Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasiaC

Ciąża po laparoskopii !!!

Polecane posty

Ewelinka ja byłam w piątek na usg, to był mój 6tydz2dzień i było widać tylko pęcherzyk, nawet zarodka nie było widać. W poniedziałek pełna nerwów pojechałam do innego lekarza, który ma świetne usg i okazało się, że nasze maleństwo ma 7mm a serducho puka aż miło :) Myślę, że w dużej mierze to kwestia dobrego sprzętu. Powtórz usg za kilka dni, najlepiej popytaj u jakiego lekarza jest lepsze usg - ja jechałam 80km, żeby zobaczyć upragnione serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
niunia a Ty byłaś na becie?? daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
niunia normalnie czuję,że powiadomisz nas wysoką betą. Kochana trzymam kciuki aby tak właśnie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulek 29
Werka no super !!!! :) Ale miło :) Niunia napisz nam co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik74
Werka super , ogromniaste gratulacje :) dbaj o siebie i maluszka. Kurcze a ja juz miewam sny o dzieciach, kolejny zreszta raz, sniło mi sie ,ze urodziłam maluszka ale nie był mój :( i musiałam go oddac :( Juz nawet nie mam pomysłu co zrobic zeby nie sfiksowac , gdybym choc mogła uciec w prace a tu niestety też lipa ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie zas jakies przeziębienie łapie. wczoraj wieczór i dzisiaj rano miałam temperature 37, i zakładam że to juz nie progesteron który na początku ciaązy jest odpowiedzialny za taka tempertaurę, bo ostatnio miałam 36.6 więc dziwne żeby znowu urosła przez niego. pozatym boli mnie głowa i standardowo gardło. kupiłam syrop prenalen (podobno specjalny dla kobiet w ciąży) i tandum verde.no i leże sobie pod pierzynką i pije herbatke z cytrynką i miodem. was tez tak ciągle coś łapie? kurcze ja juz taka poubierana chodzę, bez czapki nie wychodzę i co chwila cos mnie łapie. mam juz dość!!! macie jakies sprawdzone sposoby na przeziębienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka9104
dziękie atamta za odppowiedź:( ale właśnie odebrałam dzisiaj wynik z bety i niestety lekko spadła:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jednak miesiączka. Ale na cale szczescie udalo sie mnie wcisnac wczesniej i ide już 10.12 :) trzymajcie kcuki zeby po laparoskopii wszystko bylo ok:) No i najwazniejsze zby fasolka byla :) Pozdrawiam zdrówka zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka9104
asik lekaż mi powiedział tylko że mu przykro ale on mi już w środę mówił że nie widzi serduszka. W środe miałam bete 50945 a dziaj 49224.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka9104
oj błąd lekarz a nie lekaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka9104
czy to jest normalne że tak wolno ta beda spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka, nie pomogę Ci, bo nie znam się na tym, ale trzymaj się mocno :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka- ja poroniłam we wrześniu beta spada do miesiąca czasu po poronieniu u mnie obyło się bez łyżeczkowania, bo była to wczesna ciąża i poronienie kompletne, ale to lekarz musi ocenić czy jest konieczność łyżeczkowania... ale ja na twoim miejscu powtorzyłabym bete za klika dni znowu bo znam przypadek dziewczyny ktorej beta spadla, ale nie bylo to poronienie i ma dzidziusia... to dziwne, ze lekarz nie dal Ci wskazowek... moze idz do innego, moze powtorz bete w innym laboratorium bo bledy sie zdarzaja... Trzymaj się i jeszcze nie trac nadziei tym bardziej, że to maly spadek tej bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atamta - a dlaczego nie miałas okresu 2 cykle po laparoskopi? A owulacje miałaś moze potwierdzoną usg?Na co wogóle miałaś laparoskopie? Tak ogólnie zeby zajrzeć? Czy moze PCO? Tak sie dopytuje bo mam pojutrze....3 grudnia :) w niedziele do szpitala-jak juz pisałam wczesniej -koagulacja jajników plus hsg. No i mam 12/13dc tą laparo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka9104
anusia dziękuję bardzo za tak cenne (jak dla mnie) informacje. A jeśli mogę zayptać to czy udało CI się ponownie zajść w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety jeszcze nie... po ponad 2 latach udalo sie we wrzesniu, ale radosc trwala krotko wiec teraz jakos nie wierze ze szybko sie uda po raz kolejny... a za Ciebie trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka9104
przykro mi bardzo:(:(:( czemu ten świat jest taki niesprawiedliwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała czarna kawka miałam niestety ciążę jajowodową :( Na szczęście jajowód udało się uratować. Ale byłam ogólnie mile zaskoczona niewielką inwazyjnością tej metody i szybko doszłam do siebie po zabiegu. Niestety po tym zabiegu moim hormonom coś się pokręciło, jajeczkowanie miałam ale później jajeczko nie chciało pęknąć, trzeba było mu pomóc lekami, żeby wywołać @ Przykro mi Ewelinka, spadek bety nie wróży nic dobrego :( A co na to lekarz? Wysłał Cię do domu?! Normalnie zawału zaraz dostanę. Powinien Cię wysłać do szpitala na dalszą ścisłą obserwację. Kazał Ci powtórzyć betę po 2 dobach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka9104
atamta lekarz w środę na usg zobaczyłam pierwszy raz zarodek a lekarz powiedział że nie ma serduszka a kazał mi iśc zrobić betę wiec poleciałam do szpitala zrobić tą bętę było to około 13 godz no i miałam wysoką bo 50 tyś i jak wśrodę odebrałam wynik to zadzwoniłam do lekarza żąe mam taka bętę a on powiedział że ma w sobotę powtórzyć ale ja nie wytrzymała i dzisiaj rano poleciałam powtórzyć będąc na czczo no i dzisiaj miałam 49tyś z groszami i znowu dzownie do mojego gina a on powiedział mi tylko że mu przykro i powiedział że mja przyjśc do niego w poniedziałek omówic szczegóły,,, domyślam się że będzie trzeba zrobić łyżeczkowanie. na usg wyszło że to 6 tydzień a byłam tydzień temu u niego na usg i zarodka nie było wtedy widać więc ja myśle że serduszko się jeszcze rozwinie. sama nie wiem co o tym myśleć , jesteśmy z mężem załamani bo w końcu po roku starań udało nam się zajść w ciążę a tu takie rozczarowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka, więc jeszcze jest nadzieja... Będziemy tu myśleć o Tobie :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka - ja będąc w szpitalu po poronieniu (musialam miec podana immunoglobine ze wzgledu na grupe krwi i mozliwosc konfliktu serologicznego) poznalam kobiete, ktora opowiadala jak to ona byla w ciazy i lekarz nie wykryl serduszka i juz wysylal ja na lyzeczkowanie, ale ona poszla do innego lekarza ktory kazal poczekac i tydzien pozniej zobaczyla serduszko... wierze, że u Ciebie tez sie dobrze zakonczy pamietaj jak nie masz krwawienia warto poczekac tydz albo poltora i powtorzyc usg... moze tez u innego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dziś na prenatarnych i moja niunia ma już 5,91cm ! kość nosowa obecna i przezierność 1,46 :) przebadany wzdłuż i wszerz i wszystko jest dobrze :) kamień z serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka ja też myślę, że zawsze warto jeszcze powtórzyć betę i po niedzieli jeszcze raz zrobić usg, nadzieja jest zawsze. Jeśli nie plamisz i nic się niepokojącego nie dzieje to zawsze jest szansa, że będzie dobrze :) Trzymam mocno kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka9104
Dzięki dziewczynki za otuche Jak narazie to nie plamie, nic pokojącego nie zauważyłam, nawet temperaturę mam ponad 37 stopni, co prawda skacze mi ta temp ale utrzymuje się powyżej 37. szczezrze mówiąc to myślałam że może powie że mam przyjśc do nie go od razu i da mi skierowanie na szpital żebym była pod stała obserwacją a tu nic. kazał przyjść w poniedziałek, w pon zapiszę sie na NFZ do innego lekarza, może on zobaczy serduszko;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
Ewelinka, miej nadal nadzieję,że zobaczysz bijące serduszko, a ten lekarz to jakiś debil jak on mógł Cię puścić do domu zamiast do szpitala :/ Ja bym na Twoim miejscu pojechała na pogotowie i ściemniła coś, żeby oni zrobili Ci wtedy usg a jak by widzieli coś niepokojącego to na pewno zostawią cie na oddziale. Tylko nie wiem z tym byś mogła pojechać. Kurde aby wszystko się dobrze skończyło, jesteś tak samo jak ja i wyobrażam sobie co czujesz. Strach i niepokój a może nie potrzebnie, niestety takich mamy lekarzy. Trzymam kciuki kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka9104
dzięki werka:) niby taki dobry więc chodziłam do niego prywatnie a tu proszę, mogł sam z siebie wysłać mnie do szpitala na obserwacje:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny to super ze na badaniach wyszło ok. musisz czuc straszną ulgę.czyli rozumiem że już tych z krwi nie robiłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
Ewelinka moja koleżanka miała tak,że leżała 2 tyg w szpitalu bo nie było akcji serca była chyba w 7 czy 8 tyg. każdy lekarz ją już skreślił tylko jeden dał jej szanse i miał pod obserwacją ale leżała w szpitalu i niie mogła praktycznie wcale wstawać tylko do ubikacji a dziś ma 2letniego chłopczyka. Także nie trać nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka9104
Naprawdę chciałabym żeby wszystko było dobrze, staram sie nie przemęczać nie dźwigać ale co jeszcze mogę zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×