Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasiaC

Ciąża po laparoskopii !!!

Polecane posty

Gość mi1979
Wczoraj dostałam ziółka od joleczki :) Kochana jeszcze raz bardz bardzo Ci dziękuję !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi będziesz piła te Klimuszki, czy inne? Od kiedy zaczynasz? Będzie nam raźniej :) Bo ja też zamierzam jeśli się tym razem nie uda, już mam kupione i czekają na półce i przerażająco dużo ich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tylko pytałam wcześniej, czy któraś z was ma endometriozę III stopień i jej się udało zajść, chciałam zobaczyć, czy któraś ma podobny przypadek co i ja... ale widzę, że chyba nie bardzo żeby był ktoś taki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulku29 psikusek wyżej pisała ze miała endmetriozę I stopnia i po laparoskopii w trzecim cyklu chyba zaszła, ja też mam endmetriozę I stopnia, też miałam laparoskopię, endmoetriozę sie leczy jeśli po laparoskopii chyba do kilku miesiący nie ma ciązy, przynajmniej mi tak mówiono, Ty masz jakieś leczenie w związku z tym ? zioła pijesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem, po laparo powinno się powalczyć te pół roku z lekami, a potem dopiero ostatecznie zioła. Ale każdy ma swoje zdanie ;) Trzymam za Was kciuki kochane ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YUPIIIII :)) wróciłam od lekarza ciąża potwierdzona :)) 5 tydzień i wszystko jest na własciwym miejscu mam duzo odpoczywć brac witaminki i sie cieszyc za dwa tygodnie kolejne USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się ciesze :)) ? cały czas odkąd przyszłam do domu mam banana na twarzy :)) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMS gratuluje Ci z calego serca :) niech zdrowo rośnie. A ja czekam na okres, wiem juz na pewno ze przyjdzie bo tak mnie brzuch pobolewa ze nie mozna tego z niczym innym pomyslic....z drugiej strony czego wlasciwie sie spodziewalam jak mialam w tym cyklu takie przerosniete te pecherzyki:(. w kolejnym pojde do lekarz wczesniej zeby znowu nie bylo za poxno. Smutno mi ale zyc trzeba dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMS to super!!!!!!!!!!! Gratulacje, oby teraz posypały się kolejne takie dobre wiadomości, na to właśnie liczę:) Lacrima i Agulek co tam u was? U mnie mija 29 dzień cyklu i @ nieprzyszła, ale nastawiam się prędzej na to że pomimo że @ nie przyjdzie to to nie będzie dzidziuś tylko jakieś zaburzenia hormonalne. A orientujecie się czy po laparo może dojść do zaburzeń miesiączki czy raczej po powinny się np, wyregulować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lacrima a może poboli poboli brzuch a @ pomimo to nie przyjdzie:) bo będzie wiesz co:) Mnie bolał brzuch w 25 i 26dc a teraz nic, zupełnie nic mnie nie boli. Mam tylko nadzieje, że ta cała laparo mi pomogła, a nie że tera mi się rozreguluje np. cały cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMS no to teraz już radość na całego!!! cudowne wiadomości :-) odpoczywaj i ciesz się szczęściem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dzięwczyny !!!!! niunia_01 mnie pierwszy test wyszedł w 28 dc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMS jeszcze raz gratulacje.. przeciez nie moglo byc inaczej ;)) moje testy nie klamia ;)) no i sa szczesliwe ;)) Niunia po laparo to nic dziwnego ze cykl jest troche rozregulowany. Mi gin mowil ze teoretycznie powinno sie patrzec ze jak jest krwawienie po laparo to traktowac to nalezy jako pierwszy dzien cyklu . Ale kazda z nas jest inna wiec to co jest norma u jednej to niekoniecznie sprawdzi sie u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no baaaa JUSTA !!!!!! mam na zbyciu parę testów ciążowych "szczęśliwych" i ziółka o. Sroki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
AMS gratuluję takie wieści są najlepsze :) teraz tylko się ciesz z takich wiadomości. Powiedz mi kochana kiedy miałaś mieć okres?? bo ja ty jesteś już w 5 tyg to zaczynam się zastanawiać nadal nad sobą. Oj jak też bym chciała mieć już wszystko potwierdzone. I wiedzieć który to tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMS widze ze od razy pojawil sie super suwaczek ;)) Werka u ciebie chyba ciaza jest bardzo zblizona do ciazy AMs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
mi test wyszedł po 38dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
ams a właśnie zarodek był u ciebie już widoczny czy nie ?? justa 27 też mi się tak wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka ostatni okres miałam 20 października mam zdjęcie lekarz mi zaczął tłumaczyc coś o blaszkach itp. medyczne terminy wiec ja mu prosze po polsku :) " wszystko jest na swoim miejscu i we włąściwym czasie" dla mnie to jest najważniejsze czy widać było zarodek? nie wiem ja widzę na zdjęciu 2mm czarna kropkę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka sprawdz jak to wyglada u ciebie w kalkulatorze ciazy ;)) Na poczatku gin chyba w wiekszosci przypadkow wiek ciazy podaje na podstawie ostatniej @ dopiero pozniej widac to po USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi się zdaje że ja i werka - stanowimy parę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
no w sumie masz rację to jest najważniejsze. Ja jeszcze do czwartku muszę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to musze czekac.. wizyte nastepna mam dopiero 18 grudnia no chyba ze cos wykabinuje ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa ja okres dostałam trzy dni po laparo. Laparo 23października a okres 26 października, tylko ze teraz czekam za kolejnym a tu nic. Jutro mój 30dc, i się zastanawiam czy laparo może rozregulować miesiączkę. Chciałabym oczywiście aby to był dzidziuś:) ale jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić. Test robiłam ale juz 25dc i wyszedł negatywnie. Teraz czekam do 33dc i jeszcze raz sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×