Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasiaC

Ciąża po laparoskopii !!!

Polecane posty

biorę od 27 sierpnia i mialam brac przez 10 dni ... wiec toeretycznie do wczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZECZUC BRAK....jak zawsze mnie korcilo zrobic test to tym razem wcale oprocz tego jednego razu w neidziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednego razu w niedziele ? robiłas test w zeszłą niedziele ? ile dni bierzesz ten dupgaston mi napisz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach to dobrze, że to tak w polskim prawie jest. Te moje znajome coś pokręciły :-) a ja głupio powtarzam! Też czytałam o tych rączkach nóżkach, oczkach itd. I już tak się nie mogę doczekać tej wizyty. Dni odliczam... Justa, zapewne jak w ciąży będziesz to lekarz zaleci Tobie dalej duphaston brać. Ja biorę do dziś 2 razy dziennie. Myślę, że jutro już będzie ok z tym testem... Czekam niecierpliwie i naprawdę wierzę, że się udało. Dr G mówił Wam, abyście do niego zadzwonili czy się udało czy nie? Nas o to prosił. Jeny, a co z Twoim testowaniem? Jaką masz temperaturę? Może to właśnie lokator się zagnieżdża??? Ja mam ciągle 37- lekarz mówi, że to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIK to wiem ze jak wyjda 2 to mam brac dalej...nic o tym nie mowil aby dzwonic do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi1979
Oj laski trzymacie w niepewności.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi1979
nevergetup współczuję, nie rozmumiem takich ludzi, ale powiem Ci odrazu, że wiem iz jeśli kiedyś stanie się cud i bedę szczęśliwa z powodu dwóch kreseczek to będe przeżywać niestety to samo :(( A co do mnie, miałam laparoskopie, ale zabieg trwal dlugo, prawie 3 h. Ponieważ wszem i wobec zaznaczałam wszystkim, że bardzo źle znoszę narkozę i dlugo w niej wychodzę, nawet już na bloku operacyjnym to mówiłam, to postarali się mi oszcędzic nieprzyjemności i udało im się. Po zabiegu jak nigdy czułam się świetnie i odrazu wszystko kontaktowałam, wszyscy bliscy byli pod wrażeniem :) A więc okazalo się, że lewy jajowód po wcześniejszych zabiegach był totalnie zmasakrowany i zupełnie nieczynny, lekarz dawno takeigo nie widział. Zrobili jego plastykę itd itp Działa prawidłowo. Dodatkowo chromotubacja. No i niestety byla endometrioza, I stopnia naszczęście, ale rozsypana jak proszek w wielu miejscach, nawet na pęcherzu. Niestety w sb. zaczęły się komplikacje, najgorzej bylo ok. 1,5 doby. Darłam się tak z bólu, że caly szpital zostal postawiony na baczność, wszyscy lekarze u mnie byli, a pewnie liczyli na spokojny weekend. Dostałam tyle zastrzyków, kroplówek, leków, czopkow, że zaglądali do mnie co 15 min bo bali się, ze wykituje. A mnie z min na min coraz bardziej bolało i nic nie przestawało. Nawet morfina nie pomogła... Ból pod prawym żebrem. Oczywiście podejrzenie kolki, kamice itp, ale nic z tego. Sums sumarum stanęło na zespole zagazowania po narkozie czy coś w tym stylu co zdarza sie oczywiscie raz na 1000 przypadkow- ale ja ZAWSZE muszę byc wyjatkeim... No ale już po.... całe szczęście Teraz jestem obolala, mam ciale wydęty brzuch i pozostało mi trochę płynu w macicy, ale na to czasu trzeba Oczywiście mam się jak najszybciej starać, najlepiej, abym w tym roku zaszła w ciążę, bo potem niestety postraszyli mnie operacją na otwartym brzuchu i usunięciem jajowodu :( Narazie się nie stresuję i mocno wierzę, ze się uda!!! Musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
mi dobrze, że wszystko co najgorsze już za Tobą, teraz już pójdzie z górki:) Musi się udać. A praca ważna ale nie najważniejsza:) Najważniejsze maleństwa i ich zdrowie:) Dlatego wymyślono l4 100% płatne w ciąży :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik no własnie podwyzszoną od niedzieli ! ja mam zwykle 35,3 taką temepraturę ciała :) wiem ... jak trup ale taką mam ;) a tu od niedzieli 36,3 lub wyżej i cały czas sie utrzymuje bo to obserwuję ale to podobno od tych lekków czyli zastrzyku i duphastonu tak jest ??? albo zapalenie przydatków bo pali całe podbrzusze albo ciąza jutro sprawdze, ja jestem 11dzien po owulacji wiec juz test powinien być wiarygondy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi, oj się nacierpiałaś... najważniejsze, że już to jest za Tobą! Teraz się szybko za działanie bierzcie! Życzę szczerze powodzenia! Jeny, no może i już będzie. a może betę zrób? To Ty miałaś zastrzyk tak? Ile dni temu dokładnie? Bo do 14 powinno się z testem czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny79 ja słyszałam ze po 10 dniach od pregnylu można testować Mi super że jest szansa wiec do dzieła!!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka, Zeskanowanie kilku stron zielnika to dla mnie zaden problem :) Podaj tylko emaila i przez weekend ci przesle(jesli nie urodze oczywiscie) ;) Pracuje do "dnia zero" a kiedy to nastapi???????? Nawet moj Fifi chyba tego nie wie :) Tylko pracujac do samego porodu bede mogla spedzic z synkiem cale 12 tygodni, zanim bede musiala wrocic do pracy. Kazdy wolny dzien wykorzystany przed porodem zostalby odjety od tych 12 tygodni :( Taka Ameryka! Ale ja nie pozwole im zabrac NAM ani godzinki :) Bede sie czolgac a bede tu przychodzic i stekac hahaha! Mam jeszcze 3 dni urlopu i moze jutro jeden wykorzystam... Dobra decyzja z hsg :) Tak dla zwiekszenia poziomu wiary i nadzieii... Ja mialam umowione laparo na polowe lutego, a 16 stycznie zobaczylam upragnione 2 krechy!!! Moze i ty "nie doczekasz" hsg... Justa, fluidki ciazowe leca do Ciebie zza oceanu :) Powodzenia! Ja czuje sie "jak baba w ciazy" :P Boli mnie poprostu wszystko.. Jesli Filipek zdecyduje sie na nagly "wyjazd" to obiecuje skrobnac cos ze szpitala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny, testuj jutro koniecznie! Albo beta! Plotka, jesteśmy z Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
Płotka trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie:)) i oczywiście dziewczynki za was aby w końcu było tu więcej mam niż staraczek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra przyznam sie ... niewytrzymalam dzis .... i po pracy zrobilam tescik i .... . jak obstawiacie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
2 krechy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
powiedz ... bo ciężarnej sie nie odmawia.:) Już gratulować ????:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
Gratulacje !!!!!!!! Bo :) :) nie biorą sie z 1 krechy, jedna krecha daje taką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie nastepne "kafeteriowe" dziecie :) ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Mow nam tu szybko, bo ja zaraz skurczy dostane z tej niepewnosci! Nie mozna denerwowac ciezarowek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
Czyli gratulacje!!!!!!!!!!!! My czytamy między wierszami :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra.... wyszly 2 ale jedna blada wiec .... moze to choragen namieszal... ja jeszcze nie dopuszczam do siebie tej wiadomosci ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AŻ mi sie łezka zakręciła :)))))))))) Forum normalnie odczarowane:) Jeny, Ams teraz Wasza kolej :))) No i Werka i Joleczka i wszystkie wszystkie nasze kochane staraczki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×