem jak to jest kochac sie bo sa dni płodne masakra jakaś !!!! a w tym miesiącu totalny sponton nie wiem jak ja to zrobiłam że nie liczyłam dni!! Do was też sie los usmiechnie !!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulek 29
heh ;) no dla mnie to jest nie lada wyczyn jak któraś tu tak potrafi dni nie liczyć ;) Tak więc i ja mam postanowienie i pozbywam się kalendarzy! Obym świąt nie przegapiła hahha i będę piła cudowne ziółka tylko muszę jeszcze sprawdzić jaka tam receptura była tzn jak długo je pić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulek 29
AMS to ty kupiłaś te ziółka od Justy z fluidkami ? heh no to cię zaraziła hahah :) A napisz ile czasu ci zajęło wypicie tej 1 porcji? Bo mi się wydaje że mam ich bardzo dużo. To były Klimuszki te antyzrostowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMS gratulacje !!! moje wirusy zadziałaly ;))) testy sa bardzo czule bo to 10 . Masz och pare w zapasie wiec rob niedowiarku ;)) ja tez nie moglam uwierzyc ze sie udało ;))i tez pierwszy raz z robilam z popoludniowego moczu i tez mi wyszly 2 kreseczki w 26 dni cyklu ... a u mnie jak nie urok to sraczka ... dzis dla odmiany dostalam krwawienia ... cale szczescie jest brunatne ale i tak jak je zobaczylam to rozwylam sie jak bobr... trzyajcie kciuki abym nie musiala aby nic zlego sie nie dzialo z dzidzia i abym nie musiala wracac do szpitala ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUSTA myśl pozytywnie - wszystko bedzie dobrze !!! musi być !!!!! ja dopiero piłam pierwszy tydzień ziółka wiec one na pewno jeszcze nie zadziałały - no chyba ze to właśnie one fałszują wynik hnm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to były ziółka ojca Sroki i piłam je raz dziennie przed snem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
Ams Gratulacje :):) Barbe również gratulacje i zazdroszczę :) Też już bym chciała maleństwo trzymać w rączkach:) Justa trzymam kciuki, żeby było dobrze i żeby wszystko się ułożyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
AMS gratuluję :) to już kto mnie gonił :) Nic ci nie fałszuje kochana wyniku :) Ja do dziś nie mogę uwierzyć :) Agulek 29 ja też nie liczyłam dni płodnych bo nie wiedziałam kiedy je mam ale dni cyklu też nie liczyłam wiedziałam tylko mniej więcej kiedy ma być okres a przed nim jak zawsze plamienia :) justa27 oby to nic poważnego kochana,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mam PCO Clostilbegytu nie moge przyjmowac bo mam reakcje uczuleniową(obojetnie jaka dawka to hiperstumulacja i brak pękania nawet po podwójnej dawce pregnylu). W tym roku nie miałam ani jednej owulacji. Maż zdrowy. Mam 22 lata mąż 27 -nigdy sie nie zabezpieczaliśmy- od 2lat.. Laparoskopia (koagulacja jajników-to wypalanie błonki )plus HSG 3 grudnia :) Trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMS ziolka nie falszuja wyniku ;)) 2 kreseczki oznaczaja malego lokatora ;)) pewnie jak otworzylas worek z wirusami to Cie zaatokowaly i nie moglas sie bronic ;)) ja leze i leze i plamienia ciagle sa... ;( az nie mam smialosci zadzwonic do swojego gina bo on akurat chcial abym jeszcze przez dzien dwa polezala w szpitalu a ja sie uparlam na wyjscie no i mam kare teraz... chociaz z drugiej strony pewnie jakbym lezala w szpitalu to nic by sie nie dzialo, a tak troche pochodzilam, zrobilam pranie bo wiadomo jak jest jak faceci sami zosaja w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa głowa do góry co łykasz na te plamienia? oby to był lokator a z twoim lokatorem ma byc wszystko OK !! ja leżałam plackiem z nogami do góry 5 tygodni !! łózko było na kołkach drewnianych ale plackiem - wiec ty może też pomyśl o tym oszczedzaniu sie - bardzo cie proszę !! jeszcze raz Ci bardzo dziekuje za te wiruski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa ! Ja kochana na Twoim miejscu bym pognała do szpitala, niech sobie myślą i mówią co chcą. Dzieciątko najważniejsze. Jedz niech zrobią usg, może to krwiaczek. Może nic złego, ale jak moja gin mówi, że każde najmniejsze plamienie trzeba zgłaszać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam justa ??? ams o rany ;) widzisz ?? i Tobie sie udało :) :) bardzo się cieszę gratuluję !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psiukusek krwaczek to napewno nie jest....wczoraj mialam dokladne USG i nic na to nie wskazywalo. Dzwonilam do gina i oczywiscie bylo a nie mowilem aby zostac jeszcze w szpitalu. Poki co kazal lezec i jak do jutra nie ustanie albo zmieni sie w czerwone to przyjezdzac Stwierdzil ze to moze byc reakcja organizmu na te wszystkie uciski jakie robili badajac brzuch a nie macali go zbyt lekko ... wiec leze i modle sie aby tylko na tym sie skonczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, w takim razie uważaj na WAS !! Będzie dobrze, eh zawsze coś nas spotyka ... AMS ----- GRATULACJE !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Wam dziewczyny dalej jestem w szoku a gin dopiero w środe :)) Justa trzymamy kciuki - leż dużo i daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba spanie wejdzie mi w nawyk ;)) cale szczescie plamienia nie ma troche brzuch boli tak jakby mial okres przyjsc zaraz ale tym zzbytnio sie nie stresuje ;)) AMS a moze dla swietego spokoju zrob jutro bete ... bo gin tak wczesnie moze jeszcze nie zauwayc ciazy a tak bedziesz miala pewnosc ;) ile testów zrobiłas ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny, AMS moje gratulacje, wierzę że to będzie mały lokator albo lokatorka:) Justa, uważaj na siebie i na maleństwo! Nie ma co bagatelizować żadnego problemu. Agulek teraz my dwie musimy dołączyć do reszty zaciążonych:) Nie możemy pozostawać w tyle co nie:) Ostatnio znowu usłyszałam głupi tekst ale nawet go nie skomentowałam znacie to: nie trudno jest spłodzić dziecko, trudniej je wychować. Mam ochotę wykrzyczeć w takich momentach:no właśnie kur..ka trudno jest stworzyć dziecko. Denerwują mnie takie stwierdzenia ludzi, podczas gdy człowiek ma takie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa jestem twarda tylko ten jeden wczoraj :)) nie będę na bete lecieć - to musi być ciąża :) a do środy wytrzymam wiecie co wg. kalendarzy to jest 5 tydzień ;)) Justa sen jest najlepszym lekarstwem leż i nic nie rób!!! nic tylko oddychaj:)))) i dużo czytaj aby zająć czymś głowę a z maleństwem będzie dobrze! tak się właśnie zastanawiam czy nie za wcześnie na tą wizytę ale z drugiej strony na te dwie krechy czekamy z lekarzem i mężem od dwóch lat wiec może chociaż warto iść i mu powiedzieć ze test wyszedł pozytywnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMS, wielkie gratulacje!!! Nic Ci nie fałszuje, bo pregnyl fałszuje tylko do 14 dni... Ach ciesz się!!! Justa, nie strasz tylko leż i nic więcej nie rób! dobrze, że plamienia ustały. Uważajcie bardzo na siebie. Niunia, na Twoim miejscu chyba bym powiedziała temu komuś coś do sluchu- tak ogólnie, ale żeby mu w pięty poszło. Wk....ce są takie teksty, aż do zenitu. Ludzie, którzy to mówią pojęcia o niczym nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
Justa to dobrze, że plamienia ustały to znak,że musisz dużo leżeć i odpoczywać. AMS to teraz musisz mieć dużą cierpliwość bo trochę minie teraz dni zanim lekarz zrobi ci usg, no chyba ,że wcześniej będzie kazał zrobić ci bete. Ciesz się nowymi wiadomościami i myślą,że się udało. Mnie teraz mało kiedy pobolewa brzuch mam nadzieję, że jutro będę mogła się cieszyć z m pierwszym zdjęciem naszego cudu. Dziś jak poszłam do kościoła to długo tam nie wystałam, niestety miejsc siedzących już nie było a ja dość szybko poczułam uderzenie gorąca i musiałam wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
agulek i niunia dołączycie do nas zobaczycie to forum już jest nasiąknięte ciążami :) i na was przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulek 29
tak niunia jeszcze ja :) Przynajmniej nam raźniej :) Ale cierpliwie muszę czekać do następnej niedzieli... eh... a wtedy chwila prawdy i albo szczęście albo ziółka... Werka a powiedz, bo ty pamiętam na początku miałaś bardzo niską betę i lekarz ci powiedział że to bardzo wczesna ciążą może nawet tygodniowa, to znaczy że albo owulacja tak ci się przesunęła albo była druga? A ty w ten szczęśliwy miesiąc to nie liczyłaś specjalnie dni tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtórzyłam dzisiaj test - nie wytrzymałam :) dalej są dwie krechy na dwóch różnych testach :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulek 29
No widzisz :) i tak już będzie:) Suuuprrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMS dziwie sie ze dopiero dzisiaj ;) teraz to juz na 100 % . Witaj wsrod przyszlych mamusiek ;)) Naprawdę Nasze Forum stało się szczesliwe i napewno w niedlugim czasie wszystkie dziewczyny będa mogły cieszyć sie ze swoich FASOLEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×