Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasiaC

Ciąża po laparoskopii !!!

Polecane posty

Niech lekarka sprawdzi Twoje Ph pochwy, bo mnie w tej chwili grozi przedwczesny porób właśnie między innymi dlatego, że mam ciągłe stany zapalne w pochwie. Dostałam cholernie drogi krem dopochwowy w kremie, który jesy już ostatecznością... Mam ciągle upławy, śmierdziocha i swędzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia81
dzięki dziewczyny lalka awaryjnie zanim wizyta, kup w aptece krem clotrimazol bez recepty nie jest to lek zbyt silny ale może pomoże Ci przetrwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też jest smutno bo przyszła ta wredna @ :( a myślałam że już nie przyjdzie,kule znów się nie udało :( Chyba te zioła jakoś tam działają bo zawsze miałam bolesne @ w pierwszym dniu, a teraz nawet brzuch mnie nie boli nic :( Znów nowy cykl i nowe możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny te co pija ziółka czy mieliście też taka dziwną @ jak piliście zioła,strasznie słaba jest,i nie wiem czy mam sie zamartwiac czy tez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, u mnie już 2 tygodnie od laparoskopii mineło, praktycznie od 4-5 dni nie odczuwam żadnych dolegliwości-jakbym nigdy operacji nie miała :) I mam 27 dc i cisze, ani okresu ani nic. (prypomne sie że miałam koagulowane jajniki -PCO bo nie miałam owulacji wcale a nie moge brac Clostilbegytu) Dzisiaj koło 16 ide na monitoring i zobaczymy czy sie coś ruszyło-zrobiłam wczoraj test owu i druga chyba taka sama krecha jak kontrolna-a ja nic nie czuje, śluzu też nie zaobserwowałam. No nic zobaczymy dzisiaj. I tak już od tygodnia sie przytulamy więc jak coś szansa nie stracona :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala czarna to super wiesci ze brak oznak laparo .... i jak wyniki na moniotringu ?? a mnie wczoraj rozlozylo.... goraczka 38,7.. z nosa cieknie jak z kranu, glowe rozsadza do tego wymioty ..... dzis juz ciutke lepiej ale mam nadzieje ze to nie cisza przed burza ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia81
u mnie pierwsza miesiączka po ziołach była strasznie bolesna i w ogóle tak obfita że aż się przestraszyłam, teraz jednak zdecydowanie się uspokaja. Krwawienie jest mniejsze i nie mam już takich skrzepów jakie miałam gdy zaczynałam pić zioła. Może zioła oczyściły co nieco, trudno powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia 81 ja przed piciem ziółek to miałam strasznie bolesne i obfite,że pierwsze dwa dni to myslałam że umieram taki ból. A jak teraz dostałam w trakcie picia ziółek, to wydaje mi sie że jest jakas inna :( po pierwsze słaba a po drugie malo co skrzepy leca i nic mnie nie boli :) nawet nie odczuwam żebym miała @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała czarna kawka i dziewczyny po laparo, miałyscie tz takie brązoe upławy ?? ja mam takie przewaznie przed @, a teraz sie pojawiły -pierwszy dzen z domieszka krwi (od soboty) do dzis juz tylko brązowe? Czy to mam uznac za @ ? Czy jak ? Bo juz sama nie wiem ...:/ Mała czarna kawka ja tez mam PCO i tez mi "zmniejszali" jajniki. Nie mialam owulacji. A tobie sie ydało? Mialas owulacje po ? Jak monitoring?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała czarna kawka i dziewczyny po laparo, miałyscie tz takie brązoe upławy ?? ja mam takie przewaznie przed @, a teraz sie pojawiły -pierwszy dzen z domieszka krwi (od soboty) do dzis juz tylko brązowe? Czy to mam uznac za @ ? Czy jak ? Bo juz sama nie wiem ...:/ Mała czarna kawka ja tez mam PCO i tez mi "zmniejszali" jajniki. Nie mialam owulacji. A tobie sie ydało? Mialas owulacje po ? Jak monitoring?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulek 29
Ja po laparo od razu miałam 5 dni okres i był normalny tylko mniej mnie bolało, a później okresy regularne i normalne takie jak wcześniej, żadnych ciemnych upławów nie miałam. A teraz 3/4 pierwszej porcji ziółek wypiłam czyli 1 cykl, i czekam na okres tak za 2-4 dni powinien nadejść, kują mnie jajniki raz jeden raz drugi ale wcześniej tez tak miałam, a nadmiaru śluzu raczej nie zaobserwowałam niestety, zresztą trudno mi w tym miesiącu śluz oceniać bo postanowiłam w tym cyklu dni nie liczyć i nawet mi się to udało :) dopiero dziś policzyłam żeby mnie okres nie zaskoczył, no więc często z mężem się przytulaliśmy :) więc ciężko śluz oceniać... no a dziś jak na 25 dzień to zwykle gorzej się czułam jak na okres, a tym razem całkiem nieźle ale różnie może jeszcze być, piersi bolą od kilku dni ale ja tak mam czasem mnie bolą przed @ a czasem nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, miałam 2-3 dni takie upławy ale nie jakieś ciemne tylko takie żółto beżowe. Wczoraj byłam u gina :) Pęcherzyk 28mm urósł na lewym jajniku, dopiero w 26dc, dziś juz mam 27dc no i gin powiedzia że chyba pekł bo jest troche płynu za macica czy jakoś tak :) .Ja miałam laparo w 13 dc. Nie nastawiam sie na ciąże mimo że sie kochaliśmy w piatek i w niedziele (test owu był pozytywny w sobote-ale meza nie było) ale ważne że sie jajniki ruszyły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulek 29
A co twoja gim powiedziała na takie dziwne upławy? To nie jest jakiś stan zapalny? No to późno ten pęcherzy urósł, widać więc że laparo miesza w naszym organizmie. No to żeby teraz wszystko było dobrze i do upragnionego celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulek 29
Halo Werka jak się czujesz? Wszystko dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja laparo miałam bo nigdy mi nie rósł pęcherzyk samoistnie.Miałam cykle bezowulacyjne albo wogóle okresu przez pół roku nie miałam. A nie moge brać clo bo jestem na niego swego rodzaju uczulona, dlatego sie ciesze że urósł:) Słyszałam że dziewczyny które miały właśnie PCO po laparoskopi pierwszą owulke mają wlasnie tak późno. Ciesze sie ze wogóle, gin mówił mi że w nastepnym cylku powinnam mieć koło 14-18dc,rzynajmniej tak mi powiedzial w obserwacji pacjentek po laparo z pco, ze raczej na krótkie cykle nie mam co liczyć-no ale owulka przed 20dc jest w normie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
mała czarna to powodzenia,żeby za niedługo okazało się,że przytulanki się przydały. Agulek a Ty też czekasz na @ obyś się nie doczekała, ja dziś wreszcie czuje się dobrze mogę zjeść, bo u mnie to kilka dni ok kilka dni się męczę ale jest dla kogo. :) Dziś byłam u lekarza dzidzia ma 24,5 mm i ruszał się jak szalony no serduszko też dziś usłyszałam i założyli mi wreszcie kartę ciąży :):) Sama radość dziś. Trzymam mocno kciuki za Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka, to jak u Ciebie będzie z becikowym?? Musisz mić w karcie ciąży wpisy wcześniej niż przez 10 tyg ciąży. A jak teraz Ci założyli to już za późno nie ?? Dobrze, że z maleństwem dobrze. Który t tydz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulek 29
Fajnie Werka cieszę się razem z tobą bo pamiętam twoje wszystkie wpisy jak się starałaś i nie było wiadomo i wogóle :) Superr i niech do końca będzie dobrze i bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
psikusekxxx dokładnie nie wiem o co pytasz, bo ja myślę,że becikowe dostaje się za urodzenie dziecka a nie za to w którym tyg. jest założona karta ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
Agulek, no pamiętam te forum to jest jak pamiętnik, od 2010 roku piszę i jestem z wami. Tyle problemów porażek, łez złych diagnoz, niepowodzeń, dołów... i aż do dziś do osiągnięcia największego szczęści, i wy tego doczekacie. Zawsze pisałam że każdej się udaje tylko nie mnie, że nigdy tego nie doświadczę a proszę i mnie Bóg obdarzył cudem. Trzeba widocznie czasu i cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wewrka gratuluje Ci bardzo...naprawde bardzo sie ciesze i uwazam ze należy Ci sie (brzydko mówiąc) "jak psu kośc";).Twoj przykład daje jaks nadzieje w tej rozpaczy :( Ja tak sobie mysle ze ten rok to byl dla mnie straszny, mase złych wiadomosci, mase nieprzespanych nocy wreszcie mase niespelnionych nadziei:( wiem ze to nic nie zmieni ale ciesze sie ze ten rok dobiega konca, chcialabym wierzyc ze przyszly bedzie bardziej owocny...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po wizycie .... no i na 80 % bedzie ..... ... chlop... bylam ze swoimi chlopakami i tej mniejszy niestety wyszedl bardzo rozczarowany ze jednak to nie bedzie Ola Szafranska ;))) ale pocieszylo to ze zawsze b edzie wiecej chlopskich zabawek w domu bo jak dzidzius bedzie dostawal samochod to i on ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka, chodzi mi o to, żeby dostać becikowe trzeba mieć zaświadczenie, że ciąża jest prowadzona od przynajmniej 10 tyg ciąży,. Tylko o to mi chodziło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
psikusekxxx a to widzisz znów coś nowego się dowiedziałam, ale to w takim razie się mieszczę bo wczoraj był 9tyd :) Dziękuję wam za dobre słowa, dlatego wierzę,że starającym na pewno się uda w nowym roku, przecież do października jest rok WIARY więc wierzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka, gratulacje ogromne!!!! Jeśli chodzi o becikowe to potrzebne jest tylko zaświadczenie, że bylo sie u lekarza przed końcem 10 tyg ciąży- karty ciąży nie wymagają, a samo zaśw lekarz może wypisać już po porodzie. No i jeszcze poczytajcie, bo od stycznie zmieniają się zasady przyznawania becikowego (musi być mniej niż chyba 1995 zl średniego dochodu na osobę w rodzinie za minony rok, żeby je otrzymać). Justa, 80% to jeszcze nie 100 :-) ale rok chłopów jak nic się szykuje ;-) dobrze, że wszystko jest ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
hehe no lekarz wczoraj mi to samo powiedział :), że myślał,że to już dalej bo nie mam nawet jeszcze zrobionych tych wszystkich początkowych badań. Ale to przez ten pobyt w szpitalu i czekanie na kolejna wizytę. Dziś jak pokazywałam mamie usg to nie wierzyłyśmy,że w końcu oglądamy moje dzieciątko :) Także dziewczyny które mają PCO i brak owulacji jestem przykładem,że można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×