Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasiaC

Ciąża po laparoskopii !!!

Polecane posty

Gość werka98
niestety o becie poinformuje was późnym wieczorem bo właśnie wychodzę do pracy, chyba że poproszę męża o wpisanie wyniku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi1979, anndzzia, AMS Dziewczynki widzę, że nie jestem tutaj sama :) Wiec teraz kolej została na nas i może ziółka u nas zdziałają te upragnione 2 kreseczki :) Tak więc do dzieła kochane i nie możemy się poddawać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka, nie chcę Tobie jeszcze gratulować, aby nie zapeszać ale wydaje mi się że skoro testy wykazują ciąże, to na pewno beta tylko to potwierdzi:) Jeśli chodzi o mnie to sama nie wiem co mam myśleć. Laparo miałam w październiku, zaraz po tak jak powiedziała moja pani doktor przyszła miesiączka. od 9dc dużo śluzu a w 11dc i 12dc pojawiło się krwawienie, ale nie takie jak miesiączka. Wyczytałam, że to mogło być krwawienie okołoowulacyjne, co byłoby super bo oznaczałoby że pęcherzyk pękł. Przytulanie było oczywiście 8dc, 10dc no i zaraz po krwawieniu. Nie wiem co myśleć, ale mam nadzieję, że się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuti
Werka AAAAAAAAA!!!!! GRATULACJE!!!!tRZYMAŁĄM ZA CIEBIE KCIUKI i trzymam je dalej aby ciąża rozwijała się dobrze i za 9 miesięcy żebyś tuliła swe maleństwo!!!! Agnieszka co do papierosów to musze się wam przyznać że przed ciążą paliłam jak smok, a jak zaszłam to rozmawiałam z lekarzem i powiedział że jak paliłam to nie moge od tak sobie odstawić bo może to być zbyt duży szok dla organizmu i mogłoby dojść do poronienia. Kazał ograniczyć o 3/4 tego co paliłam na dzień. Reszcie dziewczyn które czekają na swój cud przesyłam moc pozytywnych życzeń!!!! Wam też się uda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danuti, jak Twój maluszek?? Pewnie rośnie szybko, a niedawno jeszcze w brzuszku się wiercił :-) mój się od tygodnia fajnie wierci :-) dzis byliśmy u lekarza. Usg nie robił tylko badał mnie na fotelu, bo mu powiedziałam, że mi brzuch twardnieje jak pochodzę. Dostałam luteinę pod język 3 x dz i no-spę fortę też 3 x dz. A ok 3 godz przed wizytą powiedziałam o tej dolegliwości siostrze mojego M. Mój błąd- naopowiadała mi, że to niedobrze, że to są są skurcze przedporodowe, macica się do porodu szykuje, że to jest strasznie niebezpieczne... I przez 3 godz miałam czarne wizje przed oczami, ale lekarz mnie uspokoił- wszystko sprawdził i wszystko ok, no ale leki kazał brać. Luteinę do końca ciąży. Niunia, no to trzymamy kciuki :-) czekamy na dalsze wieści :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje werka!! Mi ja mam taką dobrą połowę tych ziółek jeśli chcesz to mogę wysłać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danuti ja wiem że to wielki szok,ale już teraz oduczam sie powoli palic,ze jak by sie mi udało zebym juz nie paliła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
dziewczynki no więc chyba spełniło się największe marzenie ... beta 180... :) jutro idę do lekarza i na L4. Żeby teraz było tylko dobre, a za reszte a jest już was mało trzyma kciuki i teraz ja mogę wysłać wam fluidki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik74
Werka, super gratulacje :) to ja poprosze duze ilosci tych fluidków , bo ja to juz jestem w połowie trzeciej porcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka moje gratulacje, super:)! ! Dbaj o siebie kochana!:) a raczej o WAS:) Mam nadzieje, że nie długo i mnie to spotka jak również i pozostałe kobietki na tym forum, tak aby na prawdę zaszły wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi1979
joleczko gdybyś była tak uprzejma :)..... jak się z Tobą skontaktowac odnośnie szczegółów? email, gg? werko ale z Ciebie szczęściara, dbaj o siebie! kurcze ja to już w swe szczęście nie wierzę :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
mi1979 kachana nie trać nadziei pamiętam jak ja zawsze się cieszyłam z kolejnych zaciążonych bo wiedziałąm że skoro one mają ten sam problem jak ja to i na mnie przyjdzie czas a z drugiej strony było to dla mnie tak daleko nie do osiągnięcia. Potem zaczęłam wierzyć bardzo,że i mi się uda w przyszłym roku bo od października zaczął się rok wiary. I tak teraz mam nadzieję,że za niedługo lekarz powie że jest wszystko dobrze,że serduszko bije. :) Ja nadal czekam na wasze dobre wiadomości Asik74 no ty to już jesteś na mecie prawie zobaczysz,że zaskoczysz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka no i tak miało być :-) świetnie, świetnie, świetnie! Dziewczynki, ja wierzę, że wszystkim się uda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
Werka !! Super!!! Kolejna Ziółkowa mamusia :))) Teraz tylko samo szczęście cie czeka. A dziewczynki, które pozostały nie martwcie się. Widzicie co tu się ostatnio dzieje jedna za drugą i parami więc spokojnie do wszystkich dojdzie i nie ma się co łamać:)) Dosyłam kolejną porcję fluidków i bierzcie garściami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi1979
i ustrzeliłybyśmy dłuższe macierzyńskie :D eeech , marze, ciągle marze, a potem płacze :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie odnośnie macierzyńskiego, bo jeżeli ja mam poród na 3 czerwca to i tak chyba załapię się na ta nową reformę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi1979
lalkaa tak, bo zachaczas zo wrzesien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi1979
boże jak ja chce bejbika!!!!! aaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik74
eh :( ja tez juz chcem ....a najgorsze jest to ,ze przez te starania to juz nawet przytulania radości nie przynoszą nie wiem jak macie wy ale ja traktuje to jak mus a nie przyjemnośc :( .... dziewczyny badzmy dobrej myśli :) Wiem ,ze trudno bo tez mam coraz częsciej załamania ale myślmy pozytywnie .... Werka, Ty byłaś tutaj ze mna weteranką a teraz mi uciekasz :) ale ciesze sie bardzo , bardzo ,bardzo ...a nawet bardziej , super ,ze sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
Może właśnie w tym tkwi u Was problem za dożo myślenia i starania.... wiem, że ciężko wyłączyć głowę ale to na prawdę pomaga. Przestańcie liczyć dni, myśleć o pęcherzykach itp pijcie zioła na luzie i przede wszystkim zacznijcie cieszyć się przytulankami bo maluchy rodzą się z miłości a nie z musu. Mi i Werce udało się dopiero jak zluzowałyśmy :) więc coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
A co do dłuższego macierzyńskiego nawet ja się łapie co bardzo mnie cieszy :) Oby wszystko weszło tak jak piszą i z datą 1 .09.2013:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak to jest z tym macierzyńskim? Ja mam termin na 10 kwietnia (ale podejrzewam, że urodzę w marcu jeszcze, bo mam mieć cesarkę) i myślę, że już się nie załapię :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nie ma problemu mogę Ci wysłać, ale tak myślę czy to dobry pomysł, bo przecież trzeba wypić całą porcję (pierwszą, drugą a nawet trzecią) a ja mam połowę więc i tak będziesz musiała dokupić. Chyba, że chcesz spróbować jak to smakuje hehe... Podaj meila czy skype to się odezwę. A u mnie 8 tydzień. Za tydzień dopiero idę do gina to będę miała założoną kartę ciążową. Serduszko bije! Jestem taka szczęśliwa!!! :) Oczywiście przesyłam fluidki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
Asik jeśli w chwili wejścia ustawy w życie czyli jak zapowiadają 1.09.2013 będziesz na macierzyńskim to przysługuje ci wydłużenie o kolejne 26 tyg. Tylko chyba będziemy dostawać 60% świadczenia ( wypłaty). Ja liczyłam od terminu porodu 15.04 to 2.09 kończy mi się 20 tyg, nie zapominajmy, że przysługują jeszcze dodatkowe 4 tyg i też je można wykorzystać i się liczą, więc jak być miała cesarkę po 18.03 to spokojnie byś się łapała:) jak wcześniej to niestety nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
Joleczka a kiedy miałąś pierwsze usg ja mam w poniedziałek :) ale lekarz mnie ostrzega,żebym była rozczarowana, że może jeszcze nie być widać zarodka, bo niby wg terminy miesiączki mam 7 tydzień a wg bety uważa że jest wcześniej gdzieś 5. Ale byle wszystko było dobrze i biło ładnie serduszko, wiecie jak to jest teraz strach przed pierwszym badaniem. A wy dziewczyny faktycznie przestańcie liczyć dni płodne itd. ja ostatnio w ogóle nie chciałam wiedzieć kiedy może być owulacja itd. Wiedziałam,że jak ziółka mają zadziałać to zadziałają. A śmiejemy się,że poczęliśmy godząc się :):) Pełny spontan namiętność :P i luz :) Wiem kochane na prawdę wiem że jest to ciężko zastosować ale to działa, no i wiara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka19851
Werka normalnie się rozpłakałam tak się cieszę:) już nas niedużo zostało tutaj:) Werka Ty też miałaś niedrożne jajowody prawda?? czy jakoś ostatnio sprawdzałaś drożność czy tak samo jakoś wyszło po ziółkach?? dziewczynki jest tu ktoś jeszcze z niedrożnymi jajowodami czy tylko ja??:( Asik74 jak pijesz tę trzecią porcję?? raz czy trzy razy dziennie?? ja nie wiem czy nie przerwę bo mój mąż teraz będzie dwa miesiące nieobecny i nic i tak z tego nie będzie ale nie wiem czy potem znów zaczynać od pierwszej porcji czy dokończyć tą trzecią i czekać na cud:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny odebrałam wyniki moczu i tak: tym razem białka już nie ma,ale pojawiły się azotyny(wynik obecne), ketony(wynik +1) i liczne kryształy szczawiny wapnia. czy któras z Was orientuje sie co to może znaczyć? wyniki wysłałam do mojej gin, pewnie jutro będzie odpowiedz a do tego czasu chyba oszaleje ze strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×